PDA

צפה בגרסא המלאה : משחק השלום נגד ריאל מדריד

Antonator1
18-06-07, 04:05
איך זה הולך? זה רק לאורחים מוזמנים או שבאים צופים רגילים?

zidan
18-06-07, 10:11
חבר שלי נוסע,זה לכולם..אבל כבר נגמרו הכרטיסים.

Bir0x
18-06-07, 13:14
כמו שאמרו,נגמרו הכרטיסים אבל אני הולך לעבוד שם =]

יהיה מעניין סופסוף לראות את גיא אסולין שמדברים עליו כ"כ הרבה ושמנצ'סטר מעוניינת לרכוש אותו מהנערם של ברצלונה

Smart Teach
18-06-07, 13:26
כמו שאמרו,נגמרו הכרטיסים אבל אני הולך לעבוד שם =]

יהיה מעניין סופסוף לראות את גיא אסולין שמדברים עליו כ"כ הרבה ושמנצ'סטר מעוניינת לרכוש אותו מהנערם של ברצלונה

גיא אסולין הולך לשחק !?
דא המשחק ישודר בטלויזיה?!

פומה
18-06-07, 19:05
יש הרכב של הנבחרת?
מי מאמן אותה?

Smart Teach
18-06-07, 22:22
גיא אסולין הולך לשחק !?
דא המשחק ישודר בטלויזיה?!

???

ניגרי ענק
18-06-07, 23:56
מאיפה המידע שגיא אסולין ישחק?

damn
19-06-07, 00:07
איזה נגמרו חחח
המורה שלי לספורט חילק לנו כרטיסים בחינם..

Antonator1
19-06-07, 00:59
מאיפה המידע שגיא אסולין ישחק?
אביב, ראית את הפוסט שלי על הליגה הספרדית?

ניגרי ענק
19-06-07, 01:09
לא יצא לי.
אני עדיין כועס מאוד על מה שקרה עם הנבחרת הצעירה, ומתקשה לעסוק בנושאי ספורט אחרים.
הביזיון הגדול הוא לא התוצאות שהושגו - אלא שנבחרת לאומית לא שודרה בערוץ פתוח, וזה בניגוד לחוק מדינה.
באה שרלטון ואמרה: זו לא נבחרת לאומית
אבל אני ואתה מממנים את השהות שלהם בהולנד, מכספי המיסים, אז מה, זו נבחרת הודו??
בג"צ אחד קטן היה מפרק לשרלטון את הצורה, אבל סר הספורט הדביל היה עסוק בבחירות במפלגת העבודה - אני מתערב שהוא אפילו לא ידע שיש טורניר היסטורי בהולנד.
ולגבי הנבחרת: עצם ההעפלה, זה הישג אדיר.
אבל ההתנהלות בהכנה לטורניר ובטורניר עצמו היא כישלון עצום של גיא.
לוותר על גילי ורמוט הנהדר, לא לספור את רפאלוב, לא לשתף את תמוז, לבזבז את ברוכיאן אחרי משחק אחד, לשתף שוער שלא משחק כדורגל - ועוד ועוד ועוד.
גיא עשה הישג שיכניס אותו להיסטוריה אבל הנבחרת בהנהגתו כשלה בענק באליפות עצמה - והוא האשם העיקרי.
לילה טוב.

damn
19-06-07, 01:19
לא יצא לי.
אני עדיין כועס מאוד על מה שקרה עם הנבחרת הצעירה, ומתקשה לעסוק בנושאי ספורט אחרים.
הביזיון הגדול הוא לא התוצאות שהושגו - אלא שנבחרת לאומית לא שודרה בערוץ פתוח, וזה בניגוד לחוק מדינה.
בג"צ אחד קטן היה מפרק לשרלטון את הצורה, אבל סר הספורט הדביל היה עסוק בבחירות במפלגת העבודה - אני מתערב שהוא אפילו לא ידע שיש טורניר היסטורי בהולנד.
לוותר על גילי ורמוט הנהדר, לא לספור את רפאלוב, לא לשתף את תמוז, לבזבז את ברוכיאן אחרי משחק אחד, לשתף שוער שלא משחק כדורגל - ועוד ועוד ועוד.
גיא עשה הישג שיכניס אותו להיסטוריה אבל הנבחרת בהנהגתו כשלה בענק באליפות עצמה - והוא האשם העיקרי.
לילה טוב.
כשאתה שוכח עוד מספר לא מבוטל של שחקנים
כמו קדוסי, אורי שטרית, איתי שכטר וכו'
תאמינו לי יש ברגליים של השחקנים הישראלים כישרון אדיר והרבה יותר פוטנציאל ממדינות אחרות, רק שאנחנו עצלנים, בטלנים.. וכשצריך להשקיע לא עושים את זה.

מי שראה את הסדרה שהייתה בערוץ 10 לגבי הכדורגל והשיפור של מדינות כמו יוון לעומתנו.
ושאנחנו פעם היינו הנבחרת הכי טובה באסיה, בין יפן, קוריאה וכו' והיום הן לא סופרות אותנו.

הכדורגל הישראלי הולך אחורה.

היחיד שהוכיח שאין לו אופי של ישראלי בטלן הוא טל בן חיים שאין לו כישרון ברגליים אבל הוא עושה הכל לפי הספר, מתאמן, ישן, אוכל ובלי כל מיני שטויות באמצע.

DMX
19-06-07, 02:29
לא יצא לי.
לילה טוב.

תמיד אתה מוציא לי את המילים מהפה

Dr. Recoba
19-06-07, 02:32
ניגרי, המדינה שלנו היא פאדיחה אחת גדולה כמעט בכל תחום ונושא.

Antonator1
19-06-07, 02:59
ניגרי, המדינה שלנו היא פאדיחה אחת גדולה כמעט בכל תחום ונושא.
יואב?

Dr. Recoba
19-06-07, 03:01
יואב?

אה?

Antonator1
19-06-07, 03:04
אה?
אתה מי שאני חושב שאתה? אלוורו פשוט מסגיר אותך...

Dr. Recoba
19-06-07, 03:05
אתה מי שאני חושב שאתה? אלוורו פשוט מסגיר אותך...

שאלתי "אה?" כאילו "זה אני אחי"..:basketball:

וזה אלבארו!

Smart Teach
19-06-07, 19:51
איזה נגמרו חחח
המורה שלי לספורט חילק לנו כרטיסים בחינם..
מאיפה אני יכול להשיג כרטיס אני נואש!?