PDA

צפה בגרסא המלאה : קריאטין טהור של צ'מפיונס

kiler
18-07-07, 18:53
חרא של קריאטין דיברו דיברו קריאטין קטלני וואלה לא עולה במישקלים ולא במסה וואלה מיתחרט שקניתי אותו פעם הבאה אני יילך על הקסטרים עצה שלי אל תיקנו אני הייתי מרים ליפני זה 100 קילו ונישארתי עם 100 ואני מישתמש כבר 3 שבועות:sbb4: :sbb4: :sbb4:

Vin diesel
18-07-07, 18:59
חחח מי אמר קטלני?

eranabras
18-07-07, 20:35
אתה שותה מספיק מים??? אתה אוכל נכון??? אתה יושן מספיק??

jonathan
18-07-07, 20:39
כמה אתה לוקח?עם מה אתה לוקח?
ישר מאשים תקריאטין...הוגה דעות גדול..

hell
18-07-07, 20:46
קריאטין זאת לא אבקת קסמים.
אולי התזונה שלך לא טובה.

eranabras
18-07-07, 20:49
אנשים חושבים שזה סמים או משהו

אם אתה לא שומר על תזונה ועל אימונים כמו שצריך ושתיה מרובה ושינה טובה
קריאטין שווה לתחת...תעשה הכל ותראה תוצאות ובמהירות

P-a-n-1-c
18-07-07, 20:49
אתה צודק הוא באמת חרא

shikoLM
18-07-07, 21:24
אנשים חושבים שזה סמים או משהו

אם אתה לא שומר על תזונה ועל אימונים כמו שצריך ושתיה מרובה ושינה טובה
קריאטין שווה לתחת...תעשה הכל ותראה תוצאות ובמהירות

בוא ותסביר לי איך הגדלת מאגרי ה CrP ע"י צריכת קריאטין קשורה לתזונה טובה? אתה מדבר על מאזן קלורי חיובי? ממש לא. מספיק חלבון? גם לא קשור.

eranabras
18-07-07, 22:44
בוא ותסביר לי איך הגדלת מאגרי ה CrP ע"י צריכת קריאטין קשורה לתזונה טובה? אתה מדבר על מאזן קלורי חיובי? ממש לא. מספיק חלבון? גם לא קשור.

הכל קשור מה אתה חושב עם הוא יצרוך רק קריאטין כמו קסם הוא יעלה במשקלים ויתנפח??
זה ממש לא עובד ככה...זה שהוא לוקח קריאטין זה לא אומר שתוך חודש וחצי הבנאדם זאן קלוד ואן דאם
הוא צריך לאכול נכון לשתות מלאאאאאאאאאאאאא ולישון מספיק וכל זה גם בלי שום קשר לקריאטין

MIK23
18-07-07, 22:58
יכול להיות שהוא פשוט לא מגיב לקריאטין...?

shikoLM
18-07-07, 23:24
הכל קשור מה אתה חושב עם הוא יצרוך רק קריאטין כמו קסם הוא יעלה במשקלים ויתנפח??
זה ממש לא עובד ככה...זה שהוא לוקח קריאטין זה לא אומר שתוך חודש וחצי הבנאדם זאן קלוד ואן דאם
הוא צריך לאכול נכון לשתות מלאאאאאאאאאאאאא ולישון מספיק וכל זה גם בלי שום קשר לקריאטין

אתה ממשיך להגיד שזה קשור אבל משום מה אתה לא מצליח לענות על הלמה.
אני יחזור שוב על השאלה ויחדד אותה בשבילך. איך הגדלת מאגרי ה CrP ע"י נטילת קריאטין, שזו בעצם המטרה העיקרית של תיסוף בקריאטין, קשורה בתזונה שלך?
אני מציע לך לא לדקלם תשובות שקראת בפורום בלי להבין מה אתה אומר.

eranabras
18-07-07, 23:46
אתה ממשיך להגיד שזה קשור אבל משום מה אתה לא מצליח לענות על הלמה.
אני יחזור שוב על השאלה ויחדד אותה בשבילך. איך הגדלת מאגרי ה CrP ע"י נטילת קריאטין, שזו בעצם המטרה העיקרית של תיסוף בקריאטין, קשורה בתזונה שלך?
אני מציע לך לא לדקלם תשובות שקראת בפורום בלי להבין מה אתה אומר.

