PDA

צפה בגרסא המלאה : בגרות בהיסטוריה

מתן18
18-06-07, 00:16
סאמק למי יש מחר בגרות בהיסטוריה??

רק אני לא מרגיש מוכן אגב?:whistle:

פינגווין
18-06-07, 00:16
מחר מעבדה באלקטרוניקה :|
לא ממש יודע מה לחבר לאן אבל ננסה

Mazoz3
18-06-07, 00:18
סאמק למי יש מחר בגרות בהיסטוריה??

רק אני לא מרגיש מוכן אגב?:whistle:
אני איתך, ואני לא רק מרגיש, אני לא מוכן :):):):).
שמע בתכלס אני לא התכוננתי כמעט בכלל.... עברתי בריפרוף על שליש מהחומר.... אני מתכנן לקום מחר ב 9-10 ככה, לקרוא שלוש שעות ליסוע לבצפר עם ההסעה, לנוח שמה שעה ואז לגשת למבחן..

מתן18
18-06-07, 00:20
אני איתך, ואני לא רק מרגיש, אני לא מוכן :):):):).
שמע בתכלס אני לא התכוננתי כמעט בכלל.... עברתי בריפרוף על שליש מהחומר.... אני מתכנן לקום מחר ב 9-10 ככה, לקרוא שלוש שעות ליסוע לבצפר עם ההסעה, לנוח שמה שעה ואז לגשת למבחן..

:):):):) אחי אני בול ככה..רק אני אומר לעצמי: וואלה נקום מחר ב5 בבוקר נלמד כמו שצריך עד 12 ונצא לבצפר..!

בסוף אני קם ב12 וחצי לא מספיק לאכול אפילו ורץ כמו מטורף להספיק ת'אוטובוס..אניעל אבודודה שלו:mad:

Gil-G
18-06-07, 00:21
מחר מעבדה באלקטרוניקה :|
לא ממש יודע מה לחבר לאן אבל ננסה

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח היה לי את זה יום שישי שעבר
יש לך על פרוייקט 5 יחידות?

Der Metzgermeister
18-06-07, 00:22
אני נראה לי מוכן..
מחר אני גם אתעורר באיזה 9 ככה אני אעבור על החומר
האמת, הבגרות ממש תקועה כמו איזה חרא באמצע כזה..ממש אין לי חשק אליה.
אבל אני אדפוק חתיכת חפירות שם, אני מקווה ציון סופי מעל 80 לפחות

פינגווין
18-06-07, 00:23
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח היה לי את זה יום שישי שעבר
יש לך על פרוייקט 5 יחידות?
לא אחי , אני י"א יש בגרות מעשית ועיונית עכשיו יש לי תמעשית
לא ממש קשה בגלל זה אני לא דואג
10 מעטפות אתה בוכר 2 פותח ובוכר 1 שאתה רוצה לעשות...

Mazoz3
18-06-07, 00:24
:):):):) אחי אני בול ככה..רק אני אומר לעצמי: וואלה נקום מחר ב5 בבוקר נלמד כמו שצריך עד 12 ונצא לבצפר..!
בסוף אני קם ב12 וחצי לא מספיק לאכול אפילו ורץ כמו מטורף להספיק ת'אוטובוס..אניעל אבודודה שלו:mad:

חחח קורא לי תמיד ! אני שם שעון מעורר.... בבוקר אני כל הזמן אומר עוד 2-3 דקות, כל הזמן על נודניק.. פתאום אני קולט כבר אמצע היום נוטה ללילה כולי עצבני אין לי זין לכלום חחחחח XD

Mazoz3
18-06-07, 00:25
אני נראה לי מוכן..
מחר אני גם אתעורר באיזה 9 ככה אני אעבור על החומר
האמת, הבגרות ממש תקועה כמו איזה חרא באמצע כזה..ממש אין לי חשק אליה.
אבל אני אדפוק חתיכת חפירות שם, אני מקווה ציון סופי מעל 80 לפחות

