PDA

צפה בגרסא המלאה : שלום.יש לי שאלה על קוטג'

אופק
22-06-07, 14:18
התחלתי חיטוב ואמרו לי לעבור מקוטג' 3% ל1/2%
רציתי לדעת אם זה ככ קריטי לשומן?
ואם כן איך אפשר לשפר את הטעם של חצי אחוז?
תודה

damn
22-06-07, 14:20
אני מוסיף לקוטג' 0.5% .. 6 זיתים.
גם שומן שנחוץ וגם זה משפר את הטעם.

אופק
22-06-07, 14:21
יש ככ הבדל בין 3 לחצי בכמות השומן?
ולמה 6 זיתים?

gal.T
22-06-07, 16:21
לאכול סיד במקום קוטג' בשביל הבדל של 40 קק"ל?... ממש מיותר.

עבו
22-06-07, 16:24

וואלה צודק :wiggle:

Elevation
22-06-07, 18:00

לא'דע, אני זוכר אנשים שצלבו אותי פה על כמה מלפפונים.

eyalamzleg
22-06-07, 20:15
אתה מחרבן אתה מוציא יותר מ40 ק

maya
22-06-07, 20:53
לא ממש קריטי אבל אם ארתה רוצה לאכול חציאחוז ולשפר את הטעם אתה יכול להוסיף לו טעמים כמו שום כתוש +בצל ירוק ופפריקה אוו תקח ירקות שאתה אוהב ותערבב ביחד אני מערבבת קוטג עם 2 יוגרט תות ומחלקת לפעמים וזה לדעתי מאוד טעים

eyalamzleg
22-06-07, 20:54
אין כמו קוט'ג 5% שומן בלי כלום:d
מת על זה חחח

Vin diesel
22-06-07, 20:58
היום קניתי חלבון קזאין(נשתה ליפני שינה).הקוט"ג המגעיל הזה כבר עלה לי למוח.

ואן דאם
22-06-07, 21:31
לא קריטי ...

Moshe
22-06-07, 21:33
מבחינת פורפיל שומני קוטג' 0.5% יש בו 1.25 גרם לקופסה
לעומת ה3% שהוא 7.5 גרם לקופסה , מה גם שרובו רווי.
לא קריטי בכלל , לא משנה רק להבהיר את ההבדלים שהבחור רצה לדעת.

Bullet
22-06-07, 21:36
אם אתה אוכל 4 קוטג'ים ביום, חסכת 120 קלוריות. חוץ מזה אם מוסיפים כפית דבש/שיבולת שועל במחיר של 20 קלוריות, הקוטג' ה0.5% הופך להיות ממש טעים.

Moshe
22-06-07, 21:37
אם אתה אוכל 4 קוטג'ים ביום, חסכת 120 קלוריות. חוץ מזה אם מוסיפים כפית דבש/שיבולת שועל במחיר של 20 קלוריות, הקוטג' ה0.5% הופך להיות ממש טעים.
דבש :|?
לקוטג' :\?

Elevation
22-06-07, 21:39
דבש :|?
לקוטג' :\?

אחי, נראה לי שהוא אכל כמה פטריות קשות.

Bullet
22-06-07, 21:41
שתקו, זה טעים מאוד!

eyalamzleg
22-06-07, 21:43
דווקא נישמע טעים
אף פעם לא ניסתם גיינר אם דבש בננה חלב וקוט'ג ממש טעים

Moshe
22-06-07, 21:43
שתקו, זה טעים מאוד!
טחינה בקוטג' ניסית?
סתם מעניין אותי מה עוד ניסית:flowers:

Bullet
22-06-07, 21:53
טחינה בקוטג' ניסית?
סתם מעניין אותי מה עוד ניסית:flowers:
לא חושב שזה יילך טוב. ניסיתי קוטג', שוקולית, שיבולת שועל עם שוקולית, מלפפונים וזהו.

Elevation
22-06-07, 21:57
לא חושב שזה יילך טוב. ניסיתי קוטג', שוקולית, שיבולת שועל עם שוקולית, מלפפונים וזהו.

שוקולית? וחיית לספר? ת'כלס ספארטן.

gal.T
22-06-07, 22:06
חסכתי 120 קלוריות?... זה לא שזה מסובך לקצץ ב120 קלוריות, או לחלופין, נפוץ לראות מישהו שאוכל 4 קוטג'ים ביום. {יכול להיות שרדר הציניות שלי לא מתפקד?}

אולי אם מדברים על PSMF'ים למיניהם בהם אכילת חלבונים מחובסים היא חלק מהאסטרטגיה, אז זה ישנה קצת, אבל אני פשוט לא יכול שלא לראות במוצר הזה כנפילה רצינית לעומת האלטרנטיבות. אתה פשוט מוצא את עצמך מגיע לאותה נקודה ניוטריאנטית (חלבונים\שומנים), בשביל החלפת הכמה גרמים של שומן החלב בשמן זית. אז אני מניח שפרופיל השומנים והבריאות ישתפרו משמעותית... לא.

