PDA

צפה בגרסא המלאה : לחברה שעובדים-אתם מרוצים מהמקום עבודה שלכם?

MagneZium
11-07-07, 16:17
או שהולכים כי ואללה כסף זה כסף
ותרשמו גם על הדרך במה אתם עובדים

Jones
11-07-07, 16:24
מרוצה..

MagneZium
11-07-07, 16:25
מרוצה..
איפה עובד ובתור מה תרשמו גם אתזה

P-a-n-1-c
11-07-07, 16:26
וואלה אחי כשהייתי עובד בטיב טעם הייתי עובד כמו ניגרי אחי.
הייתי עובד בממוצע 12 שעות ביום בשטיפת כלים אחי שזה קריעת תחת. אתה נוגע בדברים שאם הייתי מספר לך במה נגעתי לא היית מדבר איתי בחיים שלך. אתה שוטף רצפה, גריל, סירים בגודל של בית עם חומרים שחובה לשים 3 כפפות אחת על השניה כדי להשתמש בהם עם מסכה על הפנים משהו שוק אחי. וואלה עבדתי כמו מניאק הייתי חייב כסף עשיתי ב8-9 ימים 2300 שקל, משהו שוק אחי ותחשוב שהייתי עובד בשביל 17.2 שקל לשעה אז תחשב כמה שעות עבדתי! [כמובן בשבת זה 150% ובגלל שהייתי עובד מלא שעות נגיד פעם אחת עבדתי 17.5 שעות ביום מ7:45 עד 1:30 בלילה אז זה יותר כסף אבל עדיין].
קיצר במקרים שאתה צריך כסף אז וואלה עבודה זה כסף ואין ברירה.

כרגע אני עובד בסקרים בטעימות כאלה, אחלה עבודה. משכורת טובה, תנאים טובים, באמת אחלה עבודה.

אה וגם עשיתי איזה 3 אירועי הפקה, עזרתי למפיק וכו' עשיתי בכל אירוע 400-450 שקל - וזאת עבודה כלום. לא עשיתי כלום, רציני! הייתי יושב ומידי פעם מביא למפיק סיגריות מהאוטו חחח אשכרה קיבלתי כסף על פארש.

Jones
איפה עובד ובתור מה תרשמו גם אתזה
בית מלון...דן..ת"א..

AkunaMatata
דיי מרוצה
אבל בכל זאת איפה אני עוד יכול למצוא מקום שבוא ישלמו לי 24 שקל לשעה כשאני רק בן 16...
אם לא הייתי צריך תכסף לא הייתי חושב על לעבוד אפילו

פינגווין
אני מרוצה אני עובד עם:
עבד מוחמד ועיתני
ואני מרוצה עד שפיטרו אותי

לא נורא מפעלים יש בשפע ואין לי בעיה לעבוד בהם

יiסי
11-07-07, 16:28
קורע תתחת פועל בניין , 15 שקל לשעה , לבוס שלי קוראים מוחמד , ושהשכר שלי היה אמור להיות 18 שקל לשעה משלמים לי פחות מהמינימום ב3 שקלים, (17.80) אני מרוצה נראה לך?
אבל כסף זה כסף ובלי הפתיחת תחת הזאת אני לא יראה שקלל בחשבון בנק ושאני יבדוק יתרה בבנק אני יראה 13 שקל ...

benwin21
11-07-07, 16:28
כן.

Night_Wolf
11-07-07, 16:29
2 עבודות
אחת מהן אצל אבא שלי במפעל מיסתובב לי כמו מדונה שם פס על העולם מרגיש כמו פרימדונה אני מלך האהבה:)

P-a-n-1-c
11-07-07, 16:29
קורע תתחת פועל בניין , 15 שקל לשעה , לבוס שלי קוראים מוחמד , ושהשכר שלי היה אמור להיות 18 שקל לשעה משלמים לי פחות מהמינימום ב3 שקלים, (17.80) אני מרוצה נראה לך?
אבל כסף זה כסף ובלי הפתיחת תחת הזאת אני לא יראה שקלל בחשבון בנק ושאני יבדוק יתרה בבנק אני יראה 13 שקל ...

15 שקל לשעה? למה אתה עושה את זה לעצמך?
אתה יכול להשיג עבודות הרבה הרבה הרבה יותר קלות עם שכר יותר גבוה! תעבוד במקדונלדס או ארומה או משהו בסיגנון. למה לעבוד כפועל ביניין ולקבל כסף זין?

MagneZium
11-07-07, 16:30
כרגע אני עובד בסקרים בטעימות כאלה, אחלה עבודה. משכורת טובה, תנאים טובים, באמת אחלה עבודה.

אתה יכול לפרט יותר? הבנתי שאנחנו מאותו אזור נשמע לי טוב אני גם מחפש משהו בסגנון

Jones
11-07-07, 16:31
פעם עבדתי כפועל בניין...עד שהרבצתי לבוס שלי.

AkunaMatata
11-07-07, 16:32

אתה יכול לפרט יותר? הבנתי שאנחנו מאותו אזור נשמע לי טוב אני גם מחפש משהו בסגנון
גם אני עובד בזה...
אתה עובד עם super push במקרא ?

יiסי
11-07-07, 16:33
15 שקל לשעה? למה אתה עושה את זה לעצמך?
אתה יכול להשיג עבודות הרבה הרבה הרבה יותר קלות עם שכר יותר גבוה! תעבוד במקדונלדס או ארומה או משהו בסיגנון. למה לעבוד כפועל ביניין ולקבל כסף זין?

א. יש לי אולטימטום של זמן. אני יורד ב8 לאילת ויש סיכוי שיעשו לי הקדמה של המשכורת ואני יקבל תכסף לאילת..
ב. זאת עבודה שאני יכול לעבוד בה עד התאריך שאני אמור להתגייס בו בכיף ואף אחד לא יכול להוזיז אותי משם כי אבא שלי הוא אחד המנהלים .... (אבל אני עובד עם קבלן אחר ופותחים לי תתחת אז שלא תחשוב שאבא שלי מקל עליי או משהו .. הוא לא יכול להתערב)
ג. אנאירובי :D
ד. מקדולנס ארומה כול המקומות האלה הסיכוי שאני יקבל במקום כזה עבודה הוא ממש ממש נדיר... אני גר בעיר קטנה שכול המניאקים פה הסתערו על המקומות האלה עוד בלימודים (כולם פה שמים זובי על לימודים הולכים לעבוד כבר בתחילת שנה אז תפסו את כול המקומות העבודה פה בעיר 99 אחוז)

יiסי
11-07-07, 16:34
פעם עבדתי כפועל בניין...עד שהרבצתי לבוס שלי.

בוא נראה אותך גבר נעשה לך היכרות עם מוחמד..
2 מטר 150-140~ קילו... :D

ההר הוא מוחמד חחחחחחחחחחח

Jones
11-07-07, 16:38
בוא נראה אותך גבר נעשה לך היכרות עם מוחמד..
2 מטר 150-140~ קילו... :D

ההר הוא מוחמד חחחחחחחחחחח

מפליץ עליו והוא מת.

יiסי
11-07-07, 16:40
מפליץ עליו והוא מת.

אין סיכוי , הבן אדם מטורף . שאני שואל אותו מה לעשות עכשיו אחרי שאני מסיים משהו אני שומר מרחק.. פעם הייתי צמוד אליו יותר מדיי הוא הסתובב ונפלתי חחחחחחחחחחחחחחחחחחח

Jones
11-07-07, 16:41
אין סיכוי , הבן אדם מטורף . שאני שואל אותו מה לעשות עכשיו אחרי שאני מסיים משהו אני שומר מרחק.. פעם הייתי צמוד אליו יותר מדיי הוא הסתובב ונפלתי חחחחחחחחחחחחחחחחחחח
:):):):) הכצעקתה?

יiסי
11-07-07, 16:47
:):):):) הכצעקתה?

הכצעקתה?? :mellow:

לא הבנתי... לא צעקתי אם זה מה שבאת לשאול :D

Jones
11-07-07, 16:48
הכצעקתה?? :mellow:

לא הבנתי... לא צעקתי אם זה מה שבאת לשאול :D
לא אחי...התכוונתי האם הדבר כה חמור?

P-a-n-1-c
11-07-07, 16:50
ג'ונס חלאס כבר יא מושפע זה מתחיל כבר להציק

Jones
11-07-07, 16:51
ג'ונס חלאס כבר יא מושפע זה מתחיל כבר להציק
הכל ולא יציק לך אחי..אני ישלוט בעצמי...אחי שכחתי את הסיסמה של האייסי שלי?איך אפשר לשחזר חח

Ori_D
11-07-07, 16:51
וואללה עבודה נחמדה
עובד בבית קולנוע

Jones
11-07-07, 16:53
וואללה עבודה נחמדה
עובד בבית קולנוע
איך התקבלת?

Bodybuilder
11-07-07, 16:53
וואלה אחי כשהייתי עובד בטיב טעם הייתי עובד כמו ניגרי אחי.
הייתי עובד בממוצע 12 שעות ביום בשטיפת כלים אחי שזה קריעת תחת. אתה נוגע בדברים שאם הייתי מספר לך במה נגעתי לא היית מדבר איתי בחיים שלך. אתה שוטף רצפה, גריל, סירים בגודל של בית עם חומרים שחובה לשים 3 כפפות אחת על השניה כדי להשתמש בהם עם מסכה על הפנים משהו שוק אחי. וואלה עבדתי כמו מניאק הייתי חייב כסף עשיתי ב8-9 ימים 2300 שקל, משהו שוק אחי ותחשוב שהייתי עובד בשביל 17.2 שקל לשעה אז תחשב כמה שעות עבדתי! [כמובן בשבת זה 150% ובגלל שהייתי עובד מלא שעות נגיד פעם אחת עבדתי 17.5 שעות ביום מ7:45 עד 1:30 בלילה אז זה יותר כסף אבל עדיין].
קיצר במקרים שאתה צריך כסף אז וואלה עבודה זה כסף ואין ברירה.

אה וגם עשיתי איזה 3 אירועי הפקה, עזרתי למפיק וכו' עשיתי בכל אירוע 400-450 שקל - וזאת עבודה כלום. לא עשיתי כלום, רציני! הייתי יושב ומידי פעם מביא למפיק סיגריות מהאוטו חחח אשכרה קיבלתי כסף על פארש.

עבדתי חודשיים במסעדה גדולה יחסית : שוטף כלים,זה סיוווווווווט,עדיף למות מרעב,אבל לחזור לשם? בחיים לאאאאאאאאאאאאאאאאאאא :7: מי שלא עבד בזה לא יבין
פעם אחרונה היה בשבת,היתפתרתי,חוזרים להיתאמן :sbb4:

Mr.Bazooka
11-07-07, 16:54
עובד בתור סדרן חנייה של אולם אירועים.
עבודה שכונה קצת משעממת אבל עובד עם חבר אגב החניון תת קרקעי וחם טליים בקיץ.
התנאי לבוש לא משהו חיביים לבוא עם ג'ינס ארוך באמצע הקיץ.
אבל 18 שקל לשעה+נסיעות+בקבוק שתייה מה שרוצים+אוכל שזה בד"כ קבבים\סטיקים\פרגיות
בשעות הלילה.ז"א שהארוחות עב שלי תמיד בשריות :)

Ori_D
11-07-07, 16:55
איך התקבלת?

פשוט מאוד
אני וחברים שלי מתים על סנוקר, ויש מועדון סנוקר שממש צמוד לבית הקולנוע, עברתי לי להנאתי ופתאום ראיתי מודעת דרושים, נכנסתי אליו אמר לי צריך עובדים, החתים אותי במקום וזהו :)

P-a-n-1-c
11-07-07, 16:56
עבדתי חודשיים במסעדה גדולה יחסית : שוטף כלים,זה סיוווווווווט,עדיף למות מרעב,אבל לחזור לשם? בחיים לאאאאאאאאאאאאאאאאאאא :7: מי שלא עבד בזה לא יבין

אחי שמע עבדתי בטיב טעם. זה לא סתם מסעדה, אתה לא יודע במה אתה נוגע שם אחי..

Bodybuilder
11-07-07, 16:59
אחי שמע עבדתי בטיב טעם. זה לא סתם מסעדה, אתה לא יודע במה אתה נוגע שם אחי..

אני ב פינגווין בנהריה ואכשיו אני שונא פנגוויניםhttp://www.atraf-f.net/or/images/icons/icon8.gif
הכי באסה זה סגירה בסוף היום,איןןןןןןןןן מציפים אותך בכלים ואתה לא מספיק שום דבר,לא רק שאין זמן לאכול,אין זמן אפילו "לחשוב" על אוכל,אין זמן להשטין אפילו,אתה הולך לדקה למקרר "דוגמא" כי הטבחים מניאקים כול הזמן מבקשים תביא את זה,תביא את זה,פעם מהמקרר,פעם מקפיא ואז אתה חוזר ורואש שיש לך כבר 5 סירים 5 מחבטות והררר כלים http://www.atraf-f.net/or/images/icons/icon8.gifכול הזמן לחץ,איאפשר לנשום,חם,מסריח,קיצר אחת העבדות הקשות והמסריחות - לא ממציץ לא אחד

Kachok
11-07-07, 17:01
מישו עבד בארומה פעם? מעניין אם הם כ"כ נאצים בכל הארץ?

ZivX
11-07-07, 17:04
עובד בתחנת דלק. ואלק תחנה לא גדולה 10 דקות הליכה מהבית אז אני מרוצה.
משלמים משכורת ישר לחשבון עם תלוש נחמד מאוד.
קצת שמש פה שם מעצבן אבל זה מה יש.

עצה שלי לכל האנשים בעולם לא להתקרב לתחום האוכל. זה לא עבודה זאת עבדות וניצול ורמאות ותת רמה.

פינגווין
11-07-07, 17:07
אני ב פינגווין בנהריה ואכשיו אני שונא פנגוויניםhttp://www.atraf-f.net/or/images/icons/icon8.gif
הכי באסה זה סגירה בסוף היום,איןןןןןןןןן מציפים אותך בכלים ואתה לא מספיק שום דבר,לא רק שאין זמן לאכול,אין זמן אפילו "לחשוב" על אוכל,אין זמן להשטין אפילו,אתה הולך לדקה למקרר "דוגמא" כי הטבחים מניאקים כול הזמן מבקשים תביא את זה,תביא את זה,פעם מהמקרר,פעם מקפיא ואז אתה חוזר ורואש שיש לך כבר 5 סירים 5 מחבטות והררר כלים http://www.atraf-f.net/or/images/icons/icon8.gifכול הזמן לחץ,איאפשר לנשום,חם,מסריח,קיצר אחת העבדות הקשות והמסריחות - לא ממציץ לא אחד
למה אתה שונא פינגווינים אבל? חחחחחחחחח

Bodybuilder
11-07-07, 17:13
למה אתה שונא פינגווינים אבל? חחחחחחחחח

המסעדה שעבדתי בא - קוראים לה פנגווין ! שונא פנגווינים http://www.atraf-f.net/or/images/icons/icon8.gif
וגם כול המטבח רטוב וכדי לא להחליק ולשבור תראש צריך ללכת כמו פינגווין ...

ShaySE
11-07-07, 17:14
המסעדה שעבדתי בא - קוראים לה פנגווין ! שונא פנגווינים http://www.atraf-f.net/or/images/icons/icon8.gif

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ללכת כמו פינגווין חחחחחחחחחחחחחח

פינגווין
11-07-07, 17:14
חחחחחחחחחחחחחחחחחחח
איזה שם מקורי למסעדה

הם מגישים שם פינגווינים? :ohmy:

Dino Psaras
11-07-07, 17:16
אני מובטל ואני מאוד לא מרוצה מזה

roysht
11-07-07, 17:19
אני אמור להתחיל לעבוד בבורגר קינג, אבל אני עוד לא יודע מה המשכורת וכמה שעות עבודה וכו'...
בעיקרון, פעם עבדתי במשהו בסגנון והייתי מרוצה (בורגר שטראוס למי שמכיר).

toxicity
11-07-07, 17:19
עובד בניקיון 20 שקל לשעה אבל דוגרי אני עושה 30 שקל לשעה, למה הוא אומר לי אם סיימת הכל לפני אתה יכול ללכת. אבל פאנן אני משחק כדורסל כל היום ונח, אבל עדיין סעאמק לקום ב7 וחצי בבוקר בחופש זה לא אני ):

Fatty
11-07-07, 17:34
עבודות מזדמנות כאלו בפנאן:
- אני מנגן פה ושם בכל מני בתי קפה ואירועים ככה שעה נגינה 150-200 שקל, אוכל ושתיה. לא רע, לא רע
- יום שישי הזה אני עוזר הפקה של משהו ליד הבית שלי. 100 שקל

לא עובד קבוע בשום מקום.

Yoggie
11-07-07, 17:37
עבודה סבבה... אבל כל הזמן הבחור שעובד במשמרת לפניי משאיר הכל מבולגן ולא מנקה את השירותים :XDemoticon::XDemoticon::XDemoticon:

יותם טלר
11-07-07, 17:40
עבודה סבבה... אבל כל הזמן הבחור שעובד במשמרת לפניי משאיר הכל מבולגן ולא מנקה את השירותים :XDemoticon::XDemoticon::XDemoticon:
OMG הטרוריסט הראשי פצה את פיו!
איזה חוסר בושה משווע...
אני אוודא עם גל שתמתין לך הפתעה אישית ביום שישי :wiggle:

MagneZium
11-07-07, 20:57
וואללה עבודה נחמדה
עובד בבית קולנוע
מה התנאים לעבוד שם? גיל מינימום? או משהו בסגנון?
כמה משלמים
והכי חשוב מה אתה עושה שם בעצם? סדרן?

MagneZium
11-07-07, 20:58
אחרי החצי קילו שבולת שועל שלך בבוקר אני מרחם על הבחור שבא למשמרת אחריך:XDemoticon:

ice13
11-07-07, 21:01
אני אפילו לא בן 16 ועובד כמעט כל היום! בין 8:30 ל 16:30 אני עוזר לתחזוקן של ישוב (עבודות בנייה, צביעה....) ואז אני עובד או בניקיון או בגינון או במלצרות (עבודות מזדמנות)
השבוע אני עושה סה"כ 1200 שקל ולא עובד ביום שישי! סה"כ נחמד לגיל 15...

Ori_D
11-07-07, 21:31
מה התנאים לעבוד שם? גיל מינימום? או משהו בסגנון?
כמה משלמים
והכי חשוב מה אתה עושה שם בעצם? סדרן?

אמממ בקולנוע הזה הגיל מינימום הוא 18
משלמים 20 לשעה ובסופי שבוע 150%
וכן סדרן נכנס לאולמות הקולנוע בודק שהמזגן עובד שהמסך טוב שהכתובויות טובות, בודק שלא שמים רגליים או מצלמים וכו'....
אחלה עבודה בתכלס

tom5
11-07-07, 21:34
עובד בקפה הלל סהכ נחמד שם סגירות זה קריעת תחת
אוכל אני מקבל 50 אחוז הנחה על האוכל
אה כן ועל שעות חפיפה משלמים רק 200 שקל שזה אומר שהורידו לי 155 שקל מהמשכורת
אה והשכר מינימום

MagneZium
11-07-07, 23:01

אה והשכר מינימום

צריך לשלם על האוכל?
זנות...

dror
11-07-07, 23:01
בית מלון...דן..ת"א..

מי סידר לך מושה חח?

jonathan
11-07-07, 23:03

אה והשכר מינימום

קפה הלל?
איזה סניף?

אני מדריך בקיטנה:sbb4:

tom5
11-07-07, 23:04
צריך לשלם על האוכל?
זנות...
בעקרן מגיעה לך ארוחה אחרי 8 שעות של משמרת
רק שכל משמרת זה איזה 5 שעות גג 6

jonathan
11-07-07, 23:09
בעקרן מגיעה לך ארוחה אחרי 8 שעות של משמרת
רק שכל משמרת זה איזה 5 שעות גג 6
איזה סניף אתה עובד של קפה הלל?

MagneZium
11-07-07, 23:11
אמממ בקולנוע הזה הגיל מינימום הוא 18
משלמים 20 לשעה ובסופי שבוע 150%
וכן סדרן נכנס לאולמות הקולנוע בודק שהמזגן עובד שהמסך טוב שהכתובויות טובות, בודק שלא שמים רגליים או מצלמים וכו'....
אחלה עבודה בתכלס
מגיל 18 אתה אומר? פאק איך היה מתאים לי

Elevation
11-07-07, 23:14
אני באמת לא מבין אתכם.

בגיל שלכם, עבודה זמנית לדפוק כסף, פאקינג תמלצרו. כסף מטורף לא מדווח ישירות לכיס. במיוחד בחיטוב.

MagneZium
11-07-07, 23:17
אני באמת לא מבין אתכם.

בגיל שלכם, עבודה זמנית לדפוק כסף, פאקינג תמלצרו. כסף מטורף לא מדווח ישירות לכיס. במיוחד בחיטוב.במיוחד בחיטוב?

מתן18
11-07-07, 23:18
ממלצר בעולם ארועים...אוכל מה שבא לי וכמה שבא לי ויש טיפים לא רעים מידי פעם זה 110 ש"ח לאירוע(5-6 שעות)...העבודה עצמה מאוד קשה אבל חפיף..

jonathan
11-07-07, 23:19
ממלצר בעולם ארועים...אוכל מה שבא לי וכמה שבא לי ויש טיפים לא רעים מידי פעם זה 110 ש"ח לאירוע(5-6 שעות)...העבודה עצמה מאוד קשה אבל חפיף..
באיזה אולם?

Elevation
11-07-07, 23:20
במיוחד בחיטוב?

אירובי קליל.

מתן18
12-07-07, 00:04
באיזה אולם?

היכל שלמה.."גן הלוטוס"

ran_z
12-07-07, 00:16
יש לי את העבודה הכי משעממת בעולם, היא רק חצי יום והמשכורת כמו יום שלם, עסק משפחתי בקיצור, בבקשה שמישהו יחטוף אותי לאזור המרכז, אני אעשה הכל, אני יקום בבוקר לאסוף את האשפה מהרחובות עם צריך, אני אקח שרפרף ואשב עליו ליד תחנה מרכזית ויתקן לאנשים חורים בנעליים, רק לעוף מהעיר הזאת שאנשים עוצרים פה להשתין בדרך לאילת.

Homie
12-07-07, 00:19
עובד כי צריך לעבוד, אבל אני לא יקבל אותו שכר במקום אחר בגיל שלי /:
טבח בפיצריה

P-a-n-1-c
12-07-07, 00:23

זה לא נחשב כסף טוב :\

bode
12-07-07, 00:26

איך אתם מוצאים את העבודות האלו.. אני רק בבניין אני מת לעוף משם..

300 שח ליום אבל..

toxicity
12-07-07, 00:26
110 שקל ל5 שעות טיפים לא כולל משכורת זה לא כסף טוב? תחשוב שהוא עושה בערך 20 שקל לשעה בנוסף לטיפים..

P-a-n-1-c
12-07-07, 00:29
110 שקל ל5 שעות טיפים לא כולל משכורת זה לא כסף טוב? תחשוב שהוא עושה בערך 20 שקל לשעה בנוסף לטיפים..

חשבתי ה110 שקל כולל הטיפים והמשכורת

Kachok
12-07-07, 00:34
יש לי את העבודה הכי משעממת בעולם, היא רק חצי יום והמשכורת כמו יום שלם, עסק משפחתי בקיצור, בבקשה שמישהו יחטוף אותי לאזור המרכז, אני אעשה הכל, אני יקום בבוקר לאסוף את האשפה מהרחובות עם צריך, אני אקח שרפרף ואשב עליו ליד תחנה מרכזית ויתקן לאנשים חורים בנעליים, רק לעוף מהעיר הזאת שאנשים עוצרים פה להשתין בדרך לאילת.

חחח תודה לה' על העבודה הזו
לא מתאמץ מי ישמע, הכסף טוב
אז מה אם משעמם?

בכל מקרה שוב,מי שלא עבד בארומה ביום שישי בלילה לא יודע מה זה משמרת כאסח:boxing:

Desperado
12-07-07, 00:34
אני עבדתי עד עכשיו בקייטרינג תאמינו לי לא לעבוד באוכל ואירועים זה ניצול רציני
ואין מי שישלם על הבעיות הגב!!! חארות!

עכשיו אני פותח עסק עם חבר של גננות,נתחיל לתקתק גינות בלי חארות שיושבים על הראש
(חוץ מבעל הגינה כמובן)

לא לעבוד בקייטרינג!!!

ahtung
12-07-07, 00:37
תכלס לעבודה זמנית אחלה עבודה יש לי,יש הפסקה בפרק זמן של 6-9 שעות עבודה שזה לרוב בלילה,יש יותר כסף לעשות,וגם יש חדר אוכל מעולה עם אוכל ברמה :)

מתן18
12-07-07, 00:59

למה לא? משלמים לי על מונית שפיישל,אני אוכל שני ארוחות גדולות שם,טיפים לא רעים בכלל+110 שקל ל5 שעות ומידי פעם גם 6 שעות..:closedeyes:

ran7
12-07-07, 01:00
בטח מרוצים!!!(:

Danielllo
12-07-07, 01:34
שליח פיצה בפיצרייה בקניון שזה ה-דבר יענו יש מיזוג אויר ואשכרה קר לך בחום הזה לא כמו בפיצרייה שכונתית שכל החום שיוצא מהתנורים זה נראה כאילו אתה עובד במדבר נוואדה, משכורת טובה 18 שקל לשעה בסיס + 100 שקל ממוצע למשמרת של 6 שעות רק טיפים ככה שיוצא לי במשמרת 6 שעות בערך 208 שקל + (אם להחשיב אם טיפים משהו בסביבות 35 שקל בשעה) ואני לא עושה כלום כל היום רק נוסע ומתאוורר כל היום בלי שאתה שם לב אתה רואה כבר ש12 בלילה ונגמר לך המשמרת, ממש עבודה טובה!! + פיצה אישית ובקבוק קולה סוף משמרת :)

בודיבילדר אני מבין אותך פעם בזמנו הייתי עובד פיקולו אם אתה יודע מה זה = גיהנום.

trhetrhe
12-07-07, 06:51
אני עובד אבל לא מרוצה......8 שעות אני יושב על התחת ולא עושה כלום ....לא עובר לי הזמן שם אני סובל!

Bodybuilder
12-07-07, 19:00
שליח פיצה בפיצרייה בקניון שזה ה-דבר יענו יש מיזוג אויר ואשכרה קר לך בחום הזה לא כמו בפיצרייה שכונתית שכל החום שיוצא מהתנורים זה נראה כאילו אתה עובד במדבר נוואדה, משכורת טובה 18 שקל לשעה בסיס + 100 שקל ממוצע למשמרת של 6 שעות רק טיפים ככה שיוצא לי במשמרת 6 שעות בערך 208 שקל + (אם להחשיב אם טיפים משהו בסביבות 35 שקל בשעה) ואני לא עושה כלום כל היום רק נוסע ומתאוורר כל היום בלי שאתה שם לב אתה רואה כבר ש12 בלילה ונגמר לך המשמרת, ממש עבודה טובה!! + פיצה אישית ובקבוק קולה סוף משמרת :)

בודיבילדר אני מבין אותך פעם בזמנו הייתי עובד פיקולו אם אתה יודע מה זה = גיהנום.

ואי אחי תאמין לי אצלנו במסעדה כשלבחורים השוטפי כלים נותנים לעבוד בתור פיקולו הם קופצים משמחה ! אצלנו בעבודה איאפשר להשוות שום דבר לשוטף כלים !
אבל גם פיקולו זה לא קל...

יiסי
12-07-07, 19:11
אני עובד אבל לא מרוצה......8 שעות אני יושב על התחת ולא עושה כלום ....לא עובר לי הזמן שם אני סובל!

הייתי במצב שלך , סליחה על הביטוי:
סתום את הפה שלך , סתום את הפה שלך , """ """ """" """ .
תתענג , תאמין לי ותאמין לי שאתה מלך כרגע.

Troya
12-07-07, 19:16
מישהו מכיר מקום שאפשר לעבוד בו בהרצליה פיתוח או נתניה?

trhetrhe
12-07-07, 22:32
הייתי במצב שלך , סליחה על הביטוי:
סתום את הפה שלך , סתום את הפה שלך , """ """ """" """ .
תתענג , תאמין לי ותאמין לי שאתה מלך כרגע.

אתה לא יודע איך אני סובל....למשל אני מסדר קצת סחורה פה ושם כבר עוברת לי שעה....שאני לא עושה כלום אני כל הזמן מסתכל בשעון והזמן לא זז!

Mr.Bazooka
12-07-07, 22:33
היום רבתי עם כולם בעבודה אירוע של אנשים מגעילים זבלות חתונה של הומואים ערסים
אמן שהחתן והכלה ימותו ולכולם יהיה אסון וורסאי.
כולם התחילו למצעוק עליי כאילו אני איזה חבר שלהם כמעט רבתי מכות עם ערס בן 50.

חרא של אנשים.
כאלה צריכים להרוג.

DropDead
12-07-07, 22:38
היום רבתי עם כולם בעבודה אירוע של אנשים מגעילים זבלות חתונה של הומואים ערסים
אמן שהחתן והכלה ימותו ולכולם יהיה אסון וורסאי.
כולם התחילו למצעוק עליי כאילו אני איזה חבר שלהם כמעט רבתי מכות עם ערס בן 50.

חרא של אנשים.
כאלה צריכים להרוג.

אתה ממלצר ?

Mr.Bazooka
13-07-07, 00:35
לא בדיוק..

יiסי
13-07-07, 00:38
אתה לא יודע איך אני סובל....למשל אני מסדר קצת סחורה פה ושם כבר עוברת לי שעה....שאני לא עושה כלום אני כל הזמן מסתכל בשעון והזמן לא זז!

אז תחשוב שהיו פותחים לך תתחת פה ושם והיית מסתכל בשעון והזמן לא זז? ככה זה אצלי
אנשים תתחילו להסתכל על הצד החיובי בכול דבר שאתם עושים תמיד יהיו יותר גרועים ממכם.
ותמיד יש יותר גרוע מהכי גרוע :)

Mazoz3
13-07-07, 00:38
יש לי תעבודה הכי סטייל בעולם - העניין הוא שאני לא הולך לעבוד.. אין לי כח לזה חחח לא צריך תכסף למשהו..
העבודה היא עבודה שאמא שלי סידרה לי במשרד שלה, אני יושב במשרד ממוזג משלי ומסדר ארכיון לפי שנים.... אני יכול לבוא מתי שאני רוצה, באיזה ימים שאני רוצה וכמה שעות שאני רוצה חחח אמרתי בהתחלה נלך כל יום וזה אבל הלכתי כמה פעמים ומאז אני לא הולך חחח.. התשלום גם בן זונה.. לעבודה הזאתי (שחצי מהזמן אני במשרד של אמא שלי אוכל שותה משחק במחשב וכאלה) אני מקבל 30 שקל לשעה.

יiסי
13-07-07, 00:48
יש לי תעבודה הכי סטייל בעולם - העניין הוא שאני לא הולך לעבוד.. אין לי כח לזה חחח לא צריך תכסף למשהו..
העבודה היא עבודה שאמא שלי סידרה לי במשרד שלה, אני יושב במשרד ממוזג משלי ומסדר ארכיון לפי שנים.... אני יכול לבוא מתי שאני רוצה, באיזה ימים שאני רוצה וכמה שעות שאני רוצה חחח אמרתי בהתחלה נלך כל יום וזה אבל הלכתי כמה פעמים ומאז אני לא הולך חחח.. התשלום גם בן :):):):).. לעבודה הזאתי (שחצי מהזמן אני במשרד של אמא שלי אוכל שותה משחק במחשב וכאלה) אני מקבל 30 שקל לשעה.

זה מה שנקרא גנטיקה מטורפת..

sneori2
13-07-07, 00:56
אני עובד במסחן ולא כל כך מרוצה כי פשוט קורעים אותי שם נותנים לי לפתוח כמויות של סחורה ענקיות!!! ועוד הם כל דקה מזרזים אותי!!! ואני עושה פי איזה 7 ממה שהמנהל מחסן עושה!!! ועוד בפחות זמן!

Troya
13-07-07, 10:17
העבודה היא עבודה שאמא שלי סידרה לי במשרד שלה, אני יושב במשרד ממוזג משלי ומסדר ארכיון לפי שנים.... אני יכול לבוא מתי שאני רוצה, באיזה ימים שאני רוצה וכמה שעות שאני רוצה חחח אמרתי בהתחלה נלך כל יום וזה אבל הלכתי כמה פעמים ומאז אני לא הולך חחח.. התשלום גם בן :):):):).. לעבודה הזאתי (שחצי מהזמן אני במשרד של אמא שלי אוכל שותה משחק במחשב וכאלה) אני מקבל 30 שקל לשעה.
במקומך הייתי עובד כל הקיץ לא יהיו לך הרבה הזדמנויות כאלה עדיף עכשיו להרוויח הרבה כסף

Ori_D
13-07-07, 13:56
Daniello זה פחות או יותר התיכנון שלי, אני רוצה לעבוד איזה חצי שנה בקולנוע עדיין, אולי פחות לעשות קצת כסף בצד להוציא רישיון על 500 ומעלה אני בן 18 נה נה בננה
ואז ללכת לעבוד במישלוחים!

Mr. Bazooka אסון ורסאי זה די נושא רגיש אצלי אחות של האקסית שלי נהרגה שם, שונית כהן קראו לה, כל פעם שמדברים על המשפט על האולם הזה רואים את המשפחה שלה שם.

וכן אני מסכים שלעבוד במלצרות זאת עבודת ניצול נטו, אתה חוזר סחוט הביתה עובד קשה מאוד, אנשים יודעים להריץ אותך הלוך חזור הלוך חזור, והרבה פעמים לא מביאים טיפ!

עדיף שתחפשו בחנויות בכל מיני כאלה ותעשו אחלה כסף
אני פשוט מביא ארוחה חמה בקופסאות אני חושב שאנשים מסתכלים עליי בצורה עקומה שבמקום לאכול סנדוויץ' אני אוכל פסטה וחזה עוף אבל על מי אני שם? ;)

MagneZium
13-07-07, 14:56
Daniello זה פחות או יותר התיכנון שלי, אני רוצה לעבוד איזה חצי שנה בקולנוע עדיין, אולי פחות לעשות קצת כסף בצד להוציא רישיון על 500 ומעלה אני בן 18 נה נה בננה
ואז ללכת לעבוד במישלוחים!

Mr. Bazooka אסון ורסאי זה די נושא רגיש אצלי אחות של האקסית שלי נהרגה שם, שונית כהן קראו לה, כל פעם שמדברים על המשפט על האולם הזה רואים את המשפחה שלה שם.

וכן אני מסכים שלעבוד במלצרות זאת עבודת ניצול נטו, אתה חוזר סחוט הביתה עובד קשה מאוד, אנשים יודעים להריץ אותך הלוך חזור הלוך חזור, והרבה פעמים לא מביאים טיפ!

עדיף שתחפשו בחנויות בכל מיני כאלה ותעשו אחלה כסף
אני פשוט מביא ארוחה חמה בקופסאות אני חושב שאנשים מסתכלים עליי בצורה עקומה שבמקום לאכול סנדוויץ' אני אוכל פסטה וחזה עוף אבל על מי אני שם? ;)
בקולנוע יש לך שם חברה שעובדים שהם מתחת ל18 או שכולם חייב מעל 18?

Ori_D
13-07-07, 14:58
חייב מעל 18 אחי אבל תנסה אולי אצליכם יקחו גם מתחת ל-18

Mazoz3
13-07-07, 16:54
במקומך הייתי עובד כל הקיץ לא יהיו לך הרבה הזדמנויות כאלה עדיף עכשיו להרוויח הרבה כסף
אני יודע שאתה צודק.. אני לא אמצא עוד עבודה כזאת.. אבל מצד שני אין לי גם כלכך למה לעבוד..

SuzukiR
13-07-07, 18:32
אני יודע שאתה צודק.. אני לא אמצא עוד עבודה כזאת.. אבל מצד שני אין לי גם כלכך למה לעבוד..

תמיד יש למה לעבוד

סדר יום סתם דברים שאתה רוצה ליקנות לעצמך

מישמעת עצמית
מחויבות
לא להיות עצלן

תמיד יש בשביל מה לעבוד אבל הבחירה היא שלך

לחיות כל הזמן על חשבון ההורים שלך או לגלות קצת עצמאות משל עצמך

bode
13-07-07, 18:34
First of all , the most important value is hard-work.
Hard-work is an influential value because if children do not respect it ,
they will grow up to be lazy.
In addition, they are immoral about their work.
To sum up, hard-work is one of the "ingredients" of our lives

tom5
13-07-07, 22:41
איזה סניף אתה עובד של קפה הלל?
במושבה

Mazoz3
13-07-07, 23:10
תמיד יש למה לעבוד

סדר יום סתם דברים שאתה רוצה ליקנות לעצמך

מישמעת עצמית
מחויבות
לא להיות עצלן