PDA

צפה בגרסא המלאה : דברים מפגרים

Logout
14-07-07, 21:37
טוב היום אני שומע את חבר שלי מדבר עם ילד אחד והייתי חייב להיתערב! איזה דבריםם!!! אני לא יכול לשבת בשקט על כאלה דברים ואפילו היתערבתי איתו! הוא אומר שהוא עובד על תרגילי עיצוב השרירים ומתיחת הרירים כדי שיהיו ארוכים כאלה(והוא נמוך בכלל) והוא עושה הרבה סטים על מישקל נמוך בלי להיתאצץ בכלל כדי לעשות חיטוב..(בלי תזונה כן?חחח) עכשיו היתערבתי איתו על כפאה פיצוץץץץץ שאין כזה דבר עיצוב השריר..אמרתי לו שלמשל הריבועים בבטן ..אז הצורה זה גנטיקה...אז הוא מתחיל להגיד ליי: מה הקשר?? ידפוקק זה איך שאתה עובד...
עכשיו..אני צריך שתביאו לי הוכחות חותכות שייבשו לו את האמא אמא של הצורה..תודה וערב טוב..:flowers:

Antonator1
14-07-07, 21:39
לא צריך הוכחות - פשוט תן לו כאפה וזהו.

ice13
14-07-07, 21:40
תחפש בגוגל "מיתוסים בחדר כושר" או משהו כזה ותמצא

Antonator1
14-07-07, 21:41
עדיף היית אומר לי והייתי מתערב איתו על מליון דולר אם הוא כל כך בטוח בעצמו.

Logout
14-07-07, 21:46
עדיף היית אומר לי והייתי מתערב איתו על מליון דולר אם הוא כל כך בטוח בעצמו.
חח אבל זה ילד שלא מוכן להודות בטעות אז לא משנה כמה אני יתווכח הוא לא יודה..

Mr.Bazooka
14-07-07, 22:23
כמו שאנטון אמר תן לו כאפה ואז תוכיח לו.

ZoonD
14-07-07, 22:50
אחחחחח איזה עצבים זה

ההיתה ישר צריך לצחוק עליו ולהגיד לו לסתום תפה
ולהפסיק לדבר שטויות ...... היבוש הכי טוב

וחוץ מזה ההיתי דופק לו אסלה בראש , תגיד יש לו Icq ?

Logout
14-07-07, 23:08
חח אני לא יודע אם יש לו מחשב בכלל..כאילו יש לו..אבל הוא אפילו אי סי קיו הוא לא מצליח להוריד עליו...חח אמא שלו נגד כל הטנולוגיה הזאתי!!! חחחח ביגלל זה לא הבאתי אותו לפה..=/

ZoonD
14-07-07, 23:10
אך ההיתי יורד לו על החיים היה מצטער שנולד בכלל
שונא כאלה שמדברים ולא יודעים כלום שונא !!!!!!!!!!!

כולל את מיקל לואיס

Logout
14-07-07, 23:29
אך ההיתי יורד לו על החיים היה מצטער שנולד בכלל
שונא כאלה שמדברים ולא יודעים כלום שונא !!!!!!!!!!!

כולל את מיקל לואיס
אתה מספר לי?? חח אבל מה מעצבן? לילד הזה כמה שהוא לא מבין כלום יש לו פה..כאילו הוא מדבר כזה וצועק את זה וזה נישמע ממש הגיוני פיתאום חחח רק לי לא...וכולם כזה מתחילים:אבל שמע...הוא הביא לך הוחכה וכאלה" ואני יוצא אידיוט..ואני מיתערב איתו..הוא כל כך בטוח שזה נכון! הוא אוכל את הארוחלת בוקר שלו ב1 בלילה ואז יעני שהוא מיתעורר הוא לא אוכל..-_-...

פאק זה כזה מרגיז שהוא צועק עליי כזה: מה אתה מזיין ת'שכל?! בטח שיש עיצוב השריר ולארך את השריר...מה נראה לך שמייקל לואיס(הוספה שלי: :):):):)) נולד עם גנטיקה כזאתי מטורפת? זה כי הוא עובד כמו שצריך ומעצב ת'שרירים ממש יפה..:wiggle: ואני אומר לו: בסדר **** ואתה מבין יותר טוב מכל פורום ישראל בודי?! אז הוא אומר..מה גם הם שם לא מיבינים כלום..סתם ילדים מושפעים ..
חח הוא בטוח שהוא צודק והוא ממשיך לעשות את החרא הזה..ובהתחלה ריחמתי עליו כי הוא סתם מבזבז זמן..(הוא ב"חיטוב" אבל בלי תזונה וארובי..כי הוא עושה אימון של חיטוב...חח) אבל עכשיו אני חושב על זה ו..מגיע לו..!!! זין אני מתקן אותו..! שילמד בדרך הקשה! שידע פעם הבאה להקשיב לי!

:unsure: :unsure: :unsure: :unsure: X100 זה כזה עצוב..=[

ZoonD
14-07-07, 23:37
מה הכתובת שלו אחי ....
נלך לקרוא עליו קדיש מחר

Logout
14-07-07, 23:42
מה הכתובת שלו אחי ....
נלך לקרוא עליו קדיש מחר
חח יודע מה..נעזוב את ההיתערבות..הוא יורד עלי שאני עם תפריט ושהלכתי לגיל ושאני לא עושה כמוהו ולא מעצב את שרירים...עוד חצי שנה-שנה נראה מה יהיה!!! הוא ישאר שמנדריק!!! ונראה לאן אני יגיע עם השקעה (וגנטיקה לא רעה :blush: חח תודה לאבא הסוס שלי..חח) אולי אז הוא יראה שהוא לא תמיד צודק...זה יהיה כזה כיף לראות את המבט על הפרצוף שלו..שיראה שהוא לא היתקדם בכלל! :):):):) איך אפשר להיתקדם אם אתה בתוכנית "חיטוב" ואתה עושה למשל לחיצת רגליים עם 11 קילו למרות שאתה צריך לעשות את זה עם 32 (חחח הוא חלש כן..) אבל ככה הוא לא מיתאמץ ועושה 30 חזרות..(שגם בהם הוא לא מיתאמץ!!) יעני הוא בא למכון ויוצא עם ריח של מישהוא שיצא מהמיקלחת..XD

ZoonD
14-07-07, 23:50
אתה יודע מה הדרך הכי טובה לנצח אותו
תגיד לו שיפגש איתך בעוד כמה חודשים ונראה למי היו תוצאות טובות יותר

תן לו לאכול חרא ותשתין לו על העיניים :sbb4:

Logout
14-07-07, 23:53
אתה יודע מה הדרך הכי טובה לנצח אותו
תגיד לו שיפגש איתך בעוד כמה חודשים ונראה למי היו תוצאות טובות יותר

תן לו לאכול חרא ותשתין לו על העיניים :sbb4:
חח אל תידאג זה יקרה יותר מהר ממה שאתה חושב..חחח,הוא עכשיו שמן..הוא מצפה לפי השיטה שלו להגיע לתיכון החדר חטוב ועם ריבועים שלא רואים את של אחטואנג יד יפה כזאתי והכל צעוצב על ידי מעצב....חחח לא נראה לי שזה יקרה...:wiggle:

Mikeo
15-07-07, 08:05
אתה מספר לי?? חח אבל מה מעצבן? לילד הזה כמה שהוא לא מבין כלום יש לו פה..כאילו הוא מדבר כזה וצועק את זה וזה נישמע ממש הגיוני פיתאום חחח רק לי לא...וכולם כזה מתחילים:אבל שמע...הוא הביא לך הוחכה וכאלה" ואני יוצא אידיוט..ואני מיתערב איתו..הוא כל כך בטוח שזה נכון!

חחחחח אני מכיר ת'אנשים האלה... יכולים להגיד לך בולשיט גמור אבל אז הוא יתחיל להביא הוכחות ולהגיד את זה בטון כל כך משכנע שאתה כבר לא תהיה בטוח בעצמך, למרות שאתה יודע שהוא טועה...
יש איזה ילד מהכיתה שלי, אומר לי פעם: "אתה יודע, זה הכל פסיכולוגי (ברמיזה למחלות וכאבים שנגרמים בדיכאון או מצב נפשי גרוע), ראיתי פעם תוכנית על בן אדם שחשב שהוא ערפד, ישב בחושך כל היום, ואז יום אחד יצא לשמש וקיבל כוויות מדרגה שלישית."
ואז הוא כזה "סתם, לא באמת, סתם המצאתי את זה, אבל מה שבאמת הייה בתוכנית זה בן אדם שבטוח לגמרי שהוא ישו והתחילו להופיע לו פצעים על הכפות ידיים מסיבה לא ידועה." :dry: