PDA

צפה בגרסא המלאה : נהיגה בטרקטורון שורפת קלוריות?

eminemfan
29-06-07, 00:43
כי אני נוסע הרבה ואחרי זה אני מרגיש גמור כאילו עשיתי אימון..

tbm
29-06-07, 00:45

ברור ששורף

eminemfan
29-06-07, 00:46
ת'כלס לא מבין איך כי אני פאקינג יושב והדבר היחיד שזז זה אגודל ימין...

tbm
29-06-07, 00:50

כשאתה ישן אתה לא עושה כלום ובכל זאת שורף. גם ריכוז שורף יותר אנרגייה...

eminemfan
29-06-07, 00:56
זה אני יודע אחי אבל מבחינה מדעית איך זה עובד..

tbm
29-06-07, 01:04
זה אני יודע אחי אבל מבחינה מדעית איך זה עובד..

זה ממש מורכב... אבל הבסיס אומר שמערכת שפעילה יותר תקבל יותר אנרגיה. תחפש מאמרים על אנרגטיקה.

matan_ba
30-06-07, 18:38
אני יודע שכן (מישהו פעם אמר)
אני לא יודע את ההסבר

Leo
30-06-07, 20:16
אני לא יודע לגבי טרקטורון , בטח משהו שמשתווה להליכה בקצב מסויים או לעמידה תלוי במהירות

אגב , נסיעה באוטובוס יכולה לשרוף יותר קלוריות : זמן מהליכה במהירות שאנשים הולכים ברחוב , הכוונה כמובן לנסיעה בעמידה כשיש טלטולים...

mwafak
01-07-07, 19:18

בוא הנה אתה חתיכת אדיוט...... חחחחחחח איזה יציאה תהיה בריא

Cowboy187
01-07-07, 22:22
אני לא מדריך או בעל הסמכה, ואין לי בסיס למה שאני אומר... אבל.. נראה לי הכי הגיוני מבחינה פיזיולוגית:

התרגשות/טלטולים וכו' -> הפרשת אדרנלין -> גירוי המערכת הסימפטטית -> דופק מהיר = הלב עובד יותר מהר = שריפת קלוריות מוגברת = עייפות מוגברת (כל אלו ברמות די מינוריות יחסית להליכה/ריצה/שחייה או כל פעילות ספורט אחרת).

עריכה:
מה שכן בטוח ויש לי בסיס אליו- שזו הסיבה שכאשר אנחנו מתרגשים/נלחצים/מפחדים או כל דבר אחר דומה, הדופק יהיה מהיר (בין השאר), גם אם אנחנו בישיבה/שכיבה/מנוחה מוחלטת.

eminemfan
01-07-07, 22:29
בוא הנה אתה חתיכת אדיוט...... חחחחחחח איזה יציאה תהיה בריא
כדאי שתתנצל על ה"אידיוט" הזה למה אני לא חבר שלך,אם היית אומר לי את זה ברחוב מזמן הייתי גומר עליך אז תרגיע ומהר!!!!!

Cowboy187
01-07-07, 22:50
כדאי שתתנצל על ה"אידיוט" הזה למה אני לא חבר שלך,אם היית אומר לי את זה ברחוב מזמן הייתי גומר עליך אז תרגיע ומהר!!!!!

למה שתגמור עליו ? :huh:

Dima
01-07-07, 22:54
:laugh: :laugh:

YONI
01-07-07, 23:14
אני לא חושב שתראה אותו ברחוב אתה בטח תהיה עסוק בלשרוף המון קלוריות ולהתחטב על הטרקטורון

אני כבר לא מאמין למה שאני רואה פה באמת
:)

שריר בתחת
01-07-07, 23:24

חחח תותח אתה חחח

mwafak
02-07-07, 00:02

בוא הנה ראש קוף תירגע כמוך פיצחתי עם השיניים ודבר שני "כלב נובח אינו נושך" אז לא דואג ממך חחחחחחחחח

ThaiB0X
02-07-07, 00:42
חחח שני טמבלים מה אתם רבים במחשב... כולנו אחים :)

Homie
02-07-07, 04:51
אבל אני לא תאילנדי !