אחי, אתה תוציא יותר מ 80 אם תלמד מ 9, ואתה עוד מוכן....
אני תאמת יש לי זיכרון פצצה, תמיד כולם חורשים תחיים, אני קורא פעם אחת, רושם תשובה אמיתית של 2-3 שורות, אבל חופר שטויות ופתיחות וכאלה והולך לי תמיד ! רק שהפעם זה כלכך הרבה חומר..... אני לא יודע מה אני עושה :):):):)

מתן18
18-06-07, 00:29
אני תאמת יש לי זיכרון פצצה, תמיד כולם חורשים תחיים, אני קורא פעם אחת, רושם תשובה אמיתית של 2-3 שורות, אבל חופר שטויות ופתיחות וכאלה והולך לי תמיד ! רק שהפעם זה כלכך הרבה חומר..... אני לא יודע מה אני עושה :):):):)

חחחחחחח עזוב יש לי הרגשה חרא שאני לא זוכר כלום...אין אין מחר ב6 אני על הרגליים אני אומר לך..!:dry:

אור
18-06-07, 00:36
יש ים חומר, הימרתי על המון חומר, נשאר לי מתוך סיכום של 46 עמ', אחרי הימורים "רק" 28 עמודים ללמוד, למדתי את הרוב, אני יודע סביר, מחר אני קם ב8 לחזור על הכל עד 1 והולך לבית ספר , בהצלחה לכולם..

Mazoz3
18-06-07, 00:40
יש ים חומר, הימרתי על המון חומר, נשאר לי מתוך סיכום של 46 עמ', אחרי הימורים "רק" 28 עמודים ללמוד, למדתי את הרוב, אני יודע סביר, מחר אני קם ב8 לחזור על הכל עד 1 והולך לבית ספר , בהצלחה לכולם..

לדעתי זו הגזמה.. אין לך מה לקום כלכך מוקדם, כי לעבור על החומר זה בערך חצי שעה גגגגגגגגגגג שעה... זאת הגזמה לקום סתם מוקדם.. 10 לדעתי זה פיתרון טוב..יש לך 3 שעות ללמוד אם ההעסעה שלך ב 1.. זה מעל ומעבר, מה גם שתקום יותר עירני = יותר שעות שינה..

Antonator1
18-06-07, 00:41
כבר הספקתם לשכוח הכל מהמתכונת?

DropDead
18-06-07, 00:43
כן.. :(

gad57
18-06-07, 00:47

את הרוב כן...

Mazoz3
18-06-07, 00:56

:( :\

מתן18
18-06-07, 00:57

כן..אני אישית אשכרה שכחתי הכל..:dry: :blush:

סוליקו
18-06-07, 00:57
לי יש ואני ממש לא מכון ...השעה כבר 1 ואני עדין מתכונן ולא הספקתי חצי חומר ..וותרתי על המון

בא לך להציף קצת הודעות ? אני ישאל שאלה ואתם תענו ..כך אפשר ללמוד

Der Metzgermeister
18-06-07, 00:58

אין לי בעיה עם היסטוריה ואני מת על החומר הזה..אבל המצב רוח על הפנים וזה מוציא את כל החשק ומעסיק את המוח בדברים אחרים

Mazoz3
18-06-07, 00:59
לי יש ואני ממש לא מכון ...השעה כבר 1 ואני עדין מתכונן ולא הספקתי חצי חומר ..וותרתי על המון

אחי, לך לישון... קוםפ מחר בבוקר עירני, תתכונן לפני החינה, הכי טוב... הבאסה אצלי שאין לי כח להתחיל.. :\

Der Metzgermeister
18-06-07, 00:59

יאללה אחי תן בראש עם שאלות אני אענה לך מקסימום

סוליקו
18-06-07, 01:04
יאללה אחי תן בראש עם שאלות אני אענה לך מקסימום

נתחיל בקל !
1 )הסבר את האידיאולוגיה הנאצית והגורמים והנסיבות לעליית הנאצים לשלטון

2)בסבר את הביטויים ליריבות בין המעצמות בשנות ה40 וה 50 והשפעתם על היחסים בין המעצמות

בהצלחה :boxing:

gog
18-06-07, 01:06
יאללה חבר'ה בהצלחה, באמת שבחינה קלה!!
הימרתי על איזה חצי חומר, במצב שאני לא יכול ליפול, היום חזרתי שעה, מחר לפני הבגרות שעה ושלום על ישראל.

