PDA

צפה בגרסא המלאה : הטלוויזיה הישראלית - בושה, חובבנות וחוסר מקוריות

Antonator1
05-07-07, 20:52
גם לכם יש את ההרגשה הזאת לפעמים? כל הזמן אותם אנשים שמנסים למכור לנו אותם בכח (שחיים בתוך הבועה שלהם אי שם במקום לא ידוע), תכניות שהן חיקוי מביש של תכניות בחו"ל (ואלה שלא פשוט מטומטמות לחלוטין). טלנובלות הזויות ומשעממות, כוכבים נולדים בכל תחום, עזבו - אני יכול לדבר פה שעות. פשוט אי אפשר לראות כבר טלוויזיה. רק ספורט אולי... רק תסתכלו על השעשועונים והטלנובלות שמייצרים פה לכל הרוחות!

toxicity
05-07-07, 20:54
על מה אתה מדבר תראה איזה תוכניות איכותיות יש בטלוויזיה כמו ראש גדול! D:
סתם תאמתי הסדרות ניהיו ממש חרא למשל כישלון או כישרון אחת הסדרות הכי מגעילות שראיתי. וגם הכישרון נולד או מה שזה לא יהיה איפה שכל הנואשים הולכים שראו אותם כבר בדודו טופז או מקומות אחרים ואף אחד לא זוכר אותם.

Logout
05-07-07, 20:55
גם לכם יש את ההרגשה הזאת לפעמים? כל הזמן אותם אנשים שמנסים למכור לנו אותם בכח (שחיים בתוך הבועה שלהם אי שם במקום לא ידוע), תכניות שהן חיקוי מביש של תכניות בחו"ל (ואלה שלא פשוט מטומטמות לחלוטין). טלנובלות הזויות ומשעממות, כוכבים נולדים בכל תחום, עזבו - אני יכול לדבר פה שעות. פשוט אי אפשר לראות כבר טלוויזיה. רק ספורט אולי... רק תסתכלו על השעשועונים והטלנובלות שמייצרים פה לכל הרוחות!
אני מסכים איתך חלקית...אבל מה שכן זה החיקויים הזולים לתוכניות בחול! זה דבר שממש מרגיז אותי..כי למשל משפחות מיתחךלפות כאלה..מילא בחול..יש הפכים גמורים..כמו כאלה שגרים באוטובוס וכאלה שגרים בוילות וארמונות..אבל אצלינו זה לא ממש ככה..אז זה לא ממש מתאים פה...

dstyle
05-07-07, 20:59
די להתלונן.תסתדרו עם מה שיש וזהו. וכמובן שהכל עפ"י הטעם האישי של כל אחד אני מסכים שהרבה תוכניות וסדרות שונות הן ברמה נחותה וירודה שפונה לממוצעים שכלית מינוס ,ואלו הרוב במדינה שלנו אין מה לעשות, זה בידור והם נהנים מזה.
וזהו די להתלונן זה לא ישנה כלום.

ואתה יודע מה?זה חרא זה גועל נפש זו רמה שפלה ועלובה,אבל אני אוהב את זה:]זה משעשע אותי וזה מה שחשוב מה אכפת לי מהרמה.
למה מליוני אנשים אוכלים במקדונלדס?על אותו משקל בערך.

D Jacob
05-07-07, 21:05
כל התוכניות מחקות אחת את השניה. כשהי קטע של ריקודים אז גם קשת וגם רשת עשו תוכנית. עכשיו באופנה זה טריויה אז יש איזה 3 או 4 תוכניות. די נמאס! אתה יותר חכם מילד בכיתה ו' - מי המפגר שחשב על זה?

Leo
05-07-07, 21:05
אם תבין את האנשים שמסתכלים את זה , תראה שאין מקום למשהו חכם יותר

אני לא מבין בכלל איך יש צופים לחרא הזה כמו כוכב נולד , או לא יודע הדבר הזה עם הריקודים

אני רואה סדרה אחת בtv , "הנפילים" ואת האמת זה דיי מעפן אבל זה רק חצי שעה ויש פרקים מלאים באינטרנט

megashape
05-07-07, 21:08
חחח...הבדיחה הכי גדולה זה התוכנית "הדבר הגדול הבא.." כאילו אחד לאחד מאמריקה ועוד עשו את זה כל כך דפוק...בכלל כמו המון תוכניות, טלויזיה בשקל!

