PDA

צפה בגרסא המלאה : נמאס מתיאומים...

Efi eLi
04-07-07, 22:36
אני עובד על התיאומים שלי מאז ומתמיד ועליתי בהיקף שלהם אולי ב 2-3 ס"מ (אני מתאמן כשנה וחצי) וזה ממש מוזר כי כל הגוף שלי גדל בקצב טוב ורק התיאומים גדלים ממש לאט...אולי פשוט יש לי גנטיקה גרועה בתיאומים מה אפשר לעשות...קיצור חשבתי אולי להפסיק לעבוד עליהם לגמרי גם ככה האימונים שלי ארוכים (אין לי מושג למה) וככה האימון שלי יתקצר טיפה...מה אתם אומרים?? כדאי??

ice13
04-07-07, 22:45
ידוע שתאומים גדלים לאט מאוד!

Troya
04-07-07, 22:47
כן כדאי, אם הגנטיקה לא לצידך רק סינטול יעזור לך תבקש קצת מאלי האנה.

ThaiB0X
04-07-07, 23:02
אגב זה נכון שיש באדיבילדרים שמשתילים סיליקון בתאומים ובחזה במקרה והגנטיקה על הפנים או שזה מיתוס ?

Meir787
04-07-07, 23:05
הרמות תאומים בעמידה 12x3
הרמות תאומים בישיבה 12x3
מוכר ?
גיוון אחי, גיוון זה הסוד..
תנסה לשלב לחיצות תאומים בלג פרס
קפיצות צפרדע (בלי ליישר את הגוף) עם פלטה ועוד תרגיל או שניים שתחליף מדי פעם.. אני מאמין שאז תראה שינוי, אבל לא כזה גדול, כי זה בכל זאת שריר עקשן בטירוף.

idof111
05-07-07, 00:05
אגב זה נכון שיש באדיבילדרים שמשתילים סיליקון בתאומים ובחזה במקרה והגנטיקה על הפנים או שזה מיתוס ?
מה פתאום, אם הם היו עושים את זה הם היו נפסלים, גם על סינטול אם אני לא טועה...
והתאומים זה באמת שריר שבקושי גדל...

ThaiB0X
05-07-07, 00:18
לא התכוונתי לבאדיבילדרים תחרותיים, אלא חבר'ה יותר "עממיים" .

זה נכון שרוב החבר'ה מהwwe וזה משתמשים בסינטול ?

IGOR
05-07-07, 00:19

תגיד אחי מזה בחתימה שלך?

ThaiB0X
05-07-07, 00:25
תגיד אחי מזה בחתימה שלך?

Buakaw.Por.Pramuk, אלוף K1 World MAX (Middleweight Artistic Xtreme) רגע אחרי הזכייה :)

Daniel-Barak
05-07-07, 09:17
שריר מעצבן בהחלט
אני לא יודע מי יותר - האמות או הוא
בכל מקרה, אל ייאוש, אולי תמצא את דרך המלך לאימון תאומים מושלם ספציפית בשבילך, וכך הם יגדלו.
שלי גדלו ב-2 ס"מ בתקופה של שלושה חודשים... אימנתי אותם בדרופ סטים וטווח חזורת 10-15
לפני כן הטווח היה 6-10, ולא היו דרופ סטים
כנראה שמצאתי את הדרך שלי לאמן ת'שריר המעצבן הזה

נסה, טעה, תהנה :)

sandrik
05-07-07, 09:20
יש תרגיל לתאומים,
קח משקולת לכל יד,
ונסה ללכת על קצות האצבעות ככה. תרגיל מעצבן אבל טוב

F][_aMe
05-07-07, 12:18
בעיקרון גנטיקה.
אצלי במשפחה מצד אמא לכל אחד יש תאומים בגודל של הראש שלי, גם אני קיבלתי תאומים יפים ואני לא עובד עליהם. דוד שלי שיחק כדורסל 20 ומשהו שנה, אצלו התאומים זה משהו מוטאנטי לגמרי...

G(ym)-Point
05-07-07, 17:24
קפוץ בחבל על קצות האצבעות..
ואם אתה רץ אז תעשה לפעמים ספרינטים על קצות האצבעות ותראה איזה שינוי..אני שחיף מת וזה אחד השרירים הגדולים אצלי ואין לי כזאת גנטיקה..פשוט הרבה כדורגל..כדורגל=ספרינטים

Bodybuilder
05-07-07, 17:29

בקשר לWWE לא יודע אבל הרבה חברה שמים סיליקון בחזה זה נכון !

arbel2
05-07-07, 18:05
אולי הבעיה היא לא בחירת התרגילים ,אלא דרך הביצוע ?
אתה מקפיד על טווח תנועה מלא ? שהשריר יקבל מתחיה מלאה בחלק השלילי של התנועה ובתנועה החיובית הוא מקבל כיווץ מלא ואיכותי ?
האם קצב החזרות שלך נכון ? האם המשקלים שאתה עובד איתם כבדים מספיק ? האם טווח החזרות שלך נכון בשבילך ?

אני מצאתי שהתאומים שלי גדלים בטווח החזרות שבין 12-25 ,זהוא שריר קטן בעל המון סיבולת ,חזרות נמוכות לא עושות את העבודה פה.

Efi eLi
06-07-07, 11:30
אחלה תגובות תודה אני אנסה...במיוחד האחרונה טובה...
אגב...אם בכל זאת זה לא יעבוד לי, ואני מפסיק לעבוד על התיאומים, הם לא ירדו לי נכון?? למרות שאין הרבה אבל אני רוצה לשמור על זה לפחות, תיאומים עובדים בתרגילי הרגליים זה מספיק בשביל לשמור לא??

ThaiB0X
06-07-07, 11:43
אולי הבעיה היא לא בחירת התרגילים ,אלא דרך הביצוע ?
אתה מקפיד על טווח תנועה מלא ? שהשריר יקבל מתחיה מלאה בחלק השלילי של התנועה ובתנועה החיובית הוא מקבל כיווץ מלא ואיכותי ?
האם קצב החזרות שלך נכון ? האם המשקלים שאתה עובד איתם כבדים מספיק ? האם טווח החזרות שלך נכון בשבילך ?

אני מצאתי שהתאומים שלי גדלים בטווח החזרות שבין 12-25 ,זהוא שריר קטן בעל המון סיבולת ,חזרות נמוכות לא עושות את העבודה פה.

יש משהו במה שאתה אומר.
קח לדוגמא את כל ספורטאי הסיבולת, לרובם יש תאומים מרשימים מאוד, ללא עבודת היפרטרופיה ממוקדת על השריר. הוא פשוט גדל מכל הפעילות האירובית שהם עושים.
אבל עם כל זאת, זה נשמע לי די מוזר, כי התיאומים לא אמורים להיות שונים מכל שריר אחר בגוף.

arbel2
06-07-07, 15:27
יש משהו במה שאתה אומר.
קח לדוגמא את כל ספורטאי הסיבולת, לרובם יש תאומים מרשימים מאוד, ללא עבודת היפרטרופיה ממוקדת על השריר. הוא פשוט גדל מכל הפעילות האירובית שהם עושים.
אבל עם כל זאת, זה נשמע לי די מוזר, כי התיאומים לא אמורים להיות שונים מכל שריר אחר בגוף.

אבל כל שריר הוא שונה מאדם לאדם
כמו שיש אנשים שהגב שלהם גדל נפלא מ4-6 חזרות (כמו קולמן ) ,ויש אנשים שהגב שלהם צריך יותר חזרות כדי לגדול (כמו קאטלר)

פיתוח גוף הוא אינו מדע מדוייק ,ולכן לניסיון האישי יש מקום נכבד במאגר הידע :)