PDA

צפה בגרסא המלאה : מותניים רחבות

KOBY_P
04-07-07, 23:55
יש לי מותניים רחבות מאוד מאוד, ויש לי גב בסדר די מפותח, אם מצלמים ומוחקים את המותניים הגב נראה טוב

הבעיה היא שיש לי מותניים מאוד רחבות וזה דיי מגעיל, כמה שהגב יהיה מפותח זה לא יעזור מכיוון שהוא מתפתח רק למעלה יחסית ולא ישר אחרי המותניים...

אז אני שואל אותכם אם כדאי לי להתחיל לאמן אלכסונים קשה בשביל שהמותניים וההמשך יהיו באותו רוחב, אבל אז הגב שלי לא ייראה משהו חחחחחחח

מה אתם מציעים? :flowers:

IGOR
04-07-07, 23:58
אתה יכול להביא תמונה?

KOBY_P
05-07-07, 00:04
אתה יכול להביא תמונה?

משהו קזה

http://img508.imageshack.us/img508/403/gavxi6.gif

והדבר הבולת אחרי הרגלים זה המותניים לא התחת :excl:

Elevation
05-07-07, 00:04
גרזן?

IRON-MASS
05-07-07, 00:05
פשוט. חיטוב, תזונה בהתאם, אימונים ואירובי בהתאם.
תקרא את המאמר למחטב ואחר כך תראה תפריטים ותחזור נשמח לעזור:
www.israelbody.org

IGOR
05-07-07, 00:06
חחחחחחחחחחחחחח הרגתה אותי עם התמונה חחח

KOBY_P
05-07-07, 00:22
פשוט. חיטוב, תזונה בהתאם, אימונים ואירובי בהתאם.
תקרא את המאמר למחטב ואחר כך תראה תפריטים ותחזור נשמח לעזור:
www.israelbody.org
אין לי שם שומן זה עצם בכלל

sandrik
05-07-07, 09:25
אין לי שם שומן זה עצם בכלל
לא הגיוני...
ציירת את זה כמו שומן...
זה יראה מוזר רצח אם יש מותניים רחבות כל כך ופתעום בלי קשר רגליים דקיקות.

אם זה מה שיש לך, אני בספק אם עבודה על אלכסונים תעזור לך, זה גנטיקה, ואי אפשר לשנות אותה,
ואם אפשר-> במידה מינמלית ביותר.

הדבר היחיד שאפשר לעשות זה לנסות לטשטש את זה, למשל לעבוד יותר על גב ולפתח אותו כדי ליצור אפקט שהמותניים פחות יבלטו.

וזה עדיין נראה כמו שומן ולא עצם....לא הגיוני בכלל

IRON-MASS
05-07-07, 09:58
תראה חבוב, אם יש לך ריבועים בולטים או איכשהו אתה יודע שאתה אחוז שומן נמוך , ובכל זאת, אתה סובל מזה, אי אפשר לעזור, רק תעבוד חזק ותקווה שזה יעבור או איכשהו יצטמצם ביחס לשאר, כי זוהי הגנטיקה שלך ידידי.

גם לי יש מותניים בסגנון הזה אבל גם לא מעט שומן ככה שאני מאמין שרק חיטוב יכול לעזור במצב כזה.

Bodybuilder
05-07-07, 10:52
אין מה לעשות,גנטיקה

kaga
05-07-07, 11:46
קובי לא נורא. כמה זמן אתה מתאמן? אם קצת אז עדיין אין לדעת כלום אולי בעוד חצי שנה זה יעבור, תגדל ואז השריר "יעתוף" את העצם. אם יש לך אלוזיה נגיד שהמותניים רחבות מהגב או משהו כזה אז תאמן כתפיים (בתנאי שיש לך גב טוב) למשל לחיצות בעמידה. אגב גם לי יש את הבעיה הזאת ואני לאט לאט מתגבר עליה. וכל אלו שאומרים "אין מה לעשות, גנטיקה" לשם מה אנשים מתאמנים תגידו לי??? במקום לעודד את הבחור.

Bullet
05-07-07, 11:55
תאמן גב וכתפיים, אבל זה לעולם לא יהיה טוב כמו מותניים צרות אמיתיות, כי תהיה לך צורה של שעון חול

Kachok
05-07-07, 12:49
מכיר את הבעיה

toxicity
05-07-07, 14:31
יש לך פשוט גנטיקה כזאת של צורה אגסית, צורה של אישה. זה בדרך כלל אצל הרבה אנשים שמנים או שהיו שמנים יש את זה.
אין מה לעשות חוץ מחיטוב וכתפיים רחבות

KOBY_P
05-07-07, 14:51
אולי אם אני יאמן אלכסונים שהם בין הגב למותניים אז המותניים יהיו בקו ישר אים ההמשך וזה יראה יותר טוב??? וזה לא שומן :(

kage
05-07-07, 14:54
גם לי יש את זה

קראתי פעם שילד מתבגר סובל מעודף משקל אז יש התרחבות באיזור האגן של העצם לא רק שומן
אני אבל לא יודע כמה זה נכון אם בכלל

מה שאני יודע זה שהייתי שמן והיום יש לי את זה וזה ניראה כמו שומן אבל שנוגעים בזה מרגישים רק עור ועצם

מבאס אבל זה מה יש אני קורא לזה מבנה רחם