טוב שביס ובהוט יש ערוצי סרטים באנגליתת...

IRON-MASS
05-07-07, 21:16
דיי כבר לרטון ולהתלונן על כל דבר שקיים במדינה. אם תהייה כזה, בחיים לא תהייה מאושר וזה רק יזיק לך.

P-a-n-1-c
05-07-07, 21:20
דיי כבר לרטון ולהתלונן על כל דבר שקיים במדינה. אם תהייה כזה, בחיים לא תהייה מאושר וזה רק יזיק לך.

+267!!!!
מוניטין אבאל'ה

ובלי קשר, אני פשוט לא צופה בטלויזיה. אני צופה רק בתוכניות נבחרות וכשאני אוכל, לדעתי זה בזבוז זמן נטו.

benwin21
05-07-07, 21:23
זה פשוט עצוב אין בארץ שום רעיון מקורי לסדרות הכל מועתק מחו"ל לפעמים זה עולה לי על העצבים. למה משדרים משהו שמועתק מתוכנית בחו"ל הרי ברור שהתוכנית המקורית יותר טובה

Night_Wolf
05-07-07, 21:25
חחחחחחחחחח למה אנטון ?יש אחלה תוכניות בערוצים טובים כמו דיסקברי נשיונל גאוגרפיק.
בלי קשר למי שיש פה Yes יש את התוכנית ב ריאלטי טי וי שניקראת "בוגדים" אני חולה על התוכנית הזאת!!!! שיאו כמה שהיא קטלנית אבל זה ניראה לי חרטא כמו ג'רי ספרינגר.
ואני אוהב גם Cartoon Network לפני שאני הולך לישון רואה Cow And Chicken וכל התוכניות האלו מצחיק רצח חחחחחחח אבל זה סתם לפני שאני נירדם ככה סתם אני לא פותח את הטלויזיה בכלל..

סהר!
05-07-07, 21:34
צדוק!!
אני חושב שיש כמה תוכניות מעניינות שזה יצירות מקור נראה לי.
כמו מועדון לילה ומסודרים

Elevation
05-07-07, 21:36
נהייתה כמו טלוויזית הזבל של סילביו ברלוסקוני. והם לא מחקות אחת את השניה, זה עוד משאיר מקום למקוריות לראשונה מביניהן, הן מחקות מגמות מחו"ל.

Meir787
05-07-07, 21:46
על מה אתה מדבר תראה איזה תוכניות איכותיות יש בטלוויזיה כמו ראש גדול! D:
סתם תאמתי הסדרות ניהיו ממש חרא למשל כישלון או כישרון אחת הסדרות הכי מגעילות שראיתי. וגם הכישרון נולד או מה שזה לא יהיה איפה שכל הנואשים הולכים שראו אותם כבר בדודו טופז או מקומות אחרים ואף אחד לא זוכר אותם.
ככה זה כשרואים את שגיא גרשגורן בטלוויזיה..
חחחחחחחחחח למה אנטון ?יש אחלה תוכניות בערוצים טובים כמו דיסקברי נשיונל גאוגרפיק.
בלי קשר למי שיש פה Yes יש את התוכנית ב ריאלטי טי וי שניקראת "בוגדים" אני חולה על התוכנית הזאת!!!! שיאו כמה שהיא קטלנית אבל זה ניראה לי חרטא כמו ג'רי ספרינגר.
ואני אוהב גם Cartoon Network לפני שאני הולך לישון רואה Cow And Chicken וכל התוכניות האלו מצחיק רצח חחחחחחח אבל זה סתם לפני שאני נירדם ככה סתם אני לא פותח את הטלויזיה בכלל..
גלעד אחי, אלה אחלה ערוצים.. אבל אנטון מדבר פה על ערוצים ישראלים, כמו ערוץ 2, 10, הערוץ הישראלי וכאלה

Bir0x
05-07-07, 22:16
צודק והכי חמור מה שקרה לערוץ הילדים בשנים האחרונות מאז שנות 2000

benwin21
05-07-07, 22:23
צודק והכי חמור מה שקרה לערוץ הילדים בשנים האחרונות מאז שנות 2000

