PDA

צפה בגרסא המלאה : פרטים מלאים על תחרות מר ישראל

טל יואב
18-07-07, 00:08
חברים ומתחרים יקרים !!

1) איגוד נ.א.ב.א ישראל שמח להכריז על התחרות שתתקיים ביום חמישי ה 30.8.07 בהיכל התרבות העירוני בנתניה רחוב רזיאל 4 ( צמוד לתחנת המשטרה ) בשעה 19:00

2) ביום חמישי ה23.8.07 מהשעה 18:00 תתקיים חזרה , הרשמה ומיון לכל המתחרים ע''פ הקטגוריות הבאות :
* מר ישראל הצעיר- עד גיל 20 .
* בוגרים : מר ישראל השרירי ( ע''פ משקל )
א) עד משקל 75 ק''ג
ב) עד משקל 82 ק''ג
ג) עד משקל 90 ק''ג
ד) מעל משקל 90 ק''ג
ה) אלוף האלופים !!
סך הפרסים הכספיים לזוכים במקומות הראשונים- 7000$

* בוגרים : מר ישראל החטוב ( ע''פ גובה )
א) עד גובה 1.75 מ'
ב) מעל גובה 1.75 מ'

* מסטרים ( מעל גיל 40 )

* נשים : מיס פיטנס ( הגוף השרירי ) .

* נשים : מיס ביקיני ( הגוף החטוב )

3) כל המתחרים מתחיבים להופיע ליום ההרשמה והמיון – 23.8.07 בשעה18:00 באולם בו תתקיים התחרות, מצוידים בתעודת זהות , בגד ים , ודיסק עם מוסיקת הופעת ראווה .

במקום תיערך מכירת בגדי ים תקניים לתחרות במחירים מוזלים

מי שלא יופיע לא ישתתף בתחרות!!!!

4) לידיעתכם מתחרים שלא יגיעו מוכנים מבחינה מקצועית ולא יענו על הקריטריונים הבסיסיים שהם : אסטטיקה וחיטובים עלולים להיפסל , ותימנע השתתפותם בתחרות .

5) מי שטרם שלח את טופס ההרשמה נא להיזדרז ולמלא את הטופס ולשלוח אותו בהקדם לגאון אמנון ת.ד 2437 ק.מוצקין מיקוד 26231 או באמצעות האיימל באתר www.nabba.co.il (http://nabba.co.il/)

6) מאחר והאיגוד עושה כל מאמץ שהתחרות תהיה ברמה מיקצועית ובינלאומית אנו מקווים ומצפים לשיתוף פעולה מלא מכל המיתחרים על מנת שנוכיח שאיגוד נ.א.ב.א- הוא האיגוד היחיד שפועל ותורם לענף פיתוח הגוף בישראל .

אנו מאחלים לכולם הצלחה ומקווים לתחרות מוצלחת וספורטיבית !!

אמנון גאון
יו''ר איגוד נאבא ישראל
ומארגן התחרות

לדף הבית; (http://nabba.co.il/nabba_international__inhalt.htm)

gil-Nissim
18-07-07, 00:20
יפה ייואב כל הכבוד על היוזמה :)

אני כבר לא יכול לחכות לזה :dry:

ניגרי ענק
18-07-07, 00:20
אני בהלם.
זה משנה את כל התמונה, אם הייתי יודע לפני חודש אולי הייתי מתחרה.
החזירו את הקטגוריה של עד 75???
הייתי יכול להגיע 75 יבש אבן, חשבת שהקטגוריות עד 70 ועד 80.
לא חשוב, הבשורה הטובה היא ששנה הבאה אני יכול לעלות עד 82, ככה שבאמת אפשר להתפרע במאסה בלי חשבון.
אני חושב שכעת כל הדיון המלומד בזירת הגולשים צריך ללכת לפח.
עם הקטגוריה היא עד 75 התמונה כולה משתנה.

gil-Nissim
18-07-07, 00:21
אני בהלם.
לא חשוב, הבשורה הטובה היא ששנה הבאה אני יכול לעלות עד 82, ככה שבאמת אפשר להתפרע במאסה בלי חשבון.
סתם שאלה אחי.
למה אתה לא מנסה להגיע לקטגוריה של ה-90 ומעלה ?

Di-Bol
18-07-07, 00:25
אני בהלם.
לא בהכרח כי המתחרים התכוננו בהתאם לפרסום המוקדם, בכל מקרה זה אי צדק מוחלט לשנות את התמונה ברגע האחרון.

ran7
18-07-07, 00:26
סתם שאלה אחי.
אתה יודע גנטיקה...........

DropDead
18-07-07, 00:27
סתם שאלה אחי.

איך אתה רוצה שהוא יעלה 20 קילו של שריר ?

ניגרי ענק
18-07-07, 00:29
לא בהכרח כי המתחרים התכוננו בהתאם לפרסום המוקדם, בכל מקרה זה אי צדק מוחלט לשנות את התמונה ברגע האחרון.

מסכים איתך.
זה שוק טוטאלי.
מה שיקרה שחלק מהאנשים שתכננו על ה 80 יוכלו לעשות עוד "קו'וץ" קטן בחיטוב ויתחרו בעד 75.
כמו כן יש מצב שאנשים של סביבות ה 75 שמתחרים אצל אשר כמו למשל יובל אבנעים יחליטו לבוא גם לנאבא.
זה מטורף לגמרי מה שיקרה עכשיו.
בכל מקרה יהיו יותר מתחרים, ההחלטה אולי נכונה - אבל היו צריכים להודיע עליה לפני חצי שנה.

gil-Nissim
18-07-07, 00:30
איך אתה רוצה שהוא יעלה 20 קילו של שריר ?
חח..
שלא יעלה לבמה כמה שנים, ואז יעלה בבום אחד ויתן לאנשים שוק של החיים :sbb4:

Di-Bol
18-07-07, 00:31
מסכים איתך.
זה שוק טוטאלי.
מה שיקרה שחלק מהאנשים שתכננו על ה 80 יוכלו לעשות עוד "קו'וץ" קטן בחיטוב ויתחרו בעד 75.
כמו כן יש מצב שאנשים של סביבות ה 75 שמתחרים אצל אשר כמו למשל יובל אבנעים יחליטו לבוא גם לנאבא.
זה מטורף לגמרי מה שיקרה עכשיו.
בכל מקרה יהיו יותר מתחרים, ההחלטה אולי נכונה - אבל היו צריכים להודיע עליה לפני חצי שנה.
שלחתי מייל לאמנון בנידון, הדבר גובל בביזוי המתחרים. לאחר 3 חודשי דיאטה וכחודש לפני התחרות הוא מיידע על שינוי חלוקת המשקלים?! אם הייתי יודע זאת מראש ייתכן כי הייתי ממשיך באוף סיזן. בסוף אני יעלה ב IFBB.

