PDA

צפה בגרסא המלאה : ארנולד שוורצנאגר או אלי האנה?

Deja Vu
24-06-07, 15:36
למי היה יותר מסת שריר?

benwin21
24-06-07, 15:37
נראה לי לשוורצנגר אבל אני דביל אז יכול להיות שלאלי האנה.

ran7
24-06-07, 15:39
ארנולד

Gangsta
אני די בטוח שאלי האנה שקל יותר מארנולד
אבל זה לא משנה כל עוד ארנולד נראה הרבה הרבה הרבה יותר טוב מאלי זה מה שחשוב!

SiX PACK
נראה לי לשוורצנגר אבל אני דביל אז יכול להיות שלאלי האנה.

חחחחחחחחח

GaL-L
24-06-07, 15:41
ארנולד היה הרבה יותר אסטטי ופרופרציונלי אבל אני חושב שלאלי הייתה יותר מאסה

Meir787
24-06-07, 15:45
אם להאנה היתה יותר מאסה אז זה בזכות הרגלים.. לארנולד היו רגלים חלשות יחסית.
אגב, מישהו יודע מה היה ההיקף ידיים של ארנולד בשיא ?

StaSus
24-06-07, 15:46
לארנולד יותר....לאלי יש סינטול.... אז איפה מסת השריר..

slim shady
24-06-07, 15:47
אלי מסונטל ככה שקשה לקבוע כמה מאסה יש לו שם...

ahtung
24-06-07, 16:25
אלי האנה היה גדול יותר מבחינת מסת שריר למרות שהיה גם מסונטל לכן לכו תדעו,מה שבטוח הוא לא היה אסטטי כמו ארנולד.

Antonator1
24-06-07, 16:30
אלי היה גדול בהרבה, מה השתגעתם? ארנולד עוד נראה אנושי, אלי נראה כמו איזו מוטציה.

PcGunMan
24-06-07, 18:49
אני די בטוח שאלי האנה שקל יותר מארנולד
אבל זה לא משנה כל עוד ארנולד נראה הרבה הרבה הרבה יותר טוב מאלי זה מה שחשוב!
אל תשכח שאלי אנה גם ענק בגובה הוא ממש גבוה ארנולד לא נמוך אבל הוא לא גבוהה כל כך
אני חושב שאלי היה יותר גדול אבל ארנולד גם היה גדול ויותר הסטטי:jockey:

IRON-MASS
24-06-07, 19:06
אל תשכח שאלי אנה גם ענק בגובה הוא ממש גבוה ארנולד לא נמוך אבל הוא לא גבוהה כל כך
אני חושב שאלי היה יותר גדול אבל ארנולד גם היה גדול ויותר הסטטי:jockey:

מה אתה שח?
ארנולד 188 ס"מ לפי מה שידוע לי, אלי האנה נראה 175-180 ס"מ...

אנשים תבררו לפני שאתם מדברים.

Daniel-Barak
24-06-07, 19:12
מה אתה שח?

אנשים תבררו לפני שאתם מדברים.תנסה אולי 190+

ahtung
24-06-07, 19:15
אלי האנה 190+בדוק.

Amit
24-06-07, 19:18
מה אתם צוחקים? אלי האנה 125+ קילו

Deja Vu
24-06-07, 20:40
אלי היה גדול בהרבה, מה השתגעתם? ארנולד עוד נראה אנושי, אלי נראה כמו איזו מוטציה. עאלק ארנולד אנושי אדם רגיל שרואה אותו בטוח זה לא אמיתי בכלל שהדביקו לו את זה או משהו וזה בדוק חח

IRON-MASS
24-06-07, 20:51
תנסה אולי 190+

בכל מקרה, הפרש הגבהים הוא מזערי ולא כפי שהוא מתכוון.

מצטער על מקודם.

Night_Wolf
24-06-07, 20:52
אי אפשר להשוות כלכך כי אלו זמנים שונים זה כמו שתנסו להשוות את Frank Zane שהוא ניראה שחיפון שלא מיתאמן ליד דוריאן ייטס או ג'י קטלר.

אבל אם כבר אז לאלי האנה יש הרבה יותר מסה וסינטול שמינטול לדעתי הוא ניראה פצצה והוא בודיבילדר אמיתי!

toxicity
24-06-07, 20:54
טוב ארנלוד זה אולדסקול הקפידו אז יותר על אסטטיקה היום זה הכל רק מאסה

טל יואב
24-06-07, 21:07
כבוד רב יש לי לאלי האנה אך לדעתי אין על ארנולד בכל המובנים .אני יותר מזדהה עם גוף כמו של ארנולד .

maradona
24-06-07, 21:37
אלי הרבה יותר מסיבי ואין על זה בכלל ויכוח.
לגבי אסטטיקה וסימטריה זה דבר אחר

Antonator1
24-06-07, 21:40
אלי גדול בהרבה. ארנולד אכן יחסית נורמלי. שלא לדבר על שאר החברה של פאמפינג איירון שצריך שניים או שלושה מהם בשביל מאסה כמו של ג'יי.

אבל מה, אני הרבה יותר מזדהה עם תרבות האולדסקול של התחום. לא יודע איך להסביר (ואם אני אנסה זה יקח לי כמה שעות), אבל מי שמבין בתחום בוודאי יודע על מה אני מדבר.

סהר!
25-06-07, 00:47
אלי אנה לפי דעתי ושוב לפי דעתי הbb שנראה הכי טוב אי פעם!

Amit
25-06-07, 02:26
יש לך טעם מוזר מאוד:jockey:

Deja Vu
25-06-07, 02:51
קצת נסחפתה זה לא עניין של טעם מבחינה מקצועית אי אפשר להשוות אותו לאף אחד מהמשתתפים באולימפיה כיום

Meir787
25-06-07, 04:03
אי אפשר להשוות כלכך כי אלו זמנים שונים זה כמו שתנסו להשוות את Frank Zane שהוא ניראה שחיפון שלא מיתאמן ליד דוריאן ייטס או ג'י קטלר.

אבל אם כבר אז לאלי האנה יש הרבה יותר מסה וסינטול שמינטול לדעתי הוא ניראה פצצה והוא בודיבילדר אמיתי!
אם תעיף מבט מקרוב על פרנק זיין תראה שהפרופורציות שלו זה משהו שהלוואי על כל באדיבילדר בזמן של היום...

PcGunMan
25-06-07, 08:47
מה אתה שח?

אנשים תבררו לפני שאתם מדברים.

אחי ,פעם אחת ראיתי אותו הלך לראות סרט עם אשתו והוא גם היה בסרט שנגמר הסרט יצאנו הבן אדם הזה פשוט טנק מרכבה מהלכת! גם לגבוה וגם לרוחב
יש לי חבר 180+ אלי אנה היה הרבה יותר גבוה ממנו

Antonator1
25-06-07, 18:01
אין מה לעשות, ארנולד הוא בודיבילדר קלאסי, וברוב תקופותיו הוא ייראה די קטן לעומת בודיבילדרים מהתקופה שאחרי אמצע שנות ה - 90...

Protein
26-06-07, 10:01
אני מציע לכם לקרוא קצת על ארנולד.. ארנולד היה לתקופתו הבאדי בילדר הכי לא קלאסי שיש.. הוא היה הכי חדשני בכל דבר תמיד ניסה לשנות ולעשות דברים שונה וחדשני ודווקא הקדים את זמנו בהרבה דברים.. הוא דווקא היה באדיבילדר שיותר באסקולה שלו לשנים האחרונות.. וגם מבחינת גודל... הוא רוב הזמן היה הכי גדול והדהים אנשים בגודל שלו (במיוחד בשנים הראשונות) אז זה שטויות שאתם מדברים פה שהיה לא רק פרופורציה ולא היה לו מסה.. הוא היה מגיע לתחרות עם 120 קילו זה לא מסה?

Vin diesel
26-06-07, 12:15
תמונות חדשות של אלי.(אני חושב)ענק מתמיד...
*רק עכשיו ראיתי שיש לו 3 קעקועיים.אחד בכתף ועוד אחד על האמה,ועוד אחד על הגב.
http://www.nabba.co.il/IMG_0138.jpg
http://www.nabba.co.il/IMG_0144.jpg
http://www.nabba.co.il/IMG_0145.jpg
*קופי גרג ולנטינו בתמונה 3
*+קישור לרעיון.
http://www.nabba.co.il/guy1.htm (חדש)

slim shady
26-06-07, 12:21
איייזה סינטוללללללל!!!! בעע... זה מגעיל תחת!!!
ד"א חתיכת חדר כושר הוא עשה לעצמו שם.. הלוואי עליי!!!

d-undertaker
26-06-07, 12:31
בואנה הוא לא מפסיק לקנות סינטול
יש מחסור בגללו כבר

ניגרי ענק
26-06-07, 13:12
ראשית, הוא נראה מדהים בתמונות, סינטול או לא סינטול, לא עניין של אף אחד.
בעין בלתי מזויינת הוא נראה מאסיבי יותר מבעבר וכל הכבוד לו על זה.
השוואה לוולנטינו אינה לעניין - אלי הוא באדי בילדר רציני שזכה בתארים.
ולנטינו הוא בדיחה, גימיק.
אני חושב שעיקר הבשורה בראיון היא שאלי נשאר בנאבא ואכן הולכת להיות תחרות נהדרת השנה.
אני שמח שהוא מפריך את השמועות, שהגיעו גם אלי ובמאסות כבדות.
הספורט שלנו צריך את אלי כאדם פעיל ותורם.
לא מת על ההתבטאויות שלו נגד ישראל באדי, נכון שיש פה לפעמים ירידות מתחת לחגורה מאת אנשים שלא עשו הרבה בחיים שלהם - אבל מצד שני יש פה גם המון ח'ברה רציניים, ושפע של מידע על הנושא.
זה אתר מדהים.
אבל זה אלי, לטוב ולרע, הוא אדם בוטה שאומר את אשר על ליבו, ואני מעדיף את הדרך הזאת אלפי מונים מאשר אנשים צבועים ושקרנים שיגידו לך תמיד את מה שאתה רוצה לשמוע.

slim shady
26-06-07, 13:30
ראשית, הוא נראה מדהים בתמונות, סינטול או לא סינטול, לא עניין של אף אחד.
בעין בלתי מזויינת הוא נראה מאסיבי יותר מבעבר וכל הכבוד לו על זה.
השוואה לוולנטינו אינה לעניין - אלי הוא באדי בילדר רציני שזכה בתארים.
ולנטינו הוא בדיחה, גימיק.
אני חושב שעיקר הבשורה בראיון היא שאלי נשאר בנאבא ואכן הולכת להיות תחרות נהדרת השנה.
אני שמח שהוא מפריך את השמועות, שהגיעו גם אלי ובמאסות כבדות.
הספורט שלנו צריך את אלי כאדם פעיל ותורם.
לא מת על ההתבטאויות שלו נגד ישראל באדי, נכון שיש פה לפעמים ירידות מתחת לחגורה מאת אנשים שלא עשו הרבה בחיים שלהם - אבל מצד שני יש פה גם המון ח'ברה רציניים, ושפע של מידע על הנושא.
זה אתר מדהים.
אבל זה אלי, לטוב ולרע, הוא אדם בוטה שאומר את אשר על ליבו, ואני מעדיף את הדרך הזאת אלפי מונים מאשר אנשים צבועים ושקרנים שיגידו לך תמיד את מה שאתה רוצה לשמוע.

לא חושב שהוא נראה "מדהים" בכלל... לא ראיתי חוסר פרופורציות כזה כבר הרבה זמן...
נראה מאסיבי יותר מבעבר וכל הכבוד לו על זה- על מה כל הכבוד הוא נראה מסיבי זה נכון (נתעלם שניה מהחוסר פרופורציות המוגזם) אבל על מה כל הכבוד אם זה סינטול??:unsure:

ניגרי ענק
26-06-07, 13:35
לא חושב שהוא נראה "מדהים" בכלל... לא ראיתי חוסר פרופורציות כזה כבר הרבה זמן...
נראה מאסיבי יותר מבעבר וכל הכבוד לו על זה- על מה כל הכבוד הוא נראה מסיבי זה נכון (נתעלם שניה מהחוסר פרופורציות המוגזם) אבל על מה כל הכבוד אם זה סינטול??:unsure:

הכבוד הוא על הנחישות והמקצועיות, על מה שהוא השיג, על זה שגם בגילו הוא שואף ומצליח להתקדם - ועל התרומה שלו לספורט.

d-undertaker
26-06-07, 13:39

toxicity
26-06-07, 13:49
אלי האנה הוא בדיחה בחול
זה הכל
טוב מר. רוני קולמן.

d-undertaker
26-06-07, 14:01
חברים..שלא תחשבו שאני אמרתי את זה כן חחח.
אם אחד המנהלים רוצים שיבדוק אייפי .. זה לא אני

toxicity
26-06-07, 14:19
וראיתי את הכתבה גם לדעתי אלי לוקח את זה הרבה יותר מידיי אישית, אז כמה ילדים אומרים לו יש לו סינטול הוא סתם מעאפן, למה הוא מתייחס בכלל???????

Ori_D
26-06-07, 14:20
מה הוא כבר אמר על ישראלבודי?

ולפי דעתי בתמונות האלה הוא נראה מדהים.
אז מה אם זה סינטול! כולם צריכים לתת לו את הכבוד המגיע לו, אין שום באדיבילדר ישראלי שמגיע לרמה שלו בכלל.

d-undertaker
26-06-07, 14:33
ציטוטים נבחרים מפיו של המלומד אלי חנה:

"הכי קל זה ללכלך, יש לו סינטול ביד,בתיאומים,אני רוצה לראות את אותם מאונני מקלדת שישימו סינטול ויראו כמוני"

"אני לפעמים מופנה ע"י חברים לאתר ישראלבודי,אני משתגע מי נכנס לאתרים האלה, ילדים מפגרים שאני התחלתי להתאמן הם עוד היו זרע בביצים של אבא שלהם"

עד כאן פסוקו של יום

נ.ב-סיקס פאק אל תדאג ביום שתחזור מגרמניה אני יתפוס אותך ויוציא לך תראש יא טמבל
"

slim shady
26-06-07, 15:21
מה הוא כבר אמר על ישראלבודי?

ולפי דעתי בתמונות האלה הוא נראה מדהים.
אז מה אם זה סינטול! כולם צריכים לתת לו את הכבוד המגיע לו, אין שום באדיבילדר ישראלי שמגיע לרמה שלו בכלל.

לא מה יודע מה מדהים באיך שהוא נראה.. תראה את הטריספס שלו!! מה זה?? זה כבר חוסר פרופורציה מושם..
יש הבדל בין להגיד הוא מסונטל ובגלל זה הוא נראה גדול... על זה אין ויכוח...
אבל לא יודע על מה אתה מדבר כשאתה אומר לכבד אותו בזכות הגודל שלו כשהרבה מזה סינטול...
לא יודע אם זה משהוא שצריך "לכבד"... כמו שניגרי אמר לכבד אותו על הגיל שלו על מה שהשיג על הנחישות רגישול וכל אלה... זה כן אבל המאסה... :dry:

ותסלחו לי שאני אומר את זה אבל התגובות שלו מראות משהו על האופי שלו (מבחינה שלילית) ... :dry:

benwin21
26-06-07, 15:26
הוא קרא לחלק מהאנשים שבפורום מאונני מקלדת פשוט קרע אותי זה שבן אדם בוגר יורד לדרגה נמוכה כל כך

d-undertaker
26-06-07, 15:46
הכי מצחיק שהוא עוד מנסה להראות את האירגון מכובד..

זה כמו שג'ו ווידר יקרא לדקסטר מתחנגל

d-undertaker
26-06-07, 15:51
סלים שיידי איכשהו המוניטין אומר שנתתי יותר מדי ב24 שעות

שיחזור אני ישלח לך תשובה

Ori_D
26-06-07, 16:39
חחחחח טוב נו מה אני אגיד.
אני חוזר ואומר שהוא נראה מצויין למרות הסינטול ולמרות חוסר הפרופורציה.

ויכול להיות שבנימה מסויימת הוא צודק, למה ללכלך עליו? אז מה אם יש בו סינטול זה דבר שהרבה מקצוענים עושים, הבנאדם הזה הביא הישגים ממש גבוהים

gog
26-06-07, 17:26
הרבה מהערכה שהייתה לי לאלי, ואני הייתי מאלו שאומרים "בסדר, אז יש סינטול, אבל הוא הגיע לרמות כמעט הגבוהות ביותר", ירדה, ירדה לגמרי.
הבנאדם הוכיח שהוא סתם "צ'חצ'ח" מהרחוב שמדבר בשפה של ילד שגדל בשכונת מצוקה וגילו הביולוגי לא עולה על 14.
מאונני מקלדת?
ילדים מפגרים?
זרע בביצים של אבא שלהם?

יש לו מזל שיש לו גנטיקה טובה, אבל הוא פשוט הרס את עצמו עם הסינטול הזה, גועל נפש של ידיים ושל בן אדם, שזה הדבר היותר רע.

Ori_D
26-06-07, 18:01
יודע מה אתה צודק ההתנהגות שלו ממש מביישת בנאדם כמוהו, אבל בכל זאת מגיע לו הערכה על מה שהוא הגיע.

Mazoz3
26-06-07, 18:03
איזה כיף, אנחנו מאונני מקלדת D: !!!

טל יואב
26-06-07, 18:15
לכל חבריי האתר ,

באמת לא יפה אך שאתם מתבטאים , זה ממש לא חוכמה להיות גיבור גדול בתוך חדרי חדרים בבייתך המוגן .

מהמעט שיצא לי להכיר את אלי האנה הוא אישיות מדהימה , שהשריר הגדול ביותר בגופו הוא ליבו הרחב והטוב .

אני לא בא פה להטיף מוסר לאף אחד זוהי מדינה חופשית אבל כדאי ורצוי מאוד שתתנו כבוד למפתח גוף מספר אחד בארץ שקידם ותרם לספורט שאנחנו כל כך אוהבים , ואני חושב שכל מי שאוהב את הספורט חייב באופן אישי רבות לאלי האנה על כל מה שהוא עשה ועל עוד דברים רבים שאתם לא יודעים שהוא תרם לענף בארץ ובעולם .

מה אתם חושבים שסיניטול זה קסם ? או קיצור דרך מסויים ?

אז זהו שלא ועוד פעם לא!!!

מהו עושה זה לא עיניינו של אף אחד , שכל אחד יתעסק בעצמו ויחשוב כיצד הוא יכול לקדם את הספורט ואת רמתו הנוכחית ושלא ישקיע זמן או מחשבה על מה שהאחרים עושים .

זה מצחיק וממש צביעות , לקרוא את מה שכולם כותבים ואחרי זה לראות את אותם "גיבורים " עומדים בתור כדי להצטלם עם אלי באירועי סמינר או תחרות .

קשה מאוד להרשים אותי עברתי המון והרבה בחיי והכרתי המון אנשים , אך משיחותיי עם אלי גיליתי ספורטאי עם ערך עליון באופי באישיות ובסבלנות שלו כלפיי הסביבה . יידע רב שלא היה מבייש למלא אנצקלופדיות שלמות .

תנו כבוד למי שבאמת מגיע ואם אין לך משהו חיובי לכתוב עדיף לא לכתוב כלום .

slim shady
26-06-07, 18:20
אף אחד פה לא אמר מילה על האישיות שלו... (לפחות אני) עד שראיתי מה הוא אמר..
דיברתי על הגוף שלו שלפי דעתי חסר פרופורציות לחלוטין... בנוסף דיברו על הכבוד שמגיע לו על המאסה שלו, איך אפשר לתת כבוד למאסה שלו אם זאת לא באמת מאסת שריר??
אחרי שראיתי את התגובות שלו תסלח לי מאוד אבל קשה לי להאמין שזה בנאדם שמתאים לתיאור שלך :"אישיות מדהימה , שהשריר הגדול ביותר בגופו הוא ליבו הרחב והטוב ."
זאת דעתי...

עריכה: אין שום קשר לפעילות שלו בנושא כזה או אחר לעצם ההתבטאות הילדודית והלא בוגרת שלו... על מה שמגיע מגיע וכולם מכבדים אותו בנושא..

///Efi///
26-06-07, 20:50
לא מה יודע מה מדהים באיך שהוא נראה.. תראה את הטריספס שלו!! מה זה?? זה כבר חוסר פרופורציה מושם..
יש הבדל בין להגיד הוא מסונטל ובגלל זה הוא נראה גדול... על זה אין ויכוח...
אבל לא יודע על מה אתה מדבר כשאתה אומר לכבד אותו בזכות הגדול שלו כשהרבה מזה סינטול...
לא יודע אם זה משהוא שצריך "לכבד"... כמו שניגרי אמר לכבד אותו על הגיל שלו על מה שהשיג על הנחישות רגישול וכל אלה... זה כן אבל המאסה... :dry:

ותסלחו לי שאני אומר את זה אבל התגובות שלו מראות משהו על האופי שלו (מבחינה שלילית) ... :dry:

???:mellow: :mellow: :mellow:

slim shady
26-06-07, 23:09
???:mellow: :mellow: :mellow:

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח......
שמע יכול להיות שיש עוד סיבות לכבד את הבנאדם ופיפסנו? :flowers:

nati10
26-06-07, 23:34
אתה יודע מה slim shady (http://atraf-f.net/or/member.php?u=1136) אולי אלי מסונטל אבל בוא אני יביא לך עכשיו 4 חביות של סינטול ואני מאניק אם תגיע לרמה שלו סינטול לא סינטול הבנאדם משקיע את כל החיים שלו בזה ותראו לאן הוא הגיע מר עולם 3 פעמים זה לא כל אחד יכול להיות אז אולי הוא בדיחה בחול אבל רק לקנאים ואולי יש לו חוסר פרופורציה עכשיו אבל שהוא יתחרה במר עולם השופטים לא חשבו ככה.
וסתכלו פה בסרטון הראשון בתמונה של הזכייה במר עולם הוא נראה שם בפלג גוף עליון יותר טוב מהמתחרים שבאולימפיה:
http://nabba.co.il/gallery.htm

Meir787
27-06-07, 01:32
הרבה מהערכה שהייתה לי לאלי, ואני הייתי מאלו שאומרים "בסדר, אז יש סינטול, אבל הוא הגיע לרמות כמעט הגבוהות ביותר", ירדה, ירדה לגמרי.
הבנאדם הוכיח שהוא סתם "צ'חצ'ח" מהרחוב שמדבר בשפה של ילד שגדל בשכונת מצוקה וגילו הביולוגי לא עולה על 14.
מאונני מקלדת?
ילדים מפגרים?
זרע בביצים של אבא שלהם?

יש לו מזל שיש לו גנטיקה טובה, אבל הוא פשוט הרס את עצמו עם הסינטול הזה, גועל נפש של ידיים ושל בן אדם, שזה הדבר היותר רע.
בדוגרי הידיים שלו גועל נפש.. במיוחד הטרייספס.

Antonator1
27-06-07, 01:39
להשוות את אלי האנה לארנולד זה כמו להשוות את יוסי בניון לפלה...

Meir787
27-06-07, 01:59
+1!!!

Mazoz3
27-06-07, 02:12
אהבתי את ההשוואה

slim shady
27-06-07, 11:03
אתה יודע מה slim shady (http://atraf-f.net/or/member.php?u=1136) אולי אלי מסונטל אבל בוא אני יביא לך עכשיו 4 חביות של סינטול ואני מאניק אם תגיע לרמה שלו סינטול לא סינטול הבנאדם משקיע את כל החיים שלו בזה ותראו לאן הוא הגיע מר עולם 3 פעמים זה לא כל אחד יכול להיות אז אולי הוא בדיחה בחול אבל רק לקנאים ואולי יש לו חוסר פרופורציה עכשיו אבל שהוא יתחרה במר עולם השופטים לא חשבו ככה.
וסתכלו פה בסרטון הראשון בתמונה של הזכייה במר עולם הוא נראה שם בפלג גוף עליון יותר טוב מהמתחרים שבאולימפיה:
http://nabba.co.il/gallery.htm

לא אמרתי שהוא לה היה נראה טוב... לפני שראיתי את התמונות האלו דיי החזקתי מהגוף שלו כי באמת יש לו ידיים ענקיות (נתעלם לשניה מהסינטול) אבל זה כבר ניהיה מגעיל...
לא אמרתי שום דבר על ההשקעה שלו ועל הזכיות שלו ואם תקרא שוב את ההודעות שלי תשים לב שלא זילזלתי בתארים שהשיג ובמאמצים שעשה... :jockey:

///Efi///
27-06-07, 13:03

זה לא אותו דבר אלי זכה באולימפיה.... מה שהפך אותו למיספר אחת ביזמנו

Antonator1
27-06-07, 13:07
אולימפיה?

toxicity
27-06-07, 13:11
מר עולם...

Antonator1
27-06-07, 13:13
לא אמרתי שיוסי בניון גרוע...

Kachok
27-06-07, 13:32
מר עולם...

אולימפיה ומר עולם זה שונה,זה הולך בשני איגוודים שונים ובוא נודה בזה,הרמה ב IFBB ברמה הבינלאומית היא הרבה יותר גבוהה

toxicity
27-06-07, 13:40
אולימפיה ומר עולם זה שונה,זה הולך בשני איגוודים שונים ובוא נודה בזה,הרמה ב IFBB ברמה הבינלאומית היא הרבה יותר גבוהה
אני יודע את זה ניסתי להסביר לו את זה..

Vin diesel
27-06-07, 13:51
עלק אולימפיה.אי אפשר להכנס לאולימפיה אם רגליים קטנות.

toxicity
27-06-07, 13:57
עלק אולימפיה.אי אפשר להכנס לאולימפיה אם רגליים קטנות.
אהמ אהמ *שוורצנגר* אהמאהמ

Kachok
27-06-07, 14:04
הוא התכוון לאולימפיה של היום

הסטנדרטים של אולימפיה בכל מה שנוגע לפרופורציות,מאסה,וגודל השתנו מאוד עם השנים

Bodybuilder
27-06-07, 14:07
דרך אגב תבינו,הטריספס בשני הידיים עצלו נראה לא הכי טוב לא רק בגלל הסינטול,אלה בגלל קרעים שהיו לו בשני הטריספס ביד ימין ובשמאל !

Vin diesel
27-06-07, 14:27
אהמ אהמ *שוורצנגר* אהמאהמ
פחח מה ארנולד קשור?אולי גם תביא לי עכשיו מתאמן מתקופת הקוקוס גם....
בזמנו של ארנולד לכולם היו רגליים בגודל הזה.

TheGift
27-06-07, 14:43
סלים שיידי, בן כמה אתה? כמה זמן אתה מתאמן? מה ההקיף יד שלך?
אני מוכן לשים את כול הכסף שלי שליד אלי אנה, שיש לך כול כך הרבה ביקורות כלפיו, אתה נראה כמו מקל. זה אבסורד שאתה עוד מעז ללכלך עליו. אין עוררין על כך שהוא לא הבדיבילדר המושלם, אבל מאידך אין עוררין שמדובר בבדיבילדר הישראלי הגדול ביותר בכול הזמנים. אפשר להעביר עליו ביקורת עניינית, אבל לאף אחד פה בפורום אין זכות בכלל לצחוק על הבנאדם, ובוודאי לא אלו שלא הגיעו ל5 אחוז ממה שהאיש הגיע בענף.
אני מסכים איתו במאה אחוז על מה שהוא אמר בראיון.

slim shady
27-06-07, 15:04
אני מוכן לשים את כול הכסף שלי שליד אלי אנה, שיש לך כול כך הרבה ביקורות כלפיו, אתה נראה כמו מקל. זה אבסורד שאתה עוד מעז ללכלך עליו. אין עוררין על כך שהוא לא הבדיבילדר המושלם, אבל מאידך אין עוררין שמדובר בבדיבילדר הישראלי הגדול ביותר בכול הזמנים. אפשר להעביר עליו ביקורת עניינית, אבל לאף אחד פה בפורום אין זכות בכלל לצחוק על הבנאדם, ובוודאי לא אלו שלא הגיעו ל5 אחוז ממה שהאיש הגיע בענף.

דבר ראשון אין שום קשר לגודל הביספס שלי והמשקל שלי למה שיש לי להגיד עליו... זה הדעה שלי ואני יגיד את מה שיש לי להגיד..
דבר שני תצטט לי מקום אחד שבו לכלכתי עליו... אחרי שתדפדף לשאר העמודים תחזור להודע השלך ותערוך אותה כי אני לא לכלכלתי על אף אחד... אמרתי את דעתי עליו- על הגוף שלו (שלמיטב ידיעתי לטוב או לרע זה באדיבילדינג) ודעתי על הסינטול שלו... יש הבדל גדול מאוד ביין ללכלך על בנדאם לבין להעביר ביקורת...

אני לא צריך להיות ג'אי קטלר וגם לא רוני בשביל להגיד את מה שיש לי ואם אתה חושב שזה המצב אז זה גרוע מאוד...
ד"א אני ממש לא שחיף אבל סביר להניח שאני נראה לידו מקל אני לא אומר שלא הבנאדם גדול... אבל מכאן ועד לבוא ולאמר "הוא גדול.. איך אתם מעיזים להעביר עליו ביקורת"... זה בולשיט...:mad:

עוד דבר אחד ... אל תנסה לדבר איתי בשפה גבוה טוב? אל תתנשא זה לא מוסיף לך... :dry:

toxicity
27-06-07, 15:43
אתה אמרת עכשיו את השטות הכי אבל הכי גדולה שיכולה להיות. נגיד והוא מקל אז מה? אז אסור לו להעביר ביקורת? ליורם ארבל אין זכות להגיד דברים בזמן משחק על מה שהשחקנים עושים? כל השופטים בתחרויות לאו דווקא יש להם ניסיון בתחום שהם שופטים בו, צריכים להיות מקצוענים בו?
think before you talk

danino
27-06-07, 16:35
סלים סיידי יא מקרוב תפסיד כל היום לצחוק על אלי האנה
אתה אפילו לו מגיעלרבע ממנו יא פלצן קטן
תתחיל להאמן וליסתום קצת את הפה הגדול שלך

TheGift
27-06-07, 16:36
1) מה הקשר התנשאות? שפה גבוהה? איך אתה רוצה שאני אכתוב כדי שזה לא יראה כאילו אני כביכול מתנשא כלפייך, בסינית?

האבסורד הוא שאנשים שלא עשו ולו דבר בפיתוח גוף, מעיזים להעביר ביקורת מזלזלת ולהשמיץ בנאדם שהשקיע כמעט את כול חייו במשך שנים ארוכות כדי שיהיה היכן שהוא נמצא. אני מניח שסלים שיידי ( ורוב חברי הפורום, כולל אני) לא התחרנו עדיין בבמות שהאנה התחרה ולכן אין לנו זכות ללכלך עליו.

xtream101
27-06-07, 16:43
מה גורם לך לחשוב שאין לנו זכות להעביר עליו ביקורת?

slim shady
27-06-07, 17:04

מבטיח אחי... :jockey:

slim shady
27-06-07, 17:06
1) מה הקשר התנשאות? שפה גבוהה? איך אתה רוצה שאני אכתוב כדי שזה לא יראה כאילו אני כביכול מתנשא כלפייך, בסינית?

האבסורד הוא שאנשים שלא עשו ולו דבר בפיתוח גוף, מעיזים להעביר ביקורת מזלזלת ולהשמיץ בנאדם שהשקיע כמעט את כול חייו במשך שנים ארוכות כדי שיהיה היכן שהוא נמצא. אני מניח שסלים שיידי ( ורוב חברי הפורום, כולל אני) לא התחרנו עדיין בבמות שהאנה התחרה ולכן אין לנו זכות ללכלך עליו.

אני לא ראיתי מישהו שזילזל בו (לפחות לפני שהוא הגיב את מה שהגיב) זה אחד
שתיים אם אתה לא מבין דבר פשוט כמו שלא צריך להיות רוני או ג'אי בשביל להעביר על מישהו ביקרות בנושא פיתוח גוף... אז אין לי מה להמשיך להתווכח איתך...

ותעשה לי טובה הבנת למה התכוונתי כשאמרתי שפה גבוהה...

SuzukiR
27-06-07, 17:32

אתה מדבר ?

לעיזה הכי מכוערת בדיר שאני עובד בו יש פנים יותר יפות משלך
מי אתה שתקלל אותו ? הוא אומר את הדעה שלו

danino
27-06-07, 21:22
אתה מדבר ?

לעיזה הכי מכוערת בדיר שאני עובד בו יש פנים יותר יפות משלך
מי אתה שתקלל אותו ? הוא אומר את הדעה שלו

תקשיב טוב חמור אל תתערב בעניין שלו שלך
ולך תעבוד בדיר המסריח שלך

StaSus
27-06-07, 21:41
חח ואיי אתם אנשים קרועים עם הדיבוריי הקליל שלכם..

SuzukiR
27-06-07, 21:54
תקשיב טוב חמור אל תתערב בעניין שלו שלך
ולך תעבוד בדיר המסריח שלך

חמור אבא שלך לפי הפנים שלך יכול להיות שהוא בא גם מאזור הדרום אתה יודע

הבדואיים מגדלים חמורים

והדיר שאני עובד בו לא מסריח יש שמה פחות ליכלוך מאשר על הפנים שלך פיצעוני

ואין מה להיתערב אתה יצאתה עליו גם בלי קשר אני ניכנסתי גם בלי קשר

דנינו אחי יאללה בוא ניסגור את זה פה ולא נמשיך את זה סבבה אחי?

danino
27-06-07, 22:13
חמור אבא שלך לפי הפנים שלך יכול להיות שהוא בא גם מאזור הדרום אתה יודע

הבדואיים מגדלים חמורים

והדיר שאני עובד בו לא מסריח יש שמה פחות ליכלוך מאשר על הפנים שלך פיצעוני

ואין מה להיתערב אתה יצאתה עליו גם בלי קשר אני ניכנסתי גם בלי קשר

דנינו אחי יאללה בוא ניסגור את זה פה ולא נמשיך את זה סבבה אחי?

חחחחחח תקשיב טוב אתה צוחק על זה שהיו כמה פצעים בכתפיים
בוא תפרסם תמונה ונראה עד כמה אתה סוס ומי נראה יותר טוב
ואז תתחיל לצחוק סבבה?

נב. ותתחיל לשמור על הפה המטונף שלך למה אתה מתחיל להרגיז אותי

SuzukiR
27-06-07, 23:05
ואז תתחיל לצחוק סבבה?

דבר ראשון נכון יש לך יותר מאסה ממני אפילו בהרבה יותר כי אתה מיתאמן גם ומבין בתחום יותר זמן ממני

בקשר למראה אחי עזוב אני לא רוצה לרדת עליך יותר בקטע הזה חחח

נב:
את זה שבאתה אם הגישה שלך ויצאתה על מישהו אני רק הגנתי עליו
ודווקא אותי אתה לא מרגיז ביכלל חחח

danino
27-06-07, 23:40
פעם הבאה דבר יפה

Night_Wolf
27-06-07, 23:50
ואז תתחיל לצחוק סבבה?

חחחחחחחחחחחחחחחחח אל תרתח אדון עזריאל

danino
28-06-07, 00:07
חחחחחחחחחחחחחחחחח אל תרתח אדון עזריאל

פשוט האידיוט הזה בא וצוחק על איך שאני נראה, בטח מרוב שהוא סוס אז הוא מרשה לעצמו לצחוק על אחרים בוא תעלה תמונה נראה כמה אתה נראה טוב ...
חחח אתה בטח שחיף שמחפש לריב פה עם אנשים
אבל אני יותר לא עונה לך סלמטק

Night_Wolf
28-06-07, 00:12
פשוט האידיוט הזה בא וצוחק על איך שאני נראה, בטח מרוב שהוא סוס אז הוא מרשה לעצמו לצחוק על אחרים בוא תעלה תמונה נראה כמה אתה נראה טוב ...
תעלה תמונות שלך:) ואז נידע אם כדי לצחוק או לא למרות שאני לא צוחק בד"כ על אנשים שמעלים תמונות(פרט לגרשגורן שעליו אני חייב לצחוק אחרי שהוא כינה אותי בשימות באתר המתחרה) פעם האחרונה שאני העלתי תמונות שלי הייתי בענייך "שמן אם ג'ינו" מה עכשיו?:sbb4:

danino
28-06-07, 00:14
כבר העלתי אחי
ובקרוב העלה עוד

SuzukiR
28-06-07, 00:56
פעם הבאה דבר יפה

גם אתה אל תשכח לפעם הבאה לדבר יפה

SuzukiR
28-06-07, 00:58

תגיד אתה בסדר צחקתי על המראה שלך לא על המאסת שריר זה הבדל

ואתה בא לפה וקורא לי אדיוט

אני לוקח את מה שאמרתי בחזרה תדבר אלי אתה יפה תיזכה לדיבור יפה

עין תחת עין

danino
28-06-07, 02:17
גם אתה אל תשכח לפעם הבאה לדבר יפה

פעם הבאה אל תפנה אליי

גדי 21
28-06-07, 02:31
תתעוררו כבר.. ארנולד שוורצנגר הוא אגדה. לזמנו בלבד.
היום כל מפתח גוף מקצועי שני גדול יותר או נראה טוב יותר ממנו.
מישהו שאל, אז התשובה: היקף היד של שוורצי היה 48. של האנה: 63. תשווה.
תפסיקו לחשוב שארנולד היה הגדול מכולם, הוא בסה"כ המפורסם מכולם, הקדים את זמנו, אבל לא משווה את זמננו.

Dr. Recoba
28-06-07, 02:35
היקף היד של שוורצנגר היה 55

Hodaya*L*
28-06-07, 10:56
אלי האנה יותר גדול במסת שריר...

ארנולד בצעירותו היה יותר יפה..

///Efi///
28-06-07, 15:24
אלי האנה יותר גדול במסת שריר...

ארנולד בצעירותו היה יותר יפה..

יש לך אחלה חתימה

toxicity
28-06-07, 15:27
אם כל הכבוד החתימה שלך לא משו.... (ביקורת בונה)
אם כל הכבוד אתה נראה כמו תחת ויש לך חרא של אף אבל זה ביקורת בונה אז מותר לי להגיד את זה :sbb4:

///Efi///
28-06-07, 15:28
תתעוררו כבר.. ארנולד שוורצנגר הוא אגדה. לזמנו בלבד.
היום כל מפתח גוף מקצועי שני גדול יותר או נראה טוב יותר ממנו.
מישהו שאל, אז התשובה: היקף היד של שוורצי היה 48. של האנה: 63. תשווה.
תפסיקו לחשוב שארנולד היה הגדול מכולם, הוא בסה"כ המפורסם מכולם, הקדים את זמנו, אבל לא משווה את זמננו.

פשש מה היד של אלי 63? אז של רוני זה יותר? כלומר 65-67 אז עוד כמה עשרות שנים יהיו לbb מיקצועיים ידיים של 80 ו90? מפחיד...

///Efi///
28-06-07, 15:29
אם כל הכבוד אתה נראה כמו תחת ויש לך חרא של אף אבל זה ביקורת בונה אז מותר לי להגיד את זה :sbb4:

אנחנו מכירים?:mellow:

toxicity
28-06-07, 15:30
אנחנו מכירים?:mellow:
לא פשוט התגובה שנתת לה לא היית במקום

///Efi///
28-06-07, 15:33
לא פשוט התגובה שנתת לה לא היית במקום

:jockey: :jockey: :jockey: