PDA

צפה בגרסא המלאה : אחרי אימון:אבקת חלבון או גיינר+עוד שאלות

gozal
12-07-07, 14:41
נגמרת לי האבקה עוד שבוע בערך ואני מתלבט האם להמשיך עם אבקת חלבון או לעבור לגיינר.
בגלל זה יש לי כמה שאלות:
1.מה עדיף אחרי אימון-אבקת חלבון+סוכר ענבים או גיינר?
2.מה ההבדל בין הפחמימות בגיינר לבין פחמימות מאוכל מבחינת איכות ומבחינת ספיגה בגוף? האם הם יותר "טובות" וינוצלו באופן טוב יותר?
3.האם הגדילה תהיה שונה עם גיינר לעומת אבקת חלבון+תזונה נכונה?
4.אם אני יגיע לעודף פחמימות מהגיינר אז הם יהפכו לשומן?(אל תתקפו אותי בבקשה...אני יודע שזה נשמע Noob ביותר אבל איזה מוכר מחנות תוספים אמר לי שלא מכיון שכל הפחמימות ינוצלו לבניית השריר ולא יהפכו לשומן בגלל זה אני רוצה לדעת,אני מניח שהתשובה תהיה כן אבל בכל זאת)

אני יהיה פה רק ב11 וחצי בלילה ככה אז סליחה אם אני לא עונה או מגיב לכם
נתונים שלי למקרה שתרצו לדעת: גובה 174 -
משקל 59-60
אחוזי שומן 10.5%

תודה חברים...וסליחה על החפירה

trx--->sus
12-07-07, 15:02
אם אתה מצליח לעלות בלי גיינר אז הגיינר יהיה מיותר זה תלוי איך עד עכשיו הסתדראת בלי גיינר

maya
12-07-07, 21:23
הכול תלוי בתפריט שלך אם אתה מצליח לעלות אם תזונה וחלבון רק בתור חלבון זמין אז סבבה אם אתה לא מצליח לאכול מספיק קלוריות אז תלך על גיינר

פומה
12-07-07, 21:54
הסיבה שהרבה אנשים רוכשים אבקת חלבון ומוסיפים פחמימות (תמרים,סוכר ענבים) מאשר לרכוש גיינר זו סיבה כלכלית
אם אין לך בעיה כלכלים ואתה מוכן להוסיף עוד 100-150 ש"ח על גיינר אז תלך על גיינר

gozal
12-07-07, 23:32
עדיין לא עניתם לי על השאלות ספציפית...מישהו יכול?

eranabras
13-07-07, 02:31
עדיין לא עניתם לי על השאלות ספציפית...מישהו יכול?

אתה נכון להיום שוקל 60..תגיד לנו כמה עלית במהלך התקופה שלקחת את האבקת חלבון..
איזה רמה התחלת???
50 קילו?? 57 קילו??? תעדכן אותנו

gozal
13-07-07, 09:32
עליתי משהו כמו 10 קילו מתוכם 3 קילו שומן...עכשיו אני לא יודע אם להמשיך עם אבקת חלבון או לעבור לגיינר...אני אוכל טוב ואין לי בעיה לדחוף אוכל כי אני תמיד רעב אבל מעניין אותי לדעת קצת יותר על הגיינר מבחינת פחמימות והספיגה שלהם בגוף לעומת אוכל רגיל...אז אם תוכלו לענות על השאלות שלי מלמעלה אני אשמח
תודה

gozal
13-07-07, 12:25
מקפיץ :basketball:

ice13
13-07-07, 12:36
בגיינרים הטובים יש פחמימות מורכבות וטובות יותר מאשר בסתם אוכל שתאכל!
אין שומן/ או שיש שומן איכותי!
סה"כ ברור שמנת הגשה של גיינר טו עדיפה על ארוחהאבל השאלה אם שווה לממן את זה? אם אתה יכול לעשות ארוחה טובה שמורכבת מחלבון איכותי, פחמימות מורכבות ושומן איכותי אז זה לא משנה!

ThaiB0X
13-07-07, 12:37
מן הסתם הספיגה שלו הרבה יותר מהירה, גם בגלל שהוא מגיע בצורת נוזל, וגם בגלל שהוא לא מכיל שומן.
אבל בתור אחד שמשתמש בserious Mass, לדעתי תוותר על זה אם יש לך קיבה מספיק גדולה לדחוף כמויות גדולות של אוכל.

eranabras
13-07-07, 12:40
עליתי משהו כמו 10 קילו מתוכם 3 קילו שומן...עכשיו אני לא יודע אם להמשיך עם אבקת חלבון או לעבור לגיינר...אני אוכל טוב ואין לי בעיה לדחוף אוכל כי אני תמיד רעב אבל מעניין אותי לדעת קצת יותר על הגיינר מבחינת פחמימות והספיגה שלהם בגוף לעומת אוכל רגיל...אז אם תוכלו לענות על השאלות שלי מלמעלה אני אשמח
תודה

אם עלית 10 קילו עם החלבון לדעתי תמשיך עם החלבון...
ושתגיע למשקל נורמלי לגובה שלך אני חושב ש 67 קילו זה מושלם..67-68
אני ממליץ לך להעלות במשקל עוד קצת ואז לעשות חיטוב ולהוריד את אחוזי השומן לאט לאט..ולחטב