PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה לגבי קנביס

danzl
07-09-06, 21:28
שלום לכולם,

האם לגראס/חשיש יש השפעה ישירה/כלשהי על פיתוח הגוף (עלייה במסת שריר)
חברה אני מבקש רק בלי הטפות אני יודע שזה מזיק לריאות וכו' אני מבקש תשובה רצינית ממי שמבין.

Bullet
07-09-06, 21:30
יכול לגרום לג'ינו.

Dino Psaras
07-09-06, 21:32
שלום לכולם,

חברה אני מבקש רק בלי הטפות אני יודע שזה מזיק לריאות וכו' אני מבקש תשובה רצינית ממי שמבין.

בהחלט, זה ידפוק לך את השכל במהירות הקול, ואז תשב ותרחם על עצמך ועל העולם, ואני מבטיח לך שלא תתאמן.

ואני רואה דוגמאות לזה מול העינים.

BiZzz
07-09-06, 21:53
מאיפה אתה משיג ירוק?

danzl
07-09-06, 21:54
ביקשתי בלי הטפות אני יודע בדיוק איך זה משפיע על השכל,
ואני לא מגיע למצבים שזה משפיע לי על האימונים.
שאלתי בס"כ אם כמות סבירה (3-4 ג'וינטים בשבוע) יכולה להפריע לי לעלייה במסת שריר.

אהוד
07-09-06, 22:09
לא נראה לי שעשו מחקרים על זה , אבל

סמים פוגעים בהכל

jonathan
07-09-06, 22:12
3-4 גוינטים..גבולי,5 כבר הגוף קטבולי

mr popo
07-09-06, 22:50
יכול לגרום לג'ינו.

זה שנוי במחלוקת.
מה שהוכח מחקרית הוא שמריחואנה גורמת לייצור מוגבר של אסטרוגן.

פופו.

Bullet
07-09-06, 23:10
פופו מה עם הפוסט שפתחתי בפורום פציעות?
אתה אמרת לנסות את התרגיל ההוא וניסיתי ולא הגבת מאז :/

mr popo
08-09-06, 01:00
פופו מה עם הפוסט שפתחתי בפורום פציעות?
אתה אמרת לנסות את התרגיל ההוא וניסיתי ולא הגבת מאז :/
כן אני קצת עסוק בזמן האחרון.
עכשיו הגבתי... מוטב מאוחר מאשר לעולם לא.

power_hour
08-09-06, 02:10
שלום לכולם,

אם אתה תעשן גראס אתה תהיה כל כך מסומם שהדבר האחרון שאתה תחשוב עליו זה היפרטרופיה!!!!

Avi
08-09-06, 03:16
בסופו של דבר תגיע לאבו כביר או למגרש הרוסים ושם אין משקולות וגם התזונה לא משהו.

MagneZium
08-09-06, 09:26
שמע אחי סמים פוגים בסופו של דבר בכול דבר!! על פיתוח הגוף עם לא ישר אז בעקיפין כן!!

Krazy-Hawk
08-09-06, 13:33
הוא ביקש בלי הטפות...
חוץ מזה שתדעו שיש הרבה מאוד אנשים, שזה חלק מהשגרה שלהם...
זאת אומרת כמו כל אדם ממוצע, הם עובדים מפרנסים את עצמם יש להם סדר יום מסודר למרות שהם מעשנים מריחואנה\חשיש.
אז אתה לא יכול לבוא ולהגיד שמי שמעשן אין לו מוטיבציה וראש לדברים רציניים בן עם זה עבודה, פיתוח גוף או כל דבר אחר..

עריכה:
ששכחתי להגיד שאשמח מאוד לראות מאמר בנושא כמו שיש מאמר על אלכוהול אז מאמר כזה על קנביס.

ran_z
08-09-06, 13:48
חשיש וגראס לא יפגעו בעלייה במסה או בחיטוב, פשוט הסם הזה עושה אותך בלי חשק לכלום ואז תירד לך המוטיווציה לאימונים,
אני ההיתי מעשן המון לפני הצבא,,מה שזה עושה זה מגביר ת'חושים, כלומר עם יהיה בא לי לפני זה לאכול ואני יעשן אני יהיה עוד יותר רעב עם יהיה חרמן אחרי שאני יעשן אני היהי עוד יותר חרמן עם יהיה בא לי לחרבן יהיה בא לי עוד יותר לחרבן :):):):) בזה צחקתי,,,
בקיצור זה מגביר את החושים אבל זה גם עושה לך הרגשה של דאון, סתומרת לפני מסיבה אתה לא תעשן גראס אתה תשתה אלכוהול כי מגראס לא יהיה לך כוח לרקוד ולהשתולל ומאלכוהול כן,,,
ואחרי שההיתי מעשן וההיתי צריך לקום לעבודה או לבצפר היה לי קשה לקום מהמיטה בצורה איומה .... ומהסיבה הזאת זה יפגע לך באימונים אחרי ערב/לילה של עישונים לא יהיה לך כוח ללכת להתאמן.

לצומת ליבך.
ושבת שלום.

.... חברי ישראלבודי אומרים לא לסמים ...

(חוץ מאנבולים P-: )

Krazy-Hawk
08-09-06, 14:04
חשיש וגראס לא יפגעו בעלייה במסה או בחיטוב, פשוט הסם הזה עושה אותך בלי חשק לכלום ואז תירד לך המוטיווציה לאימונים,
אני ההיתי מעשן המון לפני הצבא,,מה שזה עושה זה מגביר ת'חושים, כלומר עם יהיה בא לי לפני זה לאכול ואני יעשן אני יהיה עוד יותר רעב עם יהיה חרמן אחרי שאני יעשן אני היהי עוד יותר חרמן עם יהיה בא לי לחרבן יהיה בא לי עוד יותר לחרבן :):):):) בזה צחקתי,,,
בקיצור זה מגביר את החושים אבל זה גם עושה לך הרגשה של דאון, סתומרת לפני מסיבה אתה לא תעשן גראס אתה תשתה אלכוהול כי מגראס לא יהיה לך כוח לרקוד ולהשתולל ומאלכוהול כן,,,
ואחרי שההיתי מעשן וההיתי צריך לקום לעבודה או לבצפר היה לי קשה לקום מהמיטה בצורה איומה .... ומהסיבה הזאת זה יפגע לך באימונים אחרי ערב/לילה של עישונים לא יהיה לך כוח ללכת להתאמן.

לצומת ליבך.
ושבת שלום.

.... חברי ישראלבודי אומרים לא לסמים ...

(חוץ מאנבולים P-: )

תמיד ידעתי שאתה סטלן :D

BiZzz
08-09-06, 14:05
רואים לפי החיוך של הנייק :p

danzl
08-09-06, 15:08
אני מבין שהרוב פה ילדים בבית ספר, אם יש פה מישהו בוגר בעל ידע שיכול לענות לי על השאלה/לתת מאמר אני אשמח.
אני שוב מדגיש לא ביקשתי הטפות, אני יודע בדיוק איך זה משפיע על עייפות/חשק/רצון להתאמן/על המוח וכו' וכו' (אני מן הסתם לא מעשן לפני אימון).
אני גם מדגיש שהעישון זו לא דרך חיים שלי וזה לא משפיע על האימונים שלי ואני מבצע תוכנית עקבית עם תזונה נכונה!!! אז אם למישהו יש תשובה עניינית ורצינית שיכתוב בבקשה.

Gamerrrrr
08-09-06, 15:19
העישון, דורם לעצירת כמויות חמצן להגיע לשרירים שלך, מה שאומר שאם פחות חמצן פחות מגיע לשריר פחות כוח, מה שיבוא לידי ביטוי במשקלים, אתה לא תיתן את הגירוי הרצוי לשריר מה שימנע ממך להתקדם כמו שצריך.

חוץ מזה זה ידוע שעישון גורם לאימפוטנציה לכן אני משער שזה השפעה של הסם על ההורמונים

ran_z
08-09-06, 16:27
אני מבין שהרוב פה ילדים בבית ספר, אם יש פה מישהו בוגר בעל ידע שיכול לענות לי על השאלה/לתת מאמר אני אשמח.
אני שוב מדגיש לא ביקשתי הטפות, אני יודע בדיוק איך זה משפיע על עייפות/חשק/רצון להתאמן/על המוח וכו' וכו' (אני מן הסתם לא מעשן לפני אימון).
אני גם מדגיש שהעישון זו לא דרך חיים שלי וזה לא משפיע על האימונים שלי ואני מבצע תוכנית עקבית עם תזונה נכונה!!! אז אם למישהו יש תשובה עניינית ורצינית שיכתוב בבקשה.

לא יודע עם שמת לב גבר גבר אבל עניתי לך.

אני בכלל מציע לנעול את הפוסט הזה, אסור לדבר על חומרים אסורים בפורום הזה, ולדעתי סמים קלים זה גם חומר אסור,

ולפותח הפוסט, תחליט או שאתה לכאן או שאתה לכאן,
או שאתה מתאמן סדיר ומשתדל בתזונה נכונה והכל , או שאתה יושב ומעשן סיגריות ובנגים,
אין באמצע, באמצע לא יוביל אותך לשום מקום.