PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה לרצניים ולמבנים בלבד!!

פאוור
18-10-06, 18:52
בזמן האחרון שינתי את התוכנית שלי מabcx2 לתוכנית שהולכת ככה. זה בעיקרון ab אבל ללא מנוחה
הכוונה שאני עובד על כל שרירי 3 פעמים בשבוע,עכשיו אני מוריד את הווליום באימונים כדי לא להגיע לאימון יתר ומבצע תרגיל אחד לכל שריר עבודה חזקה.

עכשיו השאלה שלי היא כזאת?
האם זה יעיל?
זה יביא אותי לאימון יתר?
או שזה יתן לי יותר תוצאות?
תודה.

נדב
18-10-06, 19:08
קבל תשובה רצינית לשאלה הרצינית שלך:
מאיפה לנו לדעת מה עובד עליך הכי טוב ?:sad:

פאוור
18-10-06, 19:10
אני צריך תשובה רצינית
מי שלא יודע שלא יענה תודה

Daniel-Barak
18-10-06, 19:37
עדיין, למרות שהווליום נמוך, אתה חייב מנוחה.

slim shady
18-10-06, 19:39
זה בדיוק מה שאני עושה...
אני דווקה דיי מסתדר עם זה...ויש תוצאות...
בית או מכון..?

maya
18-10-06, 19:44
קודם כמה סטים בתרגיל אחד אתה צריך לפחות 4-6 סטים אבל עדיף לעבוד על יותר תרגילים כי אז אתה מערב עוד סיבי שריר שבתרגיל אחד לא משתתפים או עובדים פחות כמו בכפיפת מרפק עדיף גם כפיפיה רגילה שהביסיפס עובד וגם פטישים כי אז את מערב יותר את ברכורדיאליס למרות שהוא עובד בשני המצבים באחד מהם הוא יותר דומיננתי

פאוור
18-10-06, 19:46
זה בדיוק מה שאני עושה...
אני דווקה דיי מסתדר עם זה...ויש תוצאות...
בית או מכון..?

אתה מתאמן באותה תוכנית ? כמה זמן?

פאוור
18-10-06, 19:48
קודם כמה סטים בתרגיל אחד אתה צריך לפחות 4-6 סטים אבל עדיף לעבוד על יותר תרגילים כי אז אתה מערב עוד סיבי שריר שבתרגיל אחד לא משתתפים או עובדים פחות כמו בכפיפת מרפק עדיף גם כפיפיה רגילה שהביסיפס עובד וגם פטישים כי אז את מערב יותר את ברכורדיאליס למרות שהוא עובד בשני המצבים באחד מהם הוא יותר דומיננתי

אני עושה לשריר גדול 5 בצורת פרמידה ושריר קטן 4 רגיל
ואני לא יכול לעשות המון תרגילים, אני יגיע לאימון יתר

slim shady
18-10-06, 19:48

זה לא קשור למה שהוא שאל...:huh:

פאוור
18-10-06, 19:57
למישהו יש תגובה???????

slim shady
18-10-06, 20:05
אתה מתאמן באותה תוכנית ? כמה זמן?

חצי שנה....אני מתאמן בבית ככה שהאימונים יוצאים אני משער טיפטיפה פחות אינטנסיבים מאשר בחדר כושר...
אבל אני עושה AB ו3 פעמים בשבוע כי אני לא יכול לסבול יום שאני לא מתאמן...זה מעצבן אותי...:disgust:

פאוור
18-10-06, 20:14
[QUOTE=slim shady]חצי שנה....אני מתאמן בבית ככה שהאימונים יוצאים אני משער טיפטיפה פחות אינטנסיבים מאשר בחדר כושר...
אבל אני עושה AB ו3 פעמים בשבוע כי אני לא יכול לסבול יום שאני לא מתאמן...זה מעצבן אותי...:
disgust:[/QUOTE

גם אני יש לי בעיה עם המנוי אז הוא מושהה אז חזרתי להתאמן בבית אני מנסה להפוך את זה לאינטנסיבי
אבל אתה לא שואל את עצמך האם האמון הזה נכון

פאוור
18-10-06, 20:33
עוד תגובות!!