אתה ממש בלוק...
זה שהקריאטין מגביר את היכולת הגוף לייצר חלבונים זה לא אומר שהוא מעלה לו את רמת החלבונים לכזאת רמה שהוא לא יצטרך לצרוך אותה מהמזון שלו/אבקת חלבון!!! אתה חושב שאם הוא יקח קריאטין אז רמת החלבון שהוא אמור לצרוך כדי ליצור מסת שריר נאה תבוא לו רק מהקריאטין?! אז אתה טועה ובגדול!!
בנוסף ידוע שאם תצרוך את הקריאטין לדוגמא עם פחממות זה עוזר לכניסה יותר מהירה של הקריאטין מהדם לתוך השריר אז מן הסתם שלתזונה יש פה אפקט חזק!!
לעומת אבקות אחרות כגון אבקת חלבון או גיינר, הקריאטין הוא ממש לא תוסף תזונה!! הוא לא מחליף ארוחה וזה לא יתן לך אפקט ממשי אם לא תהיה לך תזונה נכונה!!!
אז אל תשחק אותה פה מבין...ומנסה לזלזל במה שאומרים פה..
תקרא קצת ואחר"כ תבוא בשאלות קיטבג
יום טוב! :sbb4:

jonathan
19-07-07, 00:33
:clap: :clap: אתה ממש בלוק...
זה שהקריאטין מגביר את היכולת הגוף לייצר חלבונים זה לא אומר שהוא מעלה לו את רמת החלבונים לכזאת רמה שהוא לא יצטרך לצרוך אותה מהמזון שלו/אבקת חלבון!!! אתה חושב שאם הוא יקח קריאטין אז רמת החלבון שהוא אמור לצרוך כדי ליצור מסת שריר נאה תבוא לו רק מהקריאטין?! אז אתה טועה ובגדול!!
בנוסף ידוע שאם תצרוך את הקריאטין לדוגמא עם פחממות זה עוזר לכניסה יותר מהירה של הקריאטין מהדם לתוך השריר אז מן הסתם שלתזונה יש פה אפקט חזק!!
לעומת אבקות אחרות כגון אבקת חלבון או גיינר, הקריאטין הוא ממש לא תוסף תזונה!! הוא לא מחליף ארוחה וזה לא יתן לך אפקט ממשי אם לא תהיה לך תזונה נכונה!!!
:cry_1: :cry_1:
או

Kachok
19-07-07, 00:50
אתה ממש בלוק...

אתה כזה פאקינג נוב,ועוד הכי עצוב זה שאתה לא מודע לזה
אתה פולט פה טונה שטויות,וכאשר בא אחד מבעלי הידע בפורום ואומר לך שאתה מבלבל לו באשכים אז אתה עוד שולח אותו לקרוא ,חחח

בכל מקרה יחד עם זאת שתזונה היא מרכיב חשוב בהתקדמות של מתאמן,צריכת קריאטין לא קשורה לתזונה,אם לא העלת מאסה ולא העלת משקלים תוך 3 שבועות,אתה כנראה לא מגיב לקריאטין מונו,וזה מאוד נפוץ

מיתוס הפחממות עם הקריאטין נופץ מזמן ד"א

לך תלמד
נ"ב

קבל מוניטין:boxing: ,קצין צ"י מתייצב לפעולה

קולמן הפחדן
19-07-07, 00:53
אתה ממש בלוק...
ה' ישמור וירחם!!
הפעם אני חייב ליפול עליך חזק,אז קח אוויר ליפני שאתה הולך ליקרוא......

משנה מצב לעברין מקלדת.......

טוען...38......46....48..........68..........87... ...92....100.
עברין מקלדת פועל :sbb4:

באונה התחלת לעלות לי על העצבים!!
כבר כמה ימים שאתה מגיב לנושאים,ואתה בכלל לא יודע מה אתה אומר..
אתה חתיכת נוב שלא יודע כלום,ורק לפי מה שרשמת כאן אפשר להבין שאתה חסר ידע והבנה במיוחד בתזונה ותוספים.

קראת 2 מאמרים באתר אה ?
חשבת שאתה עכשיו איזה חכמולג גדול..
אל תגיב יותר לשום פוסט יחתיכת נוב בגלל השטוית שלך אנשים טועים פה ובגדול..

כבר כמה ימים שאני מתאפק לא לצאת עליך ועל השטויות שאתה רושם כאן אבל הגיע הזמן.

נטול השכלה בכלל, בור ועם הארץ :boxing:
מshikoLM תצאה תורה!

בקיצור אם אתה בכוח מנסה לצאת חכם כמו עכשיו אז שקטטטטטטט...

