PDA

צפה בגרסא המלאה : סיכום אחר הצהריים בחנות של ישראל בודי :)

arbel2
13-07-07, 17:36
אז היום באתי לחנות כמנהגי בימי שישי בצהריים

דבר ראשון זה ככה : יותם הוא רישמית אחד האנשים היותר מצחיקים שאני מכיר , באמצע היום אנחנו החלטנו לקפוץ לארומה כי הילדון רצה לאכול , ויושבת שם בחוץ בלונדינית מהממת פשוט , אז אנחנו כזוג גברים חרמנים יושבים ובוהים בה דרך החלון ,מריצים קצת צחוקים ,והיא באלגנטיות נכנסת פנימה עם הבחור שהיה איתה (שהיה מכוער כמו הלילה דרך אגב ) ,ומתיישבת מטר מאיתנו , יותם בתגובה ? "טוב ,זה כבר פשוט רוע לב ",כשציינתי כמה הבחורה רזה יותם אומר " טוב ,יש מצב שהיא יותר קטבולית ממני "

דבר שני : כשבולסים 5 חטיפי חלבון בבת אחת גומרים בממוצע בקבוק וחצי של מים מינרלים

ואז איזה אורח של כבוד החליט לקפוץ לחנות ? גלעד "נייט וולף" ,אחי המאומץ ובחור יקר לכל הדעות ,תקשיבו הבחור הזה נהיה קרנף מיום ליום ,הוא יהיה אחד המפלצות יום אחד ,תזכרו מה שאמרתי לכם :)

בקיצור ? יום מגניב לחלוטין ברמת גן , מי ייתן ויהיו עוד הרבה כאלה.

IRON-MASS
13-07-07, 17:42

דבר ראשון זה ככה : יותם הוא רישמית אחד האנשים היותר מצחיקים שאני מכיר , באמצע היום אנחנו החלטנו לקפוץ לארומה כי הילדון רצה לאכול , ויושבת שם בחוץ בלונדינית מהממת פשוט , אז אנחנו כזוג גברים חרמנים יושבים ובוהים בה דרך החלון ,מריצים קצת צחוקים ,והיא באלגנטיות נכנסת פנימה עם הבחור שהיה איתה (שהיה מכוער כמו הלילה דרך אגב ) ,ומתיישבת מטר מאיתנו , יותם בתגובה ? "טוב ,זה כבר פשוט רוע לב ",כשציינתי כמה הבחורה רזה יותם אומר " טוב ,יש מצב שהיא יותר קטבולית ממני "

דבר שני : כשבולסים 5 חטיפי חלבון בבת אחת גומרים בממוצע בקבוק וחצי של מים מינרלים

ואז איזה אורח של כבוד החליט לקפוץ לחנות ? גלעד "נייט וולף" ,אחי המאומץ ובחור יקר לכל הדעות ,תקשיבו הבחור הזה נהיה קרנף מיום ליום ,הוא יהיה אחד המפלצות יום אחד ,תזכרו מה שאמרתי לכם :)

*ארבל משתף את החבר'ה בכמה רגעים של אושר*

שמח שנהנת אח גדול:)

jonathan
13-07-07, 17:43
חחחחחח דווקא תכננתי לבוא היום לחנות..! אני צריך אבקה ..אבל לא סגרתי עם טעם ועוד כמה דבירים..
ואיפה יש ארומה בדיוק ליד החנות ברמת גן?

שבוע הבא את גם בחנות?

Antonator1
13-07-07, 17:44
מי זה יותם?

Ilan-V
13-07-07, 17:44

חחח שמח שנהנת אח תותח וגדולל =)))

arbel2
13-07-07, 17:45
חחחחחח דווקא תכננתי לבוא היום לחנות..! אני צריך אבקה ..אבל לא סגרתי עם טעם ועוד כמה דבירים..

שבוע הבא את גם בחנות?

סביר מאוד להניח

arbel2
13-07-07, 17:46

שבוע הבא את גם בחנות?

כמה מאות מטרים למטה לכיוון אזריעלי יש ארומה , דווקא נחמד .

arbel2
13-07-07, 17:48
מי זה יותם?

אחד העובדים בחנות

Night_Wolf
13-07-07, 17:48
חחחחחחחחח אך זאת הייתה חוויה באמת :) ממש נידהמתי שראיתי את HAMMERבל שם הבן אדם הזה חיה רגליים וגב פשוט לא מהעולם הזה,תאומים ?אני עכשיו חותם שלא ראיתי בארץ בן אדם אם תאומים כמו של ארבל פרט לעמית ספיר,מעבר לזה היה הקטלני התוצאות בפגישת העדכון שלי אם גילי היו מעולות! אבל אני לא אפרט אותן כאן אני לא אוהב לשפוך נתונים מה שכן משתלם להשקיע:sbb4:
שיהיה לכולם שבת שלום וכולכם מוזמנים לחנות הכי תותחית בארץ לתוספי מזון לספורטאים ובכלל מקום ליגה ותענוג יהיה לכל בן אדם שמתאמן ברצינות ורוצה לקבל קצת ידע וניסיון להגיע אליו:)
:blush:

[B]נ.ב
שכחתי לציין שאדון קרייזלר הענקי היה אמור להגיע איתי לחנות גם גילי שאל עליו אבל הוא לא בא :( אולי הוא לא אוהב אותי יותר גם האנאבול הקטן בגיל ענק בגודל הזה:)B]

Night_Wolf
13-07-07, 17:49
מי זה יותם?
אחד העובדים בחנות הוא ידוע בתור
"carnivo" בפורום.

jonathan
13-07-07, 17:53
גלעד,יום שישי הבא אתה בא?בוא אחי אני יהיה שם!

Night_Wolf
13-07-07, 17:54
גלעד,יום שישי הבא אתה בא?בוא אחי אני יהיה שם!
הייתי שמח לראות אותך אחי בכייף:)
אבל אני לא אגיע יום שישי הבא אני יגיע ביום שישי שאחריו כניראה אם עומר לפגישת עדכון:sbb4:

Fatty
13-07-07, 17:56
יש ארומה ממש ליד חד"כ זאוס.

חח גם אני הייתי אמור ללכת היום או מחר לחנות לקנות עוד אבקת חלבון. חח בטח אם הייתי רואה ומזהה את כולם הייתי מתבייש להגיד שלום, בגלל שאני די שחיף :p

jonathan
13-07-07, 17:59
יש ארומה ממש ליד חד"כ זאוס.

חח גם אני הייתי אמור ללכת היום או מחר לחנות לקנות עוד אבקת חלבון. חח בטח אם הייתי רואה ומזהה את כולם הייתי מתבייש להגיד שלום, בגלל שאני די שחיף :p
חחח אחי שבוע הבא יום שישי תבוא גם..אני בא,תבוא אבל..חח גם אני שחיף
ארבל בא,ככה שנצטרך לבוא בחליפה,אני למטה אתה למעלה(לא משנה)ואז רק נכנס
כדי להשוות גודל עם ארבל

Fatty
13-07-07, 18:00
כדי להשוות גודל עם ארבל

חחחחח
תהיה אתה למעלה, אתה יותר חטוב.

מתן18
13-07-07, 18:03
כדי להשוות גודל עם ארבל

חחח האמת גם אני חשבתי לקפוץ לחנות אבל אני פשוט שחיף בטירוף וזה אשכרה פדיחה להגיע לשם..חח אז אני בבעיה..:wub1: :mellow:

damn
13-07-07, 18:04

שבוע הבא את גם בחנות?
באיזור בניין "שער העיר".

jonathan
13-07-07, 18:14
חחח האמת גם אני חשבתי לקפוץ לחנות אבל אני פשוט שחיף בטירוף וזה אשכרה פדיחה להגיע לשם..חח אז אני בבעיה..:wub1: :mellow:

אז תקרא מאמרים

Fatty
13-07-07, 18:18
אז תקרא מאמרים

אווץ'.

חחח.

מה שטוב בלעבוד ביחד עם גיל זה שאפילו שנדמה לך שאתה שחיף, הגוף שלך בתכלס נמצא במצב הכי טוב שהוא יכול להיות בו נכון לאותו רגע. (זתומרת, בתנאי שאתה משקיע את המקסימום)

מתן18
13-07-07, 18:21
אז תקרא מאמרים

מה הקשר?..נראה אותך נשאר עם מסה אחרי פציעת גב..מאמרים עאלק..:dry:

jonathan
13-07-07, 18:23
מה הקשר?..נראה אותך נשאר עם מסה אחרי פציעת גב..מאמרים עאלק..:dry:

בגלל זה יש ריבים בפורום!בגלל אנשים שלא יודעים לקחת בצחוק :boxing:
חח חולה עליך

מתן18
13-07-07, 18:23
בגלל זה יש ריבים בפורום!בגלל אנשים שלא יודעים לקחת בצחוק :boxing:
חח חולה עליך

זה נושא רגיש אצלי מה אני יעשה:wub1:

Ilan-V
13-07-07, 18:29
כדי להשוות גודל עם ארבל

חחחחחחח גדול =)

VoRteX
13-07-07, 18:29
איזה באסה לגור בצפון

SuzukiR
13-07-07, 18:32
איזה באסה לגור בצפון

איפה אתה גר בצפון?

IRON-MASS
13-07-07, 18:34
איפה אתה גר בצפון?

אצלי בבית. הוא כאן לידי.:flowers:

P-a-n-1-c
13-07-07, 18:37
יותם באמת בחור טוב :)

VoRteX
13-07-07, 18:41
איפה אתה גר בצפון?

מעל הכינרת.
בדוגרי הצפון אחלה מקום אבל יותר מדי שקט פה וזה גורם לדיכאון.

IRON-MASS
13-07-07, 18:42
מעל הכינרת.

תציץ במוניטין:sbb4:

SuzukiR
13-07-07, 18:47
מעל הכינרת.

אם אתה חושב שזה דיכאון אתה לא יודע איפה אני גר .ץ.

Night_Wolf
13-07-07, 18:52

תגיד אחי זוכר שספרתה לי שהייתה אז בחנות וראיתה אותי?
מתי הייתה שם ?ומי היה שם חוץ ממני ומגיל אחי?

benwin21
13-07-07, 21:13
מעל הכינרת.

גם אני גר בסביבת הכינרת.

מקווה שנהנתם שם. חבל שאני לא גר באיזור הייתי בא לחנות

gman
13-07-07, 22:06
יאללה פעם הבאה גמני בא P:

The Iron Man
13-07-07, 22:17
חחחחחחחחח אך זאת הייתה חוויה באמת :) ממש נידהמתי שראיתי את HAMMERבל שם הבן אדם הזה חיה רגליים וגב פשוט לא מהעולם הזה,תאומים ?אני עכשיו חותם שלא ראיתי בארץ בן אדם אם תאומים כמו של ארבל פרט לעמית ספיר,מעבר לזה היה הקטלני התוצאות בפגישת העדכון שלי אם גילי היו מעולות! אבל אני לא אפרט אותן כאן אני לא אוהב לשפוך נתונים מה שכן משתלם להשקיע:sbb4:
שיהיה לכולם שבת שלום וכולכם מוזמנים לחנות הכי תותחית בארץ לתוספי מזון לספורטאים ובכלל מקום ליגה ותענוג יהיה לכל בן אדם שמתאמן ברצינות ורוצה לקבל קצת ידע וניסיון להגיע אליו:)
:blush:

[B]נ.ב
שכחתי לציין שאדון קרייזלר הענקי היה אמור להגיע איתי לחנות גם גילי שאל עליו אבל הוא לא בא :( אולי הוא לא אוהב אותי יותר גם האנאבול הקטן בגיל ענק בגודל הזה:)B]
כן אה האח האנאבולי כבר לא אוהב אותנו יותר :dry:

Homie
13-07-07, 22:18

איך הוא ידע?

אליאב קרייסלר
13-07-07, 22:24
חחח מה כולם החליטו שאני לא אוהב אפחד יותר?!

שמעו אני תיכננתי לבוא עד ששמעתי שארבל הענק מגיע :):):):) אז אמרתי די אני לא גדול מספיק פדיחות להראות את עצמי , חח רציני :sbb4:
חחחחח ארבל נאלץ להתראות במר ישראל ועד אז אני מקווה שאני יגדל עוד קצת ואז לא תתבאס לראות אותי

arbel2
13-07-07, 23:27
חחח מה כולם החליטו שאני לא אוהב אפחד יותר?!

שמעו אני תיכננתי לבוא עד ששמעתי שארבל הענק מגיע :):):):) אז אמרתי די אני לא גדול מספיק פדיחות להראות את עצמי , חח רציני :sbb4:
חחחחח ארבל נאלץ להתראות במר ישראל ועד אז אני מקווה שאני יגדל עוד קצת ואז לא תתבאס לראות אותי

די די יא ילד קקי ,תן לאחיך הגדול את כבוד לראות אותך אחרי התהליך האחרון...
נתראה במר ישראל ,מי יתן ואני יהיה חזק לתוך העליה במסה

עוד 8 קילו למנייאק !