PDA

צפה בגרסא המלאה : חשיפת המיסיונר פיטר פופוף

Antonator1
07-07-07, 17:51
http://youtube.com/watch?v=q7BQKu0YP8Y

עד אז הוא היה מליונר - אחרי זה הוא פשט רגל. תאמינו או לא, גם אחרי זה (וגם עכשיו) יש לו עוד אנשים תחת השליטה.

Antonator1
07-07-07, 17:54
עוד קטע:
http://youtube.com/watch?v=qxqRN5vjDHQ

Dino Psaras
07-07-07, 17:55
חח אנטון - אתה לא רוצה לארגן איזה 30-40 חברים שלך או משהו וללכת לשכונה הזאת שלהם לשבור לשמוקים האלה את הפנים?

Antonator1
07-07-07, 17:56
תראה את הסרט השני - נראה לי שאחרי זה גם אתה תרצה להצטרף.

NIRAN
07-07-07, 17:57
ראיתי...
יש מלא חארות כאלו.
מה שמדהים אותי זה שאנשים מאמינים להם... (אורי גלר חחחח)

Antonator1
07-07-07, 17:58
משפחות אשכרה שילמו לו כסף שהיה אמור ללכת על המסים והחשבונות...

Dino Psaras
07-07-07, 17:59
קח את איגור וצאו למסע א-לה רמבו (ואולי גם את נרזנוי :XDemoticon: )

Antonator1
07-07-07, 18:00
קח את איגור וצאו למסע א-לה רמבו (ואולי גם את נרזנוי :XDemoticon: )
מה שהכי עצוב שזה רק מקום אחד - בעולם זו אימפריה.

Dino Psaras
07-07-07, 18:03
אז תתחרע על המקום האחד הזה..

דבר עם חוג אוהדי בית"ר אחי! תאמין לי שיהיה טוב! איזה 2,000 ערסוואטים יבואו עליהם! :wiggle:

P-a-n-1-c
07-07-07, 18:03
אנטון אתה יהודי?

Antonator1
07-07-07, 18:05
כן. ועוד לא ראית אמא שלי ואת דוד שלי - בבריה"מ אי אפשר היה להסתיר יהדות של אנשים שנראים כמו אמא שלי ואח שלה.

P-a-n-1-c
07-07-07, 18:07
כן. ועוד לא ראית אמא שלי ואת דוד שלי - בבריה"מ אי אפשר היה להסתיר יהדות של אנשים שנראים כמו אמא שלי ואח שלה.

לא התנצרתם?

Antonator1
07-07-07, 18:11
לא התנצרתם?
אני לא עשיתי כלום, הייתי ילד בן 4...

אמא של אבא שלי פרובוסלאבית, אבל החרא הזה זה לא כמו הכנסייה הפרובוסלבית - הנצרות זה לא העיקר שם. העיקר שם זה לספר שקרים ולאסוף תרומות. תמיד שכנעתי את עצמי שזה מעניין אותי מה שמספרים שם כשבאמת לא ממש הבנתי משהו בגילאים האלה...

הקשבתי לקלטות שהגיעו לבית שלי אז לפני איזה חודש - פשוט לא האמנתי איך פעם הייתי מאמין לחרא הזה.

Mikeo
07-07-07, 18:15
יש איזה בחור צעיר דתי כזה בישראל איפשהו... יש פרסומות שלו בעיתונים כל הזמן- "מרפא ניסי", "הכאבים בגב שלא נפסקו כבר 5 שנים ורופאים לא עזרו נעלמו לאחר רפואה במגע שלו", "בעל ברכת הרב עובדיה יוסף"... אחד שיש אותו בכל העיתונים, אם הייתי זוכר איך קוראים לו הייתי אומר...

Antonator1
07-07-07, 18:19
יש איזה בחור צעיר דתי כזה בישראל איפשהו... יש פרסומות שלו בעיתונים כל הזמן- "מרפא ניסי", "הכאבים בגב שלא נפסקו כבר 5 שנים ורופאים לא עזרו נעלמו לאחר רפואה במגע שלו", "בעל ברכת הרב עובדיה יוסף"... אחד שיש אותו בכל העיתונים, אם הייתי זוכר איך קוראים לו הייתי אומר...
זה רק בעיתונים הרוסיים (וזגליאד, אפוחה) יש את כל הזבל הזה. אם מספרים את זה למישהו - אי אפשר שלא להיקרע מצחוק. כשאני אבוא אליך אני אביא כתבה על איזה ארקדי אחד.

Antonator1
07-07-07, 18:52
בסרטון השני מדובר על משפחה עם בעל נכה שהלוותה המון כסף מקרובי משפחה וחברים בטענה שהם צריכים לשלם מסים. מה הם עשו? נתנו את כל הכסף לפופוף! אני נשבע לכם, אם הייתי פוגש את הבן אדם הזה, העולם היה רואה מכות רצח שהוא לא ראה קודם. פשוט כך.

Meir787
07-07-07, 20:25
זה אורן זריף.. אבל הוא סתם אידיוט.. הוא לא טוען לרפואה בזכות איזה אלוהים, הוא פשוט טוען שיש לו כוחות על טבעיים..
אגב, אין על ג'יימס רנדי. בנאדם מדהים.

Leo
07-07-07, 20:36
למי אכפת מהאידיוטים האלה....................

לדעתי אם בן אדם טיפש מספיק כדי ליפול לזה זה בעייה שלו , ואין הבדל בין מסיונרים לתאגידים אחרים שעבדים על אנשים בעיניים (מה זה כבר חבורה של מסיונרים שקרנים מול בעל זכיונות מקדונלדס מקומי)

רק צריך לדאוג שהילדים לא יפגעו מזה..
איך? לא יודע זה לא תופעה רצינית כ"כ בארץ (ומילא צריך להעיף את כל מה שיש בארץ כי אנחנו יהודים) שמי שזה רלוונטי אליו שיחשוב על זה.

Mikeo
07-07-07, 20:40
זה אורן זריף.. אבל הוא סתם אידיוט.. הוא לא טוען לרפואה בזכות איזה אלוהים, הוא פשוט טוען שיש לו כוחות על טבעיים..
אגב, אין על ג'יימס רנדי. בנאדם מדהים.
כן, זה הוא. אורן זריף.
ת'אמת, עדיף לי כבר ללכת להופעה של מישהו שטוען שיש לו כוחות על-טבעיים ולהסתלבט עליו, מאשר להאמין במישהו שירפא מחלה שהרופאים לא הצליחו לרפא...

Antonator1
07-07-07, 20:41
למי אכפת מהאידיוטים האלה....................

לדעתי אם בן אדם טיפש מספיק כדי ליפול לזה זה בעייה שלו , ואין הבדל בין מסיונרים לתאגידים אחרים שעבדים על אנשים בעיניים (מה זה כבר חבורה של מסיונרים שקרנים מול בעל זכיונות מקדונלדס מקומי)

רק צריך לדאוג שהילדים לא יפגעו מזה..
איך? לא יודע זה לא תופעה רצינית כ"כ בארץ (ומילא צריך להעיף את כל מה שיש בארץ כי אנחנו יהודים) שמי שזה רלוונטי אליו שיחשוב על זה.
יש בארץ הרבהההההההההההההההה יותר ממה שאתה חושב. לאחרונה ישראל ממש הפכה למוקד עבור זה. תאמין למה שאני אומר לך.

Leo
07-07-07, 20:49
יש בארץ הרבהההההההההההההההה יותר ממה שאתה חושב. לאחרונה ישראל ממש הפכה למוקד עבור זה. תאמין למה שאני אומר לך.
צריך להעיף אותם...

אבל אני לא מבין איזה בן אדם מאמין לדברים האלה ...

אני בן אדם מאמין ומסורתי אבל כל המסיונרים האלה עושים כתות ואומרים כאלה שטויות שקשה אפילו לחשוב שזה שטיפת מוח כי צריך להיות דיי שטוף מלחתכילה כדי לקחת את זה ברצינות...

Night_Wolf
07-07-07, 20:52
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח הוא עושה מאנשים בדיחות,עובד עליהם בעיניים,משחק אותה איזה שליח קדוש וכל הפראיירים זורקים לו ימבה כסף וואלה אחלה עבודה יש לו חחחחח:sbb4:

בולשיט!

Antonator1
07-07-07, 20:54
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח הוא עושה מאנשים בדיחות,עובד עליהם בעיניים,משחק אותה איזה שליח קדוש וכל הפראיירים זורקים לו ימבה כסף וואלה אחלה עבודה יש לו חחחחח:sbb4:

בולשיט!
אותי זה דווקא לא ממש מצחיק...

Night_Wolf
07-07-07, 20:56
אותי זה דווקא לא ממש מצחיק...

התכוונתי שמרוב שזה עלוב ומזויף זה כבר מצחיק!
אני מגנא את האיש המפגר הזה אבל הטימטום של האהבלים שעוקבים אחריו די מצחיק אותי כאילו סתכל בסרטונים שהעלתה בוא אני אדחוף לך את היד שלי לפרצוף שלך ויגיד אני אושיע אותך אני יציל אותך ויקבל על זה ימבה כסף זה לא נישמע פטתי?והעובדה שמצחיקה פה שזה עובד!

