PDA

צפה בגרסא המלאה : תגידו אם אני יושן 6 שעות בלילה ועוד שעתיים צהריים יש אם זה בעיה ?

AkunaMatata
27-06-07, 17:21
פשוט בגלל העבודה עכשיו בחופש אין לי תמיד זמן לישון 8 שעות בלילה אז אני יושן צהריים
הקטא הוא שאתם אומרים שצריך לישון 8 שעות רצופות אז אני כבר לא יודע מה התשובה ובגלל זה אני פונה אליכם

megashape
27-06-07, 17:22

toxicity
27-06-07, 17:23
שינה ביום לא שווה לשניה בלילה. עדיף שתישן כמה שיותר בלילה עד שפשוט הגוף יחליט שאתה לא צריך יותר לישון. פשוט מאוד בזמן שניה בלילה יש הורמונים שמשתחררים בגוף והם לא ישתחררו בצהריים. תנסה ללכת לישון יותר מוקדם פשוט.

toxicity
27-06-07, 17:23
כשאתה במאסה זה עוזר כי בלילה כשאין אור אתה מפריש הורמון גדילה, אבל לדעתי (רק לדעתי) אין בעיה לישון בצהריים, פשוט תנסה לישון בחושך.
חירטוט רציני.

AkunaMatata
27-06-07, 17:49
אבל אם אני יושן עד שהגוף שלי מחליט להתעורר אני יושן 10-12 שעות
היום לדוגמא ישנתי 14 אבל זה היה בגלל מחסור בשינה בגלל אתמול בבוקר שהייתי צריך לקום לעבודה...

toxicity
27-06-07, 17:54
אבל אם אני יושן עד שהגוף שלי מחליט להתעורר אני יושן 10-12 שעות
היום לדוגמא ישנתי 14 אבל זה היה בגלל מחסור בשינה בגלל אתמול בבוקר שהייתי צריך לקום לעבודה...
בכל שינה ממוצעת יש בגוף כ4-5 מחזורים שאתה צריך אותם עדיף לא להפסיק אותם האמצע, זה נקרא "שינה עמוקה" או משהו בסגנון, עדיף לא להתעורר מזה.

cheque
27-06-07, 17:58
שינה ביום לא שווה לשניה בלילה. עדיף שתישן כמה שיותר בלילה עד שפשוט הגוף יחליט שאתה לא צריך יותר לישון. פשוט מאוד בזמן שניה בלילה יש הורמונים שמשתחררים בגוף והם לא ישתחררו בצהריים. תנסה ללכת לישון יותר מוקדם פשוט.

אתה צודק! ואחרי שעה 1:00 בלילה נסגרת הבסטה של ההורמונים! אם לא הלכת לישון, הפסדת כי נגמרו ההורמונים.

ואן דאם
27-06-07, 18:02
אל תרד מ-6 שעות..
6-8 מספיק ..

YOYO
27-06-07, 18:03
אתה צודק! ואחרי שעה 1:00 בלילה נסגרת הבסטה של ההורמונים! אם לא הלכת לישון, הפסדת כי נגמרו ההורמונים.

מאיפה הבאת את השטות הזאת?

עוז20
27-06-07, 18:05
דיבורים כמו חול ואין מה לזלול

igor621
28-06-07, 13:46
בשינה יש 4 מצבים מצב 1 מצב 2 מצב 3 מצב 4 כאשר מצב 4 זה שינה עמוקה ובמצב הזה מופרש הורמון הגדילו ולמצב הזה מגיעים אחרי 3 או 4 שעות שינה רצופות וגם לא תמיד מגיעים אליו!

igor621
28-06-07, 13:55
וגם ההוא שאמר משהו בקשר לגדילה בחושך צודק בערך כי בחושך שאתה ישן מופרש הורמון בשם מלטונין שהוא משפיע על הורמון הגדילה

cheque
28-06-07, 17:07
מאיפה הבאת את השטות הזאת?

האף שלך סתום אחי? תלמד להריח ציניות בתגובה לטיפשות של אחת התגובות פה...

toxicity
28-06-07, 17:33
תן לי להגיד את זה ככה:
אתה אידיוט
והציניות שלך רק מוכיחה את זה. בוא תישן 4 שעות בלילה ו4 שעות ביום ונראה מה יקרה לך.
הגוף חייב שינה רציפה ולא משנה מתי הוא מקבל אותו, מה ניסת להוכיח בתגובה המטומטמת שלך?

cheque
28-06-07, 19:40
תן לי להגיד את זה ככה:
אתה אידיוט
והציניות שלך רק מוכיחה את זה. בוא תישן 4 שעות בלילה ו4 שעות ביום ונראה מה יקרה לך.
הגוף חייב שינה רציפה ולא משנה מתי הוא מקבל אותו, מה ניסת להוכיח בתגובה המטומטמת שלך?

בא אני אגיד לך משהו, אתה חתיכת פוץ שלא יודע הבנת הנקרא. אני כתבתי תגובה צינית לחרטוט שהביאו פה בדף הראשון. ידוע לי שטוב לגוף שינה רצופה כי יש זמנים של הפרשות הורמונים בשלבים שונים של השינה. אני לא ארד לרמה שלך, אבל ההדגשה בגדול והצביעה באדום מוכיחה כי אתה לא אחר מילד קטן.

toxicity
28-06-07, 19:45
בא אני אגיד לך משהו, אתה חתיכת פוץ שלא יודע הבנת הנקרא. אני כתבתי תגובה צינית לחרטוט שהביאו פה בדף הראשון. ידוע לי שטוב לגוף שינה רצופה כי יש זמנים של הפרשות הורמונים בשלבים שונים של השינה. אני לא ארד לרמה שלך, אבל ההדגשה בגדול והצביעה באדום מוכיחה כי אתה לא אחר מילד קטן.
בגלל זה אתה מצטט את התגובה שלי בעמ' הראשון ונותן תגובה צינית?

cheque
28-06-07, 21:19
בגלל זה אתה מצטט את התגובה שלי בעמ' הראשון ונותן תגובה צינית?

אתה הבנת מה לא בסדר בהודעה שלך בעמ' ה-1? אני מסכים איתך לגבי הרציפות של השינה שחשוב לשמור על רצף של שינה, אבל אני לא רואה הבדל בין שנת לילה לשנת צהריים כאשר שניהן רצופות ונמשכות אותו פרק זמן. על זה לא הסכמתי איתך והתגובה הצינית שלי הייתה בתגובה לזה.להגדיל כתב ולצבוע באדום, מי עושה את השטויות האלה? מה אתה בן 14? תגיב בצורה בוגרת וזהו.

YONI
28-06-07, 21:49
במקום להיות כאילו מצחיקים ולהגיב בצורה צינית לכל הודעה בפורום הזה אולי תענו ברצינות ואם לא אז אל תגיבו בכלל? מה אתם אומרים על זה
אנשים שואלים שאלות רציניות ואתם רבים אחד עם השני על הכבוד מי צחק על מי
ראבק

toxicity
28-06-07, 22:00
אתה הבנת מה לא בסדר בהודעה שלך בעמ' ה-1? אני מסכים איתך לגבי הרציפות של השינה שחשוב לשמור על רצף של שינה, אבל אני לא רואה הבדל בין שנת לילה לשנת צהריים כאשר שניהן רצופות ונמשכות אותו פרק זמן. על זה לא הסכמתי איתך והתגובה הצינית שלי הייתה בתגובה לזה.להגדיל כתב ולצבוע באדום, מי עושה את השטויות האלה? מה אתה בן 14? תגיב בצורה בוגרת וזהו.
:blush: סליחה הייתי בטוח התכוונת לכל הזה שאמרתי וכן זה שאמרתי שצריך ביום או בלילה זה היה רק לגבי מה שהוא אמר ולא התכוונתי שאי אפשר לישון ביום רצוף