PDA

צפה בגרסא המלאה : איך מתכננים חיים " הגיוניים"כי "צריך כל 3 שעות לאכול"

גלעד יובנטוס
08-07-07, 12:16
שלום יש לי שאלה שמטרידה אותי
אני מקפיד לאכול כל 3 שעות אבל לפעמים אני רוצה לטייל עם חברים בקניון לדוגמא אני רואה שעבר שעתיים וחצי ואז אני מתקפל חוזר הביתה או שאנחנו בחיי יום יום עבודה או פתאום קורה איזה מכשול הרבה פעמים אני מוותר על דברים רק בשביל להקפיד על זמני ארוחות
1) איך אפשר לחיות הגיוני אבל לדעת שלא תמיד אוכל כל 3 שעות?

מצד אחד חשוב לאכול כל 3 שעות בשביל רגישות לאינסולין טובה ואחוזי שומן נמוכים אבל מצד שני אי אפשר לוותר על דברים או לריב עם הבוס באמצע עבודה ולהגיד לו אני אוכל כל 3 שעות ואי אפשר לקחת סנוויצים לכל מקום אם זה דודים חברים או שאני יוצא לסידורים מה עושים?

איך אתם מקפידים על חיים נורמלים כי מצד שני אני רוצה לשמור על אחוז שומן נמוך ורגישות לאינסולין טובה

בקיצור מה עושים בשביל לא להפסיד גם ארוחות בזמן וגם לחיות נורמלי

DropDead
08-07-07, 12:17
בסופו של דבר מה שחשוב זה שכל ההאוכל יכנס תחתוך שעה פה תוסיף שעה שם..
תאכל בזמנים לפי הצרכים שלך ואל תדפוק את עצמך

Bullet
08-07-07, 12:18
לא חייב לאכול כל 3 שעות. זה לא מעלה את הרגישות לאינסולין ולא שומר על אחוז שומן נמוך

kaga
08-07-07, 12:22
חחח בדיבור שלך אתה מזכיר לי את האמריקאים שהם מתלוננים שהם חייבית לאכול או משהו כזה :). אני אישית אוכל (במיוחד עכשיו שאני בבית) כל פעם שאני מרגיש אפילו טיפת רעב.

IRON-MASS
08-07-07, 12:23
לא חייב לאכול כל 3 שעות. זה לא מעלה את הרגישות לאינסולין ולא שומר על אחוז שומן נמוך

אני מחזק.

באופן אישי, פעם הייתי מורעל ומושפע חזק, הייתי מוותר על החיים שלי ועל היציאות בשביל האוכל, תאמין לי שזה לא משתלם.
תחייה את החיים שלך ותהנה מהם כפי שאתה אוהב, התזונה לא תהייה בעיה אם לא תעשה מזה פרוייקט.:sbb4:

Vin diesel
08-07-07, 12:29
חתיפי חלבון:flowers:

IRON-MASS
08-07-07, 12:31
חתיפי חלבון:flowers:

דרך אגב, רק של החברה של האבקןת חלבון.
מט רקס, נראה לי ככה קוראים לה.

מחיר מפלצתי של 19.9 לחטיף אחד אבל איזה ערכים מדהימים יש לו...עדיף לאכול אותו כבר במקום ארוחה:dry:

Ilan-V
08-07-07, 12:33
אני אוכל כל 3 שעות כל 4 לא עובר תה 4.. ואני חיי ניפלא... או שאני מביא איתי אוכל תמיד או שלא יודע תמיד יש פיתרון סמוך עליי אחי אם אתה באמת רוצה את זה זאת לא תיהיה בעיה

Bodybuilder
08-07-07, 12:36
עבדתי חודש - חודשיים בעבודה מזדיינת ואתמול היה היום האחרון שלי שמה,אתם לא יודעים איזה שמח אני ! עבודה מסריחה הלוואי והיה לי זמן לאכול כול 3 שעות,ארוחה 1 יצא לי לאכול כול הזמן ב8-10 שעות עבודה וככה אזה חודש וחצי :mad:
בני *ונות שישתפו לבד את הכלים שלהם ! SUKI מסעדה בת ז**ה
:diractor: ....... .... ... ......:mad:

YOYO
08-07-07, 12:38
נסחפת לגמרי

אתה לא חייב לאכול כל 3 שעות לא יקרה שום דבר גם אם לא תאכל אחרי 5 שעות
למה לא לחיות כמו בנאדם