ועוד משהו חתיכת טמבל,בתוסף קריאטין אין בכלל חלבונים:closedeyes:
פאק איזה בלושיט רשמת פה

jonathan
19-07-07, 00:53
אתה כזה פאקינג נוב,ועוד הכי עצוב זה שאתה לא מודע לזה
אתה פולט פה טונה שטויות,וכאשר בא אחד מבעלי הידע בפורום ואומר לך שאתה מבלבל לו באשכים אז אתה עוד שולח אותו לקרוא ,חחח

בכל מקרה יחד עם זאת שתזונה היא מרכיב חשוב בהתקדמות של מתאמן,צריכת קריאטין לא קשורה לתזונה,אם לא העלת מאסה ולא העלת משקלים תוך 3 שבועות,אתה כנראה לא מגיב לקריאטין מונו,וזה מאוד נפוץ

מיתוס הפחממות עם הקריאטין נופץ מזמן ד"א

לך תלמד
נ"ב

קבל מוניטין:boxing: ,קצין צ"י מתייצב לפעולה
חח החלק באמת שהכי קרע בהודעה שלו זה המאמרים...
הוא אמר לshklom לקרןא מאמרים..חח

- Idan -
19-07-07, 01:05
אתה ממש בלוק...
בוא נתחיל מזה שתוסף תזונה לא אמור להחליף ארוחה, הוא אמור לתסף לארוחה, כשמו כן הוא - תוסף תזונה. אם הוא היה מחליף ארוחה היו קוראים לו... "מחליף ארוחה".

דבר נוסף, פחמימות לא עוזרות לכניסה מהירה יותר של הקריאטין לדם, אלא אם כן מדובר בכמויות גבוהות מאוד (100 גרם סוכר ענבים למנה של 5 גרם קריאטין ע"פ מחקרים, עכשיו תחשוב שאתה עושה העמסה, אתה תקח ביום 400 גרם סוכר ענבים... לא ריאלי), ובכל מקרה גם אם הקריאטין נכנס יותר מהר לזרימת הדם, הדבר לא משפיע על ביצועי המתאמן ע"פ מחקרים שנעשו בנושא.

דבר אחרון, קריאטין לא מגביר את יכולת הגוף לייצר חלבונים, הוא אולי מסייע לשריר לסנטז יותר חלבון (אני לא בטוח בזה, אני חושב ששמעתי על זה פעם), אבל זה לא העיקר בקיראטין, shikoLM דיבר בכלל על הגדלת מאגרי CrP - Creatine Phosphate (קריאטין פוספט), כשלעצמו, התזונה כאן לא משפיעה. אבל עם זאת, אני לא אומר שבזמן צריכת קריאטין צריך להתחיל פתאום להתפרע עם התזונה, ומצד שני גם לא צריך להזניח אותה, פשוט לשמור עליה יציבה כמו בתקופות שלא לוקחים קריאטין.

אגב, ההתלהמות שלך לא תעזור לך להיראות יותר מבין כל עוד אתה רושם דברים שהם בחלקם שגויים. זה אפילו עושה את האפקט ההפוך. קח לתשומת לבך.

Kachok
19-07-07, 01:08
בוא נתחיל מזה שתוסף תזונה לא אמור להחליף ארוחה, הוא אמור לתסף לארוחה, כשמו כן הוא - תוסף תזונה. אם הוא היה מחליף ארוחה היו קוראים לו... "מחליף ארוחה".

דבר נוסף, פחמימות לא עוזרות לכניסה מהירה יותר של הקריאטין לדם, אלא אם כן מדובר בכמויות גבוהות מאוד (100 גרם סוכר ענבים למנה של 5 גרם קריאטין ע"פ מחקרים, עכשיו תחשוב שאתה עושה העמסה, אתה תקח ביום 400 גרם סוכר ענבים... לא ריאלי), ובכל מקרה גם אם הקריאטין נכנס יותר מהר לזרימת הדם, הדבר לא משפיע על ביצועי המתאמן ע"פ מחקרים שנעשו בנושא.

דבר אחרון, קריאטין לא מגביר את יכולת הגוף לייצר חלבונים, הוא אולי מסייע לשריר לסנטז יותר חלבון (אני לא בטוח בזה, אני חושב ששמעתי על זה פעם), אבל זה לא העיקר בקיראטין, shikoLM דיבר בכלל על הגדלת מאגרי CrP - Creatine Phosphate (קריאטין פוספט), כשלעצמו, התזונה כאן לא משפיעה. אבל עם זאת, אני לא אומר שבזמן צריכת קריאטין צריך להתחיל פתאום להתפרע עם התזונה, ומצד שני גם לא צריך להזניח אותה, פשוט לשמור עליה יציבה כמו בתקופות שלא לוקחים קריאטין.

