PDA

צפה בגרסא המלאה : שחרור אסירים, מה דעתכם?

ShaySE
07-07-07, 13:08
http://news.walla.co.il/?w=//1133269

מה אתם אומרים? יש טעם לשחרר 250 אסירים פלשטינים?!

אני נגד זה באופן ברור! אסור לעשות כזה דבר! :dry:

אבל מה דעתכם?

Moshe
07-07-07, 13:19
ישנם תמיד 2 צדדים למטבע אם היית מקורב לחטופים היית משחרר גם 2500
וכשאתה ככה לא מקורב ואין שום קשר לחייל אתה מתנגד..
השאלה מה הרקע של אותם אסירים , האם יש סיכוי שהם יצאו ויעשו פיגוע בישראל וירצו "לנקום" על זה שכלאו אותם פה.
זו שאלה מאוד קשה , וההחלטה עוד יותר.

Bullet
07-07-07, 13:21
לשחרר אסירים רק יתן לגיטימציה לחטוף עוד חיילים. אני לא רואה סיבה לעשות משא ומתן עם טרוריסטים.

Bodybuilder
07-07-07, 13:22
בשביל חיל שלנו,לא רק לשחרר 250 אסירים,אלה הם אמורים לעשות כול דבר אפשרי (ואני מתכוון לכול דבר)בכדי להחזיר אותו !
דרך אגב מה אם שני החילים החטופים שחתפו החיזבאללה (אם אני זוכר טוב)..?

dror
07-07-07, 13:26
ישנם תמיד 2 צדדים למטבע אם היית מקורב לחטופים היית משחרר גם 2500
וכשאתה ככה לא מקורב ואין שום קשר לחייל אתה מתנגד..
השאלה מה הרקע של אותם אסירים , האם יש סיכוי שהם יצאו ויעשו פיגוע בישראל וירצו "לנקום" על זה שכלאו אותם פה.
זו שאלה מאוד קשה , וההחלטה עוד יותר.

יש לך ספק תגיד לי ?

סוליקו
07-07-07, 13:42
אני בעד שישחררו ואז לתפוס אחד אחד שוב ..כך שלא תהיה תפיסה לערבים שאם יחטפו חיילים ישחררו אסירים ויהיה שלום לכולם

ahtung
07-07-07, 13:45
בשום פנים ואופן לא!
זאת תהיה יריקה על הקברים של החייילים המנוחים שנתנו הכל כדי שהחארות האלה ישבו בכלא ולא יהוו איום על המדינה,חוץ מזהשיחרור האסירים יתן להם יותר רצון לחטוף עוד ועוד חיילים.

Moshe
07-07-07, 13:55
יש לך ספק תגיד לי ?
כן יש לי ספק דווקא לפי מה שאני הבנתי ממקורבים שמתייחסים אליו דווקא דיי טוב והם כבר הרבה זמן בכלא לא נראה לי שהם ילכו עכשיו להתאבד במרכז ת"א

dror
07-07-07, 15:06
כן יש לי ספק דווקא לפי מה שאני הבנתי ממקורבים שמתייחסים אליו דווקא דיי טוב והם כבר הרבה זמן בכלא לא נראה לי שהם ילכו עכשיו להתאבד במרכז ת"א

צודק מרכז תל אביב לא במקום אחר כן

Mad_dog
07-07-07, 15:06
אני בעד שישחררו ואז לתפוס אחד אחד שוב ..כך שלא תהיה תפיסה לערבים שאם יחטפו חיילים ישחררו אסירים ויהיה שלום לכולם

למה לתפוס אפשר לירות בהם :)

dror
07-07-07, 15:20

אתה בא היום ?

Vin diesel
07-07-07, 15:27
מוניטין.

סהר!
07-07-07, 15:31
כן!!
צריך להציל אותו בכל מחיר!
וגם את אלדד רגב ואודי גולדווסר.
וגם צריך את שאר האסירים וגופות החיילים ואלי כהן ז''ל בשבי צריך להחזיר

Night_Wolf
07-07-07, 15:33
לא לשחרר תזונות האלה! חחחחחחחחחח מה שבאמת מצחיק שאם נשחרר אותם אולמרט הקוקסיפות הזה חי בסרט שיחזירו באמת את החיילים החטופים הפלסטינים יקבלו את ה250 שלהם ואז יגידו יאלה עוד 250 ואז נשחרר ויעשו מאיתנו בדיחה

dror
07-07-07, 15:42
לא לשחרר תזונות האלה! חחחחחחחחחח מה שבאמת מצחיק שאם נשחרר אותם אולמרט הקוקסיפות הזה חי בסרט שיחזירו באמת את החיילים החטופים הפלסטינים יקבלו את ה250 שלהם ואז יגידו יאלה עוד 250 ואז נשחרר ויעשו מאיתנו בדיחה

מבדיחה לא עושים בדיחה המדינה הזאת בדיחה מזמן מכל הבחינות

Night_Wolf
07-07-07, 15:42
בשביל חיל שלנו,לא רק לשחרר 250 אסירים,אלה הם אמורים לעשות כול דבר אפשרי (ואני מתכוון לכול דבר)בכדי להחזיר אותו !
דרך אגב מה אם שני החילים החטופים שחתפו החיזבאללה (אם אני זוכר טוב)..?

הם באיראן או בסוריה תאמין לי איזה ממשלה מסריחה וואלה הפוסטים האלה עושים לי כלכך רע

כוס אמא של האולמרט הזה אמן שהוא יקבל דום לב!!!! אמן!!!!!!! אז ששרון היה בשלטון כל הפלסטינים האלה היו עושים פוזה הכי קטנה והיו מקבלים בראש כמו שצריך!
עכשיו הם עושים מה בזין שלהם ומשחקים בנו כמו בבובה יאלה שאולמרט ימות ושיבוא מישהו שיודע לנהל את הממשלה