PDA

צפה בגרסא המלאה : למה אתם לא מזמינים מחו"ל???

shahaflol
07-09-06, 15:48
הרי ידוע שבארה"ב הרבה יותר זול גם עם המשלוח... אז למה אתם לא מזמינים משם???
ועוד משהו - נניח אני מזמין מארה"ב... לאן לעזאזל זה מגיע ואיך אני בדיוק לוקח את זה??? הם שולחים את זה בספינה... ואיך יודעים מה שלי? לאן אני הולך כדי לאסוף את החבילה שהזמנתי?

ofir28
07-09-06, 15:57
המכס שיקחו ממך על חבילה ששוקלת 2.5 ק"ג יהיה יותר גדול מלקנות את הקופסא כאן.

-Bk
07-09-06, 15:59
בו נתחיל מהעובדה שאני לא יודע אם אתה מודע לזה אבל זה אתר של חנות מסויימת ...
דבר שני, המשלוח מגיע אליך הבייתה וזה לא תמיד יותר זול כולל משלוח וגם יש לפעמים סיבוכים ולפעמים לא נותנים לך לקחת את המוצר בגלל שלא רוצים שתמכור וכל מיני שטויות כאלה ...

ofir28
07-09-06, 16:00
חוץ מזה, אני בכלל לא בטוח שמשרד הבריאות מרשה לקמעונאים להזמין מזון מחו"ל (אם לא, זה מסיבה הגיונית).
פשוט תקנה מישראלבודי וזהו (אני לא עובד שלהם או משהו, אל תדאג)

HotChizzy
07-09-06, 16:04
זמן.
כל הבולשיט הזה על המכס, משלוח וזה - שטויות. אתם בטח אף פעם לא הזמנתם מחו'ל.
בכל מקרה, הבעיה היחידה בהזמנות מחו'ל זה זמן. אנשים שהזמינו מBB.com למשל, חיכו בערך 6 שבועות למשלוח להגיע.
אבל, אם מזמינים בזמן ובכמות גדולה, אפשר לצאת עם עסקה מעולה יחסית למחירים בארץ.

shahaflol
07-09-06, 16:04
אני מודע לזה שזה פורום של חנות מסויימת...
אופיר, כמה המכס על חבילה מעל 2.5 קילו?? אתה אולי יכול לתת איזה קישור שרשום בו על הדברים האלה??

-Bk
07-09-06, 16:09
זמן.
כל הבולשיט הזה על המכס, משלוח וזה - שטויות. אתם בטח אף פעם לא הזמנתם מחו'ל.
בכל מקרה, הבעיה היחידה בהזמנות מחו'ל זה זמן. אנשים שהזמינו מBB.com למשל, חיכו בערך 6 שבועות למשלוח להגיע.
אבל, אם מזמינים בזמן ובכמות גדולה, אפשר לצאת עם עסקה מעולה יחסית למחירים בארץ.
יש משלוחי אקספרס ...

Amit
07-09-06, 16:12
יש משלוחי אקספרס ...
שעולים יותר:) בכל אופן לדעתי להזמין מחול זה לא אפשרות הכי טובה בגלל העניין של המשלוח אבל אם היתי נוסע לחול היתי מביא תוספים בכמויות כל תוסף שם עולה חצי ממה שבארץ לפעמים פחות

shahaflol
07-09-06, 16:19
לפי מה שבדקתי גם עם משלוח זה עולה פחות... השאלה שלי היא בעצם המכס, וכמובן מה ששאלתי בהתחלה בבקשה להתייחס

Amit
07-09-06, 16:22
לפי מה שבדקתי גם עם משלוח זה עולה פחות... השאלה שלי היא בעצם המכס, וכמובן מה ששאלתי בהתחלה בבקשה להתייחס
תראה זה תלוי גם כמה פחות בשביל לחסוך 10 שקל עדיף לי כבר לקנות מפה ולחסוך לעצמי תכאב ראש בקשר למכס גם לי אין מושג

shahaflol
07-09-06, 16:40
תשמע זה חוסך די הרבה כסף... השאלה שלי היא מה עם המכס?? ומאיפה לעזאזל אני אוסף את זה כשזה מגיע לארץ??