IRON-MASS
08-07-07, 12:46
עבדתי חודש - חודשיים בעבודה מזדיינת ואתמול היה היום האחרון שלי שמה,אתם לא יודעים איזה שמח אני ! עבודה מסריחה הלוואי והיה לי זמן לאכול כול 3 שעות,ארוחה 1 יצא לי לאכול כול הזמן ב8-10 שעות עבודה וככה אזה חודש וחצי :mad:
בני *ונות שישתפו לבד את הכלים שלהם ! SUKI מסעדה בת ז**ה
:diractor: ....... .... ... ......:mad:

חחחחח איזה סטלן אתה אני מת עליך!!!
":diractor:....... .... ... ......:mad:" חחח

Bodybuilder
08-07-07, 12:56
חחחחח איזה סטלן אתה אני מת עליך!!!
":diractor:....... .... ... ......:mad:" חחח

אומרים סטלונה ולא סטלן http://kino.mpv.ru/ps/s20.jpg

ואתה צ'ק נוריס אחי http://static.flickr.com/29/66851552_527d04aa59_o.jpg

סתם חחחחחח תודה אחי http://www.atraf-f.net/or/images/icons/icon12.gif

Bodybuilder
08-07-07, 12:57
נסחפת לגמרי

אתה לא חייב לאכול כל 3 שעות לא יקרה שום דבר גם אם לא תאכל אחרי 5 שעות
למה לא לחיות כמו בנאדם

שמע אחי לפי דעתי לחיות כמו בן אדם זה לאכול כול שעתיים וחצי,ארוחות מסודרות ולהיתאמן כמו שצריך !

Ilan-V
08-07-07, 12:59
שמע אחי לפי דעתי לחיות כמו בן אדם זה לאכול כול שעתיים וחצי,ארוחות מסודרות ולהיתאמן כמו שצריך !

כע גם א ני חושב כמוך

Bodybuilder
08-07-07, 13:00
כע גם א ני חושב כמוך

תראה לי שגיאה 1 לפחות במשפט שציטטה !?..

Bullet
08-07-07, 13:25
כע גם א ני חושב כמוך
יאללה לך לאכול, עוד 2 דקות יש לך ארוחה לפי המערכת של גיל.

Night_Wolf
08-07-07, 15:24
יאללה לך לאכול, עוד 2 דקות יש לך ארוחה לפי המערכת של גיל.
יאלה תוריד עוד ארוחה ועוד 10 קילו מהגוף שלך ועוד 3 סנטימטר מהיקף היד שלך לפי הדיאטה של לייל.

Bullet
08-07-07, 15:25
יאלה תוריד עוד ארוחה ועוד 10 קילו מהגוף שלך ועוד 3 סנטימטר מהיקף היד שלך לפי הדיאטה של לייל.
הלוואי...

Kachok
08-07-07, 15:27
הלוואי...

צא מזה............:dry:

Night_Wolf
08-07-07, 15:29
הלוואי...

חחחחח בסוף תעלם

Antonator1
08-07-07, 15:29
אצלי אין דבר כזה דיאטה מיוחדת. במסה אני אוכל יותר - בחיטוב פחות. לא דואג לאכילה כל 3 שעות אבל משתדל להכניס את הכל ב 4 - 6 ארוחות. הרבה יותר קל להסתדר עם גישה כזאת.

Night_Wolf
08-07-07, 15:31
אצלי אין דבר כזה דיאטה מיוחדת. במסה אני אוכל יותר - בחיטוב פחות. לא דואג לאכילה כל 3 שעות אבל משתדל להכניס את הכל ב 4 - 6 ארוחות. הרבה יותר קל להסתדר עם גישה כזאת.

אתה! זה לא אני:sbb4: המטרות שלנו שונות והרצון שלנו להצליח שונה.

Antonator1
08-07-07, 15:34
אתה לא אני:sbb4: המטרות שלנו שונות והרצון שלנו להצליח שונה.
נראה לך שאני לא רוצה להגיע להישגים? כרגע אין לי תכניות להתחרות - אבל אני בהחלט שואף קדימה. אף פעם לא הבנתי את האנשים שמשלמים על חדר כושר ולא אכפת להם אם זה משפיע עליהם או לא.

Night_Wolf
08-07-07, 15:36
נראה לך שאני לא רוצה להגיע להישגים? כרגע אין לי תכניות להתחרות - אבל אני בהחלט שואף קדימה. אף פעם לא הבנתי את האנשים שמשלמים על חדר כושר ולא אכפת להם אם זה משפיע עליהם או לא.

סבבה ביום שאתה תרצה באמת להגיע לתוצאות משמעותיות (אני לא טוען שאתה שחיף או משהו כזה חלילה) אז אתה תיראה שזאת השיטה ובכלל אם התחום שלך זה פאוורליפטינג :):):):) אתה חייב לאכול הרבה הרבה יותר מאשר סתם בודיבילדר מהכרות אישית אם פאוורליפטרים שאני מכיר.

Antonator1
08-07-07, 15:40
סבבה ביום שאתה תרצה באמת להגיע לתוצאות משמעותיות (אני לא טוען שאתה שחיף או משהו כזה חלילה) אז אתה תיראה שזאת השיטה ובכלל אם התחום שלך זה פאוורליפטינג :):):):) אתה חייב לאכול הרבה הרבה יותר מאשר סתם בודיבילדר מהכרות אישית אם פאוורליפטרים שאני מכיר.
התחום שלי זה לא פאוורליפטינג. פאוורליפטינג זה אחד האמצעים שאני נעזר בהם בבודיבילדינג. כאילו זמני האכילה שלי מתוך ענייני נוחות הם באמת בין 2 ל - 4 שעות, אני מתכוון שאני ממש לא מתחיל לדאוג אם חלילה חרגתי מזה. לא שותה ולא מעשן (עישון אף פעם לא הבנתי - ואלכוהול אני בכלל לא מבין איך חוץ מבירה אפשר לשתות את זה)...

P-a-n-1-c
08-07-07, 15:41
התחום שלי זה לא פאוורליפטינג. פאוורליפטינג זה אחד האמצעים שאני נעזר בהם בבודיבילדינג. כאילו זמני האכילה שלי מתוך ענייני נוחות הם באמת בין 2 ל - 4 שעות, אני מתכוון שאני ממש לא מתחיל לדאוג אם חלילה חרגתי מזה. לא שותה ולא מעשן (עישון אף פעם לא הבנתי - ואלכוהול אני בכלל לא מבין איך חוץ מבירה אפשר לשתות את זה)...

כנראה בתוך כוס\שוט\צ'ייסר ועם הפה

Antonator1
08-07-07, 15:45
כנראה בתוך כוס\שוט\צ'ייסר ועם הפה
לא יודע, הטעם לדעתי של וודקה למשל פשוט מגעיל... ותאמין לי שטעמתי. לשתות את זה בשביל להירגע ולסבול כל כך מהטעם (ועוד לסבול אחר כך) - לא ממש שווה את זה. עדיף לשתות איזה נקטר תפוחים.

P-a-n-1-c
08-07-07, 15:45
לא יודע, הטעם לדעתי של וודקה למשל פשוט מגעיל... ותאמין לי שטעמתי. לשתות את זה בשביל להירגע ולסבול כל כך מהטעם (ועוד לסבול אחר כך) - לא ממש שווה את זה. עדיף לשתות איזה נקטר תפוחים.

מי שותה וודקה כי זה טעים?
חוץ מחבר שלי שהוא באמת מוזר והוא שותה וודקה כי זה אשכרה טעים לו, אף אחד לא שותה את זה בשביל הטעם.
אני מדבר איתך על אלכוהול איכותי ולא סתם דרעק, איזה וויסקי טוב - דברים כאלה.

Antonator1
08-07-07, 15:49
מי שותה וודקה כי זה טעים?
חוץ מחבר שלי שהוא באמת מוזר והוא שותה וודקה כי זה אשכרה טעים לו, אף אחד לא שותה את זה בשביל הטעם.
אני מדבר איתך על אלכוהול איכותי ולא סתם דרעק, איזה וויסקי טוב - דברים כאלה. וויסקי ויין יקר - באמת יש טעם די טוב (למרות שגם את זה אני לא אוהב)... אבל באירועים בארץ הרבה אנשים נאלצים להסתפק בוודקת "פשניצה" ב - 10 שקל...

P-a-n-1-c
08-07-07, 15:51
וויסקי ויין יקר - באמת יש טעם די טוב (למרות שגם את זה אני לא אוהב)... אבל באירועים בארץ הרבה אנשים נאלצים להסתפק בוודקת "פשניצה" ב - 10 שקל...

אחי אפשר גם לקנות וודקה ירושלים ב6.90, מה הקטע?
וואלה אם אתה רוצה לשתות כמו שצריך ולהנות מהשתייה ולא לשתות בשביל מטרה אחת בלבד [לדפוק ת'ראש] אז צריך להשקיע קצת כסף.
אלכוהול זה כמו בחורה: איכות עולה כסף ואם אתה פונה לאפיקים זולים סביר להניח שתקום בבוקר בשוק מעצמך.

DropDead
08-07-07, 17:48
אחי אפשר גם לקנות וודקה ירושלים ב6.90, מה הקטע?
וואלה אם אתה רוצה לשתות כמו שצריך ולהנות מהשתייה ולא לשתות בשביל מטרה אחת בלבד [לדפוק ת'ראש] אז צריך להשקיע קצת כסף.
אלכוהול זה כמו בחורה: איכות עולה כסף ואם אתה פונה לאפיקים זולים סביר להניח שתקום בבוקר בשוק מעצמך.

מאיפה אתה מוציא את המשפטים האלה :ohmy:

P-a-n-1-c
08-07-07, 18:13
מאיפה אתה מוציא את המשפטים האלה :ohmy:

חחחחחחחחח ממציא אותם על המקום
:blush:

Leo
08-07-07, 18:20
אתה לא חייב לאכול כל 3 שעות.... אבל זה המצב האידיאלי ,

במאסה נקייה אדם ששוקל 80 קילו חטובים עם ח"ח גבוהה יבין את זה יותר

Bullet
08-07-07, 18:30
המצב האידיאלי זה מצב שבו אתה לא פוגע בנוחות סדר היום שלך, ואתה לא פוגע בהרכב הגוף שלך.

אגב ליאו, אתה רוצה שמישהו יחטוף התקף אפילפסיה מהאווטר הזה שלך?

ThaiB0X
08-07-07, 18:36
וויסקי ויין יקר - באמת יש טעם די טוב (למרות שגם את זה אני לא אוהב)... אבל באירועים בארץ הרבה אנשים נאלצים להסתפק בוודקת "פשניצה" ב - 10 שקל...

OMG DONT YOU KNOW ALCOHOL IS CATABOLIC ?!?!??!?!

:jockey:

Night_Wolf
08-07-07, 19:04

אני וותרתי על שתיה ועישון כי בחרתי בדרך שהמחיר הוא לוותר עליהם בטח על שתיה שמזיקה לכבד..
וואלה אם לא הייתי נכנס לכל זה וואלה כל יום שישי בפאנן אבסולוט רדבול תופס סאטלה כמו שצריך שוכח מכל הצארות של כל השבוע וצוחק ונהנה מהחיים אבל בחיים יש בחירות ואפשר להינות בדרך אחרת:sbb4:

SaBaGMaN
08-07-07, 19:11
לא צריך לעשות עיניין..
אני אישית לעולם לא יוותר על משו חשוב,מעניין ביגלל אוכל וכו'..
כמובן שאימון הוא דבר מהנה אבל אם יש משו אחר שזורם לעשות אז דוחים..
ולגביי הארוחות אתה ממש לא חייב לאכול כל 3 שעות..
אני אוכל משו כמו 5 ארוחות וזה הולך יופי עם צבא,לפעמיים עבודה,בילויים ושאר העיסוקים..
לפעמים יוצא גם לאכול 6 ארוחות וישי מים של 4 הכל תלוי באותו יום
אם אני יודע שלא יהיה לי מצב לאכול כמה שעות טובות אז פשוט אוכל ארוחה קצת יותר "דחוסה" ליפניי או אחריי תלוי מה ומי..
בכל מיקרה אני מציע לא לעשות עיניין מכל העסק להנות מזה ובטח לא לתכנן חיים שלמים סביב זה,זו דעתי..

סהר!
08-07-07, 21:00
אני אישית אוכל אחת ל4 שעות וזה יוצא לי הכי נח
ואני מביאי סנדויצים לעבודה או נגיד קונה או משהו.
אבל אפשר להסתדר אחת ל4 שעות אחי
מקווה שעזרתי ושבוע טוב

toxicity
08-07-07, 21:01
אני אוכל כל שעתיים אז מה סובלים

maradona
08-07-07, 22:53
במשך כ 4-5 חודשים בערך חיייתי ככה של לאכול כל 3 שעות בערך כמו פסיכופט
הייתי אצל חבר נהנה ורואה סרט ובאמצע הייתי הולך הביתה כי הייתה לי ארוחה.
היום אני מבין כמה דפוק הייתי והחוכמה היא בעצם להתאים את כמות הארוחות לסדר היום
ולמען האמת כרגע אני אוכל 3 ארוחות בגלל חוסר זמן ובגלל שאני בעבודה רוב שעות היום
וגם ככה הייתי בסוף החיטוב שלי,והחיטוב שלי היה יותר ממעולה.