הם מחקים את ניקולודיאון( XXXXXXXXX צופים). כמה כבר אנשים בארץ צופים בארוץ הילדים 10-20(טיפה יותר)

blinki
05-07-07, 22:24
אופס טעות בפסוט

Night_Wolf
05-07-07, 22:26
ערוץ 10 הדבר היחידי שראיתי שם שאהבתי זה נערי הטסטוסטרון חוץ מזה בולשיט.
ערוץ 22 באמת מלא שטויות כל מקום דוחפים את נינט ואת צביקה הדר נימאס לי לראות שת שני המסריחים האלה.

benwin21
05-07-07, 22:27
ערוץ 10 הדבר היחידי שראיתי שם שאהבתי זה נערי הטסטוסטרון חוץ מזה בולשיט.
ערוץ 22 באמת מלא שטויות כל מקום דוחפים את נינט ואת צביקה הדר נימאס לי לראות שת שני המסריחים האלה.

אני דווקא ראיתי את נערי הטוסטסטרון ביס ריאליטי

Mikeo
05-07-07, 23:24
אני מסכים איתך חלקית...אבל מה שכן זה החיקויים הזולים לתוכניות בחול! זה דבר שממש מרגיז אותי..כי למשל משפחות מיתחלפות כאלה..מילא בחול..יש הפכים גמורים..כמו כאלה שגרים באוטובוס וכאלה שגרים בוילות וארמונות..אבל אצלינו זה לא ממש ככה..אז זה לא ממש מתאים פה...

חחחחח, למה? :whistle: ראיתי פרק אחד בזה שיהודי מתחלף בנשים עם ערבייה... איי, איזה בלגן.
אבל באמת, כשראיתי בערוץ 2 את הכתובת "סופרנני", חשבתי שהתבלבלתי, מה פתאום מראים סדרה אמריקאית בערוץ 2? ואז קלטתי שזה הגרסה הישראלית, והתפרקתי.
כמובן שיש גם את השעשועונים האלה, ראיתי בBBC את "אתה החולייה החלשה (שלום!)" הגרסה הבריטית גרועה לאללה, מה יש לחשוב על הגרסה הישראלית?

אבל מה, אם יש לנו במה להתפאר בטלויזיה, אז זה בתוכניות הבידור שלנו! "ארץ נהדרת" תוכנית גאונית ובלעדית לישראל, עוברת את כל אלה שהיו לפניה במצחיקות ("רק בישראל", "החרצופים"), הרייטינג לא יורד כבר איזה 5 שנים שהיא הייתה קיימת, וגם תוכניות אחרות מצויינות. אז תשארו אופטימיים!

Antonator1
05-07-07, 23:30
לארץ נהדרת יש משהו מצחיק פעם בחודש. הדבר היחיד שטוב בטלוויזיה הישראלית זה שלא הרבה אנשים צריכים לראות אותה.

- Idan -
05-07-07, 23:38
יש דברים נחמדים, ויש דברים שהם באמת כמו שאמרו פה, חיקוי זול ומעצבן של תוכניות מארה"ב.
התוכנית הזאת "הדבר הגדול הבא" זאת התוכנית הכי מסריחה שיצא לי לראות בשנים האחרונות. אחד שם משחק אותה עלק קשוח עם פרצוף בתחת, יעל בר זוהר יעני הנחמדה התמימה, ויהורם גאון סתם לא קשור, לא מבין מה דחפו את הסבא'לה הזה לתוכנית. כזה עלוב בחיי.

כוכב נולד פעם היתה באמת תוכנית טובה! רק בשתי עונות האחרונות הם הרסו אותה לגמרי. מי שבאמת אוהב מוזיקה ישראלית, לא יגיד שזאת לא תוכנית טובה. יש שם מוזיקה ישראלית איכותית וזה מה שחשוב. איפה עוד תשמעו שירים של רחל שפירא, אהוד מנור, חווה אלברשטיין ונורית הירש בביצועים מחודשים? http://www.atraf-f.net/or/images/icons/icon7.gif

gman
06-07-07, 00:00
יש דברים נחמדים, ויש דברים שהם באמת כמו שאמרו פה, חיקוי זול ומעצבן של תוכניות מארה"ב.
התוכנית הזאת "הדבר הגדול הבא" זאת התוכנית הכי מסריחה שיצא לי לראות בשנים האחרונות. אחד שם משחק אותה עלק קשוח עם פרצוף בתחת, יעל בר זוהר יעני הנחמדה התמימה, ויהורם גאון סתם לא קשור, לא מבין מה דחפו את הסבא'לה הזה לתוכנית. כזה עלוב בחיי.

כוכב נולד פעם היתה באמת תוכנית טובה! רק בשתי עונות האחרונות הם הרסו אותה לגמרי. מי שבאמת אוהב מוזיקה ישראלית, לא יגיד שזאת לא תוכנית טובה. יש שם מוזיקה ישראלית איכותית וזה מה שחשוב. איפה עוד תשמעו שירים של רחל שפירא, אהוד מנור, חווה אלברשטיין ונורית הירש בביצועים מחודשים? http://www.atraf-f.net/or/images/icons/icon7.gif
יש סיבה לזה שלא שומעים אותם הרבה לא? :whistle:

kaga
06-07-07, 09:18
צודק רצח. התוכנית היחידה שאני אוהב זה 1 נגד 100 השאר או שהולכות בלילה ואין לי כח כבר או שסתם שיעמום. בעיניין החדשות בשני הערוצים (10 ו-2) זבל רצח. יש לי תחושה לפעמים שהכתבים בעד המחבלים. לוקחים מהם רעיונות, מראים איך הם חיים. וד"א רוב הכתבות שם בכלל לא אופטימיות ורק פסימיות. והדבר הכי חשוב זה הפרסומות: שימו לב אתם צופים בתוכנית בשעות הערב (החל מ-6) ובשני הערוצים הפרסומות הולכות באותו זמן ואותה כמות הזמן.... חחח יש לי תחושה שכיאילו לשני הערוצים אותו המנהל. על ערוץ 11 33 אני בכלל לא מדבר... ערוצים ממשלתיים שמאלנים- ערביים (מראים שמה רק בשפה הערבית וזה עוד ערוץ ממשלתי שאנחונו משלמים עלוי מיסים).

benwin21
06-07-07, 13:15
צודק רצח. התוכנית היחידה שאני אוהב זה 1 נגד 100 השאר או שהולכות בלילה ואין לי כח כבר או שסתם שיעמום. בעיניין החדשות בשני הערוצים (10 ו-2) זבל רצח. יש לי תחושה לפעמים שהכתבים בעד המחבלים. לוקחים מהם רעיונות, מראים איך הם חיים. וד"א רוב הכתבות שם בכלל לא אופטימיות ורק פסימיות. והדבר הכי חשוב זה הפרסומות: שימו לב אתם צופים בתוכנית בשעות הערב (החל מ-6) ובשני הערוצים הפרסומות הולכות באותו זמן ואותה כמות הזמן.... חחח יש לי תחושה שכיאילו לשני הערוצים אותו המנהל. על ערוץ 11 33 אני בכלל לא מדבר... ערוצים ממשלתיים שמאלנים- ערביים (מראים שמה רק בשפה הערבית וזה עוד ערוץ ממשלתי שאנחונו משלמים עלוי מיסים).

זה נורא שיש פרסומות באותו זמן כי יש תוכנית מעניינת ותוכנית יותר מעניינת בזמן שיש הפסקת פרסומות בתוכנית היותר מעניינת אני רוצה לראות את התוכנית הפחות מעניינת אבל מה???
הערוצים הדפוקים האלה משדרים באותו הזמן. תעשו לי טובה נו זה יהרוג אותכם לשים הפסקת פרסומות זמנים שונים?:mad:

Leo
06-07-07, 14:06
הפרסומות זה הדבר הכי מקורי מושקע ומנעיין בטלוויזיה שמעביר ערכים אמיתיים.

ברצינות.

Ori-Silver
06-07-07, 14:23

1)אל תעלב,אבל בתאכלס מה אתה מתבכיין?אתה לא חייב להיות מנוי ל-hot או ל-yes אתה יכול להתנתק.
אני התנתקתי לפני חודש בדיוק מהסיבה שציינת ואני ממש שמח שאני חוסך מעל 200 שקל בחודש.

2)אתה יכול להתנתק מהכבלים ולקנות לווין עם ממיר שמפענח ערוצים מקודדים,זה השקעה חד פעמית של איזה 3000 שקל אבל אתה תקלוט את כל הערוצי כבלים האיכותיים מארצות הברית.

