PDA

צפה בגרסא המלאה : תוכנית חדשה שלי..

XxgalxX
20-10-06, 17:19
אהלן בניתי לעצמי תוכנית אימונים חדשה...דרך אגב נישרמתי ליפני 3 ימיים למכון כושר...:wiggle:

זאת התוכנית: ראשון:חזה,יד קדמית

שני:גב,יד אחורית
שלישי:כתפיים,בטן
רביעי:חזה יד קדמית
חמישי:גב יד אחורית
שישי:כתפיים בטן

מה אתם אומרים?....

Daniel-Barak
20-10-06, 17:27
נרשמת רק לפני 3 יום וכבר תוכנית שכזו?!?!

רבנן.... S:

תתחיל מfbw

dstyle
20-10-06, 17:29
אע?!
לא :\
שלושה ימים במכון איך אתה עובד ככה זה לא טוב:o
תתחיל Fbw

XxgalxX
20-10-06, 17:45
אוקי תודה אחים שלי רק עם אפשר שתסבירו לי מזה Fbw תודה!!
ו....אני לא מתחיל יעני היתאמנתי בבית עם מושקולות ויש לי גוף יחסית לאלה שממש מתחילים אבל בכל זאת תגידו לי עם אפשר מזה Fbw

Antonator1
20-10-06, 17:48
כמה סטים אתה נותן לכתפיים ולבטן שאתה נותן להם אימון שלם?! רואים שעוד אין לך נסיון בהרכבת תכנית. סתם ככה, אם אתה לא מתעכב, לאמן בטן צריך לקחת לך כ - 5 דקות...

Antonator1
20-10-06, 17:49
אגב, Fbw זו תכנית שבה אתה מאמן את כל הגוף כל אימון, לרוב 3 פעמים בשבוע. אין דרישה בהרבה סטים לכל שריר בתכנית הזו.

Psychopath
20-10-06, 17:54
חמוד אם נרשמת רק לפני שלוש ימים אתה לא תחזיק שבוע בabc .. אתה יודע מזה לתת 12 סטים לגב ברציפות ?!

תתחיל בfbw, גודלים איתה מעולה בהתחלה!

לחזה תעשה 6 סטים
לגב 6 סטים
רגליים 6 סטים
יד קדמית 2 סטים
יד אחורית 3 סטים
כתפיים 3 סטים
בטן 3 סטים

תאמין לי, אם תעבוד עם משקלים שהמקסימום שלך זה 8 חזרות, גם בזה יהיה לך קשה לעמוד.
זה אימון יחסית ארוך, שעה - שעה וחצי
תשתדל לא לנוח יותר מדי בין הסטים, 30-45 שניות.
אל תעבור את ה12 חזרות ואל תרד מה6 חזרות, כל מה שביניהם יהיה טוב.

סמוך עליי, יש גם מתקדמים מעדיפים Fbw זאת תוכנית מעולה להיפרטרופיה! במיוחד למתחילים שהיא הכרחית להתחלה.

sojgoon
20-10-06, 17:56
עזבו אותו מfbw...הוא צריך לעשות כבר Abcdefg בלי מנוחות
...הוא פלא גנטי...

Psychopath
20-10-06, 17:58
עזבו אותו מfbw...הוא צריך לעשות כבר Abcdefg בלי מנוחות
...הוא פלא גנטי...

תוכנית from A to Z.
כל אימון עבודה על סיב אחד .LOL

Antonator1
20-10-06, 18:01
Sojgoon,
עם כל הכבוד שלי אליך, חלאס.

Ice-Cube
20-10-06, 18:30
שיעשה תוכנית Ab כמתחיל שלא יקפוץ ישר, הכל בהדרגה

Ab
A:
חזה+יד אחורית+רגליים
B:
יד קדמית+גב+כתפיים

Amit
20-10-06, 18:42
כמה שנשמע לך מפתה לעבוד עם תוכניות כאלה מתקדמות כדאי לך מאוד להתחיל חודש תוכנית של מתחילים זה יכול לחסוך לך הרבה בעיות ופציעות שחבל לקבל כבר על ההתחלה פשוט תתאמן ב Ab או Fbw לחודש חודש וחצי ואז תתאמן יותר חזק

sojgoon
20-10-06, 19:02
Sojgoon,
עם כל הכבוד שלי אליך, חלאס.