SmaMMiT
19-10-06, 04:37
לפותח הפוסט תראה תכלס 3ab בשבוע שבת חופש זה תוכנית רק לחבר"ה שמשתמשים בחומרים לבן אדם רגיל זה יותר מידיי מאמץ למה שלא תעשה 6abc? תנסה אני מתאמן 3וחצי שנים ואני מרגיש מצויין ב 6abc שבת חופש תכלס אבל עם אתה עושה לכל שריר תרגיל אחד אז אתה לא תגיע לאימון יתר אני מבטיח לך אבל עם תחלק את זה ל פעמיים בשבוע כל שריר תוכל להוסיף תרגילים סטים וכן.. בקיצור הרבה יותר טוב

פאוור
19-10-06, 14:42
לפותח הפוסט תראה תכלס 3ab בשבוע שבת חופש זה תוכנית רק לחבר"ה שמשתמשים בחומרים לבן אדם רגיל זה יותר מידיי מאמץ למה שלא תעשה 6abc? תנסה אני מתאמן 3וחצי שנים ואני מרגיש מצויין ב 6abc שבת חופש תכלס אבל עם אתה עושה לכל שריר תרגיל אחד אז אתה לא תגיע לאימון יתר אני מבטיח לך אבל עם תחלק את זה ל פעמיים בשבוע כל שריר תוכל להוסיף תרגילים סטים וכן.. בקיצור הרבה יותר טוב
תודה אחי . רק לא הבנתי מה הכוונה abcx6
בעיקרון אני מחפש תוכנית שתיתן לי הכי הרבה מסה אתה מבין?

SmaMMiT
19-10-06, 17:57
תודה אחי . רק לא הבנתי מה הכוונה abcx6
בעיקרון אני מחפש תוכנית שתיתן לי הכי הרבה מסה אתה מבין?

אממ תרשום פה נתונים שלך זה יכול לעזור כמה זמן מתאמן עם עליתה הרבה בזמן הזה משקל גובה... קיצר אתה יודע זה יעזור יותר לתת לך חלוקה טובה יותר בלי דאגות לאימון יתר
6AB אני אומר לך בדוק זה לא בישבילך על תיעלב

פאוור
19-10-06, 19:56
אממ תרשום פה נתונים שלך זה יכול לעזור כמה זמן מתאמן עם עליתה הרבה בזמן הזה משקל גובה... קיצר אתה יודע זה יעזור יותר לתת לך חלוקה טובה יותר בלי דאגות לאימון יתר
6AB אני אומר לך בדוק זה לא בישבילך על תיעלב
גובה 175
משקל 75
מתאמן כמעט שנה אבל בחודשיים האחרונים יותר רציני.
תזונה חזקה
ולא הבנתי למה abcx6 לא בשבילי?

elad1987
19-10-06, 20:32
אחי זה נראה לי אינטנסיבי מדי....
אל תהיה אובססיבי מדי לגבי האימונים תתאמן בשביל עצמך דבר ראשון ודבר שני בשביל ההרגשה והכיף שבדבר, לשאלה עצמה-אתה חייב מנוחה מספקת, תראה מה הגוף שלך מרגיש, ואל תעמיס יותר ממה שאתה מסוגל.

פאוור
19-10-06, 20:49
אחי זה נראה לי אינטנסיבי מדי....
אל תהיה אובססיבי מדי לגבי האימונים תתאמן בשביל עצמך דבר ראשון ודבר שני בשביל ההרגשה והכיף שבדבר, לשאלה עצמה-אתה חייב מנוחה מספקת, תראה מה הגוף שלך מרגיש, ואל תעמיס יותר ממה שאתה מסוגל.

זה לא קשור לאובססיה אני מחפש תוכנית שתביא לי המון מסה וגם כרגע אני בחדר הכושר ואין לי הכי ברירה.