Antonator1
07-07-07, 21:04
התכוונתי שמרוב שזה עלוב ומזויף זה כבר מצחיק!
אני מגנא את האיש המפגר הזה אבל הטימטום של האהבלים שעוקבים אחריו די מצחיק אותי כאילו סתכל בסרטונים שהעלתה בוא אני אדחוף לך את היד שלי לפרצוף שלך ויגיד אני אושיע אותך אני יציל אותך ויקבל על זה ימבה כסף זה לא נישמע פטתי?והעובדה שמצחיקה פה שזה עובד!
אתה לא מאמין אפילו עד כמה שזה עובד. והאמת שאני מבין את האנשים האלה אולי. אמנם הייתי ילד, אבל אז ממש לא בעלתי בדעתי לפקפק בשטויות האלו. אני חייב לציין שלפעמים ראיתי דברים פשוט מפחידים שמה... אני אחפש ואעלה לפה לינק (אם אני אמצא) של כמה מהדברים האלה ברוסיה - אתה תיבהל.

Night_Wolf
07-07-07, 21:08
אתה לא מאמין אפילו עד כמה שזה עובד. והאמת שאני מבין את האנשים האלה אולי. אמנם הייתי ילד, אבל אז ממש לא בעלתי בדעתי לפקפק בשטויות האלו. אני חייב לציין שלפעמים ראיתי דברים פשוט מפחידים שמה... אני אחפש ואעלה לפה לינק (אם אני אמצא) של כמה מהדברים האלה ברוסיה - אתה תיבהל.

אני אגיד לך מה אתה צריך לעשות:)
לשכוח מכל העסק הזה! חלאס בן אדם אתה חי בישראל! אתה יהודי! תהנה מהעובדה הזאת תיתעסק בדברים שמענינים אותך כמו רוק,פאוורליפטינג ושאר הדבריםש אתה אוהב לעשות ואל תיתעסק בחרא הזה הרי זה כל הזמן מזכיר לך את הבאסה שעברתה שהייתה ילד קטן וואלה אתה יודע מה אני עברתי שהייתי ילד?אין לך מושג ...ואני מודה לאלוהים שנכנסתי לבודיבילדינג כי זה הוציא אותי מהרבה חרא ואני בטוח שהייתי גומר במצב לא טוב אם לא הייתה מתענין כלכך בבודיבילדינג ובתעופה שזה עוד דבר שמושך אותי מאוד.

אל תעלה שום לינקים של זה אחי אנחנו יודעים מי אלה הנוצרים הפאנטים האלו והם מענינים לנו את הביצים:boxing:

P-a-n-1-c
07-07-07, 21:10
אני לא מבין אנטון, איפה ההורים שלך היו בכל העסק?? איך אפשר להיות כאלה עיוורים ולהאמין לדבר כזה?

Antonator1
07-07-07, 21:14
אני לא מבין אנטון, איפה ההורים שלך היו בכל העסק?? איך אפשר להיות כאלה עיוורים ולהאמין לדבר כזה?
אבא שלי אף פעם לא היה בעסק. אמא שלי הייתה במצב נורא בשנים 1993 - 1994. איזה כמה אנטישמים פיטרו אותה מהעבודה סתם ככה, אמא שלה מתה והיא התגרשה מאבא שלי. אז הם ניצלו את המצב. תאמין לי, לא הרבה אנשים היו מסכימים להמשיך לחיות אחרי כל זה.

Meir787
07-07-07, 21:32
כן, זה הוא. אורן זריף.
ת'אמת, עדיף לי כבר ללכת להופעה של מישהו שטוען שיש לו כוחות על-טבעיים ולהסתלבט עליו, מאשר להאמין במישהו שירפא מחלה שהרופאים לא הצליחו לרפא...
יש לו אתר, שהוא מפרסם בו כתבות שהיו עליו בעיתון.. אפשר למות מצחוק רק מכמות הטמטום שיש בבנאדם אחד!

Bodybuilder
08-07-07, 15:10
אני לא עשיתי כלום, הייתי ילד בן 4...

אמא של אבא שלי פרובוסלאבית, אבל החרא הזה זה לא כמו הכנסייה הפרובוסלבית - הנצרות זה לא העיקר שם. העיקר שם זה לספר שקרים ולאסוף תרומות. תמיד שכנעתי את עצמי שזה מעניין אותי מה שמספרים שם כשבאמת לא ממש הבנתי משהו בגילאים האלה...

הקשבתי לקלטות שהגיעו לבית שלי אז לפני איזה חודש - פשוט לא האמנתי איך פעם הייתי מאמין לחרא הזה.

סוף סוף הבנת שהחרא הזה לא קשור לנוצרות !
они прикрываюца верай чтоб сасать бабки

גם אני היתי יוצא עליהם בכיף ! דרך אגב זה רעיון טוב לעסוף חברים וללכת לפרק אותם !
אני אישית רוצה גם ללפרק (ספסוג קוראים לזה ?) сутинёр
זה אנשים שאני שונא בדם,ואני מוכן ל.. אותם בלי רחמים !:mad:

Mikeo
08-07-07, 19:31
סוף סוף הבנת שהחרא הזה לא קשור לנצרות !
они прикрываются верой чтобы сосать бабки

גם אני היתי יוצא עליהם בכיף ! דרך אגב זה רעיון טוב לאסוף חברים וללכת לפרק אותם !
אני אישית רוצה גם לפרק (סרסור קוראים לזה ?) сутенёров
זה אנשים שאני שונא בדם,ואני מוכן ל.. אותם בלי רחמים !:mad:

חחחח בודיבילדר, אתה יודע רוסית פשוט מצויין! :wub1:
שלא תחשוב שאני יורד עליך, פשוט יש (היו...) מלא "רוסים" שדיברו רוסית בדיוק כמו שכתבת בשכבה שלי...

Night_Wolf
08-07-07, 19:33
בודיבילדר זה גרוזיני ביז'ו רציני אף אחד לא ידבר איתו! :)
הבן אדם מדבר אחי אולי 50 שפות לפחות :):):):) חולה עלייך אח שלי! תהיה בקשר:sbb4:

THE_JUGGERNAUT
08-07-07, 21:26
זה רק מוכיח דבר אחד ברור -

אמריקאים זה עם דפוק!

Bodybuilder
08-07-07, 21:33
זה רק מוכיח דבר אחד ברור -

אמריקאים זה עם דפוק!

100 %,הם ילדותיים וחסרי מוח...
בחור מתחיל עם בחורה באמריקה,היא יכולה לתת תלונה במשטרה,ויעשו לבחור כזה בלאגן,יתבעו אותו,וכול החיים שלו הוא יעבוד רק כדי לשלם לה כול חודש כנס חחחחחחחחחחחחחחח

גם אני חולה אליך אחי,תאמין לי אתה אחד הגברים !:sbb4:

ועדון פרדי קריוגר,יש לי שגיאות בכול הספות שאני מדבר !
ומי עמר ששגיות זה לו תוב ?

Leo
08-07-07, 21:38
ובארץ זה שונה עם הפמינאציות?

אותו דבר

יש את הקיצוניות קוראים להם מרקסיסט-פמיניסיטות והם בעד לשעבד את הגברים בחברה קומוניסטית...

THE_JUGGERNAUT
08-07-07, 21:50
ובארץ זה שונה עם הפמינאציות?

אותו דבר

יש את הקיצוניות קוראים להם מרקסיסט-פמיניסיטות והם בעד לשעבד את הגברים בחברה קומוניסטית...

אני לא יודע מה הגודל של התופעה שאתה מדבר עליה בארץ, אבל בארה"ב דברים כמו פה דיי נפוצים, לפחות ככה זה נראה

ויש עוד מלא דברים
ע"ע אחזקת נשק חם בארה"ב (אם לא ראית את באולוניג לקולוביין שווה צפיה)

Bodybuilder
08-07-07, 22:19
LEO מה אתה רוצה ? מה אתה מביא לי מוניטין שלילי ושולח לח סימנים מוזרים ? מזה אמור להיות ? מה אתה מנסה להגיד ? דבר ספה פשוטה אני לא פרופסור..:dry:

Dino Psaras
08-07-07, 22:20
בודיבילדר מה נסגר עם רמת ה-IQ שלך? :mellow:

Leo
08-07-07, 22:47
אני לא יודע מה הגודל של התופעה שאתה מדבר עליה בארץ, אבל בארה"ב דברים כמו פה דיי נפוצים, לפחות ככה זה נראה

ויש עוד מלא דברים
ע"ע אחזקת נשק חם בארה"ב (אם לא ראית את באולוניג לקולוביין שווה צפיה)
החזקת נשק חם בארה"ב תחת הגבלה מונע את הפשיעה הענקית שמילא נמצאת שמה...
וגם היא בעיקר " מאפיונרים הורגים מאפיונרים" ואנשים ישרים לא מתערבים זה לפי מה ששמעתי

יש שמה עיר אחת שחובה על פי תקנה מקומית להחזיק נשק , ו20 שנים שלא היה שמה פשע רציני.

@בודיבילדר , רציתי לשלוח למישהו מוניטין רע עם סימנים מוזרים חחחחחחחח