PoweRule
07-09-06, 16:54
מהדואר

THE_JUGGERNAUT
07-09-06, 17:29
אני הזמנתי כבר מספר פעמים ורק פעם אחת נלקח לי מכס...אם אני לא טועה זה משהו כמו 17%

בכל מקרה אם תזמין משהו יחסית זול לא מאמין שיקחו לך מכס (לי לא לקחו על השק של 4.5קילו של אופטימום)

וזה מגיע לסניף הדואר הקרוב אליך

ofir28
07-09-06, 17:51
פעם הזמנתי ספרים מאמזון, וקיבלתי חבילת דפוס של חצי קילו. הדואר רצה על זה מכס של 50 ש"ח, וזאת חבילת דפוס, שזה המשלוח הכי זול.
לפני כמה שנים הזמנתי איזה מכשיר אלקטרוני לגיטרה החשמלית שלי. הוא שוקל משהו כמו 3 ק"ג, שילמתי מכס של 450 ש"ח.
נכון שזה מכשיר חשמלי, אבל הם שוחטים במחיר מבחינת משקל.

Bullet
07-09-06, 17:56
כי אבקות חלבון לא נגמרות כ"כ מהר....
אני הזמנתי את האבקה שלי שנה שעברה, אני אפילו לא הגעתי עד לחצי... מישהו רוצה לעזור לי לסיים את השק?

n0x
07-09-06, 18:12
לדעתי הכי טוב להזמין מחול כבר אם למשל מזמינים 2 אנשים ביחד. כי אתה תשלם על משלוח כמוצר 1 ואז זה יוצא שווה.
אפשר ככה לחסוף איזה 80שח

shahaflol
07-09-06, 18:33
אני הזמנתי כבר מספר פעמים ורק פעם אחת נלקח לי מכס...אם אני לא טועה זה משהו כמו 17%

בכל מקרה אם תזמין משהו יחסית זול לא מאמין שיקחו לך מכס (לי לא לקחו על השק של 4.5קילו של אופטימום)

וזה מגיע לסניף הדואר הקרוב אליך
זה בדיוק מה שאני רוצה להזמין, וחשבתי להוסיף עוד כמה דברים לא גדולים... בדקתי באתר של המכס ולייבא מזון זה 15.5% + 2.89 ש"ח על על כל קילוגרם. כלומר אם אני מזמין מוצרים בסך1000 ש"ח ששוקלים 6 קילו בערך אני אשלם על המכס 155 ש"ח + 17.34 ש"ח. זה נראה לי דווקא די משתלם לא??
תגיד THE_JUGGERNAUT, אתה מתכוון להזמין בקרוב עוד מוצרים?? אם כן יש לך איזה מסנג'ר? כדי שאני אדבר איתך בפרטי ונזמין ביחד כדי שיעלה פחות...

G-G
07-09-06, 18:43
גם אם אתה חוסך 20-30 שקל בהזמנות גדולות מחו"ל (וביננו מי פה עושה הזמנות גדולות , מזמינים אחד אחד ... ) שווה להזמין מהארץ , יש עם מי לדבר , יש אמינות (רוב האנשים פה הזמינו מישראלבודי ויכולים להגיד לך שזה אחלה
אני מעדיף לשלם עוד 20 שקל ולהיות בטוח שאני מקבל כמו שצריך עד הבית , בלי לדאוג למכס ולשטויות אחרות

shahaflol
07-09-06, 18:57
תשמע אח שלי ההפרשים הם לא 20 ולא 30 שקל אלא הפרשים של כמה מאות שקלים כולל משלוח(!)

Shlomik
07-09-06, 19:08
תשמע אח שלי ההפרשים הם לא 20 ולא 30 שקל אלא הפרשים של כמה מאות שקלים כולל משלוח(!) ממש לא נכון, אולי בדברים קטנים אבל אבקות למינהם יוצאות אותו מחיר אם לא יותר יקר, המשלוח עליהם + המכס יוצא תוספת יקרה ולא משתלמת, תבדקו ותראו בעצמכם.
בכל מקרה לדבר על חנויות בחו"ל זה כמו לדבר על חנות מתחרה בארץ וזה נוגד את חוקי הפורום אז הגיע הזמן לנעול :wiggle: