PDA

צפה בגרסא המלאה : כאבים בפרק יד ליפני שניגמר

אבישי
03-07-07, 13:37
צהריים טובים לכולם
קודם כל האימון שלי סבב סביב 3 סטים 8-9 חזרות ובחודש האחרון ליפני שאני מסיים את החזרות פשות כואב לי בפרק יד {בין כף היד לזרוע} וזה ממש מבאס כי אחרי שנה וחצי אימון מישקולות זה פיתאום הורס לי את ההתמדה אתם בטוח מבינים כל עזרה תיתקבל ביד פתוחה

תודה מראש ואחלה יום

מתן18
03-07-07, 13:42
קודם כל סחתיין,הכתיבה שלך השתפרה מאוד,כל הכבוד..

לדעתי,תנסה "לחמם" את פרק כף היד לפני האימון..מכיר את הסיבובים האלה שעושים עם הפרק יד? תעשה אותם כמה פעמים מכל צד..יכול להיות גם שהמשקלים פשוט גדולים עלייך?
אני מניח שזה קורה בדרך כלל כשאתה עובד על יד קידמית לא?

אבישי
03-07-07, 13:44
קודם כל סחתיין,הכתיבה שלך השתפרה מאוד,כל הכבוד..

לדעתי,תנסה "לחמם" את פרק כף היד לפני האימון..מכיר את הסיבובים האלה שעושים עם הפרק יד? תעשה אותם כמה פעמים מכל צד..יכול להיות גם שהמשקלים פשוט גדולים עלייך?
אני מניח שזה קורה בדרך כלל כשאתה עובד על יד קידמית לא?
:blush: כן אני מכיר חחחחח
ולא כימעט בכל אימון מישקולות בודדות

מתן18
03-07-07, 13:46
חח אז תעשה את זה..
וגם נסה לעשות חימום על משקלים קלים קודם ואז תתחיל עם המשקלים שלך..

אבישי
:blush: כן אני מכיר חחחחח
ולא כימעט בכל אימון מישקולות בודדות
וגם אחי בקשר לזה שזה יכול להיות גדול אז אני מעלה אחי בהדרגה כבר די הרבה זמן
וחוץ מיזה גם אים זה גדול עלי אז מה עושים אחי?!?:helpsmilie: :dry: :(

YONI
אם אתה עובד במוט ישר ביד קדמית אז תעבור למוט W שהאחיזה בו יותר טובה למפרק
ותכניס גם את האגודל יחד עם כל האצבעות כשאתה אוחז במוטות, ולא לסגור איתה באגרוף זה מונע דלקות שם. תנסה להצמיד מרפקים לגוף כמה שיותר בתרגילים כי יכול להיות שזה בכלל טכניקה לקויה לא רק במפרק כף היד
יש הרבה דברים לעשות לדעתי הטכניקה שלך לקויה ובגלל זה יש כאבים...

אבישי
03-07-07, 13:50
ותכניס גם את האגודל יחד עם כל האצבעות כשאתה אוחז במוטות, ולא לסגור איתה באגרוף זה מונע דלקות שם. תנסה להצמיד מרפקים לגוף כמה שיותר בתרגילים כי יכול להיות שזה בכלל טכניקה לקויה לא רק במפרק כף היד
תודה אחי בקשר למוט W
ואני מיתאמן שנה בלי שינו באחיזות ביכלל אני אבל ישתדל לעבוד כמה שיותר עם מוט W

YONI
03-07-07, 14:05
והכי חשוב מרפקים צמודים לגוף שלא יברחו החוצה אחרת אתה גם לא מבודד ועובד על השריר כמו שצריך וגם זה גורם לבעיות במפרק בשורש כף היד

///Efi///
03-07-07, 15:30

מה זאת אומרת? לא לעטוף את המוט אם כל היד באגרוף?

אבישי
03-07-07, 22:17
מה זאת אומרת? לא לעטוף את המוט אם כל היד באגרוף?
איזה גוף יש לארלונד הזה איזה בן :):):):):sbb4:

הזברה
03-07-07, 22:35
תנסה להצמיד מרפקים לגוף כמה שיותר בתרגילים כי יכול להיות שזה בכלל טכניקה לקויה לא רק במפרק כף היד
ממש לא... בעיקר במוט W ,פתח מרפקים, זה עוזר לפזר קצת את העומס ומונע מהמפרק להתעקם פנימה...

תבדוק אם בלחיצת חזה, המוט מונח על פרק כף היד, אותו דבר לגבי לחיצה צרפתית.
אם יש לך עבודה בפריצר הייתי מחליף. אלה בדרך כלל התרגילים שגורמים ליותר בעיות בפרק כף היד.

באיזה תרגילים בעיקר אתה מרגיש את הכאב?

YONI
04-07-07, 00:48
סליחה לפתוח מרפקים ?? מי אמר לך את זה בדיוק?
העומס היחידי שיש לפזר זה רק בגלל שהמרפקים לא צמודים לגוף ואז מרגישים טוב טוב את הלחץ בשורשי כף היד אני לא מבין למה התכוונת
ולגבי האגודל כן פשוט להזיז אותה יחד עם שאר האצבעות כשאוחזים במוטות ובכל אביזר כמעט
זה שינוי די גדול אבל מונע דלקות וזה הצורה הכי טובה להחזיק מבחינה בריאותית תנסו

הזברה
04-07-07, 01:33
סליחה לפתוח מרפקים ?? מי אמר לך את זה בדיוק?
העומס היחידי שיש לפזר זה רק בגלל שהמרפקים לא צמודים לגוף ואז מרגישים טוב טוב את הלחץ בשורשי כף היד אני לא מבין למה התכוונת
ולגבי האגודל כן פשוט להזיז אותה יחד עם שאר האצבעות כשאוחזים במוטות ובכל אביזר כמעט
זה שינוי די גדול אבל מונע דלקות וזה הצורה הכי טובה להחזיק מבחינה בריאותית תנסו
הרבה פעמים במוט W (שים לב לא מוט ישר, שם זה הפוך) ,הפרק מסתובב פנימה כדי להתאים לאחיזה של המוט(עקומה), כשהמרפקים קרובים לגוף הפרק עדיין מעוקם, כשאתה פותח אותם לזווית הנוחה הוא מתיישר ואז יש פחות לחץ על הפרק.
אאל"ט ,באטלס האנטומי שאני משתמש בו בהקשר הפתולוגי ,יש הערה על תעלה בצד של היד ,שעוברים בה כמה גידים ,שהיא מקור להרבה בעיות ופציעות ,בסוף השבוע כשאני אחזור הביתה אני אבדוק.

shikoLM
04-07-07, 02:33
הרבה פעמים במוט W (שים לב לא מוט ישר, שם זה הפוך) ,הפרק מסתובב פנימה כדי להתאים לאחיזה של המוט(עקומה), כשהמרפקים קרובים לגוף הפרק עדיין מעוקם, כשאתה פותח אותם לזווית הנוחה הוא מתיישר ואז יש פחות לחץ על הפרק.
אאל"ט ,באטלס האנטומי שאני משתמש בו בהקשר הפתולוגי ,יש הערה על תעלה בצד של היד ,שעוברים בה כמה גידים ,שהיא מקור להרבה בעיות ופציעות ,בסוף השבוע כשאני אחזור הביתה אני אבדוק.

אתה מתכוון לתעלה הקרפלית?
משה הזכיר את העניין בפוסט שהיה על עבודה ישירה על האמות, משהו שקשור בעצב המידיאני.