PDA

צפה בגרסא המלאה : צריך עזרה בבנית תפריט חיטוב לידידה.. כנסו

Big R
09-07-07, 04:03
קודם כל תודה מראש למי שיעזור... התסכלתי באתר על המדריכים אבל זה לא מתאים לה..

בקיצור היא 1.70 שוקלת 72 בת 16.7 וכעיקרון נמאס לה והיא רוצה להתחיל להזיז עיניינים

ובנינו? אני אישית מעריך כל בנאדם שמודע לאיכשהוא ורוצה לתקן את הקיים.. כי בסופו של דבר כולנו מתחילים ככה..

אוקיי אז בקיצור תנו לדעתכם תפריטים מתאימים.. תודה מראש חברים:flowers:

Amit
09-07-07, 04:05
אוקיי הבנאדם נחמד ומבקש דברים שאין במאמרים נא לא לתקוף אותו

Big R
09-07-07, 04:08
חחחחחחחח אתה רציני? עלק נא לא לתקוף.. תאמין לי ראיתי כבר איך שאתם תוקפים אבל זה לא שאין לי מושג אני קורא מאמרים והמון תגובות של האנשים החכמים שפה.. אבל בקטע הזה עם בחורה אין לי מושג מה לתת לה..

אם תרצו לעזור תדפל.. אם תרצו לקטול אז לבריאות לילה טוב.

Amit
09-07-07, 04:09
חחחחחחחח אתה רציני? עלק נא לא לתקוף.. תאמין לי ראיתי כבר איך שאתם תוקפים אבל זה לא שאין לי מושג אני קורא מאמרים והמון תגובות של האנשים החכמים שפה.. אבל בקטע הזה עם בחורה אין לי מושג מה לתת לה..

אם תרצו לעזור תדפל.. אם תרצו לקטול אז לבריאות לילה טוב.
סתם רציתי למנוע אי נעימויות שלא יקראו לך נוב או משהו אל תיקח את זה בתור משהו רע

Big R
09-07-07, 04:12
לא על משהו אבל על מה יש לקטול? בשביל זה הפורום נועד.. לעזור לא?! אינ לא שואל אם אבקת חלבון זה כמו סטרואידים או שטויות כאלה שראיתי ששאלו פה.. אני בסך הכל מבקש עזרה בהכנת תפריט לחיטוב והתחיל להרזות לבנאדם שרוצה לעשות משהו עם עצמו

בכל מקרה אמרתי כבר לא מתרגש אם יקטלו אותי

Amit
09-07-07, 04:27
לא על משהו אבל על מה יש לקטול? בשביל זה הפורום נועד.. לעזור לא?! אינ לא שואל אם אבקת חלבון זה כמו סטרואידים או שטויות כאלה שראיתי ששאלו פה.. אני בסך הכל מבקש עזרה בהכנת תפריט לחיטוב והתחיל להרזות לבנאדם שרוצה לעשות משהו עם עצמו

בכל מקרה אמרתי כבר לא מתרגש אם יקטלו אותי
חחח למה אתה כזה לחוץ אחי כולה באתי להגיד לכל אחד בצ"י שלא יגיד משהו שלילי על הפוסט שלך זה הכל אני לא מבין למה אתה הופך את זה למשהו רע פשוט היה נדמה לי שעוד מעט מישהו יבוא ויגיד נוב