Vin diesel
18-07-07, 00:31
סתם שאלה אחי.
למה אתה לא מנסה להגיע לקטגוריה של ה-90 ומעלה ?אם תכניס לו מזרק לתוסיק הוא יעלה.

PoweRule
18-07-07, 00:33
עכשיו אני יוכל לבוא כי זה בנתניה :)

ניגרי ענק
18-07-07, 00:35
שלחתי מייל לאמנון בנידון, הדבר גובל בביזוי המתחרים. לאחר 3 חודשי דיאטה וכחודש לפני התחרות הוא מיידע על שינוי חלוקת המשקלים?! אם הייתי יודע זאת מראש ייתכן כי הייתי ממשיך באוף סיזן. בסוף אני יעלה ב IFBB.

אתה כועס בצדק אחי.
חכה שאופיר ישמע את הדבר הזה, אני לא יודע איך הוא יגיב.
זה פשוט הלם, דבר מדהים.
ציפיתי להודעה סטנדרטית על שעה ופרטים טכנים ובמקום זה קיבלנו פה חתיכת שינוי.
5 קילו במשקלים האלה זה הבדל של שמיים וארץ.

Di-Bol
18-07-07, 00:39
אתה כועס בצדק אחי.
חכה שאופיר ישמע את הדבר הזה, אני לא יודע איך הוא יגיב.
זה פשוט הלם, דבר מדהים.
ציפיתי להודעה סטנדרטית על שעה ופרטים טכנים ובמקום זה קיבלנו פה חתיכת שינוי.
5 קילו במשקלים האלה זה הבדל של שמיים וארץ.
זה חוצפה ובאמת אין לי טעם לנסות להתחרות עם מתחרה 5 קילו מעלי ולבזות את עצמי כמו שנה שעברה אם אני יודע את זה מעכשיו אפשר למנוע לפחות את הסיוט של השלב האחרון בדיאטה.

gil-Nissim
18-07-07, 00:40
זה חוצפה ובאמת אין לי טעם לנסות להתחרות עם מתחרה 5 קילו מעלי ולבזות את עצמי כמו שנה שעברה אם אני יודע את זה מעכשיו אפשר למנוע לפחות את הסיוט של השלב האחרון בדיאטה.
5 קילו מעלך או לא.
יש לך ידיים של פיל :sbb4: ..

(אין קשר סתם בלי לי לתת מחמאה!)

Mazoz3
18-07-07, 00:46
3 דברים :

1. מצויין, זה בנתניה - 20 דקות נסיעה מהבית !!!! ההגעה היא כבר לא בעייתית בשבילי !

2. זה הדבר הכי לא נכון לעשות - הכוונה לשנות את משקלי הקטגוריות חודש לפני התחרות ללא הודעה מוקדמת למתחרים, אני מעריך כי בעקבות תלונות שיגיעו מרוב משתתפי התחרות העניין יבוטל ויידחה לשנה הבאה.

3. איזה זין, זה יוצא על התאריכים של ווליום כנרת.. אני כולי בהתלבטות :unsure:

hell
18-07-07, 00:48
השקילה תהיה שבוע לפני התחרות?????
לפני ייבוש?
מה זה?
עושים צחוק מהאנשים...

Di-Bol
18-07-07, 00:49
השקילה תהיה שבוע לפני התחרות?????
לפני ייבוש?
מה זה?
עושים צחוק מהאנשים...
לפי הבנתי לא השקילה, אלא רק החלטה לגבי מי יהיה זכאי להתחרות

Vin diesel
18-07-07, 00:50
תכלס בדיחה....ואני עד עכשיו גם לא מאמין ל-7000$ עד שאני לא רואה את הכסף בכיס של המנצחים גם לזה אני לא מאמין.

hell
18-07-07, 01:00
לפי הבנתי לא השקילה, אלא רק החלטה לגבי מי יהיה זכאי להתחרות
תקרא את השורות הבאות ותגיד לי אם המילה מיון לכל המתחרים לפי הקטגוריות - לא אומר שוקלים אותם ולפי זה מחלקים לקטגוריות :
"ביום חמישי ה23.8.07 מהשעה 18:00 תתקיים חזרה , הרשמה ומיון לכל המתחרים ע''פ הקטגוריות הבאות :"

:boxing:

Di-Bol
18-07-07, 01:03
תקרא את השורות הבאות ותגיד לי אם המילה מיון לכל המתחרים לפי הקטגוריות - לא אומר שוקלים אותם ולפי זה מחלקים לקטגוריות :
"ביום חמישי ה23.8.07 מהשעה 18:00 תתקיים חזרה , הרשמה ומיון לכל המתחרים ע''פ הקטגוריות הבאות :"

:boxing:
אני יודע שאני הולך ל 70 אז ימיינו אותי ל 70. ביום התחרות תהיה שקילה קובעת.
נראה לי שאלי מבין קצת בפיתוח גוף ויודע שבייבוש מסירים כמה ק"ג עודפים של נוזלים.

hell
18-07-07, 01:08
אני יודע שאני הולך ל 70 אז ימיינו אותי ל 70. ביום התחרות תהיה שקילה קובעת.
נראה לי שאלי מבין קצת בפיתוח גוף ויודע שבייבוש מסירים כמה ק"ג עודפים של נוזלים.
נכון, אבל כמו שידוע לך, יש מתחרים שעושים ייבוש ומורידים 3-4 קילו. ויש כאלה שיורידו קילו.
מה גם שבטוח שאלי מבין בדברים האלה, אבל עדיין לשנות קטגוריות חודש וקצת לפני התחרות, לא מראה על התחשבות במתחרים.
הבנה יש לו ללא ספק.
אבל זאת לא התנהגות שהולמת יושב ראש של ארגון פיתוח גוף.