מתן18
02-07-07, 05:34
הומי מה נסגר עם החתימה בנאדם? אתה רוצח אנשים וקורא לזה אומנות?

סוליקו
02-07-07, 05:58

מה הבעיה להבין איך ? ..כשאתה על טרקטורון ויש לך התנגדות גדולה מהרוח וגם קפיצות והכל ..אתה תמיד מחזיק חזק .וזה אומר שאתה מפעיל שרירים ..כי אחרת אתה עף אחורה

ttestt
02-07-07, 08:35
מה הבעיה להבין איך ? ..כשאתה על טרקטורון ויש לך התנגדות גדולה מהרוח וגם קפיצות והכל ..אתה תמיד מחזיק חזק .וזה אומר שאתה מפעיל שרירים ..כי אחרת אתה עף אחורה
לא הייתי אומר את זה אבל בכל זאת..

לא ידעת שברכיבה על סוס שורפים שומן? למה שורפים שומן..? כי הרעידות והריטוטים נכנסים לך עמוק בגוף וזה מגיע אל השריר..והשריר רועד ומתחיל לפעול..
זאת אומרת שאם אתה רוכב על סוס , רוכב באופנוע שטח על משטח רדוד או נוסע על טרקטורון
שהוא רועד תמיד אז אתה פשוט שורף שומן..

:happy:

Homie
02-07-07, 12:29
הומי מה נסגר עם החתימה בנאדם? אתה רוצח אנשים וקורא לזה אומנות?

זה תלוי איך אתה רוצח אותם, ולא, העובדה שאתה רוצח אותם.

GaL-L
02-07-07, 14:50
זה כמו שמשחק שחמט שורף שומן

סוליקו
02-07-07, 18:11

לא ידעת שברכיבה על סוס שורפים שומן? למה שורפים שומן..? כי הרעידות והריטוטים נכנסים לך עמוק בגוף וזה מגיע אל השריר..והשריר רועד ומתחיל לפעול..
זאת אומרת שאם אתה רוכב על סוס , רוכב באופנוע שטח על משטח רדוד או נוסע על טרקטורון

בזה צודק ..אבל טרקטורון הוא לא סוס ..למרות הרעידות והם בהרבה פחות מהסוס
בכל זאת הבאנו לפה שתי סיבות הגיוניות

מתן18
02-07-07, 18:27
זה תלוי איך אתה רוצח אותם, ולא, העובדה שאתה רוצח אותם.

סבבה...אחלה תחביב תאמין לי:blink::huh:

yaniv
02-07-07, 19:27
טוב ללכל מי שצחק עליו אתם יצאתם מפגרים... בגלל שבזמן הנהיגה בטרקטורון אתה נמצא בתלתלות.. השרירים היצבים עובידם חזק ולכן אתה שורך קלוריות לא מפחות מבהליכה...

///Efi///
02-07-07, 20:48
למה שתגמור עליו ? :huh:

הוא יקלוט אותו מרחוק וכמו סנייפר ממרחק של 100 מטר יתן לו שפריץ לעין...

אורי א.
02-07-07, 21:28
השרירים המייצבים ושרירי הליבה עובדים הרבה, ויש גם עבודה של האמות, והכתפיים, והגב (הזזת כידון, העברת משקל על הטרקטורון וכו').

Cowboy187
02-07-07, 21:55

אתה ציני ? :huh:

ברכיבה על סוס אתה בהחלט שורף הרבה קלוריות (ת'אמת - תלוי ברמה שלך - וזה למי שיותר מבין בסוסים שיקרא- אם אתה מתחיל אין לך הרבה תנועות ואתה גם ככה לא יותר מידי פעיל כי אתה חדש ומפחד וכל מיני, אך כשאתה מתקדם/וותיק או מדריך- אתה כבר בהרבה פעולה, אם זה עם הרגליים/אגן/לשמור על גב זקוף/הרבה עבודה עם הידיים ועוד).