יום רע..

XxgalxX
20-10-06, 20:02
דבר ריאשון Sojgoon שב שב בשקט רואים שאתה קטן יאלה סע...דבר שני הבנתי אותכם בתוכנית FBW אבל כמה להרים על כמה מישקל לעבוד נגיד יד קידמית או חזה או כל שריר אחר על פי מה ש-psy הביא לי

dstyle
20-10-06, 20:02
משקל שנראה לך מתאים זה אתה בודק איזה משקלים טובים לך לא אנחנו אמורים לדעת:s

XxgalxX
20-10-06, 20:07
נכון ברור שאני בודק אבל.....20 קילו זה בסדר יעני אני יכול גם 25 אבל זה לא הקטע ד"א כמה חזרות לעשות נגיד לחזה,יד קידמית,יד אחורית וכו.....
ו.......המאמן שלי אמר לי לא להתחיל ב-20 קילו שהיתחלתי כבר בפעם הריאשונה שזה לא קל לי ולא קשה לי זה ממש לא קשה לי 20 קילו אבל...הוא אמר לי שאני יתחיל מי 10 קילו 20 חזרות 4 סטים....{שזה קל לי}ככה הוא אמר לי לעשות שבוע ככה עד שהשריר לי יתרגל ואני שואל אותכם עם זה בסדר..תודה מראש!

Antonator1
20-10-06, 20:15
נכון ברור שאני בודק אבל.....20 קילו זה בסדר יעני אני יכול גם 25 אבל זה לא הקטע ד"א כמה חזרות לעשות נגיד לחזה,יד קידמית,יד אחורית וכו.....
ו.......המאמן שלי אמר לי לא להתחיל ב-20 קילו שהיתחלתי כבר בפעם הריאשונה שזה לא קל לי ולא קשה לי זה ממש לא קשה לי 20 קילו אבל...הוא אמר לי שאני יתחיל מי 10 קילו 20 חזרות 4 סטים....{שזה קל לי}ככה הוא אמר לי לעשות שבוע ככה עד שהשריר לי יתרגל ואני שואל אותכם עם זה בסדר..תודה מראש!
אתה לא חייב שהקשיב לכל מה שהמאמן אומר לך. תעשה קודם כל מה שנוח לך.

dstyle
20-10-06, 20:15
לדעתי 20 חזרות שלושה סטים על משקל בינוני ולאט לאט תעלה אחי

dstyle
20-10-06, 20:16
ואחרי זה 15 חזרות 3 סטים על משקל יותר גבוה ואז תשנה תוכניות והכל ...תקשיב למאמן שלך ישך עכשיו מכון עם מאמן זה לא כמו שתמתאמן בבית

Amit
20-10-06, 20:37
אני הייתי מתחיל בטווח של 12 חזרות ועם הניסיון הייתי יורד בטווח החזרות(ומעלה במשקל כמובן..) רק תקפיד מאוד על תנועה נכונה ואיטית ואל תקפוץ ישר למשקלים הכבדים אני אפילו חושב שכשל לא יהיה חיוני במקרה שלך

dstyle
20-10-06, 20:40
הוא בן 14 לא אמורים לעבוד ככה בגיל כזה צריך לעבוד הרבה חזרות משקל בינוני, ובכלל בתור מתחיל הוא צריך לעבוד על משו כמו 20 חזרות

Amit
20-10-06, 20:45
הוא בן 14 לא אמורים לעבוד ככה בגיל כזה צריך לעבוד הרבה חזרות משקל בינוני, ובכלל בתור מתחיל הוא צריך לעבוד על משו כמו 20 חזרות
הנה דוגמא לבנאדם שלא כדאי לך להקשיב לו..

dstyle
20-10-06, 22:32
ואתה יודע כל:o
אני אומר מה שהמדריכי כושר במכון אומרים אני לא ממציא

Amit
20-10-06, 23:07
ואתה יודע כל:o
אני אומר מה שהמדריכי כושר במכון אומרים אני לא ממציא
אני יתן לך עצה בדרך כלל המדריכים במכון מדברים שטויות.. יש כמה מיוחדים שמבינים אבל זה די נדיר..תתחיל ללמוד את הנושא ברצינות ואז אתה תצחק על הידע שלהם ועל השטויות שהם אומרים:)
אני יתן לך סתם תדוגמה הראשונה שעולה לי בראש.. פעם הלכתי למכון בנתניה וישר שנכנסתי איזה מדריכה אחת באה לשגע אותי אחת מפניני החוכמה שלה היו שאם אני מתאמן בעמידה(לא משנה איך כל תרגיל בעמידה) אני נוגד את הפרשת הורמון הגדילה ועוד הרבה שטויות כאלה שחצי מהם אני כבר לא הכי זוכר בכל אופן היא דיברה שטויות ההכשרה של המדריכים בארץ לא נעשית כמו שצריך לדעתי

XxgalxX
21-10-06, 03:48
ואואויי אחים שלי תודה אבל עשיתם פה סבטוחה אחת שלמה שלא הבנתי כלום...מה לעשות איך שעמית אמר? או....שבקיצור תגידו לי מה לעשות

dstyle
21-10-06, 12:15
תעשה מה שאתה חושב יש דעות שונות...
בגיל הזה לפי מה שאני יודע לא עובדים על "ניפוח" מה שנקרא אלא עובדים על כוח סיבולת וגם ניפוח ברמה מסויימת אבל לא לעבוד 6 חזרות על משקל מקסימלי כי זה יכול לדפוק לך הרבה דברים וזה לא מתאים אבל איך שתרצה וכל אחד חושב אחרת

Amit
21-10-06, 12:21
תעשה מה שאתה חושב יש דעות שונות...
בגיל הזה לפי מה שאני יודע לא עובדים על "ניפוח" מה שנקרא אלא עובדים על כוח סיבולת וגם ניפוח ברמה מסויימת אבל לא לעבוד 6 חזרות על משקל מקסימלי כי זה יכול לדפוק לך הרבה דברים וזה לא מתאים אבל איך שתרצה וכל אחד חושב אחרת
מגיל 15-16 כבר אפשר להתאמן במה שאתה קורא לו "ניפוח" וכל עוד אתה עובד מעל RM6 אפילו בגיל כזה זה לא יכול לדפוק כלום(למרות שהייתי מעדיף להימע מסקוואטים דדליפטים בנט אובר רואזים ומילטרי פרסים כבדים בכזה גיל) בגלל סיכון של פציעה
אבל לעבוד במכונות בכזה טווח לא אמור להוות בעיה מעל גיל 14 (אם אתה מאמין למדריכים בקטע הזה איפלו הם אומרים את זה..)

Psychopath
21-10-06, 12:30
אתם מדברים על פציעות כמו דלקות או קרעים או פציעות לטוח ארוך אני יודע בעיות בגב וכאלה ?

Amit
21-10-06, 12:32
אתם מדברים על פציעות כמו דלקות או קרעים או פציעות לטוח ארוך אני יודע בעיות בגב וכאלה ?
לטווח הקצר.. הוא לא יגיע בהתחלה למשקלים שיפגעו בגב אלא אם כן הטכניקה תהיה ממש דפוקה

dstyle
21-10-06, 13:00
אוקיי, והוא בן 14 לא 15-16.
והוא יכול לעבוד עם חגורת גב שתוריד את הלחץ על הגב , אני בן 15 עוד מעט התאמנתי מגיל 14 בערך ואני עושה סקוואטים ,דדליפט זה לא מומלץ בכלל בגיל הזה ויש כאלה שבכלל לא עושים זה תרגיל "קטלני" מה שנקרא, בנט אובר זה בסדר זה תלוי במשקלי העבודה וגם פולי אחורי לעורף זה בסדר אם עובדים עם חגורה.

XxgalxX
21-10-06, 14:48
אוקי אז אני יעשה מה שנוח לי לא ממש כבד ולא קל ודרך אגב אני לא רוצה להרים מישקלים כבדים למה אני לא רוצה שזה יפגע לי בגובה...בקיצור אני יעשה איך שנוח לי לא קל ולא כבד