PDA

צפה בגרסא המלאה : Animal Pump

roni0102
22-06-07, 19:44
מישהו ניסה את קומפלקס הקריאטין הזה?

יותם טלר
22-06-07, 20:20
זה יותר מקריאטין קומפלקס, מדובר ב-NO Booster שמזכיר יותר את ה-NO Explode מאשר את הסל מאס או פורמולות קריאטין אחרות.

בנוסף לתוספת הכוח וההתאוששות המעולה שמקנה הקריאטין (אגב, המוצר מכיל קריאטין את'יל אסתר ודי-קריאטין מאלאט) ישנו גם אפקט הפאמפ המעולה של הארגינין AKG, אמור להיות מוצר איכותי.

Vin diesel
22-06-07, 20:50
לפי הרכיבים זה אמור להיות מוצר טוב! אבל תכלס לפי התגובות עליו ועל כל שאר המוצרים מהשורה הזאת של יונברסל (אנימל סטאק /אנימל סטאק 2 /אנימל פאק=מולטי ויטמין/ואנימאל פאמפ) התגובות לא משהו ביכלל...עוד מתי שיצע לי להיות באוזייל(חדר כושר באשדוד) שם היה מישהו שהביא את המוצרים האלה,החברה לא אהבו אותם...
*רוני,אתה כרגע משתמש בוא..ובידיוק ניכנסת למאסה..איך הוא?באשווה למוצרים אחרים שניסית?

roni0102
22-06-07, 21:10
לפי הרכיבים זה אמור להיות מוצר טוב! אבל תכלס לפי התגובות עליו ועל כל שאר המוצרים מהשורה הזאת של יונברסל (אנימל סטאק /אנימל סטאק 2 /אנימל פאק=מולטי ויטמין/ואנימאל פאמפ) התגובות לא משהו ביכלל...עוד מתי שיצע לי להיות באוזייל(חדר כושר באשדוד) שם היה מישהו שהביא את המוצרים האלה,החברה לא אהבו אותם...
*רוני,אתה כרגע משתמש בוא..ובידיוק ניכנסת למאסה..איך הוא?באשווה למוצרים אחרים שניסית?

לא משהו, אין שום פאמפ ותאמת לא נותן שום דבר.אכזבה

Vin diesel
22-06-07, 21:13
נו בידיוק מה שאמרתי...התגובות עליו לא משהו..במילים אחרות(חרא מוצר)חחח
שמע רוני אתה צריח להתחיל להתייעץ אם דוקטור לתוספים ליפני שאתה קונה משהו.:jockey:
*תביא לי כמה כדורים לנסות,אני יבדוק מה הוא שווה,בדרך כלל אני מרגיש את הרוב.אם הוא לא יזיז לי,אז הוא באמת חרא.