Der Metzgermeister
18-06-07, 01:21
נתחיל בקל !
1 )הסבר את האידיאולוגיה הנאצית והגורמים והנסיבות לעליית הנאצים לשלטון

2)בסבר את הביטויים ליריבות בין המעצמות בשנות ה40 וה 50 והשפעתם על היחסים בין המעצמות

בהצלחה :boxing:

את שאלה 2 אני לא יודע לפתור..לא למדנו את המלחמה הקרה, מי שפותר מלך!

בקשר לשאלה הראשונה.
האידיאולוגיה הנאצית דוגלת בעיקרון תורת הגזע. כמו שאצל בעלי חיים יש גזעים נחותים וגזעים עליונים אז גם ככה אצל בני האדם.
ההיררכיאת גזעים של היטלר מחולקת ל3 חלוקות עיקריות:
בראש הגזע הארי, גזע של אדונים, יוצרי תרבות.
אחרייהם הגזע הסלאבי, גזע של עבדים שהארים הם אדונים שלהם, נושאי תרבות.
בסוף הגזע השמי שבנייהם היהודים שהם הורסי תרבות וצריך להשמיד אותם כי הם רק מזהמים את העולם.

האידיאולוגיה הנאצית תומכת במרחב מחייה של הרייך השלישי על חשבון העמים הסלאבים.
להשתפשט לכיוון מזרח.

וגם האידיאולוגיה דוגלת בשילטון יחיד עם אחד, רייך אחד, פירהר אחד. ein volk ein reich ein fürher
פה מדובר עם שליט אחד, שמחליט בשביל העם שלו ובשביל הרייך. שליט טוטאליטרי.

הנסיבות לעליית הנאצים לשלטון:
1. הסכם ורסאי
הסכם ורסאי היה השפלה לעם הגרמני, הוטל עלייהם קנסות כבדים: לשלם פיצויים, הגבלות צבאיות ומדיניות והאשמה על המלחמה נפלה על גרמניה לבדה.
העם הגרמני המושפל היה זקוק למושיע.
2. נפילת הבורסה האמריקאית ב1928
האמריקאים עזרו לגרמנים לשלם את הפיצויים למדינות המערב ברגע שהבורסה האמריקאית נפלה כם ככה הכסף שאמריקאים הביאו לגרמניה הפסיק להגיע, מה שגרם לעוני בעם הגרמני ושוב הצורך למושיע.

סוליקו
18-06-07, 01:37

בקשר לשאלה הראשונה.
האידיאולוגיה הנאצית דוגלת בעיקרון תורת הגזע. כמו שאצל בעלי חיים יש גזעים נחותים וגזעים עליונים אז גם ככה אצל בני האדם.
בסוף הגזע השמי שבנייהם היהודים שהם הורסי תרבות וצריך להשמיד אותם כי הם רק מזהמים את העולם.

להשתפשט לכיוון מזרח.

וגם האידיאולוגיה דוגלת בשילטון יחיד עם אחד, רייך אחד, פירהר אחד. ein volk ein reich ein fürher

1. הסכם ורסאי
הסכם ורסאי היה השפלה לעם הגרמני, הוטל עלייהם קנסות כבדים: לשלם פיצויים, הגבלות צבאיות ומדיניות והאשמה על המלחמה נפלה על גרמניה לבדה.
האמריקאים עזרו לגרמנים לשלם את הפיצויים למדינות המערב ברגע שהבורסה האמריקאית נפלה כם ככה הכסף שאמריקאים הביאו לגרמניה הפסיק להגיע, מה שגרם לעוני בעם הגרמני ושוב הצורך למושיע.

