PDA

צפה בגרסא המלאה : כמה שאלות.....

mahdi1
20-06-07, 18:30
אני 1.89 על 73 ואני בעחייה במאסה
1- אחרי 4 חודשים אימון ..עכשיו אני מרים 22.5 כל צד בלחיצת חזה עם מוט של 18 קילו...זה בסדר ????? או הייתי צריך להגיע ליותר משקל??

2- האם פיצה או טוסט זה טובב....?? ומה עם הפיתה??

3- האם זה משנה אם אני עושה יד קדמית בW בישיבה או בעמידה...כי בישיבה מתחיל לכאוב לי העצם...?

תודה לכל מי שעונה...:sbb4:

Mr.Bazooka
20-06-07, 22:42
אני 1.89 על 73 ואני בעחייה במאסה
1- אחרי 4 חודשים אימון ..עכשיו אני מרים 22.5 כל צד בלחיצת חזה עם מוט של 18 קילו...זה בסדר ????? או הייתי צריך להגיע ליותר משקל??

2- האם פיצה או טוסט זה טובב....?? ומה עם הפיתה??

3- האם זה משנה אם אני עושה יד קדמית בW בישיבה או בעמידה...כי בישיבה מתחיל לכאוב לי העצם...?

תודה לכל מי שעונה...:sbb4:

1)המשקל לא משנה כל גוף בנוי אחרת כל גוף מגיב אחרת ומן הסתם שאתה תרים מעט יותר מאחרים או שתרים יותר מאחרים במשך 4 חודשים,אם המשקל בסדר כן זה בסדר הכל תלוי בהתקדמות של הגוף שלך אם תשקיע בתזונה ובאימונים התוצאות י גיעו מהר יותר והמשקל שאתה מעמיס יגדל אם תעשה להפך תתיקע על אותו משקל או במקרה הגרוע תרד במשקל תרתי משמע.

2)פיצה זה אף פעם לא טוב לא משנה מה יגידו לך אבל אם פה ושם אתה אוכל נגיד פעם בשבועיים זה יחסיך נחמד ויותר מזה זה מעלה מוטיבציה ושומר על המשמעת שלך בקטע של התזונה.
טוסט-אם זה עם גבינה צהובה 5% עם טונה אני לא רואה שום בעיה :)

3) לא משנה כל-כך אם זה בעמידה אוישיבה אומרים שבישבה הלחץ על הגב פוחת ובעמידה הוא גובר אבל אני חושב שבעמידה יותר נוח ואם יש לחץ על הגב תקופף בעמידה טיפה את הרגליים ואני מאמין שזה ייפתר.

IGOR
20-06-07, 23:05
מוט יכול לשקול 18 קילו? :ohmy:

OfirD
20-06-07, 23:53
כן. יש מוטות של 18 ק"ג ויש מוטות של 20 ק"ג. ראיתי משני הסוגים.

maya
22-06-07, 03:58
1 המשקל שאתה מרים לא משנה השריר לא רואה כמה אתה מרים העיקר שיש גירוי ועבודה נכונה .
2. פיצה טוסט לא טובים אבל תלוי איך מכינים אותם אם לדוגמא אתה מכין לבד אתה יכול להכין אותם בראים לדוגמא : אם אתה מכין את הפיצה מפיטה חיטה מלאה גבינה צהובה עד 9% כמה זיתים\ עגבניה\טונה\תירס\בצל\פיתריות אז זה בסדר אותו הדבר לגי הטוסט
3 ץעשה איך שלא יכאב לך או שתישען על קיר או איך שהכי נוח לך

mahdi1
22-06-07, 16:48
תודה חברה באמת תודה