PDA

צפה בגרסא המלאה : 60% פחמיממה 30% חלבון 10% שומן אפשרי בחיטוב?

גלעד יובנטוס
16-06-07, 22:30
שלום לכולם
שמתי לב שכולם מפחדים מפחמיממות ולמה?
אני טוען מספר דברים:
1) פחמימות איכותיות (דגנים מלאים,ירקות קטניות) יוצרים סרוטונין שגורם לשובע סיפוק נינוחות צריכת מזון מופחתת עקב שובע
2) פחמימות נותנות לנו אנרגיה לחיי יום יום לעבודה לריכוז ( דלק למוח זה מגלוקוז=פחמיממה) ולא רק לאימון של אחה"צ
3) פחמיממות שומרות לנו על השריר לא פחות מחלבון כי ללא סוכר בתאים הגוף יפרק שריר למטרת אנרגיה למרות הגדלת החלבון( פירוק חלבון לאנרגיה גורם לקטוזיס שמסוכן בטווח רחוק)
4) הפחמימה מפרישה אינסולין שבסופו של דבר מכניס את החלבון לתאים

בקיצור: אל תחששו מפחמיממות רק הקפידו להיות פעילים בשעות היום טפלו בגינה , עבודות בית צאו לטיול רגלי קצר תעלו במדרגות במקום מעלית בקיצור עשו משהו ( ככה הפחמיממות לא יהפכו לשומן)
הרי יש לנו אנרגיה כי אנו אוכלים פחמיממה

בקיצור לא לפחד כלל("גם מפחמיממות")

בריאות= בולם רוגזו יפחית אוכלו ויגביר תנועתו

Bullet
16-06-07, 22:32
60% פחמיממה 30% חלבון 10% שומן אפשרי בחיטוב?
זה קצת מדי שומן. וייתכן שגם קצת מדי חלבון

עוז20
16-06-07, 22:32
שקל?2?3?

THE_JUGGERNAUT
16-06-07, 22:33
מי לעזאזל מפחד מפחמימות?

Avi
16-06-07, 23:52
תלוי בחילוף החומרים. לי יש חילוף חומרים מהיר אז יחס כזה מצוין לי לחיטוב. כי זה יוצא לי איזה 200 קלוריות מתחת לתחזוקה, ככה שאני יורד בשומן תוך כדי מינימום של איבוד מסה. אבל אנשים עם חילוף חומרים איטי-בינוני אוכלים ככה כשהם בעלייה במסה.

Amit
16-06-07, 23:53
טוב אחי

Avi
17-06-07, 09:58
????????????

maya
17-06-07, 10:44
אף אחד לא פוחד מפחמימה אבל לכול מטרה יש כמות מסוימת שמתאימה במסה אוכלים יותר ובחיטוב פחות לפי הצורך

PoweRule
17-06-07, 10:55
מה זה פחמיממה ?

Sugarzaza
17-06-07, 11:04
מה זה פחמיממה ?

אם כל הפחמימות

zav
17-06-07, 12:42
הרעיון אפשרי (מאוד אפילו!)
אבל כמו שבולט אמר: זה קצת מדי שומן, ויתכן שגם קצת מדי חלבון...

Bodybuilder
17-06-07, 12:52
שלום לכולם
שמתי לב שכולם מפחדים מפחמיממות ולמה?
אני טוען מספר דברים:
1) פחמימות איכותיות (דגנים מלאים,ירקות קטניות) יוצרים סרוטונין שגורם לשובע סיפוק נינוחות צריכת מזון מופחתת עקב שובע
2) פחמימות נותנות לנו אנרגיה לחיי יום יום לעבודה לריכוז ( דלק למוח זה מגלוקוז=פחמיממה) ולא רק לאימון של אחה"צ
3) פחמיממות שומרות לנו על השריר לא פחות מחלבון כי ללא סוכר בתאים הגוף יפרק שריר למטרת אנרגיה למרות הגדלת החלבון( פירוק חלבון לאנרגיה גורם לקטוזיס שמסוכן בטווח רחוק)
4) הפחמימה מפרישה אינסולין שבסופו של דבר מכניס את החלבון לתאים

בקיצור: אל תחששו מפחמיממות רק הקפידו להיות פעילים בשעות היום טפלו בגינה , עבודות בית צאו לטיול רגלי קצר תעלו במדרגות במקום מעלית בקיצור עשו משהו ( ככה הפחמיממות לא יהפכו לשומן)
הרי יש לנו אנרגיה כי אנו אוכלים פחמיממה

בקיצור לא לפחד כלל("גם מפחמיממות")

בריאות= בולם רוגזו יפחית אוכלו ויגביר תנועתו

אתה ב וינגייט ?:ohmy::mellow:

אם כן. הכול ברור איתך