Antonator1
06-07-07, 15:56
1)אל תעלב,אבל בתאכלס מה אתה מתבכיין?אתה לא חייב להיות מנוי ל-hot או ל-yes אתה יכול להתנתק.
אני התנתקתי לפני חודש בדיוק מהסיבה שציינת ואני ממש שמח שאני חוסך מעל 200 שקל בחודש.

2)אתה יכול להתנתק מהכבלים ולקנות לווין עם ממיר שמפענח ערוצים מקודדים,זה השקעה חד פעמית של איזה 3000 שקל אבל אתה תקלוט את כל הערוצי כבלים האיכותיים מארצות הברית.
מה זה אל תיעלב? נראה לך שאני היחיד שגר בבית?

kaga
06-07-07, 21:00
לווין זה הכי טוב (במיוחד אם אתה יודע רוסית ואנגלית). ברוסית יש לך ממלה 30 ערוצים (שיש שמה סרטים נורמליים כולל מטיוי ברוסית שיש שמה תוכניות ולא רק מוזיקה). יש בערך 20 ערוצים של סרטים באנגלית (ערוצים צרפתיים- 7 מתוחם זה כיאילו סרטים להזמנה חדשים אבל הם עובדים ואחד מהם פורנו, השאר ערוצים של סרטים) יש שני ערוצים של הסטלר והסטלר בלו (לא צריך להסביר חחח), פלייבויי (פולני), ספייס פלטינום וספייס פרייבט אופס לאן אני... ערוץ 10, 2, 33, BBC וכו"... וגם אפשר לקחת קודים מאינטרנט ולפרוץ ערוצים שצריך לשלם עליהם. ומה??? yes ו- hot זה בכלל לא תחרות כי המחירים זהים ואותו הדבר שמה.
כל זה יגמר כי יהיה עוד מאט אפשר יהיה להסתכל טלויזיה דרך אינטרנט (טוב בעולם זה קיים מזמן אצלנו כרגיל כדי שיעשו עלינו פרנסה- לא) קיצר תוכלו לעשות עיסקה עם חברות אמריקאיות, אירופאיות ועוד... ויס והוט ימותו.

מוטי
06-07-07, 21:50
רק לפני כמה ימים ראיתי אצל ליאור שליין שהוא העתיק שתי קטעים מהתכנית של קונאן אובריין

איזה עלוב הוא

toxicity
07-07-07, 00:45
רק לפני כמה ימים ראיתי אצל ליאור שליין שהוא העתיק שתי קטעים מהתכנית של קונאן אובריין

איזה עלוב הוא
ראית פעם the tonight show with david letterman?
תראה את זה ואחרי תגיד מה העתיקו, אפילו את השם העתיקו! את הנגן קלידים, אבל כל הפינות, פשוט הכל מועתק עד הסוף.

Roei
07-07-07, 00:57
התוכניות הטובות שמשודרות היום (כאילו לא מה שהיה פעם) בטלוויזיה הן:
הבורר, קצרים, אחד נגד 100 והחיים זה לא הכלויש עוד כמה טובות

ויש גם תוכנית סתם להעביר את הזמן שהן:
האלופה, מונית הכסף, זה הילדים בכתה ו, התוכנית של להכפיל את הכסף ב-100 ימים וזו נראה לי

כן כמו שאמרת באמת הטלוויזיה הישראלית במצב גרוע מאוד

Antonator1
07-07-07, 01:01
התוכניות הטובות שמשודרות היום (כאילו לא מה שהיה פעם) בטלוויזיה הן:
הבורר, קצרים, אחד נגד 100 והחיים זה לא הכלויש עוד כמה טובות

ויש גם תוכנית סתם להעביר את הזמן שהן:
האלופה, מונית הכסף, זה הילדים בכתה ו, התוכנית של להכפיל את הכסף ב-100 ימים וזו נראה לי

כן כמו שאמרת באמת הטלוויזיה הישראלית במצב גרוע מאוד
כמעט כל התכניות זה להעביר את הזמן. יש גם תכניות שאתה רואה אותן רק כדי שיהיה לך על מה לקטר.

סהר!
07-07-07, 10:33
התוכנית הכי עלובה בטלויזיה עכשיו זה ללא ספק ושוב אני חוזר ואומר ללא ספק.
חדשות מפתיעות הם ניסו לעשות את זה כמו הרצועה זה חרא תוכנית לא מצחיקה ולא כלום זה בזבוז זמן של חצי שעה!
שיחיזרו כבר את מועדון לילה