PDA

צפה בגרסא המלאה : קונה בקרוב אופניים.

IGOR
14-07-07, 21:10
שמעו אני קונה בקרוב אופניים וחשבתי על אופני ראלי.הרבה יותר כפיים ונוחים מאשר אופני הרים.מה אתם מעדיפים ראלי או הרים?

פומה
14-07-07, 21:13
שמעו אני קונה בקרוב אופניים וחשבתי על אופני ראלי.הרבה יותר כפיים ונוחים מאשר אופני הרים.מה אתם מעדיפים ראלי או הרים?

גם אני שוקל לקנות בקרוב אופניים
יש אנשים שמבינים באופניים?

Gootche
14-07-07, 21:13
תתחדש גבר, אבל שמע לי סע רק עם קסדה. בלי לשחק אותה גיבור ובלי משחקים למה זה רציני. אני שבוע שעבר נסעתי בלי קסדה, עפתי על הראש וקיבלתי זעזוע מוח, הייתי בבית חולים, איבדתי תזיכרון, תאמין לי לא כדאי ואל תגיד "לי זה לא יקרה" למה אני בחיים לא חשבתי שיקרה לי דבר כבר.

בקיצור בלי לחפור יותר מדי, שים קסדה. :sbb4:

ShaySE
14-07-07, 21:14

איפה אתה מתכוון ליסוע?

סתם ככה בכביש או בהרים? :blush:

IGOR
14-07-07, 21:17
Gootche תודה אחי על ההזהרה אבל אני בלי כל הקטע הזה של הפעלולים.

ו MUshpaon:אני רוצה סתם ככה לסוע אתה יודע.לא בהרים אלה סתם ככה.אני יודע שאופני ראלי קלים יותר וממש ממש כיף לסוע עליהם.הרים סתם כבדים ולא כפיים כאלה.אבל בעיקרון,כן,סתם לסוע..

Mikeo
14-07-07, 21:19
הרים יותר שווה. כי זה הכי כיף לקצר דרך פארקים, חורשות, וואדיות למיניהם...
לנסוע על הכביש זה בסדר, אבל לא יודע, אופניים זה לא משהו שנועד לכביש, זה נועד לכל קרקע אפשרית.

נסעתי על אופניים בגרמניה, וואיי, איזה מגניב זה שם! הכל שטוח, אפשר לנסוע על אופניים לכל מקום... לא כמו בירושליים, שאם אתה רוצה לנסוע על אופניים, תתכונן לאימון רגליים חזק מאוד בעלייה. (ושפשפת)

מתן18
14-07-07, 21:20
אני מבין באופניים..גם עבדתי בחנות אופניים...שמע! אם אתה לא הולך ליסוע עם האופניים למרחקים,ואם אתה לא עושה טיולי שטח וכאלה.אלא סתם מחפש להסתובב קצת בשכונה אז תקנה אופני ראלי..

פומה
14-07-07, 21:20
איפה אתה מתכוון ליסוע?

סתם ככה בכביש או בהרים? :blush:

אני בכביש - שביל רוכבי אפניים
לא הרים

BiG_BuG
14-07-07, 21:22
http://www.israelbody.com/showthread.php?t=16980

ISR
14-07-07, 21:46
רק הרים
זה מציק ראלי, קטנים ואם זה נסיעה ארוכה אתה תמות מחום ומהקושי
תקנה הרים הכי טוב

ShaySE
14-07-07, 21:55
ככה,
לאנשים שסתם פה רוצים לרכב, בכבישים או סתם לטייל עם האופניים גם אם זה קצת בדרך עפר או משהו כזה, אתם לא מתחרים! אתם עושים את זה להנאה, אז אין טעם שתקנו ראלי..

תקנו אופני הרים טובות איכותיות , זה בשבילכם :blush: לא צריך שום ראלי

Vin diesel
14-07-07, 21:59
Igor לא אמרת שאתה כמאט 2 מטר גובה?אם כן אין סיכוי שתצליח לירכב על ראלי.

Yoggie
14-07-07, 22:02
אני מבין קצת באופניים.... השאלה מה התקציב שלך ולאיזה מטרה אתה קונה את האופניים...?

IGOR
14-07-07, 22:03
Igor לא אמרת שאתה כמאט 2 מטר גובה?אם כן אין סיכוי שתצליח לירכב על ראלי.

אני אצליח.הצלחתי כבר וממש נהנתי..!

ShaySE
14-07-07, 22:04
אני מבין קצת באופניים.... השאלה מה התקציב שלך ולאיזה מטרה אתה קונה את האופניים...?

יוגי, הוא סתם רוצה ליסוע בעיר, באזור.. אולי גם קצת בדרכי עפר אבל לא איזה משהו שדורש אופני ראלי...

Yoggie
14-07-07, 22:17
אז שיקנה אופני מדבקה זולים...