Di-Bol
18-07-07, 01:10
נכון, אבל כמו שידוע לך, יש מתחרים שעושים ייבוש ומורידים 3-4 קילו. ויש כאלה שיורידו קילו.
מה גם שבטוח שאלי מבין בדברים האלה, אבל עדיין לשנות קטגוריות חודש וקצת לפני התחרות, לא מראה על התחשבות במתחרים.
הבנה יש לו ללא ספק.
אבל זאת לא התנהגות שהולמת יושב ראש של ארגון פיתוח גוף.
דיברתי על הבנה בשקילה. מבחינת שינוי הקטגוריות אני מסכים איתך בכל מילה ואף ציינתי זאת אני מקווה שההחלטה עוד נתונה לשינויים

arbel2
18-07-07, 01:10
איכס איכס איכס
ככה מנהלים תחרות ? חודש לפני מודיעים על שינוי הקטגוריות ?
ביזיון ,בושה וחרפה
אנשים קראו תתחת חודשים על גבי חודשים ועכשיו משנים להם את כל התמונה ,אז בשביל מה אנשים ביזבזו כסף וזמן ומאמצים והשקעה על ההכנה לתחרות אם משנים להם את הכל עכשיו ?

Di-Bol
18-07-07, 01:12
איכס איכס איכס
ככה מנהלים תחרות ? חודש לפני מודיעים על שינוי הקטגוריות ?
ביזיון ,בושה וחרפה
אנשים קראו תתחת חודשים על גבי חודשים ועכשיו משנים להם את כל התמונה ,אז בשביל מה אנשים ביזבזו כסף וזמן ומאמצים והשקעה על ההכנה לתחרות אם משנים להם את הכל עכשיו ?
אז אולי תעזרו קצת למתחרים ותשלחו גם מייל לאמנון? תן אותה באיזה עוגן בדיבורים
info@nabba.co.il

hell
18-07-07, 01:15
ממש מבאסים עם ההחלטות של הרגע האחרון שלהם.
אני מתכוון להתחרות בעוד שנה ומבואס לא פחות מהמתחרים השנה.
לא יודע אילו קטגוריות ימציאו לנו בשנה הבאה.
אולי אלי סידר את הקטגוריות לחבר'ה שלו?
:ohmy:

arbel2
18-07-07, 01:18
זה בדיוק הענייין , גם אני מתכנן להיתחרות בשנים הקרובות (מאוד) ,ודברים כאילו מוציאים את הרוח מהמפרשים , איך אני אמור לצפות שלא יעשו לי את אותו קטע ? אולי במקרה שלי זה יהיה יותר גרוע וישנו את תאריך התחרות בשניה האחרונה ויהרסו לכולם את החיטוב ...

כוסעומו המדינה הזאת

Mazoz3
18-07-07, 01:26
כוסעומו המדינה הזאת

בן אדם בא, רוצה להיות בודיבילדר, באמא שלי רוצה..

חחח D:

Desperado
18-07-07, 01:41
אני רוצה לבוא בתור קהל אני משלם דמי כניסה?

hell
18-07-07, 01:45
אני רוצה לבוא בתור קהל אני משלם דמי כניסה?
כן.

Fatty
18-07-07, 01:46
וואו, לא נעים. אני ממש מרגיש לא נעים בשביל כל החבר'ה שמתכננים להתחרות. אשכרה בזיון.

Mazoz3
18-07-07, 02:00
כן.

כמה עולה כניסה אחי ?

Deja Vu
18-07-07, 02:36
תאמינו לי לא שווה להתחרות בארץ מה זה הבזיון הזה?

פומה
18-07-07, 03:37
אם תכניס לו מזרק לתוסיק הוא יעלה.

אתה מוכן להפסיק עם המזרקים שלך בתוסיק

:jockey:

AkunaMatata
18-07-07, 03:51
הייתי רשום בחדר כושר של אמנון גאון בק.מוצקין "בודי סטאר"
אבל הוא נסגר עקב בעיות תקציב.... חבל... דווקה אחלה באנדם וגם זה היה המכון היחידי עם מאמנים רציניים

אני כבר לא יכול לחכות לתחרות הזאת.....

סוליקו
18-07-07, 04:25
מהזה מהזה מהזה ???

ממש לא הוגן מה שעשו פה ...זה חתיכת פשלה ! זה נראה כאילו שהם רוצים בכוונה שיפסידו פה

וגם נראה כאילו סדרו את זה לפי כמה מתחרים שזה יהיה בדיוק על המשקל שלהם

אינעל דינק אפילו שאני לא מתחרה אני מתבאסס ברמות

ויואב תודה ..אק שהצבעים שבחרת קצת לא במקום ..ובעיקר הלבן

PcGunMan
18-07-07, 08:44
מה??? הם לא מתבישים אנשים קרעו את התחת ומשנים להם את כל התמונה? טוב שביום האחרון שלא הודיעו להם באאמת :):):):) ו:dry:

DropDead
18-07-07, 10:23
חבורה של מאניקים
שכל אחד פה ישלח תלונה באימל שדיבול הביא !@!

hell
18-07-07, 10:36
שמתם לב שבקטגורית מר ישראל הצעיר הגבילו עד גיל 20? במקום גיל 21...
מה שמוריד כמה מתחרים חזקים בקטגוריה.

Di-Bol
18-07-07, 10:40
חבורה של מאניקים
שכל אחד פה ישלח תלונה באימל שדיבול הביא !@!
אלי האנה החזיר לי תשובה כי הקטגוריות לא ישתנו, אז שכל אחד יפעל לפי שיקול דעתו.

Kachok
18-07-07, 10:49
אם כבר משנים קטגוריות שהיו מוסיפים קטגוריה עד 30 קילו בשביל גרישה,הוא יגיע יבש כמו הפורום שלו

Ilan-V
18-07-07, 10:51
אם כבר משנים קטגוריות שהיו מוסיפים קטגוריה עד 30 קילו בשביל גרישה,הוא יגיע יבש כמו הפורום שלו

חחחחחחחחחחחחח

Vin diesel
18-07-07, 11:57
חחחחחחחח רצחת.

ניגרי ענק
18-07-07, 14:46
בדקתי דרך הצינורות שלי ואכן מדובר בהחלטה סופית.
צר לי בשביל עומר וגם בשביל אופיר שעכשיו יהיה לו הרבה יותר קשה.
מצד שני כנראה שיהיו הרבה יותר מתחרים בקטגוריה וזה טוב.
אני חושב שהשיקול שעמד לנגד עיניו של אלי היה שיכולה להיות איזושהי חפיפה בין ה 70 לפיטנס, ואז תהייה התלבטות לגבי מתחרים ששוקלים כ 70 אבל הם לא נראים ממש באדי בילדרים, ויש כאלה.
הקטע הוא שאם תזרוק את כל אלה לפיטנס אתה עלול ליצור מצב שבו בקטגוריה של ה 70 יהיו שלושה או ארבעה מתחרים, וכזכור יוסי מזרחי לדוגמא אמר שהוא הולך לפיטנס אז בא האיגוד ואמר, כדי לא נובך עם שניים או שלושה מתחרים בקטגוריה - בואו נעלה את הרף.
שוב, כל זה פרשנות שלי, לא מידיעה אני אומר את הדברים אלא מהגיון בריא.
לגבי הגבלת הגיל בצעירים, אין לי מושג מה עמד מאחורי זה - אולי רצו לתת יותר סיכוי ל"ילדים".
בגילאים האלה כל שנה יכולה לעשות הבדל עצום.
לגבי ה "עד 82", אני חייב להגיד שזה נורא מוזר.
השאלה אם הקטגורייה תישאר ולא ינחיתו פתאום שנה הבאה "עד 85".
מבחינתי "עד 82" יכול להתאים לי נהדר לשנה הבאה.
דרך אגב אלכס וחברים נוספים שלי לוחצים עלי לעשות מאמץ ולהתחרות.
תיאורטית אני יכול להגיע 75 יבש אבן, אבל הבעיה היא שזה לא ממש מתאים לי לשנות פתאום את כל הפאזה של האוף סיזן המתון בקיץ, ולהתחיל לרצוח את עצמי מול שעון חול של חודש בלבד.
יש פה סכנה גדולה לאיבוד שריר, דיאטה לתחרות חייבת להיות מונחת מטרה - ולהתבצע בהדרגה.
ככה לפחות אני רואה את זה.
בכל זאת אני שוקל, אקבל החלטה סופית תוך יומיים, אבל כרגע 95 אחוז שלא.
לגבי אופיר הוא שלח לי היום אס אם אס שיתחרה ויקווה להשתלב בשלישיה.
עומר, אני חושב שלמרות מה שקרה גם אתה צריך להתחרות, אין לך מה להפסיד.
שמע לי: אל תלך לאשר!
אם אתה עדיין לא יודע למה, שלח לי אימייל ואני אסביר לך.

Di-Bol
18-07-07, 14:59
בדקתי דרך הצינורות שלי ואכן מדובר בהחלטה סופית.
צר לי בשביל עומר וגם בשביל אופיר שעכשיו יהיה לו הרבה יותר קשה.
מצד שני כנראה שיהיו הרבה יותר מתחרים בקטגוריה וזה טוב.
אני חושב שהשיקול שעמד לנגד עיניו של אלי היה שיכולה להיות איזושהי חפיפה בין ה 70 לפיטנס, ואז תהייה התלבטות לגבי מתחרים ששוקלים כ 70 אבל הם לא נראים ממש באדי בילדרים, ויש כאלה.
הקטע הוא שאם תזרוק את כל אלה לפיטנס אתה עלול ליצור מצב שבו בקטגוריה של ה 70 יהיו שלושה או ארבעה מתחרים, וכזכור יוסי מזרחי לדוגמא אמר שהוא הולך לפיטנס אז בא האיגוד ואמר, כדי לא נובך עם שניים או שלושה מתחרים בקטגוריה - בואו נעלה את הרף.
שוב, כל זה פרשנות שלי, לא מידיעה אני אומר את הדברים אלא מהגיון בריא.
לגבי הגבלת הגיל בצעירים, אין לי מושג מה עמד מאחורי זה - אולי רצו לתת יותר סיכוי ל"ילדים".
בגילאים האלה כל שנה יכולה לעשות הבדל עצום.
לגבי ה "עד 82", אני חייב להגיד שזה נורא מוזר.
השאלה אם הקטגורייה תישאר ולא ינחיתו פתאום שנה הבאה "עד 85".
מבחינתי "עד 82" יכול להתאים לי נהדר לשנה הבאה.
דרך אגב אלכס וחברים נוספים שלי לוחצים עלי לעשות מאמץ ולהתחרות.
תיאורטית אני יכול להגיע 75 יבש אבן, אבל הבעיה היא שזה לא ממש מתאים לי לשנות פתאום את כל הפאזה של האוף סיזן המתון בקיץ, ולהתחיל לרצוח את עצמי מול שעון חול של חודש בלבד.
יש פה סכנה גדולה לאיבוד שריר, דיאטה לתחרות חייבת להיות מונחת מטרה - ולהתבצע בהדרגה.
ככה לפחות אני רואה את זה.
בכל זאת אני שוקל, אקבל החלטה סופית תוך יומיים, אבל כרגע 95 אחוז שלא.
לגבי אופיר הוא שלח לי היום אס אם אס שיתחרה ויקווה להשתלב בשלישיה.
עומר, אני חושב שלמרות מה שקרה גם אתה צריך להתחרות, אין לך מה להפסיד.
שמע לי: אל תלך לאשר!
אם אתה עדיין לא יודע למה, שלח לי אימייל ואני אסביר לך.
לאחר התייעצות עם גיל אם אני יספיק להתחטב בזמן אני ילך ל IFBB איפה שהמתחרים לא מרומים רגע לפני הרגע שהתכוננו אליו כל השנה. ואם לא, אני יראה בנאבא ביום של המוקדמות את המתחרים ואחליט אם להכנס לקטגורית המשקל או הגובה.

האדמור
18-07-07, 15:32
דברתי הרגע עם אמנון גאון והוא נשמע החלטי בקשר לקטגוריות(למרות שבנימה סלחנית הוא אמר ששום דבר לא סופי). הוא אומר שהם הגיעו להחלטה בעקבות הטענה שלו שלא יכול להיות B.b בגובהה 1.68-1.65 ששוקל 70 ק"ג...מבחינתו הוא מועמד למר ישראל החטוב...הוא משווה את מה שקורה בחו"ל לארץ שאנו יודעים ששם ה-b.b שבגובהה 1.68-1.65 שוקלים לפחות 75 יבשים ואפילו יותר!(עם חומרים כמובן). הוא רוצה להפוך את התחרות ליותר מקצועית מבחינת מפלצות של בני אדם.
לגבי אני חושב שאנסה בכל זאת להתברג בעד-75 ולהגיע לפחות למקום השלישי, והחלטה סופית אגבש ביום המוקדמות, מר ישראל החטוב??? לא נראה לי...עדיף מקום שלישי בעד-75!!!!!!!!
לדעתי בנושא: אני חושב שחודש ושבוע לפני התחרות זה לא מקצועי ומכובד לשנות קטגוריה ואם כן רוצים לעשות זאת אז זה יכול להתאים לשנה הבאה וכך גם המתחרים יוכלו להתכונן בהתאם.
אני נכנס כבר לשיא החיטוב כך שלא נראה לי ששווה לא להתחרות במצב הזה.
אחרי תחרות זו נראה לי שאקח שנתיים של אוף סיזן כמו שממליץ לי הניגרי.
בהצלחה לכל המתחרים (גם לך עומר).

Desperado
18-07-07, 15:47
האדמור! יש שחקן אנגלי שאתה ממש ממש ממש דומה לו זה משגע אותי אני יחפש את השם שלו

Vin diesel
18-07-07, 15:55
האדמור! יש שחקן אנגלי שאתה ממש ממש ממש דומה לו זה משגע אותי אני יחפש את השם שלו
השם לא עוזר..תביא תמונות..ומה זה קשור לפוסט?

ran_z
18-07-07, 16:04
פששש נשמע כאילו שיחקו לכם קטע חבל על הזמן, זה לא חוסר אחריות מצידם זה כבר גובל בביזיון של ממש. אני במקום כולם מחרים את התחרות, שאמנון הגאון הזה יהיה לבד בתחרות.
אולטימטום, הוא שהוא מחזיר את הקטגוריות לכמו לפני השינוי הפתאומי והשינוי יחל מהתחרות הבאה, או שאני מודיע למוקד 100 רבע שעה לפני פתיחת הארוע שהטמינו פצצה באולם, עד שהחבלנים יגמרו לסרוק את האולם יעברו 3 שעות והאירוע ידחה :-)

Bodybuilder
18-07-07, 16:44
ואללה כלה לי אכשיו רעיון למוח,אני לא יודע עד כמה זה הגיוני אבל מי יודע !
אז ככה:

אולי לאלי וכול האיגוד יש אנשים (מתחרים שלהם) שהם רוצים להביא להם את הכסף,והם ידעו מראש על הקטגוריות ????????:ohmy: :ohmy: :ohmy: מישהו חשב על זה כבר ?

PoweRule
18-07-07, 16:46
ואללה כלה לי אכשיו רעיון למוח,אני לא יודע עד כמה זה הגיוני אבל מי יודע !
אז ככה:

אולי לאלי וכול האיגוד יש אנשים (מתחרים שלהם) שהם רוצים להביא להם את הכסף,והם ידעו מראש על הקטגוריות ????????:ohmy: :ohmy: :ohmy: מישהו חשב על זה כבר ?

ממש מבאסים עם ההחלטות של הרגע האחרון שלהם.
אני מתכוון להתחרות בעוד שנה ומבואס לא פחות מהמתחרים השנה.
לא יודע אילו קטגוריות ימציאו לנו בשנה הבאה.
אולי אלי סידר את הקטגוריות לחבר'ה שלו?

כן, כבר חשבו על זה :wiggle:

קולמן הפחדן
18-07-07, 16:47
מה כולכם כואסים ?
כל המתחרים בארץ ברמה נמוכה יחסית לעולם.

באתר יוטוב,יש סתם בודיבילדרים שבכלל לא מתחרים וכו'.
ונראים פי 1000 יותר טוב מכל מי שיש בארץ...

יש פה כמה מתחרים בכלל בושה שיגידו שהם מתחרים..
בקיצור הרמה כאן ממש נמוכה,תתעצבנו או לא מי שרוצה להצליח שיקח מוטס ויטוס לחו"ל....

Bodybuilder
18-07-07, 16:47
כן, כבר חשבו על זה :wiggle:

אה לא שמתי לב,יותר נכון לא ניסיתי להבין את מה שהל אמר:unsure:
אבל לדעתי משהו פה מסריח,וזה לא קשור לשעועית שאכלתי היום...

Vin diesel
18-07-07, 17:23
תאמין לי הכל יכול להיות.זה ברור שכולם חשבו שיהיה קטגורייה של 70..וכולם הכינו את אצמם למשקל הזה.אז אני לא יהיה מופתע אם פיטעום ביום התחרות אני יראה מישהו בעד 75 ששוקל בול 75 יבש.ונראה פיצוץ.רוב הסיכויים שזה לא יהיה צירוף מיקרים.הכל מושחט תאמין לי.

Bodybuilder
18-07-07, 17:27
תאמין לי הכל יכול להיות.זה ברור שכולם חשבו שיהיה קטגורייה של 70..וכולם הכינו את אצמם למשקל הזה.אז אני לא יהיה מופתע אם פיטעום ביום התחרות אני יראה מישהו בעד 75 ששוקל בול 75 יבש.ונראה פיצוץ.רוב הסיכויים שזה לא יהיה צירוף מיקרים.הכל מושחט תאמין לי.

הלוואי,בעזרת השם,בעזרת מזל טפו טפו טפו וכו' יקח מישהו נטרלי ויפתיע את אלי הלוואי :mad:
לא יפה מה שהם עשו !:dry:

Mazoz3
18-07-07, 17:29
איפה משה המרגל שצריך אותו ?

Bodybuilder
18-07-07, 17:30
איפה משה המרגל שצריך אותו ?

:jockey: חחחחחחחח

Di-Bol
18-07-07, 18:01
דברתי הרגע עם אמנון גאון והוא נשמע החלטי בקשר לקטגוריות(למרות שבנימה סלחנית הוא אמר ששום דבר לא סופי). הוא אומר שהם הגיעו להחלטה בעקבות הטענה שלו שלא יכול להיות B.b בגובהה 1.68-1.65 ששוקל 70 ק"ג...מבחינתו הוא מועמד למר ישראל החטוב...הוא משווה את מה שקורה בחו"ל לארץ שאנו יודעים ששם ה-b.b שבגובהה 1.68-1.65 שוקלים לפחות 75 יבשים ואפילו יותר!(עם חומרים כמובן). הוא רוצה להפוך את התחרות ליותר מקצועית מבחינת מפלצות של בני אדם.
לגבי אני חושב שאנסה בכל זאת להתברג בעד-75 ולהגיע לפחות למקום השלישי, והחלטה סופית אגבש ביום המוקדמות, מר ישראל החטוב??? לא נראה לי...עדיף מקום שלישי בעד-75!!!!!!!!
לדעתי בנושא: אני חושב שחודש ושבוע לפני התחרות זה לא מקצועי ומכובד לשנות קטגוריה ואם כן רוצים לעשות זאת אז זה יכול להתאים לשנה הבאה וכך גם המתחרים יוכלו להתכונן בהתאם.
אני נכנס כבר לשיא החיטוב כך שלא נראה לי ששווה לא להתחרות במצב הזה.
אחרי תחרות זו נראה לי שאקח שנתיים של אוף סיזן כמו שממליץ לי הניגרי.
בהצלחה לכל המתחרים (גם לך עומר).
את הדעה שלי גם אני אגבש ביום המוקדמות. אולי בכל זאת המתכונת של המתחרים תשאר זהה גם ב 75 משום שכל אחד התכונן בהתאם לקטגוריה שהוא ייעד לעצמו. ושיהיה בהצלחה גם לך.

Bodybuilder
18-07-07, 18:40
הוא משווה את מה שקורה בחו"ל לארץ שאנו יודעים ששם ה-b.b שבגובהה 1.68-1.65 שוקלים לפחות 75 יבשים ואפילו יותר!(עם חומרים כמובן)

אדמור אני אגיד לך בסוד,אל תספר לאף אחד,אבל גם פה בארץ כול המתחרים,חוץ ממך על חומרים !
:boxing: :wiggle:

Vin diesel
18-07-07, 19:32
אמרת שטות..אתה לא יכול לדעת על כל אחד מי לוקח ומי לא.
יש גם ניצולי שואה שעושים סייקלים.אז לפי המראה לא תמיד אפשר לדעת.

Daniel-Barak
18-07-07, 19:45
אני לא אכתוב את כל מה שיש לי לומר ומה אני חושב, כי אלו לא דברים מרננים
במילה אחת: ביזיון

IRON-MASS
18-07-07, 21:58
לא יעזור כלום, עומר יתן בראש בכל מקרה!:)

גם גלעד יפתיע הרבה מאוד אנשים.

בהצלחה לכל המתחרים!

arbel2
18-07-07, 22:07
מה כולכם כואסים ?
כל המתחרים בארץ ברמה נמוכה יחסית לעולם.

באתר יוטוב,יש סתם בודיבילדרים שבכלל לא מתחרים וכו'.
ונראים פי 1000 יותר טוב מכל מי שיש בארץ...

יש פה כמה מתחרים בכלל בושה שיגידו שהם מתחרים..
בקיצור הרמה כאן ממש נמוכה,תתעצבנו או לא מי שרוצה להצליח שיקח מוטס ויטוס לחו"ל....

אני מתלבט כרגע בין לסטור לך עם איבר המין שלי ,או פשוט לסטור לך
הגישה שלך (ושל אנשים כמוך ) זה מה שקובר את הענף הזה בארץ ,בושה וחרפה איך שאתה מתייחס למתחרים ,לפחות להם יש את הביצים לעלות על במה

DropDead
18-07-07, 22:08

XD
גדול אתה

P-a-n-1-c
18-07-07, 22:24
יש ווליום כנרת איזה לא מתאים

Mazoz3
18-07-07, 22:25
יש ווליום כנרת איזה לא מתאים

מה שאמרתי... :\
חח התלבטות :S

hell
18-07-07, 22:31
עצוב עצוב שאנשים חושבים ללכת להישרף בחום של טבריה, במקום ללכת לתחרות מר ישראל וקוראים לעצמם באדי בילדרים.

xtream101
18-07-07, 22:40
כן באמת עדיף להסתכל על גברים שריריים משומנים בבגד ים מאשר להיות באירוע ענק
עם טונה כוסיות...

arbel2
18-07-07, 22:49
כן באמת עדיף להסתכל על גברים שריריים משומנים בבגד ים מאשר להיות באירוע ענק
עם טונה כוסיות...

כוסיות יש בים תמיד
מר ישראל יש פעם בשנה

ניגרי ענק
18-07-07, 22:55
עצוב עצוב שאנשים חושבים ללכת להישרף בחום של טבריה, במקום ללכת לתחרות מר ישראל וקוראים לעצמם באדי בילדרים.

:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

toxicity
18-07-07, 23:01
זה מזכיר תקטע שהיה בחירות לממשלה וכל האלה שהיו אמורים להצביע לעלה ירוק טסו למסיבת סמים :)

Night_Wolf
18-07-07, 23:03
מי שרוצה לבוא למר ישראל שיבוא בכייף אני אהיה שם בשתי התחרויות!
באחת אתחרה ואשתדל להגיע במיטבי ולסים זין ענק על מי שיהיה לו הערה רעה להגיד לי ובשניה פשוט יבוא לעודד את עומר אם יחליט להתחרות בנאבא אחרי השינויי הזה אם לא אני אגיע בכל זאת כי זה ספורט שאני אוהב כמו שאנשים הולכים למגרשי כדורגל בישביל לצפות במשחקי כדורגל אני אבוא למר ישראל!

IRON-MASS
18-07-07, 23:06
הייתי משמיד את האירועים האלה כמו בומבלה , ווליום כינרת , עיר הנוער וכל אלה... אני פשוט שונא את השטויות האלה בטירוף.

Night_Wolf
18-07-07, 23:07
הייתי משמיד את האירועים האלה כמו בומבלה , ווליום כינרת , עיר הנוער וכל אלה... אני פשוט שונא את השטויות האלה בטירוף.

בומבהמלה אחי בן דוד שלי נסע לשם נורמלי חזר הבייתה כולו סמרטוט תאמין לי הפריקים שהולכים שם הרסו אותו בן אדם מכור לכל החרא שקיים עד היום אני מת לראות את הדרעקים שחזרו מהטיול מהודו שהביאו לו לעשן ולדחוף להם שפיץ לתחת

maorstyle
18-07-07, 23:27
שאלה בלי לצחוק כי בטוח יהיו פה כמה כאלה....אם אני שוקל 58 אני יכול להתחרות יאנו סתם בשביל הקטע? לא מנסה לנצח או משו?

Night_Wolf
18-07-07, 23:29
שאלה בלי לצחוק כי בטוח יהיו פה כמה כאלה....אם אני שוקל 58 אני יכול להתחרות יאנו סתם בשביל הקטע? לא מנסה לנצח או משו?
אתה תוכל אחי בנוער כי בקטגוריה משקל אתה תהיה קל מדי כי בייבוש אתה תרד הרבה במשקל.

Mazoz3
18-07-07, 23:29

maorstyle
18-07-07, 23:31
אתה תוכל אחי בנוער כי בקטגוריה משקל אתה תהיה קל מדי כי בייבוש אתה תרד הרבה במשקל.

סבבה תודה אחי =)

IRON-MASS
19-07-07, 00:02
בומבהמלה אחי בן דוד שלי נסע לשם נורמלי חזר הבייתה כולו סמרטוט תאמין לי הפריקים שהולכים שם הרסו אותו בן אדם מכור לכל החרא שקיים עד היום אני מת לראות את הדרעקים שחזרו מהטיול מהודו שהביאו לו לעשן ולדחוף להם שפיץ לתחת

אחי, חוץ מזבל, שזה כולל סקס עם נגועות במחלות, סמים וגועל נפש, אין שם כלום, באמת.:mad:

קולמן הפחדן
19-07-07, 01:04
הגישה שלך (ושל אנשים כמוך ) זה מה שקובר את הענף הזה בארץ ,בושה וחרפה איך שאתה מתייחס למתחרים ,לפחות להם יש את הביצים לעלות על במה
חחח אחי אני לא חושב שהאגוזי שלך יפריע לי.

אלה...
זה לא שאין לי כבוד,פשוט מאוד הרמה כאן כל כך נמוכה שזה לא יאמן..
המתחרים שמזריקים כאן בכמויות לאומת אנשים בארה"ב שאפילו לא מתחרים...
נראים כאן ממש בדיחה!

תסכים או לא תסכים.

זה המצב בין אם תרצה או לא!

תסתכל על המתחרים שיש כאן ותבין, אני בכלל לא רוצה להגיד שמות..

הרמה בישראל כל כך נמוכה שלא היתי מתאמץ אפילו לעלות על במה כאן ואני יגיד גם למה..

קודם כל לא ראיתי אף מתחרה ישראלי שבכלל זה להכרה בעולם חוץ מאלי אנה ,שבכלל אין לכם כבוד לבנאדם הזה..

אף מתחרה בארץ לא הגיע לשום מקום,הבעיה שהוא תמיד ישאר תקוע כאן..

זה המציאות.. כשאני מסתכל בחו"ל ואני רואה את הרמה ואת הפירסום והכבוד שהם מקבלים מאנשים ברחוב וכו' לזה אני קורא תחרות..

לא ברמה שיש כאן בארץ כי לצערנו כל המתחרים כבר תקועים כאן ולא שמעו עלהם באף מקום בעולם..

חוץ מלוליק,עמית ספר מקום 19 בעולם וזהו..

לבנאדם שאני באמת רוכש כבוד זה מאור זדרד..
אם היה מישהו שישקע בו כמו שצריך הוא היה מגיע רחוק מאוד..

אתה יכול לנסות לצאת מצחיק,או חכם או לא יודע מה..
כל מה שאמרתי זה עובדות שקיימות בשטח..

hell
19-07-07, 01:07
..
לפחות תדע לרשום את השם שלו כמו שצריך. מאור זרדז.
בכל מקרה, יש לי תמונות עדכניות שלו מאתמול.
כמה שהוא היה טוב, הוא עוד השתפר המון.
הבנאדם פשוט רמה אירופאית.
ולא, אני לא אפרסם את התמונות עד שאקבל ממנו אישור לכך.

קולמן הפחדן
19-07-07, 01:11
לפחות תדע לרשום את השם שלו כמו שצריך. מאור זרדז.
בכל מקרה, יש לי תמונות עדכניות שלו מאתמול.
כמה שהוא היה טוב, הוא עוד השתפר המון.
הבנאדם פשוט רמה אירופאית.
ולא, אני לא אפרסם את התמונות עד שאקבל ממנו אישור לכך.
מזה משנה הבנת למה אני מתכוון ? יופי.

זה שאתם כועסים על מה שאמרתי זה בעיה שלכם.
זה המציאות זה לא משהו שאני המצאתי כאן..

להיות מתחרה בארץ זה פשוט עלוב מכל הבחינות..

וכאן מאור ברמה גבוה מאוד מאוד..
במקומו לא היתי מבזבז את הזמן שלי בשביל לעלות לבמה מסכנה בישראל...

אלה היתי עובר לחו"ל ומנסה להיתפתח שם כדי לעלות על במה מכובדת וגם אחרי שיכבו את האורות אנשים ידעו מי הוא.. לא כמו בישראל..

:closedeyes:

Mazoz3
19-07-07, 02:49
מזה משנה הבנת למה אני מתכוון ? יופי.

זה שאתם כועסים על מה שאמרתי זה בעיה שלכם.
זה המציאות זה לא משהו שאני המצאתי כאן..

להיות מתחרה בארץ זה פשוט עלוב מכל הבחינות..

וכאן מאור ברמה גבוה מאוד מאוד..
במקומו לא היתי מבזבז את הזמן שלי בשביל לעלות לבמה מסכנה בישראל...

אלה היתי עובר לחו"ל ומנסה להיתפתח שם כדי לעלות על במה מכובדת וגם אחרי שיכבו את האורות אנשים ידעו מי הוא.. לא כמו בישראל..

:closedeyes:

אני רוצה לראות אותך עומד מול ליבנה שביט (סתם הראשון שעלה לי בראש) ואומר לו שהוא שחיף מסריח שכל אחד ביוטיוב יותר גדול ממנו ושהספורט בארץ כולל הוא וכל הקולגות שלו שווים לתחת..

bode
19-07-07, 03:08

תנסה את מזלך..בקטגוריה של החיטובים :)

Mr.Bazooka
19-07-07, 07:56
בטח אחי..
אבל השאלה באיזה תחרות..התכוונת לתחרות מקלות אוזניים לא?

Bodybuilder
19-07-07, 08:51
מי שרוצה לבוא למר ישראל שיבוא בכייף אני אהיה שם בשתי התחרויות!
באחת אתחרה ואשתדל להגיע במיטבי ולסים זין ענק על מי שיהיה לו הערה רעה להגיד לי ובשניה פשוט יבוא לעודד את עומר אם יחליט להתחרות בנאבא אחרי השינויי הזה אם לא אני אגיע בכל זאת כי זה ספורט שאני אוהב כמו שאנשים הולכים למגרשי כדורגל בישביל לצפות במשחקי כדורגל אני אבוא למר ישראל!

גם אני,גם אני אח שלי http://www.israelbody.com/images/icons/icon12.gif סוף סוף תהיה אפשרות לראות כמה חברה במציאות !

Bodybuilder
19-07-07, 08:54
חחח אחי אני לא חושב שהאגוזי שלך יפריע לי.

אלה...
זה לא שאין לי כבוד,פשוט מאוד הרמה כאן כל כך נמוכה שזה לא יאמן..
המתחרים שמזריקים כאן בכמויות לאומת אנשים בארה"ב שאפילו לא מתחרים...
נראים כאן ממש בדיחה!

תסכים או לא תסכים.

זה המצב בין אם תרצה או לא!

תסתכל על המתחרים שיש כאן ותבין, אני בכלל לא רוצה להגיד שמות..

הרמה בישראל כל כך נמוכה שלא היתי מתאמץ אפילו לעלות על במה כאן ואני יגיד גם למה..

קודם כל לא ראיתי אף מתחרה ישראלי שבכלל זה להכרה בעולם חוץ מאלי אנה ,שבכלל אין לכם כבוד לבנאדם הזה..

אף מתחרה בארץ לא הגיע לשום מקום,הבעיה שהוא תמיד ישאר תקוע כאן..

זה המציאות.. כשאני מסתכל בחו"ל ואני רואה את הרמה ואת הפירסום והכבוד שהם מקבלים מאנשים ברחוב וכו' לזה אני קורא תחרות..

לא ברמה שיש כאן בארץ כי לצערנו כל המתחרים כבר תקועים כאן ולא שמעו עלהם באף מקום בעולם..

חוץ מלוליק,עמית ספר מקום 19 בעולם וזהו..

אתה יכול לנסות לצאת מצחיק,או חכם או לא יודע מה..
כל מה שאמרתי זה עובדות שקיימות בשטח..

אתה מדבר שטויות ! יותר מזה אין לי מה להגיד.

arbel2
19-07-07, 09:58
אתה מדבר שטויות ! יותר מזה אין לי מה להגיד.

נכון מאוד !
זה לא אגוזי ,זה מקופלת !

Night_Wolf
19-07-07, 11:43
אני רוצה לראות אותך עומד מול ליבנה שביט (סתם הראשון שעלה לי בראש) ואומר לו שהוא שחיף מסריח שכל אחד ביוטיוב יותר גדול ממנו ושהספורט בארץ כולל הוא וכל הקולגות שלו שווים לתחת..
ליבנה אולי יגיב לו או יעיר לו, שיגיד את זה לליאור גייניש ועצמות לא ישארו לו חחחחחחחחח:sbb4:

קולמן הפחדן
19-07-07, 13:42
אתם ממש ילדים קטנים..
לא רק הגולשים, גם אתה ארבל.
בתור מנהל אתה צריך לשמש דוגמה ולא לדבר בשפת רחוב..

כנראה זה מה שלימדו אותך בבית..

Vin diesel
19-07-07, 14:05
הוא לא מנהל הוא מפקח גלובאלי.

קולמן הפחדן
19-07-07, 14:10
הוא לא מנהל הוא מפקח גלובאלי.
זה לא משנה.
הוא צריך לתת דוגמה לפורום.
אתם לא צריכים ליקפוץ על דבריי.

זאת דעתי,לא אמרתי שלבנה שביט איזה שחיף או משהו כזה.
אני דברתי על אחרים,שמות אני לא רוצה להגיד..

אבל שוב פעם,בישראל לא שווה לעלות לבמה
בשביל כמה שעות של תהילה, ואחרי זה אף אחד לא מכיר אותך.

טל יואב
19-07-07, 18:23

כל הכבוד כל מילה בסלע . מילים כדורבנות .

גלעד לא ידעתי שאתה מתחרה אחי . כל הכבוד אני יגיע לעודד אותך גבר וגם אני יהיה ב"ה בשתי התחרויות .

מי שלא בא שלא יקרא לעצמו חובב ספורט פיתוח הגוף אין תירוצים זה הסופר בול הישראלי מבחינתי:sbb4:

toxicity
19-07-07, 20:00
טל יואב מה עם העיתון שדיברת עליו מזמן? הוא לא יצא עוד?

טל יואב
19-07-07, 20:31
טל יואב מה עם העיתון שדיברת עליו מזמן? הוא לא יצא עוד?

יום ראשון הזה ב"ה . תתחיל ההפצה

Night_Wolf
19-07-07, 21:00
כל הכבוד כל מילה בסלע . מילים כדורבנות .

גלעד לא ידעתי שאתה מתחרה אחי . כל הכבוד אני יגיע לעודד אותך גבר וגם אני יהיה ב"ה בשתי התחרויות .

מי שלא בא שלא יקרא לעצמו חובב ספורט פיתוח הגוף אין תירוצים זה הסופר בול הישראלי מבחינתי:sbb4:

אני מרגיש שאני ממש עומד למות...הדילול מלח הזה קשה מאוד ודופק את הבן אדם אבל זה היה הרבה יותר קל לחשוב על זה שעברתה אוף סיזן מכובד מאשר לחיות בעובדה שהייתה שנה וחצי בחיטובים כבר לא איכפת לי התחרות אחי מה שיהיה יהיה אחרי זה שנתיים אוף סיזן ולא מתקרב לאירובי.

NIRAN
19-07-07, 21:10
גלעד אחי, בכללי מה אתה אוכל?

gog
19-07-07, 23:07
גלעד, אם זה נכון ובאמת קטגורית הצעירים היא עד 20 למה שלא תנסה להיכנס לשם?
הרי ראובן וגדי נפלו, מה שאומר שיש לך סיכוי לא רע בכלל לטופ 3-5, מכובד מאוד ואף יותר לתחרות ראשונה.

מה דעתך?

Jones
19-07-07, 23:15
גלעד יקח מקום ראשון בעז"ה....אני כמעט ובטוח.

Vin diesel
20-07-07, 00:27
גלעד יקח מקום ראשון בעז"ה....אני כמעט ובטוח.
:):):):) מה אתה חיי בסרט...

Vin diesel
20-07-07, 00:28
יום ראשון הזה ב"ה . תתחיל ההפצה
איזה שם...עוד שבועיים בעזרת וין דיזל :boxing:

טל יואב
20-07-07, 10:35
איזה שם...עוד שבועיים בעזרת וין דיזל :boxing:

בין הייתר אך לא רק אתה .

גלעד ,
את השם שלך יצרחו יותר מכל אחד אחר ולא משנה אך תגיע , רק בגלל שאתה כזה מפרגן ונחמד עם כולם , היופי בך הוא שלא נולדת יפה ובגלל בעיית המשקל שהייתה לך אתה יודע להעריך ולכבד וטוב שכך .

מה עם הרוטינה ? יש כבר מצגת וקובץ של פוזות מוכנות ?
אתה יודע מה מחמיא לך ומה לא ?
המעבר והשילוב של הפוזות בין תנועה לתנועה ?
אני מאוד ישמח להיפגש איתך ולעבוד איתך על זה יהיה לי לכבוד ולעונג רב , אם כן תצלצל אחי .