PDA

צפה בגרסא המלאה : זה רק אני או שוואלה מתחילים להגזים

Leo
11-07-07, 10:21
הם כבר עברו משלב הפינצטה לשלב השקרים בכתבות ההסתה שלהם ומי שבכלל טורח להכנס לשמה מבין
ולא רק זה אלא הם מפרסמים מאמרים במסווה חדשות בנפרד מהמאמארים

צריך לעשות משהו בנדון..... רק שזה הפורום הישראלי היחיד שאני פעיל בו(מבין 2 ס"הכ)
ואני יודע שכל העולם שונא אותם אבל צריך לארגן משהו רציני
זה האתר המס 1 פופולארי בארץ............................. שוטפים לאנשים את השכל

כריש שזוף
11-07-07, 10:23
http://www.gamerandy.com/archives/mypokemans.jpg

PcGunMan
11-07-07, 10:31
"ווואלה" יווו כמה זמן לא נכנסתי לאתר הזה

Leo
11-07-07, 10:51
ושחכתי לומר משהו , התעמולה שלהם זהה לזו של הנאצים בשנות ה30.
כמובן חכמה הרבה יותר כי הם לא חסינים מפני תביעות (למרות שנדמה לי שלא חסרים להם חברים בבית המשפט עד כדי כך שהם לא צריכים סוללת עו"דינים)

נראה לי אני פותח בלוג שנקרא "שמאל Watch" שמה אני אעשה דבנקינג רציני לחרא שהם כותבים

m0she
11-07-07, 10:59
כן, ממש אותו דבר. אתה דמגוג בגרוש.

///Efi///
11-07-07, 11:06
כל התיקשורת שמאלנים ביגלל שקהל היעד שלהם זה לא העם אלה האנשים שגרים בצפון רמת גן...

Leo
11-07-07, 11:10
כן, ממש אותו דבר. אתה דמגוג בגרוש.
אותך אנחנו מכירים...

כן זה אותו דבר.

m0she
11-07-07, 11:20
גם אותך אנחנו מכירים.. קראת בויקיפדיה קצת על פוליטיקה ואתה מרגיש ראש ממשלה. יש אנשים עם דעות שונות משלך, זה עדיין מותר במדינה הזאת [באורח פלא]. אתה יכול לא להסכים ואתה יכול למתוח בקורת, אבל ישר לקפוץ לדמגוגיה ש"זה כמו הנאצים" זה לא במקום.

benwin21
11-07-07, 11:43
http://www.gamerandy.com/archives/mypokemans.jpg

התלהבת גבר.

אישית ynet עדיפים על וואלה

Leo
11-07-07, 11:44
גם אותך אנחנו מכירים.. קראת בויקיפדיה קצת על פוליטיקה ואתה מרגיש ראש ממשלה. יש אנשים עם דעות שונות משלך, זה עדיין מותר במדינה הזאת [באורח פלא]. אתה יכול לא להסכים ואתה יכול למתוח בקורת, אבל ישר לקפוץ לדמגוגיה ש"זה כמו הנאצים" זה לא במקום. ואתה חושב שאתה הסמכות הכי גדולה פה לכל דבר ופשוט מבטל את כל מה שבא לך כאילו אתה יודע הכל. עלק "קראתקצת על פוליטיקה בויקיפדיה ואתה חושב שאתה ראש ממשלה" מה קשור?

הם מפרסמים מאמרים במסווה מבזקים , הם מבליטים נתונים עם פינצטה , כל כתבה הם עושים תזכורת של כל מה שקרה כדי להעצים את ההזדהות של הקורא

עכשיו הם מפרסמים כעובדה דעה של איזה עורך דין שבכלל נדחתה על הסף ע"י הפרקליטות כשקרית וחסרת ביסוס וגם אותה ניפחו מהקשרה וריפדו את המאמר שיכל להיות פסקה של 3 שורות לעמוד שלם של הסתה.

אני לא רק שיכול לא להסכים אלא זכותי למחות על זה.

אני יודע שממש נוח לך עם המגמה הזאת כי אתה אקס דוס אבל זאת לא האמת וזה לא צודק או הוגן, תתמודד.

וזאת לא דמגוגייה , דמגוגיה זה משהו כזה:

הנאצים ביצעו תעמולה נגד יהודים
הארץ מבצעים תעמולה נגד יהדות
לכן הארץ נאצים

מה שאמרתי:
הנאצים פרסמו תעמולה נגד יהודים כמו שהארץ מפרסמים תעמולה נגד היהדות ויש הרבה נקודות דמיון

זאת דמגוגיה לקרוא לזה דמגוגיה.

m0she
11-07-07, 11:51
ושחכתי לומר משהו , התעמולה שלהם זהה לזו של הנאצים בשנות ה30.

אם זו לא דמגוגיה..

אתה יכול להגיד מה שאתה רוצה אבל יש דרך להתבטא. תתמודד.

Bullet
11-07-07, 11:52
ליאו, אני לא מבין איך אתה משווה פה לנאצים. התעמולה שונה לגמרי.
אבל זה שוואלה שמאלנים, וזה ששמאלנים הורסים ת'מדינה הזאת (טוב, חוץ מm0she :laugh:)... אני מסכים איתך.

m0she
11-07-07, 11:53
אני לא שמאלני :mellow:

IRON-MASS
11-07-07, 11:58
אקס דוס? מה ולמה?

Leo
11-07-07, 12:03
אם זו לא דמגוגיה..

אתה יכול להגיד מה שאתה רוצה אבל יש דרך להתבטא. תתמודד.
יש הרבה נקודות דמיון... במה שהם משתמשים כדי לבצע דמוניזציה ליהודים דתיים
בשבילך אני אנסח את זה באופן חסין האשמות אד הומיניזם:
קמפיין ההסתה הנוחכי של מערכת הארץ דומה מאוד למסע התעמולה המוקדם של הנאצים נגד היהודים בגרמניה ולאנטישמיות הישנה בימי הביניים. ניכרת קבוצה שמוצגת כחשובה לכל העולם בהם היהודים פוגעים , מוצגים "צדדים אפלים" שבדרך כלל פיקטיביים או מנופחים מחוץ להקשר של חיי הקהילה היהודיים.
מציגים את היהודים כפרזיטים (מה שנכון חלקית מאוד לגבי חרדים בכל אופן) שפעם אחר פעם בקונספירציה מתוחכמת תוקעים סכין בגב המדינה וחיים על חשבונה.
אבל כמובן זה אולי רק 20% מהבעייה איתם...

רק שפה הם מבצעים זאת באופן הכי בוטה , בכל אופן מה שחשוב זה ה80% האחרים
תראו את מדור הנוער שלהם , הם אלה שיחצנו את מיקל לואיס!
תראו את מדור התרבות שלהם , פוסט ציונות בכל מאמר שבכלל לא קשור , הם השוו את סאבלימינאל לנאצי בגלל שהוא פטריוט לפני 5 שנים

תראו את הטורים האלה שלהם

תשימו לב איפה הHQ של המערכת שלהם נמצא וליד מה הוא נמצא

תראו באיזה מפלגה מתפקדים רוב הכתבים של העיתון הזה וחברים בכירים בה (בכלל אתר הארץ עצמו פוסט ציוני לגמריי וואלה עוד מגדיר את עצמו כ"נייטרלי" ומאוזן)

תשתכלו באיזה שפה הם משתמשים , ממש אל ג'זירה

והכי מעצבן שהם לא נותנים למשתמשי פיירפוקס לכתוב טוקבקים (ואחרי זה אפשר רק להסיק מסכנה שזו קונספירציה כי כל האתר שלהפ פועל מצויין ורק זה לא והם רוצים לצנזר בקלות את משתמשי FF החכמים יותר חחח)

m0she
11-07-07, 12:10
לא ידעתי שהנאצים קדמו מדורי נוער עם מייקל לואיס. זה לא רלוונטי.
זה ברור שלכל עיתון יש אידיאולוגיה, להגיד שהם מציגים את היהודים כפרזיטים זה קצת הזוי כי הם יהודים בעצמם. אני לא הולך להתווכח איתך על הדעות שלך כי ברור לי שזה חסר טעם, הבעיה שלי היא רק עם הקלות הבלתי נסבלת שבה שולפים את קלף הנאצים בכל פעם שלא אוהבים מישהו.

Iron-mass - הוא מדבר על זה שחזרתי בשאלה.

Leo
11-07-07, 12:21
לא ידעתי שהנאצים קדמו מדורי נוער עם מייקל לואיס. מה קשור?????? מה אתה מערבב הכל?זה לא רלוונטי.זה לא רלוונטי.
זה ברור שלכל עיתון יש אידיאולוגיה, להגיד שהם מציגים את היהודים כפרזיטים זה קצת הזוי כי הם יהודים בעצמם.self hating jews, ולא אמרתי שהם שונאים יהודים , כנראה בגלל זה אתה חושב שאני דמגוג
הנה בשבילך שוב:
דמגוג יגיד:
וואלה מפרסמים תעמולה נגד יהדות , הנאצים פרסמו תעמולה נגד היהודים
לכן וואלה נאצים

אני אמרתי:
התעמולה שוואלה מפרסמים נגד היהדות דומה לתעמולה שהנאצים פרסמו נגד היהודים(גם החילוניים או מי שלא יהודי אלא יש לו סבא כזה) וזה לא יפה

אולי תשנן את זה פעם אחר פעם עד שתראה ניצוץ של הבדל , אני מקווה

אני לא הולך להתווכח איתך על הדעות שלך כי ברור לי שזה חסר טעם, הבעיה שלי היא רק עם הקלות הבלתי נסבלת שבה שולפים את קלף הנאצים בכל פעם שלא אוהבים מישהו.
בזה אתה ממש צודק , הייתי צריך להשתמש בקלף הקומוניסטים אבל הבעייה שכל התעמולה האנטי יהודים שלהם התרכזה ב"קוסמופוליטים אכזריים" ז"א מילה אחרת ל"שמאלאנים מאנייקים יותר מאיתנו"

Iron-mass - הוא מדבר על זה שחזרתי בשאלה.

.. ..

m0she
11-07-07, 12:44
אני רואה את הניצוץ של ההבדל, מצד שני אני מרשה לעצמי לתהות למה אתה מכניס את הביטוי "נאצים". בהתחלה אמרת שהתעמולה שלהם זהה. אחרי שאמרתי שאתה דמגוג, מתנת את עצמך ואמרת שזה רק דומה. השאלה שלי היא למה זה בכלל עולה? אתה אומר נאצים כי אתה יודע שזו נקודה רגישה ושזה מושך את העין. זו הסיבה שבגינה אתה דמגוג בעיניי. אתה יכול להמשיך לנסות להסביר את עצמך, זה לא ממש מעניין אותי, אמרתי את שלי.

tomerA
11-07-07, 13:55
גם לחופש הביטוי יש גבול והסטה לא נכלל תחת חופש הביטוי
אם אני עכשיו מקים אתר חדשות וכול כתבה שנייה שם אני מזכיר כמה שהערבים מסריחים וכמה שצריך לפוצץ אותם ולהרוג אותם זה נראה לך בסדר?
יש גבול ויש צורה להביע דיעה

m0she
11-07-07, 14:05
האם הביטויים האלה מוזכרים בוואלה? ממש לא. אני מסכים שיש שם מגמה אנטי-דתית, אבל מדובר בתגובות על אירועים אמיתיים. למשל, הארכת חוק טל. לא אומרים שהחרדים מסריחים ושצריכים לפוצץ אותם וגם כשמותחים עליהם בקורת זה בתוך הקשר סביר כל שהוא.

Leo
11-07-07, 14:14
בכלל לא מדובר ב"מגמה אנטי דתית בגלל אירועים אמיתיים"

הם מחפשים בפינצטה אירועים , שמים אותם למעלה בדף הראשי של האתר , נותנים 3\4 מהעמוד פרשנות אנטי יהודית מובהקת , ובתמונות שמים הפגנה של חרדים נגד מצעד הגאווה ב06 בלי קשר סתם כדי שיחשבו שהם מאנייקים

הם שברו את הגבול הזה גם כשהיום הם דיווחו דעה של עורך דין בכנס כלשהוא , שבכלל כל הגורמים הרשמיים בפרקליטות אומרים שאין שחר לנתונים שמה שהוא מדבר עליהם , ומים את זה בעמוד הבית כאילו זה חדשות חשובות...

אה ובשבילך אני אשווה את זה לאנטישמיות הישנה מימי הביניים , זה אפילו יותר מתאים.
עשינו עסק?

m0she
11-07-07, 14:21
אתה יכול להשוות את זה למה שבא לך, אני בכל אופן לא אסכים איתך. הביטוי אנטישמיות עומד בקו אחד עם נאציזם מבחינתי.

Jones
11-07-07, 14:29
זה רק אתה..!