PDA

צפה בגרסא המלאה : מיתוס - אבקות חלבון זה "לא טבעי"

Meir787
04-07-07, 23:58
אני שומע יותר מדי חברים שלי מדברים על זה בלי להבין יותר מדי, ואת האמת - נשבר לי הזין. למישהו יש איזה הוכחה חותכת שיכולה לקטול טענה כזאת ?

Antonator1
05-07-07, 00:00
אצבע משולשת היא הטענה האולטימטיבית.

Vin diesel
05-07-07, 00:01
רשום לך על הקופסה "ברשיון משרד הבריאות" וגם אה F.d.a האמריקאי. זה תוסף מזון לכל דבר. וחוץ מזה חומרים עולים פי 5 .

Leo
05-07-07, 00:49
תגדיר טבעי

ואבקת חלבון זה לא תוסף מזון
לא אכפת לי עם לפי החוק זה כזה

כל מי שמבין משהו בפיתוח גוף יגיד לכם אותו דבר
שאבקת חלבון זה לא תוסף מזון , זה מזון

ThaiB0X
05-07-07, 00:52
בשבילי זה לא טבעי - אבל לא בגלל מה שאתם חושבים. אלא בגלל שזה מכיל חומרי טעם וריח. זאת הסיבה שאני לא שותה קולה, לא אוכל חטיפים למיניהם ולמעשה כמעט ושום אוכל שיש בו חומרים משמרים\צבעי מאכל\חומרי טעם וריח וכו'.
אבל - אבקת גיינר לדוגמא אני כן צורך, למרות שבשבילי היא לא טבעית. אבל זה זמני, וגם ככה קשה לי עם המחשבה שיש בזה צבעי מאכל, אבל שיהיה.

Vin diesel
05-07-07, 01:04
יש לאופטימום חלבון שהוא "טיבעי" - נטורל.... חומרי טעם ורייח טיבעיים.

Meir787
05-07-07, 02:02
אצבע משולשת היא הטענה האולטימטיבית.
תראה בדרך כלל זה כן מה שאני עושה, וזה ממש כיף לעשות את זה, אבל לקטול אותם בטענות הגיוניות זה הרבה, הרבה יותר כיף..
תגדיר טבעי

ואבקת חלבון זה לא תוסף מזון
לא אכפת לי עם לפי החוק זה כזה

כל מי שמבין משהו בפיתוח גוף יגיד לכם אותו דבר
שאבקת חלבון זה לא תוסף מזון , זה מזון
תראה גם טונה שאתה אוכל מקופסא לא נחשבת טבעית מרוב כל הכספית שיש בה.. אבל האידיוטים לא מבינים את זה בכלל.

Leo
05-07-07, 02:13
עזוב הם מושפעים מהפרסומות האלה של אוכל טבעי

זה נראה לך טבעי שבשניצל יהיה 30% חלבון סויה ויגידו "בשר אמיתי" על האריזה?
ככה זה ברוב השניצלים בארץ מוזר שדווקא בצמחיים יש כאלה שלא מסויה אלא מחיטה שעועית וכו'

m0she
05-07-07, 02:14
בשבילי זה לא טבעי - אבל לא בגלל מה שאתם חושבים. אלא בגלל שזה מכיל חומרי טעם וריח. זאת הסיבה שאני לא שותה קולה, לא אוכל חטיפים למיניהם ולמעשה כמעט ושום אוכל שיש בו חומרים משמרים\צבעי מאכל\חומרי טעם וריח וכו'.
אבל - אבקת גיינר לדוגמא אני כן צורך, למרות שבשבילי היא לא טבעית. אבל זה זמני, וגם ככה קשה לי עם המחשבה שיש בזה צבעי מאכל, אבל שיהיה.

כי חלב מפוסטר למשל זה ממש טבעי. עגבניות שרי גם לא עברו הנדסה גנטית.

אם אוכל הוא טבעי זה ל-א אומר שהוא בריא.

Leo
05-07-07, 03:11
עזוב אין בכלל קו שמפריד בין מה שטבעי לבין מה שלא טבעי...

עקרב
05-07-07, 03:16
במקום לנסות להוכיח לאחרים את טענותיך, תגיד להם שהם ינסו להוכיח לך שזה לא טבעי, זרוק את הכדור אליהם.

Daniel-Barak
05-07-07, 09:05
במקום לנסות להוכיח לאחרים את טענותיך, תגיד להם שהם ינסו להוכיח לך שזה לא טבעי, זרוק את הכדור אליהם.ניסיתי לעשות את זה להרבה אנשים, בעיקר כאלו שממש נגד זה, כאלו שיגידו לך "אל תשתמש בזה! מוכרים את זה במכוני כושר כדי לפגוע בבריאות, שתתמכר לזה, תרצה עוד, זה יהרוס לך את כל הכבד!.." ועם כאלו קשה להתווכח, כי ברגע שאתה מנסה להסביר ו/או "זורק את הכדור למגש שלהם", הם מתעלמים מהעובדות המוצקות ודבקים במשפטים המטומטמים.
אם הבן אדם הוא זה שבסופו של דבר יחליט אם לרכוש את אבקת החלבון או לא, חבל על המאמץ של ההסבר. אני מדבר על הקיצוניים שבמקרים.

עקרב
05-07-07, 17:30
ניסיתי לעשות את זה להרבה אנשים, בעיקר כאלו שממש נגד זה, כאלו שיגידו לך "אל תשתמש בזה! מוכרים את זה במכוני כושר כדי לפגוע בבריאות, שתתמכר לזה, תרצה עוד, זה יהרוס לך את כל הכבד!.." ועם כאלו קשה להתווכח, כי ברגע שאתה מנסה להסביר ו/או "זורק את הכדור למגש שלהם", הם מתעלמים מהעובדות המוצקות ודבקים במשפטים המטומטמים.
אם הבן אדם הוא זה שבסופו של דבר יחליט אם לרכוש את אבקת החלבון או לא, חבל על המאמץ של ההסבר. אני מדבר על הקיצוניים שבמקרים.
תראה אין סיבה בכלל לנסות ולהוכיח לאנשים את טענותייך, תמיד ייצא איזה שחיף שלא מתאמן ויגיד לך שזה לא טבעי כדי שהוא ירגיש טוב עם עצמו. הרעיון פה הוא האם אתה רוצה לבזבז את זמנך בשיכנוע אנשים חסרי מוח או לעשות משהו חשוב יותר בחיים שלך.
יש פתגם שאומר: " אם אתה מתכווח עם בן אדם מטומטם, סביר להניח שהוא עושה את אותו הדבר"