PDA

צפה בגרסא המלאה : Ynet שברו שיא

Antonator1
13-07-07, 14:53
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3106837,00.html

תקראו את כל החלקים. אני לא מאמין שנותנים לאנשים האלה להיות מאמנים אישיים.

Antonator1
13-07-07, 15:01
אתם חייבים לקרוא את זה - אל תטביעו את האשכול.

Moshe
13-07-07, 15:09
" אני משתדל לאכול בריא ובטח שלא אוכל בשתיים בלילה".
טוב נו Ynet , מפורסמים , מה עוד אפשר לצפות..

Bullet
13-07-07, 15:11
50% מהקטע במאמן אישי זה פשוט לדרבן אנשים עצלנים להתאמן.
ה50% האחרים זה ההמלצות של האימונים והתזונה. את ה50% הראשונים הם עושים... את ה50% האחרים... הם גם עושים אבל לא על הצד הטוב ביותר.

"האימון מתחיל עם תרגילי גמישות, מתיחות ובטן, ולאחר מכן עובדים על חיטוב השרירים. אני עובד איתה במשקלים נמוכים והרבה חזרות. "

ShaySE
13-07-07, 15:11
איזה רמה פפפפפפפפפ חחחחחח

אלה מאמנים אישיים? חחחחחח

שיילכו לאמן ברווזים =\

אני גם לא מבין מאיפה Ynet ממציא את הכתבות האלה?!!?:(

Moshe
13-07-07, 15:12
לפעמים אני תוהה שאנחנו חיים בבועה של עצמנו...

IRON-MASS
13-07-07, 15:12
זה לא מזיז לי. שיהייה להם בכיף ושיעשו מה שהם רוצים.

damn
13-07-07, 15:13
השאלה שלי אליכם אלה שאומרים שהמאמנים האלה כ"כ גרועים:

איך אחרי הכל... יש לנשים שמתאמנות עם המאמנים האלה גוף יפה מאוד?

Antonator1
13-07-07, 15:14
הכי מעצבן אותי שהם מדברים על פיתוח גוף כמו איזו מחלה. כולם חייבים להגיד "המטרה שלי זה לא ניפוח, אלא חיטוב וחיזוק השריר" - נשבע לכם, אם אני עוד פעם אחת שומע את המשפט הזה בשידור חי אני אשתגע. אצל כולם יש את המטרה הנעלה של חיטוב וחיזוק השריר.

Bullet
13-07-07, 15:17

ת'אמת לנשים אימונים לא כ"כ יועילו לטיפוח הגוף. אצלן זה הרוב גנטיקה. מה כבר אישה צריכה כדי להראות טוב? חזה סביר, תחת סביר, יחס מתאים בין המותניים לירכיים, פנים מושכות ושיער יפה. את כל אלו משיגים בעזרת גנטיקה ותו לא. כמובן שצריך לשמור שלא להשמין אבל זה עניין שמלא נשים מצליחות בו ללא מאמנות אישיות וללא ספורט.

Antonator1

נו באמת... כסף, וגנטיקה ואפקטים של המצלמה אולי? יש ברחובות בחורות חטובות שבקושי מתאמנות בכלל.

erezg
50% מהקטע במאמן אישי זה פשוט לדרבן אנשים עצלנים להתאמן.
ה50% האחרים זה ההמלצות של האימונים והתזונה. את ה50% הראשונים הם עושים... את ה50% האחרים... הם גם עושים אבל לא על הצד הטוב ביותר.

"האימון מתחיל עם תרגילי גמישות, מתיחות ובטן, ולאחר מכן עובדים על חיטוב השרירים. אני עובד איתה במשקלים נמוכים והרבה חזרות. "

נו בטח.. הוא התכוון שהם עובדים בטווח חזרות מטבולי בכדי לדלל גליקוגן ולעודד שריפת שומן.. :wiggle:

Bullet
13-07-07, 15:19
וחיזוק השריר.
אני בכלל לא מבין את הקטע הזה... הם יודעים מה זה חיזוק בכלל?! הם בטח מתכוונים שהשריר הוא קשה ולא רך (יעני חטוב, שאין עליו שומן ועור רופף).
חח עד שהם לא עושים את שלושת הגדולים הם לא חזקים באמת!

Mr.Bazooka
13-07-07, 15:21
Lol שימו לב לזה:
סולמי: "אנו עובדים על שריפת שומנים ואימוני כוח כי בוני אוהב מאוד קוביות בבטן. את הפעילות האירובית במכון הוא עושה לבד ואיתי הוא עושה אימון משקולות בחדר הכושר כשהמטרה לחזק ולבנות שריר, אבל מאחר שבוני הוא ספורטאי שהתאמן כל חייו, הוא מאוד חזק ועובד במשקלים גבוהים עם מעט חזרות".

גינצבורג: "אני לא בעניין של להיות מר עולם ולכן אנחנו עובדים על כוח וחיטוב השריר, לא על ניפוח".

Moshe
13-07-07, 15:23
הכל בגלל וינגייט מוסד לדיסלקטים אם תסלחו לי ותרשו לי לומר את זה ואני יודע שיש פה כמה יוצאי וינגייט אבל הכל מתחיל משם.

damn
13-07-07, 15:26
נו באמת... כסף, וגנטיקה ואפקטים של המצלמה אולי? יש ברחובות בחורות חטובות שבקושי מתאמנות בכלל.
שכחת פוטושופ =]

*אבל תסתכל.. נינט טייב למשל... מאחת שהיה לה גוף של סבתא עיראקית היא הפכה לכוסית.

Antonator1
13-07-07, 15:26
אפשר לחשוב שאם הם "יעבדו על ניפוח" אז הם ישר טופחים כמו עוגת שמרים.

Bullet
13-07-07, 15:28
הכל בגלל וינגייט מוסד לדיסלקטים אם תסלחו לי ותרשו לי לומר את זה ואני יודע שיש פה כמה יוצאי וינגייט אבל הכל מתחיל משם.
לא נכון. וינגייט מלמדים בסדר לפי מה שהבנתי מאנשים שלומדים שם.
שורש הבעיה הוא תרבות יונקי הסויה, ששם יותר מדי שרירים זה מגעיל וגבר צריך להיות שחיפון, וכשאתה מתאמן בחדר כושר אתה צריך להתאמן עם חיוך מיליון דולר ולא להזיע יותר מדי וכו'

damn
13-07-07, 15:29
שורש הבעיה הוא תרבות יונקי הסויה, ששם יותר מדי שרירים זה מגעיל וגבר צריך להיות שחיפון, וכשאתה מתאמן בחדר כושר אתה צריך להתאמן עם חיוך מיליון דולר ולא להזיע יותר מדי וכו'
שמע בולט, החברה היא זו ש"קובעת" מה יהיה "צו האופנה" אם להיות שחיף זה מה שהולך היום, אף אחד לא יכול להגיד על זה שומדבר.

זה שאנחנו מעדיפים להיות בחורים כבדים עם מסה על הגוף ולא להיות רק עור ועצמות, זה משהו אחר.

Antonator1
13-07-07, 15:29
שורש הבעיה הוא תרבות יונקי הסויה, ששם יותר מדי שרירים זה מגעיל וגבר צריך להיות שחיפון, וכשאתה מתאמן בחדר כושר אתה צריך להתאמן עם חיוך מיליון דולר ולא להזיע יותר מדי וכו'קלעת מה זה בול - אין דבר שאני שונא יותר מחיוכים בזמן אימון! במיוחד בערוצים מסחריים ששם החיוך הוא חיוך מזוייף מאוזן לאוזן.

Bullet
13-07-07, 15:38
קלעת מה זה בול - אין דבר שאני שונא יותר מחיוכים בזמן אימון! במיוחד בערוצים מסחריים ששם החיוך הוא חיוך מזוייף מאוזן לאוזן.
מילא לי אישית אין בעיה עם זה, ועם העובדה שאנשים מדברים בטלפון באמצע סט או באמצע אירובי, שיבושם להם. אבל זה לא נעים כשנועצים בך מבט כי אתה עושה סקוואט שהוא מתחת למקביל. פעם אחת תרגלתי power clean ואיזה ילד עמד ממש מולי מול האף שלי וצפה בי :laugh:

damn
13-07-07, 15:42
מילא לי אישית אין בעיה עם זה, ועם העובדה שאנשים מדברים בטלפון באמצע סט או באמצע אירובי, שיבושם להם. אבל זה לא נעים כשנועצים בך מבט כי אתה עושה סקוואט שהוא מתחת למקביל. פעם אחת תרגלתי power clean ואיזה ילד עמד ממש מולי מול האף שלי וצפה בי :laugh:
אבל לפעמים זה כיף לראות את כל השחיפונים שעובדים 200 חזרות עם 3 ק"ג בייספס בשביל "לחטב" את השריר...
ואז שאתה בא ועושה 10 חזרות עם משקל הגוף שלהם, הם מזילים ריר.

eyalamzleg
13-07-07, 15:43
אני מבקש לא להישתמש במילה דיסלקט כהצגה לבן אדם טיפש

Bullet
13-07-07, 15:44
אבל לפעמים זה כיף לראות את כל השחיפונים שעובדים 200 חזרות עם 3 ק"ג בייספס בשביל "לחטב" את השריר...
ואז שאתה בא ועושה 10 חזרות עם משקל הגוף שלהם, הם מזילים ריר.
שלשום היה קטע מה-זה מצחיק, kachok עשה מקבילים עם 15 קילו עליו, ו3 ילדים צפו בו ואחד אמר לשני "וואו... הוא עובד על יד קדמית!!!"

ואח"כ איזה אחד (בטח 60 קילו) מהם הלך למקבילים וניסה לחכות את kachok, והוא עשה איזה 5 נראה לי ואז הגיע לכשל ונפל וקיבל את שוק החיים שלו מהנפילה :):):):)

Night_Wolf
13-07-07, 16:06
מאמנים אישיים טחחחחחחחחח ממש חצי מהפורום פה יודע להיתאמן יותר טוב מהם ואנטון אם יש לך משהו שלילי להגיד להודעה שלי סתום תפה ותחסוך את זה לעצמך!

Antonator1
13-07-07, 16:12
מאמנים אישיים טחחחחחחחחח ממש חצי מהפורום פה יודע להיתאמן יותר טוב מהם ואנטון אם יש לך משהו שלילי להגיד להודעה שלי סתום תפה ותחסוך את זה לעצמך!
מה אתה רוצה?

Night_Wolf
13-07-07, 16:17
מה אתה רוצה?

שתישב בשקט ולא תצטט תהודעות שלי כי אחרי הפוסט של שגיא גרשגורן בא לי לשסף לך תגרון

Antonator1
13-07-07, 16:19
שתישב בשקט ולא תצטט תהודעות שלי כי אחרי הפוסט של שגיא גרשגורן בא לי לשסף לך תגרון
וואלה...

Night_Wolf
13-07-07, 16:19
וואלה...
כן.
לנסות?אתה מוזמן לבוא למר ישראל:)

Antonator1
13-07-07, 16:22
כן.
אני צריך להתחיל לפחד או משהו? אני לא מבין את הנקודה. הגנתי על שגיא גרשגורן, ביג דיל. אפשר לחשוב שאני זה שקיללתי אותך ולא הוא...

Desperado
13-07-07, 16:22
כן.

מתי זה יוצא תאמת

Night_Wolf
13-07-07, 16:23
מתי זה יוצא תאמת

נאבא לא בטוח עדין לקראת סוף אוגוסט
IFBB ב18 לאוגוסט במוצאי שבת זה יוצא בהדר יוסף (באולם כדורסל) בתל אביב.

Night_Wolf
13-07-07, 16:24
אני צריך להתחיל לפחד או משהו? אני לא מבין את הנקודה. הגנתי על שגיא גרשגורן, ביג דיל. אפשר לחשוב שאני זה שקיללתי אותך ולא הוא...

אתה לא צריך לפחד אבל להיזהר בתגובות שלך אלי כי בזמן האחרון הן התחילו ממש להרגיז אותי :closedeyes:
ואם אתה מגן על בן אדם שמלכלך ויורד על הפורום כל הזמן לך תהיה חבר שלו ותעזוב.

Antonator1
13-07-07, 16:33
אתה לא צריך לפחד אבל להיזהר בתגובות שלך אלי כי בזמן האחרון הן התחילו ממש להרגיז אותי :closedeyes:
ואם אתה מגן על בן אדם שמלכלך ויורד על הפורום כל הזמן לך תהיה חבר שלו ותעזוב.
יותר מחצי מישראלבודי נמצאים בפורום שלהם. אני מגן עליו בתור מפתח גוף. הרבה אנשים מפה שאין להם את הנסיון ואת הידע שלו, ולרובם גם את הגוף שלו שופכים עליו זבל בלי סוף. לא התייחסתי לאופי שלו. אני לא מכיר אותו בכלל. ודי להתנהג כאילו הפורום שלך. תעזוב, תעזוב, תעזוב, תעזוב... פורום זה בשביל תגובות וכל אחד יגיד מה שבא לו כל עוד זה לא קיצוני. ואני לא אמרתי שום דבר קיצוני. יש פה אנשים שאני נהנה לדבר איתם - אז למה שאני אעזוב?

אני לא אוהב את הירידות שלהם על הפורום הזה ואני גם לא אוהב את הירידות של הפורום הזה על הפורום שלהם. סתם גידופים מטומטמים חסרי בסיס משני הצדדים בלי לדעת מי צודק ומי טועה.

Antonator1
13-07-07, 16:37
טוב, עזוב - אין לי סבלנות לריבים עכשיו... סתם מיותר.

Night_Wolf
13-07-07, 16:46
יותר מחצי מישראלבודי נמצאים בפורום שלהם. אני מגן עליו בתור מפתח גוף. הרבה אנשים מפה שאין להם את הנסיון ואת הידע שלו, ולרובם גם את הגוף שלו שופכים עליו זבל בלי סוף. לא התייחסתי לאופי שלו. אני לא מכיר אותו בכלל. ודי להתנהג כאילו הפורום שלך. תעזוב, תעזוב, תעזוב, תעזוב... פורום זה בשביל תגובות וכל אחד יגיד מה שבא לו כל עוד זה לא קיצוני. ואני לא אמרתי שום דבר קיצוני. יש פה אנשים שאני נהנה לדבר איתם - אז למה שאני אעזוב?

אני לא אוהב את הירידות שלהם על הפורום הזה ואני גם לא אוהב את הירידות של הפורום הזה על הפורום שלהם. סתם גידופים מטומטמים חסרי בסיס משני הצדדים בלי לדעת מי צודק ומי טועה.

שמע,זה לא ה"פורום שלהם" ולא ה"פורום המתחרה" זה רק הדרעק המעפן הזה!!!!!!!!
אני נכנסתי ל"פורום שלהם" ולא ראיתי משתמשים יורדים שם על ישראלבודי ראיתי רק את הפליץ הזה פותח פוסטים וכותב הודעה שלוקחת 4 עמודים רצופים ומספר כמה שה"פורום שלנו" חרא ולא טוב ויש פה תינוקות ולא צריך להכנס לפה ואז "ההנהלה שלהם" (שספרה לי בעבר מה הם חושבים על גרשגורן שמציף את האתר בהודעות הספאם שלו) פשוט מוחקים את הפוסט או נועלים אותו.
אין לי ריב שם אם אף אחד דווקא יש שם אחלה אנשים ומקצוענים פשוט הדרעק הזה מצחיק אותי בהודעות שלו אז אני צוחק עליו בחזרה,ומעצבן אותי שאחד כמוך פה שבד"כ תמיד שלילי,עצוב,כועס,רגזן חייב להרוס את האוירה אז פשוט רשמתי תגובה קצת קיצונית בפוסט הזה ורשמתי לך כבר למה אני לא רוצה שאחד כמוך יגיב לי או יצטט אותי.

Antonator1
13-07-07, 16:50
יש לי רעיון - בוא נגיע למסקנה משותפת ונימנע מריב? אני הבנתי אותך, אתה הבנת אותי (אני מקווה). אני לא רואה פה שום סיבה לפתיחת תיבות פנדורה.

כמה שאני שלילי - חם מזג אני לא.

ThaiB0X
13-07-07, 16:51
על איזה פורום מדובר אם יורשה לי לשאול ?

Moshe
13-07-07, 16:53
Night_Wolf תשנה תחתימה במקום אם לעם :|

tomerA
13-07-07, 17:27
חחחח חיטוב השריר
במקום זה הייתי שולח אותם לגיל או משהו והם היו מתחטבים פי 10000

Yoggie
13-07-07, 17:40
רודריגו בחור טוב, מצחיק אותי כל פעם מחדש לראות אותו בטלויזיה, שונה כל כך מאיך שהוא היה כחייל. שירתנו יחד בצבא...

IRON-MASS
13-07-07, 17:48
רודריגו בחור טוב, מצחיק אותי כל פעם מחדש לראות אותו בטלויזיה, שונה כל כך מאיך שהוא היה כחייל. שירתנו יחד בצבא...

שיגידו כאן מה שיגידו, הבן אדם צבר מאסה לא רעה בזמן האחרון.:sbb4:

VoRteX
13-07-07, 18:13

היית בסיירת גולני? חשבתי היית בעוקץ...

blinki
13-07-07, 18:23
טל שחם הזאת שכנה שלי, עלק 40+ יותר נכון 55+ אבל היא שווה בטירוף יש לה חיטוב מטורף שישיית קוביות ,ורידים בידיים וברגליים ויש עלייה שרירים עדינים כאלה קיצר שווה נגיסה

VoRteX
13-07-07, 18:30
טל שחם הזאת שכנה שלי, עלק 40+ יותר נכון 55+ אבל היא שווה בטירוף יש לה חיטוב מטורף שישיית קוביות ,ורידים בידיים וברגליים ויש עלייה שרירים עדינים כאלה קיצר שווה נגיסה

ורידים בידיים ורגליים זה גברי ומגעיל אצל נשים.

slim shady
13-07-07, 18:30

לפי התאור שלך היא לא שווה בכלל אחי... :dry:

Leo
13-07-07, 18:43
זה לא Ynet אלא זה מנטה

הם חושבים שאנחנו נלך להתאפר לחדר כושר

למה התקשורת הזאת נותנת לנו את כל הסיבות לשנוא אותם?

Logout
13-07-07, 21:13
חחwtf?!?