אגב, ההתלהמות שלך לא תעזור לך להיראות יותר מבין כל עוד אתה רושם דברים שהם בחלקם שגויים. זה אפילו עושה את האפקט ההפוך. קח לתשומת לבך.

אני מופתע מהטון השליו שבו נכתבה הודעה זו

- Idan -
19-07-07, 01:15
אני מופתע מהטון השליו שבו נכתבה הודעה זו
אני חייב לשמור על איפוק ולשמש דוגמה טובה. :ninja: :ninja:

קולמן הפחדן
19-07-07, 01:31
אני חייב לשמור על איפוק ולשמש דוגמה טובה. :ninja: :ninja:
הפעם לא היתה צריך להיתאפק!

eranabras
19-07-07, 11:05
קולמן אתה פשוט אדיוט לך תקרא קצת על הנושא של קריאטין ומדבר איתך על מאמרים מהעולם
אתה פשוט לא מבין שיט מהחיים שלך ואתה מדבר על נוב?? צא צא מהסרט שאתה חי בו
אתה פשוט ילד אינטרנט תראה שכל התגובה שלך זה כמו של ילד בן 16 שיצא לו קצת החזה אז הוא עושה פוזות יאללה צא מהאינטרנט ותקח את עצמך בידיים

ובקשר לKachok כל מה שאמרת פה לא סותר דברים שאני אמרתי...
חוץ מזה שהסברת שתזונה לא קשורה לקריאטין ולא הסברת למה אתה חושב ככה...
לפי מאמרים בעולם ואנשים שיותר מבינים ממך ידוע שקריאטין מגיב בנוסף לתזונה נכונה
אז כדי שתסרוק את האינטרנט ותתחיל לקרוא מאמרים ולא רק מאמרים מישראל-בודי ותשחק אותה מבין

כולכם פה קוראים מאמר או שתיים באתר הזה וחושבים שהם פרופסורים
לכו קצת תפתחו לעולם ואל תהיו אטומים רק על אתר אחד
יש המון המון המון דעות בנושא הגיע הזמן לדעת גם מעבר למה שרשום פה במאמרים וזה מיודע ל Kachok ה"מומחה"

shikoLM
19-07-07, 13:19
אתה ממש בלוק...

אין לך מושג מה קריאטין עושה ובכל זאת אתה שולח את כולם לקרוא מאמרים, אחרי שאתה כנראה
קראת מאמר אחד או שניים ולא הבנת כלום.
המטרה העיקרית של קריאטין היא לא "להגביר את יכולת הגוף לייצר חלבונים" או כל שטות אחרת שקראת, אלא להגדיל את מאגרי ה CrP בתאים.
מאגרי ה CrP (קריאטין פוספט) משמשים את הגוף לטעינת מולקולת ATP ממולקולת ADP, התהליך הזה נעשה על ידי פירוק הפוספט מהקריאטין ושימוש באנרגיה שהשתחררה לטעינת ה ATP.
החלק היחסי של מסלול אנרגיה זה בא לידי ביטוי בעיקר במהלך מאמצים עצימים למשך זמן קצר.
כך שמכן אנו מסיקים שמאגרי CrP גדולים יותר = יכולת לבצע פעילות עצימה יותר.
לתזונה שלך אין קשר לתהליך. אם התזונה של אדם מסוים לא כללה מספיק חלבון ואפילו לא היתה במאזן קלורי חיובי, לפני התיסוף בקריאטין מאגרי ה CrP שלו היו x, לאחר התיסוף מאגרי ה CrP שלו יהיו x+y. משמע היכולת שלא אותו אדם לבצע פעילות עצימה תגדל ביחס לתקופה שלפני השימוש בלי קשר אם התזונה שלו היתה "טובה" או לא.

חבל להכביר במילים. אני רק יכתוב לך מה שכתבתי למישהו אחר בעניין דומה.
אל תשאב את הידע שלך מהמקומות שאתה קונה בהם, לרוב המידע יהיה משוחד.
מחקר שבדק בדיוק את זה.

(2) Am J Physiol. 1998 Dec;275(6 Pt 1):E974-9.
Stimulatory effect of insulin on creatine accumulation in human skeletal muscle.

Steenge GR, Lambourne J, Casey A, Macdonald IA, Greenhaff PL.

School of Biomedical Sciences, University Medical School, Queen's Medical Centre, Nottingham NG7 2UH, United Kingdom.

This study investigated the effect of insulin on plasma and muscle creatine accumulation and limb blood flow in humans after creatine administration. Seven men underwent a 300-min euglycemic insulin clamp combined with creatine administration on four separate occasions. Insulin was infused at rates of 5, 30, 55, or 105 mU. m-2. min-1, and on each occasion 12.4 g creatine was administered. During infusion of insulin at rates of 55 and 105 mU. m-2. min-1, muscle total creatine concentration increased by 4.5 +/- 1.4 (P < 0. 05) and 8.3 +/- 1.0 mmol/kg dry mass (P < 0.05), and plasma creatine concentrations were lower at specific time points compared with the 5 mU. m-2. min-1 infusion rate. The magnitude of increase in calf blood flow (plethysmography) was the same irrespective of the rate of insulin infusion, and forearm blood flow increased to the same extent as the three highest infusion rates. These findings demonstrate that insulin can enhance muscle creatine accumulation in humans but only when present at physiologically high or supraphysiological concentrations. This response is likely to be the result of an insulin-mediated increase in muscle creatine transport rather than creatine delivery.

[PMID: 9843739 [PubMed - indexed for MEDLINE

קולמן הפחדן
19-07-07, 13:47
קולמן אתה פשוט אדיוט לך תקרא קצת על הנושא של קריאטין ומדבר איתך על מאמרים מהעולם
אתה פשוט לא מבין שיט מהחיים שלך ואתה מדבר על נוב?? צא צא מהסרט שאתה חי בו
אתה פשוט ילד אינטרנט תראה שכל התגובה שלך זה כמו של ילד בן 16 שיצא לו קצת החזה אז הוא עושה פוזות יאללה צא מהאינטרנט ותקח את עצמך בידיים

ובקשר לKachok כל מה שאמרת פה לא סותר דברים שאני אמרתי...
חוץ מזה שהסברת שתזונה לא קשורה לקריאטין ולא הסברת למה אתה חושב ככה...
לפי מאמרים בעולם ואנשים שיותר מבינים ממך ידוע שקריאטין מגיב בנוסף לתזונה נכונה
אז כדי שתסרוק את האינטרנט ותתחיל לקרוא מאמרים ולא רק מאמרים מישראל-בודי ותשחק אותה מבין

כולכם פה קוראים מאמר או שתיים באתר הזה וחושבים שהם פרופסורים
לכו קצת תפתחו לעולם ואל תהיו אטומים רק על אתר אחד
יש המון המון המון דעות בנושא הגיע הזמן לדעת גם מעבר למה שרשום פה במאמרים וזה מיודע ל Kachok ה"מומחה"
חבוב מה שאמרנו לך אל תגיד לאחרים.

אתה בכוח מנסה לצאת חכם אבל אתה יוצא יותר דפוק ממה שהאתה.

חח עלק ליקרוא מאמרים על קריאטין את אפדיחה שלך עשית פה..
אתה חתיכת נוב מסכן,שחשב שהוא התחיל להבין בגדול בתזונה ותוספים פשוט יצאת 0.

אני ילד אינטרנט ? יחתיכת מסכן אני פעם פעמיים בשבוע נכנס לפורום..
בנתיים מי שכל היום נימצא כאן וחורש את הפורום ולא לומד כלום זה אתה.

eranabras
19-07-07, 14:03
חבוב מה שאמרנו לך אל תגיד לאחרים.

אתה בכוח מנסה לצאת חכם אבל אתה יוצא יותר דפוק ממה שהאתה.

חח עלק ליקרוא מאמרים על קריאטין את אפדיחה שלך עשית פה..
אתה חתיכת נוב מסכן,שחשב שהוא התחיל להבין בגדול בתזונה ותוספים פשוט יצאת 0.

אני ילד אינטרנט ? יחתיכת מסכן אני פעם פעמיים בשבוע נכנס לפורום..
בנתיים מי שכל היום נימצא כאן וחורש את הפורום ולא לומד כלום זה אתה.

בנתיים כל מה שאתה עושה זה להסתתר מאנשים שמבינים טיפה יותר ממך
אתה נובח נובח כל הזמן בלי לדעת על מה
אז תתבגר יחתיכת אפס

slim shady
19-07-07, 14:22
אחי תתחדש על המכונית החדשה:
http://img340.imageshack.us/img340/8990/plsstfuie6.jpg (http://imageshack.us)

gil-Nissim
19-07-07, 16:48
eranabras
כמה שטיות רשמת כאן :helpsmilie: