PDA

צפה בגרסא המלאה : סקוואט בסמית' משין

dstyle
26-06-07, 21:46
אז ככה,ברור שהייתי עושה אם היה לי כלוב לסקוואט במכון המעפן,אין!
אני עושה סקוואט בסמית' משין עכשיו עפ"י מה שאני יודע הגב התחתון אמור לעבוד בסקוואט , האם גם בעבודה נכונה עם סמית' הוא עובד?
וגם,עפ"י מה שאני יודע יש איזשהו שחרור של הורמונים בעת\עקב התרגילים המורכבים נניח סקוואט ודדליפט האם בסקוואט בסמית' זה קיים גם?
תודה

P-a-n-1-c
26-06-07, 21:52
לעשות סקוואט בסמית זה כמו לקבל מציצה עם קונדום אחי
זה פשוט לא זה

אליאב קרייסלר
26-06-07, 21:53
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח פניק הבאת אותה באמירה אחי ישר כוח חחח אשקרא אין משפט שמתאר את זה יותר נכון...

toxicity
26-06-07, 21:54
לעשות סקוואט בסמית זה כמו לקבל מציצה עם קונדום אחי
זה פשוט לא זה
מעתיקןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן :)
ולדעתי עדיף מכלום

tbm
26-06-07, 22:29
אז ככה,ברור שהייתי עושה אם היה לי כלוב לסקוואט במכון המעפן,אין!
אני עושה סקוואט בסמית' משין עכשיו עפ"י מה שאני יודע הגב התחתון אמור לעבוד בסקוואט , האם גם בעבודה נכונה עם סמית' הוא עובד?
וגם,עפ"י מה שאני יודע יש איזשהו שחרור של הורמונים בעת\עקב התרגילים המורכבים נניח סקוואט ודדליפט האם בסקוואט בסמית' זה קיים גם?
תודה

הגב עובד פחות קשה בגלל הזווית והיציבות שהסמית נותן. וממש אין לך מה להקשיב למה שאנשים אחרים אומרים לך. זה תרגיל כמו כל תרגיל ואם טוב לך תעבוד איתו.

dstyle
28-06-07, 01:06
אוקיי תודה לכולם,וברור שהייתי מעדיף לעשות חופשי אבל אין לי כלוב במכון המעעפן הזה...מסתפק במה שיש...אני יכול לעשות אולי בלי כלוב:x מסתכן

tomerA
28-06-07, 03:00
שאלה:
גם לי זה בדיוק ככה... יש לי רק סמיט' עכשיו נגיד שאני עושה בסמיט ואז אני עובד על זוקפי הגב אז אני משיג את אותו אפקט כמו לעבוד עם סקוואט רגיל?

tbm
28-06-07, 03:19
שאלה:
גם לי זה בדיוק ככה... יש לי רק סמיט' עכשיו נגיד שאני עושה בסמיט ואז אני עובד על זוקפי הגב אז אני משיג את אותו אפקט כמו לעבוד עם סקוואט רגיל?

העומסים שונים כי המייצבים עובדים פחות בסמית. סקוואט הוא לא תרגיל במטרה לחזק את זוקפי הגב אבל זוקפי גב חלשים הם לפעמים גורם מגביל בסקוואט. כל תרגיל הוא אינדיבידואלי ויש לו ייחוד משלו אני לא רואה טעם לעבוד על הזוקפים אחרי סמית בשביל כאילו לקבל אפקט של סקוואט במוט חופשי.