PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה כנסוו..

-עדן-
19-10-06, 21:52
אחים שליי.. מה קורה..? יש לי שאלה למבינים בלבד.!!

אני מתאמן כבר במכון כושר 3 חודשים.. ואני לא אומר שאין שינויים.. דווקא יש בידיים, בבטן בצצדים יש לי שרירים.. אבל מה שאני הכי רוצה שיהיה לי גם בכל הבטן שרירים קוביות.. ואני מתאמן על זה כל יום.. אבל אין שום שינוי אולי בגלל שאחר כך שאני חוזר מהמכון אני אוכל דברים שלא מתאימים לזה..? טוב חבר'ה מישהו יודע מה אני צריך לעשות בקשר לזה..? תודהה.

Efi eLi
19-10-06, 22:03
חחחחחחחחחחחח הרגת אותי...כתבת את הטעות שלך בתוך השאלה...אחי...אם אתה רוצה לפתח בטן תעבוד עלייה עם משקל על הגוף שתעשה רק בין 15 ל 6 חזרות בסט...ואל תעבוד בשום אופן כל יום! מקסימום שלוש פעמים בשבוע (ושלא יצא יום אחרי יום).

sojgoon
19-10-06, 22:04
קיצר מאמרים דחוף...

-עדן-
19-10-06, 22:06
חחחחחחחחחחחח הרגת אותי...כתבת את הטעות שלך בתוך השאלה...אחי...אם אתה רוצה לפתח בטן תעבוד עלייה עם משקל על הגוף שתעשה רק בין 15 ל 6 חזרות בסט...ואל תעבוד בשום אופן כל יום! מקסימום שלוש פעמים בשבוע.

אתה מדבר שטויות.. המדריך אמר לי שאפשר כל יום הוא בעצמו הביא לי את התוכנית כולה מה בטן..? וזה שאמר מאמרים כרגיל ידעתי כל אחד אומר מאמרים ואין לי כוח לקרוא כי כתוב שם מלאא.. וגם זה לא עוזר. מישהו אחר יכול לעזור..?

Efi eLi
19-10-06, 22:13
אתה מדבר שטויות.. המדריך אמר לי שאפשר כל יום הוא בעצמו הביא לי את התוכנית כולה מה בטן..? וזה שאמר מאמרים כרגיל ידעתי כל אחד אומר מאמרים ואין לי כוח לקרוא כי כתוב שם מלאא.. וגם זה לא עוזר. מישהו אחר יכול לעזור..?
:):):):) סבבה...אז תמשיך לעבוד כל יום ואחר כך תתלונן למה לא יוצאות הקוביות...

גולן
19-10-06, 22:13
לך תקרא מאמרים.

AVI-הנוקם
19-10-06, 22:18
כמה אחוזי שומן יש לך ?

אל תישכך בישביל קוביות אתה צריך שילוב של ארובי אם תרגילי בטן

-עדן-
19-10-06, 22:21
כמה אחוזי שומן יש לך ?

אל תישכך בישביל קוביות אתה צריך שילוב של ארובי אם תרגילי בטן

וואלה אחי.. לא זוכר אבל אין לי הרבה אחי אין לי גוף שמן.. ובטח שאני עושה גם ארובי אחי.. לפני אימון אני עושה איזה חמש דקות ארובי חח כי אין לי כוח הרבה וגם בסוף קצת..

AVI-הנוקם
19-10-06, 22:24
וואלה אחי.. לא זוכר אבל אין לי הרבה אחי אין לי גוף שמן.. ובטח שאני עושה גם ארובי אחי.. לפני אימון אני עושה איזה חמש דקות ארובי חח כי אין לי כוח הרבה וגם בסוף קצת..

כמה אחוזי שומן אתה קודם כול בערך לך במכון צריך להיות מכשיר שבודק דבר שני

ארובי של 5 דקות לא ניראה לי עוזר איזה אימון אתה עושה ab abc?

-עדן-
19-10-06, 22:29
abc נראה לי אחי חח לא זוכר אבל הראה לי את זה את ab אני גם יכול לעשות אבל אני לא עושה כי הוא לא נוח לי.. ולא יודע לא נראה לי שיש במכון משהו שבודק אחוז שומנים..

sojgoon
19-10-06, 22:30
קיצר עדן...אתה צריך להתנתק עכשיו מהפורום או להתאבד..מה אתה בוחר?

AVI-הנוקם
19-10-06, 22:39
אהה מה המתרה להיתחתב או מסת שריר אם להיתחתב אתה יכול להוסיף יום אחד רק ארובי ינו לבוא לעשות איזה חצי שעה סקי ואז מתיחות ובטן