עריכה:
בוא אפילו נלך יותר רחוק, ונתייחס למצבים בהם חלבון רזה ככל הניתן יהיה אופטימלי. כמו בהעמסת פחמימות, או אחרי האימון למשל. אז אוקיי, יש כאן הגיון, אך שוב, יש מקורות הרבה יותר מתאימים וזה לא בעיה לשקול להשתמש בהם עקב ההיקף הזמני המצומצם במצבים הללו.

gman
22-06-07, 22:07
אתה באמת חושב שקוטג' עם דבש זה טעים?
אולי עירבבת שם כל מיני עשבים מוזרים לפני זה?

Bullet
22-06-07, 22:08
חסכתי 120 קלוריות?... זה לא שזה מסובך לקצץ ב120 קלוריות, או לחלופין, נפוץ לראות מישהו שאוכל 4 קוטג'ים ביום. {יכול להיות שרדר הציניות שלי לא מתפקד?}

אולי אם מדברים על PSMF'ים למיניהם בהם אכילת חלבונים מחובסים היא חלק מהאסטרטגיה, אז זה ישנה קצת, אבל אני פשוט לא יכול שלא לראות במוצר הזה כנפילה רצינית לעומת האלטרנטיבות. אתה פשוט מוצא את עצמך מגיע לאותה נקודה ניוטריאנטית (חלבונים\שומנים), בשביל החלפת הכמה גרמים של שומן החלב בשמן זית. אז אני מניח שפרופיל השומנים והבריאות ישתפרו משמעותית... לא.
גם בלי PSMF, המקורות לחלבון רזה מוגבלים אצלי. יש רק טונה, חזה הודו, תרנגולת מבושלת, וקוטג'. לפעמים אני אוכל גם 3% כשנגמר ה0.5% בחנות...

חוץ מזה, לקזאין יש פרופיל חומצות אמינו ממש טוב! אני בעיקר אוכל קוטג' כ3 שעות לפני אימון.

Moshe
22-06-07, 22:15
גם בלי PSMF, המקורות לחלבון רזה מוגבלים אצלי. יש רק טונה, חזה הודו, תרנגולת מבושלת, וקוטג'. לפעמים אני אוכל גם 3% כשנגמר ה0.5% בחנות...

חוץ מזה, לקזאין יש פרופיל חומצות אמינו ממש טוב! אני בעיקר אוכל קוטג' כ3 שעות לפני אימון.
מה קרה לביצים וליוגורטים 0% , פסטרמה?
צפתית 0.5% ואם מתאמצים אפשר למצוא עוד

gal.T
22-06-07, 22:16
גם בלי PSMF, המקורות לחלבון רזה מוגבלים אצלי. יש רק טונה, חזה הודו, תרנגולת מבושלת, וקוטג'.
וזה לא מספיק למצבים המצומצמים בהם יש ממש תועלת בצמצום משמעותי בצריכת השומן?, אם לא נתייחס להבדל הקלורי, שהוא בהחלט זניח. בכל מקרה, 3% שומן עדיין נחשב כמקור רזה. זה כמו ההבדל בין חזה הודו לעוף.

Bullet
22-06-07, 22:18
מה קרה לביצים וליוגורטים 0% , פסטרמה?
צפתית 0.5% ואם מתאמצים אפשר למצוא עוד
ביצים אני מתעצל להכין
פסטרמה אני אוכל בכריכים, אי אפשר לאכול ככה סתם 400 גרם פסטרמה (שיש בהם רק 60 גרם חלבון וזה יקר)
צפתית? מפוצץ נתרן

Moshe
22-06-07, 22:20
ביצים אני מתעצל להכין
פסטרמה אני אוכל בכריכים, אי אפשר לאכול ככה סתם 400 גרם פסטרמה (שיש בהם רק 60 גרם חלבון וזה יקר)
צפתית? מפוצץ נתרן
מה כואב בנתרן?
בהנחה שאתה עושה אירובי נתרן לא אמור כל כך להדאיג אותך...
ואין דבר כזה יקר , יש דבר כזה לא מרוויח מספיק.

P-a-n-1-c
22-06-07, 22:22
מה כואב בנתרן?
בהנחה שאתה עושה אירובי נתרן לא אמור כל כך להדאיג אותך...
ואין דבר כזה יקר , יש דבר כזה לא מרוויח מספיק.

אל תשחק אותה ביל גייטס...

Vin diesel
22-06-07, 22:27
בולט אם תמשיך כך החיטוב יהיה שנתיים ולא שנה.:flowers:

Moshe
22-06-07, 22:27
אל תשחק אותה ביל גייטס...
לא משחק אותה בכלל ,לא מתחשבנים באוכל ,נקודה.
זה מה שלימדו אותי מגיל מאוד קטן וככה זה הולך אצלי בבית.

P-a-n-1-c
22-06-07, 22:28
לא משחק אותה בכלל ,לא מתחשבנים באוכל ,נקודה.

אז תחיה כל היום על איקרה שחרוה אחי
1000 שקל לקילו

Moshe
22-06-07, 22:28
1000 שקל לקילו
גם 1000 גרם שומן ל100 גרם
מה גם אני לא אוהב דגים , פרט מטונה שהתרגלתי לאכול אותה כבר שנים חוץ מזה שום דג לא מתקרב אלי לפה

P-a-n-1-c
22-06-07, 22:32
משה אתה בסדר אתה :flowers:
תתחיל לחזור כבר להעמיס פלטות במקום לעבוד במאפייה שלך

Moshe
22-06-07, 22:33
חחחח אחלה מאפייה מה תרוצה :]
ועזוב תי מאימונים לא בקטע

Elevation
22-06-07, 23:12
1000 שקל לקילו

קוראים לזה קוויאר.

toxicity
22-06-07, 23:15
שאלה לי לכל המחטבים
למה פשוט מאוד לא לשתות שייק חלבון במקום קוטג'? הרבה יותר נוח ומהיר ואותו ערכים בדיוק כמעט

Moshe
22-06-07, 23:23
קוראים לזה קוויאר.
ככה קוראים לזה ברוסית , איקרה שחורה (וברוסית זה chornaya ekra)

שאלה לי לכל המחטבים
למה פשוט מאוד לא לשתות שייק חלבון במקום קוטג'? הרבה יותר נוח ומהיר ואותו ערכים בדיוק כמעט
בחיטוב עדיף לאכול אוכל מוצק יותר כדי לא להרגיש ברעב המציק , שייק אתה שותה ומשתין הוא לא משביע אותך כמו לדוגמה סלט טונה טוב שיספיק לך ל3-4 שעות... , למרות שהיה איזה אחד מטורף ב BB שעשה חיטוב עם 5 שייקים ביום ,קפסולות אומגה 3 ומולטי ויטמין וירד בצורה מטורפת ולא נראה שהוא איבד הרבה שריר , זה היה לפני איזה חצי שנה אין לי ממש כוח לחפש את הלוג..

Elevation
22-06-07, 23:30
ככה קוראים לזה ברוסית , איקרה שחורה (וברוסית זה chornaya ekra)

בחיטוב עדיף לאכול אוכל מוצק יותר כדי לא להרגיש ברעב המציק , שייק אתה שותה ומשתין הוא לא משביע אותך כמו לדוגמה סלט טונה טוב שיספיק לך ל3-4 שעות... , למרות שהיה איזה אחד מטורף ב BB שעשה חיטוב עם 5 שייקים ביום ,קפסולות אומגה 3 ומולטי ויטמין וירד בצורה מטורפת ולא נראה שהוא איבד הרבה שריר , זה היה לפני איזה חצי שנה אין לי ממש כוח לחפש את הלוג..

אני יודע מה זאת איקרה, אחי. אבל המינוח הנפוץ הוא קוויאר. אגב, איקרה הוא לא המאכל במיונז? כלומר, לבייצים עצמם קוראים איקרה?

Moshe
22-06-07, 23:41
אני יודע מה זאת איקרה, אחי. אבל המינוח הנפוץ הוא קוויאר. אגב, איקרה הוא לא המאכל במיונז? כלומר, לבייצים עצמם קוראים איקרה?
"איקרה" עם המיונז זה מנוח מפגר שהמציאו בישראל[זה היה אמור להיקרא איקרה במניוז או סלט איקרה ] , בתאחלס ברוסית קוראים לזה איקרה לביצים עצמם נטו , וקוויאר זה בלעז , זה הכל.

Bullet
23-06-07, 00:02
שאלה לי לכל המחטבים
חלבון הwhey לא ממש מתאים לחיטוב. הוא לא אידיאלי לשמירה על מסת שריר, עדיף שייק קזאין, אבל אבקת קזאין יקרה, ובישראל לא מוכרים אותה

Vin diesel
23-06-07, 00:22
היום קניתי קזאין.אני ישתה אותו ליפני השינה...
http://www.israelbody.org/_Uploads/429sddsdax.jpg
*אינה קישור,מוכרים את החלבון הזה גם באתר פה,http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=429&CategoryID=89&Page=1

Moshe
23-06-07, 00:23
היום קניתי קזאין.
טעים? , יש שוני בהרגשה/טעם לעומת המי גבינה?
אני מניח שלקחת מגדי :]?

Vin diesel
23-06-07, 00:28
כן מגדי(מחיר טוב)..לקחתי טעם בננה.פצצה..אני עכשיו שותה :sbb4:

Bullet
23-06-07, 00:35
היום קניתי קזאין.אני ישתה אותו ליפני השינה...
*אינה קישור,מוכרים את החלבון הזה גם באתר פה,http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=429&CategoryID=89&Page=1
זה לא קזאין נקי, זה whey עם קזאין. אני מניח שיש יותר whey...

Vin diesel
23-06-07, 00:36
אתה מניח לא נכון...זה רובו קזאין.

maradona
23-06-07, 01:32
לפני כמה חודשים היתה לי את האבקה הזאת בטעם בננה,טעם טעים ביותר!
הוא ממש אחלה חלבון וגם אין בו ממתיקים מלאכותיים

נ.ב
דיזל,בולט צודק,יש יותר מי גבינה מאשר קזאין.

Elevation
23-06-07, 02:41
ההבדל העיקרי בין קזאין לwhey, במקרם.... הוא הרבה הרבה יותר סמיך... וממלא. ואצל חברות מסויימות יש גם כן טעם "גירי".

gal.T
23-06-07, 13:59
יש לי אירון טק קזאין אחד בבית, אפילו וניל שהוא בדר"כ טעם פחות מיוחד מאחרים, ואני חייב לציין שזו בין האבקות היותר טעימות שניסיתי. אני לא יודע לגבי היחסים בין מי הגבינה לקזאין, רק היצרנים בחו"ל יוכלו לספק את הנתונים הללו (או מעבדה מוסמכת), אבל לפי המרקם הייתי אומר שהם לא התקמצנו בקזאין כמו שהגיוני לחשוב (אין פירוט, והמחיר לא יקר בצורה משמעותית מwp רגיל). אבל לא ניתן לדעת זאת בוודאות.

Bullet
23-06-07, 14:17
יש לי אירון טק קזאין אחד בבית, אפילו וניל שהוא בדר"כ טעם פחות מיוחד מאחרים, ואני חייב לציין שזו בין האבקות היותר טעימות שניסיתי. אני לא יודע לגבי היחסים בין מי הגבינה לקזאין, רק היצרנים בחו"ל יוכלו לספק את הנתונים הללו (או מעבדה מוסמכת), אבל לפי המרקם הייתי אומר שהם לא התקמצנו בקזאין כמו שהגיוני לחשוב (אין פירוט, והמחיר לא יקר בצורה משמעותית מwp רגיל). אבל לא ניתן לדעת זאת בוודאות.
או שהם לא התקמצנו בלשים גיר בתוך האבקה שלך :wiggle:

maradona
23-06-07, 14:19
קשה לי להאמין שלא ידעת זאת אך תן לי להנות מהרגע =]

בתחתית הקופסה,מתחת ל suplemt facts יש צירוף מלים "other ingredients" ושם רשומים
המרכיבים לפי סדר יורד(הראשון הוא בעל הכמות הגבוה ביותר,השני קצת פחות וכן אלה).
אפשר גם למצוא את זה איפה שהדיאגרמה בצורת עיגול,מתחתיה מופיעות גם שמות המרכיבים בסדר הנ"ל.

boris19
23-06-07, 14:28
איך האבקה הזו (שדיזל ציין) בהשוואה לפרו קומפלקס ?

gal.T
23-06-07, 20:35
קשה לי להאמין שלא ידעת זאת אך תן לי להנות מהרגע =]

בתחתית הקופסה,מתחת ל suplemt facts יש צירוף מלים "other ingredients" ושם רשומים
המרכיבים לפי סדר יורד(הראשון הוא בעל הכמות הגבוה ביותר,השני קצת פחות וכן אלה).
אפשר גם למצו את זה איפה שהדיאגרמה בצורת עיגול,מתחתיה מופיע גם שמות המרכיבים בסדר הנ"ל.
לא אמרתי שיש יותר קזאין, מן הסתם שלא מהסיבה שהסברת (הוא לא הראשון במפרט המרכיבים). התכוונתי שסביר להניח מהמחיר ומהקושי הרב במציאת המידע הזה, שהוא יהיה ממש נמוך, אבל המרקם (שהוא לא מגיר, כי לא היה לי חום כבר שנים) בהחלט מעורר תהיות.