PDA

צפה בגרסא המלאה : כאב באמות

בן21
22-10-06, 18:43
יש לי כבר שבוע כאבים בשני האמות שלא עובר לי לא יודע מה עשיתי שגרם לזה אבל זה מציק ולא עובר.
מסוג הכאב שקורה אחרי שעושים תרגיל עצבני לדו-ראשי אבל כאב קבוע במיוחד כשאני מאמץ את היד או נוגע באמה במקום ספציפי .
מה לעשות?

NIRAN
22-10-06, 18:45
לכתוב בפורום פציעות ספורט

AVI-הנוקם
22-10-06, 19:24
כול השבוע בכול הדברים ללך לרופא ומהר

Ronush
23-10-06, 18:50
אני במקומך הייתי עובד טיפה על האמות כי יש מצב שהם חלשות.

קרה לי את אותו מקרה כאשר הייתי עובד על יד קדמית והאמות היו כואבות ולי וזה היה מציק
ואז התאמנתי במשך שבוע וחצי על האמות וזה עבר תודה לאל.

Leo
23-10-06, 19:06
יש מצב שזה טנדוניס
היה לי את זה כשהתחלתי להתאמן על מטח יד אחת שאפילו עכשיו אני בקושי יכול להחזיק את המוט כמה שניות לפני שאני מחליק ואז עבר אחרי שבועיים זה בגלל שהגידים שלך חלשים אז נוצר שמה פצע והוא ניהיה גרוע עם כל פעם שאתה מנצל את האמה אם הייתי נח כמו שצריך היה עובר לי תוך 5 ימים כי לא היה משהו רציני

Yoshi-Moto
23-10-06, 19:13
יש מצב שזה טנדוניס
היה לי את זה כשהתחלתי להתאמן על מטח יד אחת שאפילו עכשיו אני בקושי יכול להחזיק את המוט כמה שניות לפני שאני מחליק ואז עבר אחרי שבועיים זה בגלל שהגידים שלך חלשים אז נוצר שמה פצע והוא ניהיה גרוע עם כל פעם שאתה מנצל את האמה אם הייתי נח כמו שצריך היה עובר לי תוך 5 ימים כי לא היה משהו רציני
אני עובד עשיו על מתח ביד אחת ישלך טיפים?(מה לא לעשות כדי שזה לא יקרה לי)

dstyle
23-10-06, 19:16
גם לי זה קרה זה כמו דלקת כזאת היה לי את זה שעבדתי על יד קדמית אז תפסיק לעבוד על יד קדמית אמות וכל מה שכואב לךשבועיים ככה אחרי השבועיים תתחיל לחזור לאימונים על המקומות האלו באופן הדרגתי ותתחיל לאמן תאמות ככה שהן יהיו חזקות יותר השריר שמסביב לגידים יהיה חזק יותר ותפצע שם פחות

AVI-הנוקם
24-10-06, 09:48
והרוב פה ששואלים אותם אומרים לא צריך להיתאמן על האמות

PoweRule
24-10-06, 16:45
בן, פעם הבאה לפרסם בפורום המתאים !

Psychopath
24-10-06, 18:15
גם לי זה קרה
גם שאלתי על זה בפורום לא זוכר מה ענו לי
בכל אופן לפי מה שהבנתי זה כי הגוף לא מוכן למשקולות האלה והגידים חלשים
תן מנוחה, תתחיל לאמן לאט את האמות ואז תעבור לבייספס.

KoKo
24-10-06, 19:18
גם לי יש בעיה באמות
ואני משתגע מזהההההההה

כל פעם אחרי שאני עובד על בייספס באים הכאבים
הנה פה חח :

http://img337.imageshack.us/img337/6684/dfdfdfsdfdsfty6.gif

זה בדיוק על הקו הזה שיש בין האמה לשאר הזרוע
לעוד מישו יש כאבים באותו אזור או היו לו כאבים ?