לעלית הנאצים יש 4 סיבות
כלכלית
חברתית
ופוליטית

כלכלית אתה כבר יודע שזה בגלל נפילת הבורסה
חברתית :המשבר הכלכלי בעיקר פגע במעמד הבינוני שעליו נשענה הרפובליקה,החלה אווירת ייאוש וחוסר אמור במשטר הדמוקרטי שיציל את המצב.גרמנים רבים החלו לקוות למנהיג חדש שיציל את גרמניה כתוצאה מכך החלה המפלגה החלה לקוות למנהיג שיציל את גרמניה כתוצאה מכל החלה המפלגה הנאצית התחזק שכן המצע שלה התייחס לפיתרון הבעיות הכלכליות בגרמניה.בנוסף הכלכלי הסכמי ורסאי שכללו סעיפים מחריפים המאשימים את גרמניה במלחמה נתפסו ע"י הגרמנים כהשפלה מה שעודד עליית מפלגות קיצוניות.

פוליטית אני לא ממש יודע את זה אבל זה בגלל החולשה של הנשיא וכמו שאתה אמרת שצריך להיות פיהרר ורייך אחד אחד והעם הצביע לו בלה בלה בלה ...כמו שאמרת נכון

עוד שאלה ..הסבר מהו הפטרון הסופי ויחס האוכלסיה בארצות הכיבוש ליהודים ? ותן דוגמה אחת

Der Metzgermeister
18-06-07, 01:51
לעלית הנאצים יש 4 סיבות
כלכלית
חברתית
ופוליטית

כלכלית אתה כבר יודע שזה בגלל נפילת הבורסה
חברתית :המשבר הכלכלי בעיקר פגע במעמד הבינוני שעליו נשענה הרפובליקה,החלה אווירת ייאוש וחוסר אמור במשטר הדמוקרטי שיציל את המצב.גרמנים רבים החלו לקוות למנהיג חדש שיציל את גרמניה כתוצאה מכך החלה המפלגה החלה לקוות למנהיג שיציל את גרמניה כתוצאה מכל החלה המפלגה הנאצית התחזק שכן המצע שלה התייחס לפיתרון הבעיות הכלכליות בגרמניה.בנוסף הכלכלי הסכמי ורסאי שכללו סעיפים מחריפים המאשימים את גרמניה במלחמה נתפסו ע"י הגרמנים כהשפלה מה שעודד עליית מפלגות קיצוניות.

פוליטית אני לא ממש יודע את זה אבל זה בגלל החולשה של הנשיא וכמו שאתה אמרת שצריך להיות פיהרר ורייך אחד אחד והעם הצביע לו בלה בלה בלה ...כמו שאמרת נכון

עוד שאלה ..הסבר מהו הפטרון הסופי ויחס האוכלסיה בארצות הכיבוש ליהודים ? ותן דוגמה אחת

פוליטית זה בגלל רפובליקת וויימר, לגרמניה אין היסטוריה של משטרים דמוקרטיים ולכן המשטר הזה היה בלתי יציב וגוסס מה שעזר למפלה הנאצית להכנס במקומו יותר בקלות.

אמ..בקשר פליתרון הסופי כנס לויקיפדיה אחי, יש שם פול חומר שיעזור לך כי אני זז לישון עכשיו
וביחס האוכלוסיה אפשר לעשות השוואה בין היחס אצל פולין וביחס אצל דנמרק
היחס של השלטון הנאצי כלפי האוכלוסיה הייתה שונה בגלל תורת הגזע, הפולנים עם גזע סלאבי, משמע גזע נחות, אז הגרמנים התייחסו אלייהם יותר בזילזול ולא נתנו להם חופש.
העם הדני עם נחשבים לגזע הארי ולכן היחס אלייהם היה הרבה יותר פתוח ויותר חופש במדינה שלהם.

היחס של האוכלוסיה כלפי היהודים היה קשור לכמה היהודים היו טמועים ומעורבבים באוכלוסיה המקומית.
בפולין היהודים היו יותר מבודדים ושומרים על הזהות היהודית, לעומת היהודים בדנמרק שהתערבבו בעם הדני והיו חלק ממנו כבר.
בקשר לדוגמא חפש על העם הדני בקשר לחסידי אומות עולם.

סוליקו
18-06-07, 01:55
פוליטית זה בגלל רפובליקת וויימר, לגרמניה אין היסטוריה של משטרים דמוקרטיים ולכן המשטר הזה היה בלתי יציב וגוסס מה שעזר למפלה הנאצית להכנס במקומו יותר בקלות.

אמ..בקשר פליתרון הסופי כנס לויקיפדיה אחי, יש שם פול חומר שיעזור לך כי אני זז לישון עכשיו
וביחס האוכלוסיה אפשר לעשות השוואה בין היחס אצל פולין וביחס אצל דנמרק
היחס של השלטון הנאצי כלפי האוכלוסיה הייתה שונה בגלל תורת הגזע, הפולנים עם גזע סלאבי, משמע גזע נחות, אז הגרמנים התייחסו אלייהם יותר בזילזול ולא נתנו להם חופש.
העם הדני עם נחשבים לגזע הארי ולכן היחס אלייהם היה הרבה יותר פתוח ויותר חופש במדינה שלהם.

היחס של האוכלוסיה כלפי היהודים היה קשור לכמה היהודים היו טמועים ומעורבבים באוכלוסיה המקומית.
בפולין היהודים היו יותר מבודדים ושומרים על הזהות היהודית, לעומת היהודים בדנמרק שהתערבבו בעם הדני והיו חלק ממנו כבר.
בקשר לדוגמא חפש על העם הדני בקשר לחסידי אומות עולם.

אל תדאג אחי את השאלות האלה אני כבר יודע ...אני רק עושה לך חזרה קטנה חח

Antonator1
18-06-07, 01:57

בקשר לשאלה הראשונה.

להשתפשט לכיוון מזרח.

1. הסכם ורסאי
זה רק קצה הקרחון...

Der Metzgermeister
18-06-07, 01:57
אל תדאג אחי את השאלות האלה אני כבר יודע ...אני רק עושה לך חזרה קטנה חח

אהה חח תודה אחי, וואלה עזר טיפה..
זזתי לישון
בהצלחה מחר אנשים!

gog
18-06-07, 02:09
זה רק קצה הקרחון...

אולי זה רק קצה הקרחון, אבל בחיים לא יבקשו את כל הסיבות לעליית הנאצים, אלא גג 3 סיבות.

סוליקו
18-06-07, 02:28
אולי זה רק קצה הקרחון, אבל בחיים לא יבקשו את כל הסיבות לעליית הנאצים, אלא גג 3 סיבות.

תדע הכל בכללית שתדע איך להסביר וזהו

P-a-n-1-c
18-06-07, 08:05
לי יש (סעמק שוב פעם התעוררתי ב8 בבוקר :mad: )
מוגש על 100 :wiggle:

בהצלחה לכולם!

אור
18-06-07, 08:50
יאללה חזרה עצבנית מ 9 עד 1 בצהריים , בהצלחה לכולם!

PcGunMan
18-06-07, 09:28
יאללה בגרות בהיססטוריה הולך לחרוש עד 1 ככה :jockey:

מתן18
18-06-07, 12:53
כסומו הבגרות הזאת:mad:

יאללה זזתי...בהצלחה לכולם..!!!:flowers: :flowers:

Mazoz3
18-06-07, 12:55
קראתי את רוב החומר פעם אחת... אני נראה לי די זוכר ! בהצלחה לכולם !

eyalamzleg
18-06-07, 13:09
מוגש של 75 מקווה להוציא משהו כזה
בהצלחה לכולם

Troya
18-06-07, 13:35
בהצלחה לכולם!!!

d-undertaker
18-06-07, 16:57
איך היה לכולם?

בעיקרון אני מתכנן להיכנס לכלא בחופש הגדול על רצח מורה, או לפחות לעשות לה איזה נזק ואני רציני

כלום ממה שהיא לימדה לא היה בבגרות..ואני למדתי מצוין..

Amit
18-06-07, 16:59
איך היה לכולם?

בעיקרון אני מתכנן להיכנס לכלא בחופש הגדול על רצח מורה, או לפחות לעשות לה איזה נזק ואני רציני

כלום ממה שהיא לימדה לא היה בבגרות..ואני למדתי מצוין..
גם אצלי היה ככה :mellow:

eyalamzleg
18-06-07, 17:25
גם אצלי=/ אולי שאלה אחת או שתיים=/

Der Metzgermeister
18-06-07, 17:25
חח איזה יופי אני מושג על 90
כתבתי מספיק..לא נראה לי מספיק מידי אני מקווה לטוב אבל.

סוליקו
18-06-07, 17:26
גם אני מקווה לטוב ...היתה לי הרגשה כזאת גרועה בגלל שיש איזה נושא שממש חרשתי עליו והגעתי למבין ושכחתי אותו

ISR
18-06-07, 17:44
זה היה קל יחסית,
לא ככ טוב בהיסטוריה ויהיה לי סופי 60-75 בע"ה

Mazoz3
18-06-07, 18:30
וואלאק חזרתי עכשיו בגלל עיכוב בהסעות...
הקיצר עשיתי את כל החמש שאלות, אבל יצא לי 4 וחצי עמודים של צד אחד.. לחברים שלי יצא 10 ככה :\ למרות שהלך לי די בסדר... אני מקווה Xd

P-a-n-1-c
18-06-07, 18:48
יצא לי מחברת ועוד 2 דפים מצד אחד..
קיצר היה בסדר אנערף, החלק האחרון של ה10 נק' לא היה פשוט בכלל :\

eyalamzleg
18-06-07, 18:52
דווקא זה היה הכי קל.=/

d-undertaker
18-06-07, 19:38
יצא לי מחברת ועוד 2 דפים מצד אחד..
קיצר היה בסדר אנערף, החלק האחרון של ה10 נק' לא היה פשוט בכלל :\

OMFG
אם אני יכתוב את כל כיפה אדומה לא יצא לי ככה דפים מה אתה רציני :/

אור
18-06-07, 19:45
OMFG
אם אני יכתוב את כל כיפה אדומה לא יצא לי ככה דפים מה אתה רציני :/

ילדים אצלי בכיתה לקחו עוד 3 דפים הייתי בהלם, יצא לי מחברת בחינה מצד אחד..

ודרך אגב פאניק, באיזה אפשרות אתה?

P-a-n-1-c
18-06-07, 19:47
ילדים אצלי בכיתה לקחו עוד 3 דפים הייתי בהלם, יצא לי מחברת בחינה מצד אחד..

ודרך אגב פאניק, באיזה אפשרות אתה?

ב

מה הלחץ? במגן שלי בספרות כתבתי מחברת מלא משני הצדדים (יענו 2 מחברות מצד אחד) + עוד 2 דפים..

אור
18-06-07, 19:52
מה הייתה הבעיה בשאלה של ה-10 נק' ? אחד הפשוטים,
2 בעיות שנותרו לא פתורות - שטחים מפורזים ובעיית הפליטים :\

במה בחרת בשאלת העמקה?