Amit
19-10-06, 20:51
זה לא קשור לאובססיה אני מחפש תוכנית שתביא לי המון מסה וגם כרגע אני בחדר הכושר ואין לי הכי ברירה.
גם לי הייתה את התקופה שחשבתי שככל שאני יעמיס יותר אימונים אני יגדל יותר..
אבל זה פשוט לא קורה אימון ABC 6 פעמים בשבוע יגרור אותך די בקלות לאימון יתר 5 פעמים בשבוע זה עוד סביר אם אתה בכל זאת מתעקש לעשות את זה הייתי במקומך מוריד הרבה את הווליום של האימון
ומעלה את התוכנית לפה שנראה שהיא סבירה

Takima
19-10-06, 20:52
תתאמן 3-5 אימונים בשבוע. או Fbw שלושה אימונים בשבוע, או Ab ארבעה אימונים בשבוע, או Abc חמישה אימונים בשבוע. תזכור שאתה מתאמן טבעי (אני חושב חח).

אל תסבך את זה יותר מדי. כל המוסיף גורע.

פאוור
19-10-06, 21:10
תתאמן 3-5 אימונים בשבוע. או Fbw שלושה אימונים בשבוע, או Ab ארבעה אימונים בשבוע, או Abc חמישה אימונים בשבוע. תזכור שאתה מתאמן טבעי (אני חושב חח).

אל תסבך את זה יותר מדי. כל המוסיף גורע.
אני מתלבט בין ab ל abcx2
ומה זה fbw

Amit
19-10-06, 21:26
אני מתלבט בין ab ל abcx2
ומה זה fbw
FULL BODY WORKOUT
אתה עובד על כל הגוף באימון אחד

פאוור
19-10-06, 21:36
FULL BODY WORKOUT
אתה עובד על כל הגוף באימון אחד
ותרגיל אחד לשריר???

-עדן-
19-10-06, 21:55
אחי.. אני מציע לך לעשות את התוכנית הרגילה שלך ab התוכנית הכי לא נוחה.. אני יכול לעשות אותה אבל לא אהבתי אותה.. כי כל יום עושים משהו אחר וזה.. אני מעדיף לעשות יום ארובי יום אימון.. תעשה גם ככה אחי הכי נוח וזה מביא שינויים.

Takima
19-10-06, 23:01
ותרגיל אחד לשריר???
לאו דווקא. בערך 4 סטים לשריר גדול ו-2 לשריר קטן. 16-24 סטים בכל האימון. 6 אימונים בשבוע זה עמוס מדי עבורך.

SmaMMiT
20-10-06, 00:49
פאוור אני לא ממליץ לך על FBW לדעתי זה חרטא אבל לא ניסיתי אז אל תתפוס אותי במילה על זה רוצה תוכנית עצבנית בבקשה אבל לא בטוח שהגוף שלך יעמוד במאמץ תזכור את זה!
6ABC בחלוקה הכי פשוטה שיש...
ראשון A
שני B
שלישי C
רביעי A
חמישי B
שישי C
שבת חופש!!!
אני עובד לפי השיטה הזאת בחלוקה הזאת :
A יד קידמית וגב
B רגליים ובטן
C חזה יד אחורית בווליום גבוה מאוד אני מבטיח לך שעם תשתמש בזה אתה תגדל אבל תלוי עם יקרה לך משהו:sad:... תחשוב עם אתה יכול תפדל למה לא שיהיה בהצלחה

פאוור
20-10-06, 10:53
פאוור אני לא ממליץ לך על FBW לדעתי זה חרטא אבל לא ניסיתי אז אל תתפוס אותי במילה על זה רוצה תוכנית עצבנית בבקשה אבל לא בטוח שהגוף שלך יעמוד במאמץ תזכור את זה!
6ABC בחלוקה הכי פשוטה שיש...
ראשון A
שני B
שלישי C
רביעי A
חמישי B
שישי C
שבת חופש!!!
אני עובד לפי השיטה הזאת בחלוקה הזאת :
A יד קידמית וגב
B רגליים ובטן
C חזה יד אחורית בווליום גבוה מאוד אני מבטיח לך שעם תשתמש בזה אתה תגדל אבל תלוי עם יקרה לך משהו:sad:... תחשוב עם אתה יכול תפדל למה לא שיהיה בהצלחה
אני מכיר את זה זה פשוט בלי יום מנוחה בניהם אבל סבבה אני אנסה ותודה אחי על העזרה
אני אנסה....