PDA

צפה בגרסא המלאה : בקשר לבגרות באנגלית

zidan
10-07-07, 16:58
עשיתי 4 יחידות באנגלית,אני אמור לקבל בונוס 15 נקודות לציון הסופי נכון?
הבונוס זה רק אם אני ילך לאוניברסיטה או שבתעודת בגרות כבר יעלו לי תציון ב15 נקודות?
המומצע שלי באנגלית הוא 80 (ככה זה שעושים חיבור ב5 דקות, ומספרים בדיחות בזמן שיש קטע השמעה ברדיו, ועוד כל מיני דברים שאני מצטער עליהם עכשיו ועל הזלזול שלי בכללי.. המלצה לכל התלמידים פה,אל תזלזלו למה אתם תצערו על זה אחר כך),בקיצור זה ממוצע טוב? (אני לא מתכוון ללמוד רפואה או משהו כזה,אולי מנהל עסקים או משהו בסגנון) ובכל מצב אם יהיה לי פסיכמוטרי גבוה אז הוא יכפר על הבגרות הגרוע,לא?

Mazoz3
10-07-07, 16:59
עשיתי 4 יחידות באנגלית,אני אמור לקבל בונוס 15 נקודות לציון הסופי נכון?
הבונוס זה רק אם אני ילך לאוניברסיטה או שבתעודת בגרות כבר יעלו לי תציון ב15 נקודות?
המומצע שלי באנגלית הוא 80 (ככה זה שעושים חיבור ב5 דקות, ומספרים בדיחות בזמן שיש קטע השמעה ברדיו, ועוד כל מיני דברים שאני מצטער עליהם עכשיו ועל הזלזול שלי בכללי.. המלצה לכל התלמידים פה,אל תזלזלו למה אתם תצערו על זה אחר כך),בקיצור זה ממוצע טוב? (אני לא מתכוון ללמוד רפואה או משהו כזה,אולי מנהל עסקים או משהו בסגנון) ובכל מצב אם יהיה לי פסיכמוטרי גבוה אז הוא יכפר על הבגרות הגרוע,לא?
יש מועד ב באנגלית מחר... אני ניגש לזה.. לא למדתי שניה ואני לא בראש ללימודים אבל מה זה לעשות שניה שאלון E ? חחח

Daniel-Barak
10-07-07, 17:02
אפרופו אנגלית,
מישהו יודע באילו שעות הבחינות של כל הטפסים ביום חמישי?

Mazoz3
10-07-07, 17:03
אפרופו אנגלית,
מישהו יודע באילו שעות הבחינות של כל הטפסים ביום חמישי?
אני יודע שמודל E ברבע ל 11.

tomerA
10-07-07, 17:03
האוניברסטאות מעלות 15 נקודות כדי ליצור כאילו שיווין
כדי שתקבל תגמול על זה שעשיתה 4 יחידות ולא 3