P-a-n-1-c
18-06-07, 19:54
מה הייתה הבעיה בשאלה של ה-10 נק' ? אחד הפשוטים,
2 בעיות שנותרו לא פתורות - שטחים מפורזים ובעיית הפליטים :\

במה בחרת בשאלת העמקה?

לא למדתי הכל, למי היה זין? הימרתי.
בשאלה של ה10 נק' עשיתי את השאלה עם המלחמת עצמאות עם הקשיים, רשמתי שירושלים שהייתה נצורה ורשמתי שהיו פרעות של הערבים ביהודים בערים מעורבות ומרוחקות.

בחרתי בשאלות: 1 10 11 21 24

Troya
18-06-07, 20:00
בשאלה 9 היה כתוב לכתוב גם על "ליל הסכינים הארוכות" ובכלל אין לי את זה בחומר :\
נראה לי 90-95

אור
18-06-07, 20:03
בטח שיש את זה בחומר :\ ליל הסכינים הארוכות זה חלק מהצעדים שהיטלר נקט בכדי לבסס את השלטון הטוטליטרי, הם רצחו 1000 קצינים ואנשי מפתח של אירגון ה-sa בטענה שהארגון הזה רצה לבצע הפיכה , וזה חיזק את השלטון בכך שהיטלר חיסל מתנגדים אפשריים, הראה כמה שהוא חזק וזה מנע ניסיונות להפיכות בעתיד, ככה הוא ריכז את רוב הכוח אצל אירגון ה Ss וזהו..
זה היה פשוט, השאלה על היהודים בסעיף אחרי זה הייתה טריקית, הרבה הסבירו את כל מה שהיהודים עשו אבל לא הסבירו את זה לפי הקטע כמו שצריך היה לעשות, זה היה רק בשנים 33-34 ולא אחרי 34 שכבר הייתה חקיקה נאצים ברורה כנגד היהודים (נירנברג).. וחוק הפקידות..

Troya
18-06-07, 20:04
אבל לי אין את זה בחומר...

אור
18-06-07, 20:05
זה לא אומר שזה לא בחומר ..

Troya
18-06-07, 20:05
בסדר התכוונתי שבחומר שלי אין את זה

eyalamzleg
18-06-07, 20:30
בטח שיש את זה בחומר :\ ליל הסכינים הארוכות זה חלק מהצעדים שהיטלר נקט בכדי לבסס את השלטון הטוטליטרי, הם רצחו 1000 קצינים ואנשי מפתח של אירגון ה-sa בטענה שהארגון הזה רצה לבצע הפיכה , וזה חיזק את השלטון בכך שהיטלר חיסל מתנגדים אפשריים, הראה כמה שהוא חזק וזה מנע ניסיונות להפיכות בעתיד, ככה הוא ריכז את רוב הכוח אצל אירגון ה Ss וזהו..
זה היה פשוט, השאלה על היהודים בסעיף אחרי זה הייתה טריקית, הרבה הסבירו את כל מה שהיהודים עשו אבל לא הסבירו את זה לפי הקטע כמו שצריך היה לעשות, זה היה רק בשנים 33-34 ולא אחרי 34 שכבר הייתה חקיקה נאצים ברורה כנגד היהודים (נירנברג).. וחוק הפקידות..
בונא אמרתי את זה למורה שבחנה אותי בע"פ והיא היתווכחה איתי שזה לא נכון!!!@$R%!@#^ @#&Y^:mad: :mad: :mad:

DropDead
18-06-07, 20:57
בונא אמרתי את זה למורה שבחנה אותי בע"פ והיא היתווכחה איתי שזה לא נכון!!!@$R%!@#^ @#&Y^:mad: :mad: :mad:

חחח למה היא התווכחה איתך ? היא אמורה לכתוב מה שאתה אומר לא ?

Sugarzaza
18-06-07, 21:01
איזה נוסטלגיות, בחיי. נראה לי זה אחד מהמקצועות שהכי אהבתי

יצא לי מחברת משני הצדדים וקיבלתי 95. בלי קשר, סתם נחמד לי לעשות רמיניס

DropDead
18-06-07, 21:06
איזה נוסטלגיות, בחיי. נראה לי זה אחד מהמקצועות שהכי אהבתי

יצא לי מחברת משני הצדדים וקיבלתי 95. בלי קשר, סתם נחמד לי לעשות רמיניס

איך איך אתה אוהב את זה ?!
צריך לשבת על התחת לקרוא את כל החומר הנאחס הזה ואז אתה אומר לעצמך רגע אני לא זוכר את החלק הזה והזה והזה וקורא שוב ושוב וטוחן תמוח ובסוף אתה רואה שהשאלות בבגרות הם על 3\4 מהחומר שקראת !

סליחה ... הייתי צריך להוציא את זה איפשהוא למרות שהלך טוב. :basketball:

מתן18
18-06-07, 22:35
חח איך אנשים כותבים כ"כ הרבה ה' ישמור..כתבתי 4 עמודים ברווחים גדולים והכתב שלי די גדול ואני בטוח שאני יקבל מעל 80..מה הקטע לכתוב 70 מחברות מה?:unsure:

Sugarzaza
18-06-07, 22:38
איך איך אתה אוהב את זה ?!
צריך לשבת על התחת לקרוא את כל החומר הנאחס הזה ואז אתה אומר לעצמך רגע אני לא זוכר את החלק הזה והזה והזה וקורא שוב ושוב וטוחן תמוח ובסוף אתה רואה שהשאלות בבגרות הם על 3\4 מהחומר שקראת !

סליחה ... הייתי צריך להוציא את זה איפשהוא למרות שהלך טוב. :basketball:

חח זה הכיף, זה כמו לנסות להקיף את האמה שלך עם הכף יד - אי אפשר הכל בבת אחת, תמיד יישאר חלק שאתה לא מגיע אליו P:

Troya
18-06-07, 22:57
חח איך אנשים כותבים כ"כ הרבה ה' ישמור..כתבתי 4 עמודים ברווחים גדולים והכתב שלי די גדול ואני בטוח שאני יקבל מעל 80..מה הקטע לכתוב 70 מחברות מה?:unsure:
ככל שאתה חופר יותר יש פחות סיכויים שיורידו נקודות

narokiki
18-06-07, 23:15
ככל שאתה חופר יותר יש פחות סיכויים שיורידו נקודות
ההפך! כשחופרים ואין על מה או שאתה לועס את אותו המידע או מוסיף דברים שלא לעניין
וחוץ מזה איזה מורה יהנה לקרוא מגילות שלמות?

P-a-n-1-c
18-06-07, 23:22

בהיסטוריה לא רק האיכות קובעת אלא גם הכמות

מתן18
18-06-07, 23:34
בהיסטוריה לא רק האיכות קובעת אלא גם הכמות

שטויות..לא מסכים איתך..

P-a-n-1-c
18-06-07, 23:46
שטויות..לא מסכים איתך..

המורה שלנו שהוא בודק בחינות בגרות אמר לנו את זה...
לא חשוב, נראה עוד חודשיים מי צודק :)

- Idan -
18-06-07, 23:51
זה ידוע שזה ככה. בהיסטוריה אתה צריך להקיא את כל מה שאתה יודע, אבל הקטע זה להקיא רק את מה שרלוונטי לשאלה ופה לפעמים הבעיה. גם בספרות ותנ"ך זה ככה.

Sugarzaza
19-06-07, 08:55
זה ידוע שזה ככה. בהיסטוריה אתה צריך להקיא את כל מה שאתה יודע, אבל הקטע זה להקיא רק את מה שרלוונטי לשאלה ופה לפעמים הבעיה. גם בספרות ותנ"ך זה ככה.

ספרות כן, תנ"ך לא. יש תשובות של 3 שורות בתנ"ך, ואין תשובה שעולה על חצי עמוד - עמוד אם אתה ממש משקיען.