PDA

צפה בגרסא המלאה : קורס מדריכי כושר

IRON-MASS
19-06-07, 13:25
שלום,
דנו בזה בעבר אבל אני מעוניין לרענן נהלים כדי לדעת טוב יותר.

אורך קורס, עלות, פרטים נוספים שיכולים להיות חיוניים...

אני ממש מעוניין לעשות קורס מזורז ככל האפשר, לקבל הסמכה ולהתחיל לעבוד בזה, בטוח יש עבודה גם לגיל שלי [17.5]...

תודה מראש:flowers:

Vin diesel
19-06-07, 13:35
5500-6000 אלף שקל

Gamerrrrr
19-06-07, 13:36
שלום,
דנו בזה בעבר אבל אני מעוניין לרענן נהלים כדי לדעת טוב יותר.

אורך קורס, עלות, פרטים נוספים שיכולים להיות חיוניים...

אני ממש מעוניין לעשות קורס מזורז ככל האפשר, לקבל הסמכה ולהתחיל לעבוד בזה, בטוח יש עבודה גם לגיל שלי [17.5]...

תודה מראש:flowers:

יש ב8 ליולי עד ה10 באוגוסט ששם אני הולך ללמוד

פינגווין
19-06-07, 13:37
מאיזה גיל אפשר?
ומה המשקלים המדוייקים שצריך לעשות אף אחד לא אמר לי עדיין

IRON-MASS
19-06-07, 13:54

שמח לשמוע איתי!
לא נעשה ביחד כי אני עושה באזור שלי אבל אני רוצה לדעת איך להכין את עצמי לקראת הראיון?חלק ממנו יהייה עבודה בחדר כושר? מה הדרישות וכד'...:blush:

Ilan-V
19-06-07, 13:55
שמח לשמוע איתי!
לא נעשה ביחד כי אני עושה באזור שלי אבל אני רוצה לדעת איך להכין את עצמי לקראת הראיון?חלק ממנו יהייה עבודה בחדר כושר? מה הדרישות וכד'...:blush:

חח ואללה אחי עםהמדריכים שיש בחדרי גכושר לך אישית אין מה לדאוג חח תילך וזהו כל מי שמשלם עובר את זה

IRON-MASS
19-06-07, 13:58
חח ואללה אחי עםהמדריכים שיש בחדרי גכושר לך אישית אין מה לדאוג חח תילך וזהו כל מי שמשלם עובר את זה

הקטע שאני אדם רגיל, הם מחפשים אנשים גדולים, לא יודע מה יהייה...
כל המדריכים אצלי פרט לאחד שהוא מבוגר, דיי גדולים[ביחס לאנשים מהרחוב]...:boxing:

Ilan-V
19-06-07, 14:01
הקטע שאני אדם רגיל, הם מחפשים אנשים גדולים, לא יודע מה יהייה...
כל המדריכים אצלי פרט לאחד שהוא מבוגר, דיי גדולים[ביחס לאנשים מהרחוב]...:boxing:

גודלים? חחח לעעע יש לנו אחד או שניים שהם ביכלל לא גדולים

IRON-MASS
20-06-07, 23:32
Up
לא עזרתם לי....אני צריך פרטים.
אמרו לי רוצים רק כסף ואין דרישות מסויימות.

Mr.Bazooka
20-06-07, 23:35
Iron Mass.
תברר גם לי שאני יעשה תקורס איתך.

- Idan -
20-06-07, 23:37
יא אללה איזה כיף לך, הייתי מת לעשות כזה קורס מזורז ולהתחיל לעבוד בזה כבר. אבל אני אצטרך לעבור לגור ליד וינגייט בשביל זה כי אין פה שלוחות. :(

- Idan -
20-06-07, 23:39
Up
לא עזרתם לי....אני צריך פרטים.
אמרו לי רוצים רק כסף ואין דרישות מסויימות.
תכנס לאתר של וינגייט, יש לך שם אפשרות לשלוח להם מייל עם בקשה לפרטים על הקורס, תוך יום הם מחזירים לך תשובה. או שאתה פשוט יכול להתקשר אליהם.

Gamerrrrr
יא אללה איזה כיף לך, הייתי מת לעשות כזה קורס מזורז ולהתחיל לעבוד בזה כבר. אבל אני אצטרך לעבור לגור ליד וינגייט בשביל זה כי אין פה שלוחות. :(
אני הולך להיות בפנימיה חודש :P מזה כיף, תענוג!

Elevation
צריך לעשות בנצ' של 70 וסקוואט של שבעים.

אלו המשקלי מעבר, אם אני לא טועה.

Mazoz3
חח אחי לא חבל ? נראה לך שאתה תמצא עבודה כמדריך חדר כושר כשאתה בן 17.5 ?

Mr.Bazooka
20-06-07, 23:42
חח אחי לא חבל ? נראה לך שאתה תמצא עבודה כמדריך חדר כושר כשאתה בן 17.5 ?

מה ת'גנוב ראית פעם איך הוא נראה שאתה מדבר ?גיל 17.5 שהוא אוטוטו בן 18 זה מעולה להתחיל לעבוד בתור מדריך חדר כושר.
הוא גודזיל אחולמניוק.

צריך לעשות בנצ' של 70 וסקוואט של שבעים.

אלו המשקלי מעבר, אם אני לא טועה.

איך זה משקלי העבודה אם אני ראיתי בשייפ מדריך שחיף ששוקל 50 על מטר75.
והוא נראה כמו אחד שלא עושה 40 קילו בנצ'.אז לעשות את זה וגם 70 קילו סקוואט :\

Bullet
20-06-07, 23:43
למה מישהו רוצה לשלם 6000 ש"ח כדי לקבל שכר מינימום... למה? יש בכלל עבודות בזה?

IRON-MASS
20-06-07, 23:45
טוב אפילו שאני בחיטוב, אם מדובר בחזרה אחת, לא בעיה , אבל אני לא מאמין שאלו באמת הדרישות.
ובלי קשר למראה, שלדעתי אין לי שום יתרון, אפשר להתקבל אם יש הסמכה. גנטיקה לא קשורה לידע. ראה ערך "לייל מקדונלד".

Bullet
20-06-07, 23:46
טוב אפילו שאני בחיטוב, אם מדובר בחזרה אחת, לא בעיה , אבל אני לא מאמין שאלו באמת הדרישות.
ובלי קשר למראה, שלדעתי אין לי שום יתרון, אפשר להתקבל אם יש הסמכה. גנטיקה לא קשורה לידע. ראה ערך "לייל מקדונלד".
לך תגיד להם את זה :XDemoticon:

IRON-MASS

לי זה עולה זול יותר בהרבה לדעתי, ולבסוף העבודה משתלמת. אני צריך להרוויח כסף בעצמי. הגיע הזמן:boxing:

Mr.Bazooka
מה אתה מזלזל בעצמך יא טמבל :| אנשים היו מתים להגיע למיימדים שלך.

igorek
כנראה גם אני אעשה את הקורס (אולי בתאריך אחר, יש לי זמן, אני מסיים יב' ועוד לא סיימתי צו ראשון).

YONI
20-06-07, 23:47
איזה משפט חכם אמרת עכשיו באמת חבל על הזמן
קודם כל זה לא שכר מינימום ממש לא, ושנית כל אם אתה רציני ומשווק את עצמך בחדר כושר שאתה עובד בו אז אתה עושה את הכסף האמיתי משיעורים אישיים ויוצא מהסידור עבודה של החדר כושר עצמו. ושיעורים פרטיים זה יכול להגיע ל 150 שקל לשעה ...

Mr.Bazooka

מזה שכר מינימום למדריך חדר כושר?

Bullet
לי זה עולה זול יותר בהרבה לדעתי, ולבסוף העבודה משתלמת. אני צריך להרוויח כסף בעצמי. הגיע הזמן:boxing:
אני לא מבין כיצד היא משתלמת, וממש לא נראה לי שיתנו לבן 18 לעבוד כמדריך כושר.
יותר משתלם יהיה לעשות את זה דרך הצבא... אם אתה מד"ס או משהו...

מזה שכר מינימום למדריך חדר כושר?
כמה נראה לך שהם מקבלים? הם מתחילים ממינימום, ועולם ל20 ש"ח לשעה ככה עם הזמן.

Mazoz3
20-06-07, 23:49

הסכום הממוצע בארץ למדריך חדר כושר הוא 25 שקל לשעה.

גם אני לא מאמין שמכון יעסיק נער כמוך בתור מדריך... תלך לעשות את זה אחרי צבא...

Mr.Bazooka
אני לא מבין כיצד היא משתלמת, וממש לא נראה לי שיתנו לבן 18 לעבוד כמדריך כושר.
יותר משתלם יהיה לעשות את זה דרך הצבא... אם אתה מד"ס או משהו...

לפי מה שהבנתי מאחד שעובד בתור מדריך 4-5 אלף + אימונים חינם + אוכל.

IRON-MASS
א' המחיר של העבודה משתלם
ב' מהרבה בחינות עדיף לי בזמן הזה, לסיים עם פסיכומטרי, בגרויות למינהן , הכשרה ועבודה.

igorek
20-06-07, 23:50
אימונים אישיים חבר'ה, בזה נמצא הכסף והרבה ממנו.

Mr.Bazooka
20-06-07, 23:51
לא הבנתי משהו אחד.
למה שלא יגייסו לעבודה מישהו שהוא בן 18 ממתי הגיל משנה?

IRON-MASS
20-06-07, 23:51

כמו מורה בבית ספר שאת רוב הכסף עושה משיעורים פרטיים.:flowers:

Elevation
20-06-07, 23:52
לא הבנתי משהו אחד.
למה שלא יגייסו לעבודה מישהו שהוא בן 18 ממתי הגיל משנה?

מאז שהגודל משנה.

Bullet
20-06-07, 23:52
כן, רק שמי ישלם לבן 18 להדריך אותו? ראית פעם מאמן אישי צעיר?

חוץ מזה בשביל אימונים אישיים חייב חזות מרשימה.

IRON-MASS
20-06-07, 23:53

אם אתה יודע לדבר ולשכנע זה מספיק.

הגודל לא קובע , רק האיכות ואיך שמשתמשים במה שיש.:sbb4:

igorek
20-06-07, 23:54

ראיתי כמה מדריכים אישיים, די צעירים (לא בני 17 כמובן). לאחד היה גוף נחמד, האחר היה שחיף מת.

Mr.Bazooka
20-06-07, 23:59

ת'אמת זה ממש לא מדוייק ואנייתן לך דוגמה.
השייפ שנחשבת ה-חברה ה-לוקסוס ה-שירות עם כל הכבוד לה ולמאמנים שם אלה שמתמאנים חודש נראים יותר גדולים מהמאנים שם.

איזה בחור יתן לאחד בן 18 לאמן אותו?
ממתי אותו אחד ישאל את המאמן בן כמה הוא?
המראה החיצוני קובע ולפי מה שראיתי גם זה כבר לא כלכך משנה.
קצת קוביות קצת חזה וקצת ידיים.
את זה משיג גם ילד בן 15 שמתאמן שנה.

blinki
21-06-07, 00:01
מי שלוקח את האימונים האישיים זה בדרך כלל אנשים מבוגרים, והם לא יקחו מישהו צעיר, ולא נראה לי שהרשתות הגדולות ומכוני כושר גדולים למניהם יקחו מישהו צעיר, אולי בשכונתיים

Mr.Bazooka
21-06-07, 00:01
מאז שהגודל משנה.
אה ואתה טוען שנער בן 17 לא יהיה יותר גדול ממאמן שחיף טמבל בן 22?אליאב הדוגמה הכי טובה.שי345 שהתחרה בגיל 16-17 אם הוא היה מאמן והייתי מסתכל עליו ממבט ראשוני הייתי מסכים שיאמן אותי אימונים אישיים.

לא חסר ילדים בני 16-18 שנראים יותר טוב מאחד בן 25 זאת תגובה מפגרת למדיי.

Elevation
21-06-07, 00:03
אה ואתה טוען שנער בן 17 לא יהיה יותר גדול ממאמן שחיף טמבל בן 22?אליאב הדוגמה הכי טובה.שי345 שהתחרה בגיל 16-17 אם הוא היה מאמן והייתי מסתכל עליו ממבט ראשוני הייתי מסכים שיאמן אותי אימונים אישיים.

לא חסר ילדים בני 16-18 שנראים יותר טוב מאחד בן 25 זאת תגובה מפגרת למדיי.

הרגע הסברת בכמה עשרות מילים למה התגובה שלי הייתה נכונה, ואז אתה קורא לה מפגרת. תסביר לי?

YONI
21-06-07, 00:03
אתם כולכם חיים בסרט על הגודל
כל הגודל שלכם זה שומן וגם על זה אתם בונים שזה שריר
גודל לא קשור לכלום לכו תראו איזה "שחיפים" מקבלים כסף מאנשים על שיעורים פרטיים בזמן שכל ה"באדי בילדרים" פה מדברים שטויות בפורום הזה

Mr.Bazooka
21-06-07, 00:04
מי שלוקח את האימונים האישיים זה בדרך כלל אנשים מבוגריםבשכונתיים

אני לא רואה שום סיבה שלא יקחו נער צעיר שיש לו חזות מרשימה.
מה רע לעבוד במכונים שכונתיים?זה גם כסף טוב.
אף אחד לא אמר הולמס פלייס.

Mr.Bazooka
21-06-07, 00:05
הרגע הסברת בכמה עשרות מילים למה התגובה שלי הייתה נכונה, ואז אתה קורא לה מפגרת. תסביר לי?

אתה טענת שהגיל משחק פה תפקיד ומעדיפים בוגרים על פני צעירים כי טענת שמבוגרים גדולים מצעירים לא ככה?
נכון הגודל משנה אבל אין שום קשר בין גודל לגיל וזה מה שאמרתי פה בגלל זה תהתגובה שלך מפגרת.

Bullet
21-06-07, 00:06
איזה בחור יתן לאחד בן 18 לאמן אותו?
ממתי אותו אחד ישאל את המאמן בן כמה הוא?
המראה החיצוני קובע ולפי מה שראיתי גם זה כבר לא כלכך משנה.
קצת קוביות קצת חזה וקצת ידיים.
את זה משיג גם ילד בן 15 שמתאמן שנה.
תבין, חוץ מהקטע של הסוס, חשוב גם הקטע של הבגרות. רוב הלקוחות לא ירצו שילד יאמן אותם, הם יחשבו "מה הוא מבין... הוא לא ראה כלום בחיים" או משהו כזה.

אה ואתה יודע שאתה צריך לפעמים לדרבן ולהיות קשוח וכו' כדי שהמתאמן יעשה את מה שצריך.
בן 40 ירצה שילד בן 18 (או אפילו 15 חחחחח) יחלק לו פקודות??

Mr.Bazooka
21-06-07, 00:11
תבין, חוץ מהקטע של הסוס, חשוב גם הקטע של הבגרות. רוב הלקוחות לא ירצו שילד יאמן אותם, הם יחשבו "מה הוא מבין... הוא לא ראה כלום בחיים" או משהו כזה.

אה ואתה יודע שאתה צריך לפעמים לדרבן ולהיות קשוח וכו' כדי שהמתאמן יעשה את מה שצריך.
בן 40 ירצה שילד בן 18 (או אפילו 15 חחחחח) יחלק לו פקודות??

חחחחחחחח אתה מזכיר לי את האנשים שחושבים שהמכון שייך לאבא שלהם.
מדובר במכון ובהתנהגות קצת יותר אגרסיבית לשם קבלת תוצאות.
צריכים להסביר את זה בכוונה.
אין שום קשר בין מה הוא מבין הוא לא ראה כלום בחיים שלו לבין מהלך האימון.
עצם זה שהוא מדריך זה אומר שהוא השיג משהו במהלך החיים שלו לא?הוא הוכיח שהוא שווה
משהו ולכן קיבל את התעודה אין שום קשר תאמין לי.
אני יתן לך דוגמה בקשר לזה יש היום אנשים צעירים בני 20 שכבר מעלים לאוויר חברות מצליחות והם מעסיקים עשרות עובדים שכפולים מהם בגיל והבוס הצעיר נותן פקודות לעובדים אתה חושב שהעובדים לא מרגישים ככה?הם מרגישים מי הוא בכלל הבוס המפגר הזה סתם פוץ.
אבל האם פעם עובד יגיד את זה לבוס שלו?בחיים לא.

אותו דבר לגביי האימון למבוגרים תמיד יהיה את הקטע הזה שהוא סתם פישר שלא יודע מה מהחיים שלו נכון יש כאלה תמיד יהיו כאלה ונתקלתי בהרבה כארלה. אבל מה בדבר לאחרים הרבה יותר נחמדים שבאים לקבל תוצאות ולא סתם לקטר מהבוקר עד הערב לאלה דווקא יהיה הרבה יותר קל לפי דעתי להיפתח ולהתחבר לדור הצעיר העכשווי מאשר למאמן עצבני בן 30.

יחלק לו פקודות?
חביבי אני המאמן שלך ויכול ללמד אותך דבר או שתיים בספורט הזה ואם אני יצטרך לחלק לך פקודות בשביל שתוריד את כל ה40 קילו העודפים האלה אתה לא תתחצף אליי וה"ילד" הזה צריך להבהיר לו את זה.

אין גם קטע של מאמן ילד שיעשה פוזות ויגיד י"אללה סבאל'ה תעשה עוד 5-6 חזרות אל תהיה עגלה יא מעפן".

אם "ילדון" רוצה להתקבל למקום בודה עליו להוכיח את זה גם בהתנהגות לא חסר אנשים שמבוגרים בהתנהגות שלהם יחסית לגילם
חייבים לשדר בגרות ובשלות במיוחד אם אתה צעיר זה הבסיס אין אפס.

אין דבר כזה אחי.

Bullet
21-06-07, 00:20
תגיד אתה לא מבין מה הקטע פה? המתאמן שוכר אותך, אתה לא שוכר אותו! אתה עובד בשבילו, לא הוא בשבילך!

toxicity
21-06-07, 00:22
אני לא רואה שום סיבה שלא יקחו נער צעיר שיש לו חזות מרשימה.
מה רע לעבוד במכונים שכונתיים?זה גם כסף טוב.
אף אחד לא אמר הולמס פלייס.
מה רע בלעבוד בהולמס פלייס? אישית אני מתאמן שמה ואני מתכוון להיות שמה מאמן בעתיד :)
יש אצלנו איזה זקן אחד לא מבין כלום עושה 5-6 אימונים אישיים ביום בנזונה

Mr.Bazooka
21-06-07, 00:26
תגיד אתה לא מבין מה הקטע פה? המתאמן שוכר אותך, אתה לא שוכר אותו! אתה עובד בשבילו, לא הוא בשבילך!

אני יודע תאמין לי.
ובגלל שהוא שוכר אותי צריכים לדבר איתו לפני לגביי מה שיקרה במהלך האימונים.
ואתה יודע מה עכשיו אמרת פה משהו.
אם הוא משלם לי כסף על האימונים לא נראהלי שהוא יקטר אחרי הכל זה הכסף שלו?
איזה בן אדם מטורף צריך להיות בשביל לשלם כסף וגם לקטר למאמן ולעקוץ אותו.

עכשיו הוכחת שהוויכוח שהיה פה היה לשווא.
קיצר מי שרוצה להיות מאמן שיהיה מאמן מי שלא רוצה שלא יהיה.

Mr.Bazooka
21-06-07, 00:26
מה רע בלעבוד בהולמס פלייס? אישית אני מתאמן שמה ואני מתכוון להיות שמה מאמן בעתיד :)
יש אצלנו איזה זקן אחד לא מבין כלום עושה 5-6 אימונים אישיים ביום בנזונה
לא אמרתי שרע.
אבל אמרתי שאף אחד לא יעבוד שם על ההתחלה למהלא להתחיל מהנמוך לגבוה?למרות שבתאכלס אין על המכונים השכונתיים
שזה יותר הארדקור מאשר המכונים היוקרתיים שיש שם יותר מידי בלבולי ביצים.
איך שם הרמה מבחינת המאמנים?

Bullet
21-06-07, 00:29
אתה לא מבין או מה? הלקוח בוחר אותך... אתה לא בוחר אותו ואומר לו "תראה רוצה אני אאמן אותך אבל אני מזהיר אותך צריך לדבר קודם בקשר לאימונים". אם אני בא למכון ורוצה מאמן אישי, קודם כל אני אבחר מי שנראה לי: מבין, מקצועי, ומתאים מבחינה חברתית.
איך ילד בן 18 קשור תסביר לי?

שורה תחתונה, לדעתי זה רעיון טוב לעשות את הקורס רק אם יש באמת ביקוש גדול של מאמנים. לא נראה לי שזה מה שקורה. למשל אצלינו בקאנטרי ב"ש יש עודף מדריכים, ואף אחד לא ממש עושה משהו. אני לא מבין בכלל למה שכרו כ"כ הרבה :laugh:

toxicity
21-06-07, 00:29
לא אמרתי שרע.
אבל אמרתי שאף אחד לא יעבוד שם על ההתחלה למהלא להתחיל מהנמוך לגבוה?למרות שבתאכלס אין על המכונים השכונתיים
שזה יותר הארדקור מאשר המכונים היוקרתיים שיש שם יותר מידי בלבולי ביצים.
איך שם הרמה מבחינת המאמנים?
רוב המאמנים דיי סבבה אבל תמיד יהיו את האדיוטים שלא יודעים כלום.. והציוד מאוד מקצועי פלטות בשפע ויש אצלנו דווקא ציוד חופשי דיי רחב.. אבל יותר מידיי מכונות של כוסיות יש שמה..

igorek
21-06-07, 00:32
אתה לא מבין או מה? הלקוח בוחר אותך... אתה לא בוחר אותו ואומר לו "תראה רוצה אני אאמן אותך אבל אני מזהיר אותך צריך לדבר קודם בקשר לאימונים". אם אני בא למכון ורוצה מאמן אישי, קודם כל אני אבחר מי שנראה לי: מבין, מקצועי, ומתאים מבחינה חברתית.

שורה תחתונה, לדעתי זה רעיון טוב לעשות את הקורס רק אם יש באמת ביקוש גדול של מאמנים. לא נראה לי שזה מה שקורה. למשל אצלינו בקאנטרי ב"ש יש עודף מדריכים, ואף אחד לא ממש עושה משהו. אני לא מבין בכלל למה שכרו כ"כ הרבה :laugh:
אז זהו שאם איזה מישהו שמן בן 40 יתחיל להסתובב בחדר כושר הוא לא יתחיל לשאול אנשים בני כמה הם (גם אין הבדל חזותי גדול בין מישהו בן 18 לבן מישהו בן 25 לדעתי). בקשר לכמה הוא מבין ומקצועי, תאמין לי אני יכול לדבר עם מישהו ולעשות את עצמי מאוד מקצועי, זה לא עניין של גיל.

Mr.Bazooka
21-06-07, 00:33

ואתה לא קראת את מה שאני רשמתי יש 2 סוגים של אנשים:
1)האלה שחושבים שצעירים סתם טמבלים
2)ההפך שחושבים שצעירים יותר מבינים עכשווים עדכניים.

אני לא יודע איך היחס שלך עם מבוגרים אבל אני הייתי בחברת המון אנשים מבוגרים וגם בעבודה שלי אני עובד עם אנשים כאלה ולהפך אני רואה שהם מאוד חברותיים עם אנשים צעירים הם יכולים לצחוק איתם לדבר איתם על הכל לא חסרים אנשים שאמרו לי כמה חשובה העבודה עם צעירים ובכלל לצעירים יש דברים שחסרים נורא למבוגרים.

עזוב תוויכוח כמו שעומרי אמר לא משנה כמה נתווכח הדיעה שף אף אחד לא תשתנה.
לילה טוב!

Mr.Bazooka
21-06-07, 00:35
אז זהו שאם איזה מישהו שמן בן 40 יתחיל להסתובב בחדר כושר הוא לא יתחיל לשאול אנשים בני כמה הם (גם אין הבדל חזותי גדול בין מישהו בן 18 לבן מישהו בן 25 לדעתי). בקשר לכמה הוא מבין ומקצועי, תאמין לי אני יכול לדבר עם מישהו ולעשות את עצמי מאוד מקצועי, זה לא עניין של גיל.

זה מה שאמרתי גם.
ובכלל אני שאין לי תעודת מדריך הדרכתי כבר כמה פעמים בחיים שלי אנשים מבוגרים והם צחקו איתי והכל והייתה אחלה כימיה והם סמכו עליי כמו לא יודע מה עצם זה שיש לי ידע בנושא והתעמקתי בו מראה בגרות לי יש עוד כמה זמן 18 ואני נראה יותר צעיר למרות זאת זה לא שינה דבר.

שומר החומות
21-06-07, 01:12
אף "מועדון בריאות" או רשתות חדרי כושר מקצועיות וידועות לא יקחו ילד/נער/מתבגר או איך שלא תרצה לפני הצבא שיעבוד אצלם כמדריך, מהסיבה הפשוטה שזה מראה על חוסר רצינות וחוסר מקצועיות מצד המכון.
וזה ממש לא משנה כמה הוא גדול ושרירי או כמה הוא מבין בתזונה/אימונים/סייקלים/תוספים.
בשורה התחתונה מה שמחפשים זה אנשים שיתנו למכון ארשת של רצינות וידידותיות.

אני אישית אם הייתי בא למכון ורואה שם מישהו בן 17 מדריך כושר הייתי עושה אחורה פנה קדימה צעד, וזה לא משנה כמה גדול הוא יהיה.

זה בעיקר עניין של בגרות נפשית ושכלית.

ובהדרכה אישית בכלל, אני אתייחס לבן אדם מבוגר כמדריך, לעומת מישהו בן 17 שאליו אני אתייחס כחבר לאימונים,.
עכשיו תסביר לי למה אני צריך לשלם על חבר שיתאמן איתי?

Desperado
21-06-07, 02:12
לעבוד כמדריך אישי בתור צעיר זה באמת לא מקצועי,כי אין מה לעשות,זה כמו לתת לילד בן 15 שעשה שנה בפנימיה צבאית לפקד על פלוגה של ג'ולנציקים בני 18 19 זה גם יראה מגוחך.
שוב העניין הוא כריזמה כרזימה היא המפתח כמעט להכלללל בחיים משמע עם יש לך כריזמה יש לך את הכוח לקבל את מה שאתה רוצה.
גם מאמן אישי לא יכול לקום בבוקר ולהחליט וואלה בא לי להיות מאמן אישי
הוא עושה כמה שנים טובות במכון מסויים ועושה את השכר מינימום שלו
זאת עבודה על הכיפאק למי שאוהב את התחום ועושה את זה בכיף במקום מלצרות
להתפרנס מזה כמו שצריך,כאן יש בעיה רצינית,אז ככה שבמקום להיות מלצר ולשנוא כל רגע
אתה יכול להיות מאמן כושר ולעשות מה שאתה אוהב וכך גם ללמוד באוניברסיטה.

מישהו כאן אמר קורס בצבא,אז הייתי חייב להגיב,הקורס הצבאי לא תופס באזרחות אז ככה שמי שמתכנן להיות מדס בצבא שידע שהוא רק יכול להתחיל משם,ולא להעביר את זה הלאה.

keen12
21-06-07, 02:38
:jockey: לעבוד כמדריך אישי בתור צעיר זה באמת לא מקצועי,כי אין מה לעשות,זה כמו לתת לילד בן 15 שעשה שנה בפנימיה צבאית לפקד על פלוגה של ג'ולנציקים בני 18 19 זה גם יראה מגוחך.
שוב העניין הוא כריזמה כרזימה היא המפתח כמעט להכלללל בחיים משמע עם יש לך כריזמה יש לך את הכוח לקבל את מה שאתה רוצה.
גם מאמן אישי לא יכול לקום בבוקר ולהחליט וואלה בא לי להיות מאמן אישי
הוא עושה כמה שנים טובות במכון מסויים ועושה את השכר מינימום שלו
זאת עבודה על הכיפאק למי שאוהב את התחום ועושה את זה בכיף במקום מלצרות
להתפרנס מזה כמו שצריך,כאן יש בעיה רצינית,אז ככה שבמקום להיות מלצר ולשנוא כל רגע
אתה יכול להיות מאמן כושר ולעשות מה שאתה אוהב וכך גם ללמוד באוניברסיטה.

מישהו כאן אמר קורס בצבא,אז הייתי חייב להגיב,הקורס הצבאי לא תופס באזרחות אז ככה שמי שמתכנן להיות מדס בצבא שידע שהוא רק יכול להתחיל משם,ולא להעביר את זה הלאה.

:nonono: טוב מהההה הקשר בתגובה שלך בוא תסביר לי???...
איך אתה משווה בכלל בין מלצרות למדריכים??????

למלצרים יש גם טיפים :jockey:

gman
21-06-07, 03:12
חחחח תבינו, להיות מדריך בחדר כושר זה לא רק לעבוד עם בודיבילדרים, זה בעיקר זקנים שרוצים אחרי שבוע להיראות צעירים וצוציקים בני 14 שרוצים קוביות. ואני לא חושב שלמישהו פה יהיה זין להסביר לכל המטומטים האלה מה באמת צריך לעשות.
אני אישית חשבתי על קורס מדריכים, אבל ה5000 שקל שצריך לשלם...אני לא חושב שזה שווה בשביל עבודה עם שכר מינימום, כן זה מעניין ללמוד אבל זה פשוט לא משתלם, וגם קשה למצוא עבודה בתור מדריך כרגע...

shikoLM
21-06-07, 04:06
יש שתי דרכים לעשות את הקורס הזה. בחאפריות דרך בבית ספר למאמנים של וינגייט או
בעוד יותר חאפריות דרך סמינר הקיבוצים/מכללת וינגייט.
בבית ספר למאמנים המבחן יכולת בסוף הקורס עומד על כ-70 קילו לרוב האנשים, 10 חזרות בסקוואט ובבנצ'.
רוב גדול מהרשתות/מועדוני כושר לא יעסיקו מדריך לפני צבא, כמו שהרבה אמרו פה לא משדר רצינות (עניין עסקי של הבעלים).