PDA

צפה בגרסא המלאה : כאבים במפרקי הרגליים בזמן אירובי ויבלות בכפות ידיים ממתח ומשקולות

TZAHI10
24-10-06, 13:01
שלום חברים! יש לי בעיה שמאוד מעצבנת אותי..
1. בסוף כל אימון אני צריך לעשות אירובי של 15 דקות. אני עושה את זה בהליכה ולפעמים משלב גם ריצה והכל על ההליכון. הבעיה שאחרי 10 דקות אני מתחיל להרגיש כאבים במפרק (ככה קוראים לזה?) שבין הכפות רגליים לבין הרגל עצמה.
אני מנסה להמשיך ולנסות להגיע ל15 דקות אפילו שכואב אבל לא מצליח ונשבר באמצע. יש לציין שלפני זה לא הייתי משתמש בהליכון כי לא הייתי מנוי לחדר כושר עד לפני חודש ואת הבעיה הזאת יש לי מאז שהתחלתי להתאמן.. חשבתי שאולי הרגליים לא רגילות ופשוט כדאי לחכות והזמן יעשה את שלו אבל זה לא עוזר!
חשוב להדגיש שאני מפסיק את האירובי בגלל הכאבים ברגליים ולא בגלל עייפות כללית..

2. בעיה נוספת אבל פחות מעצבנת וזה שככל שהזמן עובר יש לי יבלות בכפות ידיים בין החיבורים של האצבעות לכף יד.. זה קורה לי בעיקר מהתרגיל של המתח. רכשתי כפפות, בכוונה רכשתי את הכי טובות שהיו בחנות שעלו 70 שקל אבל עדיין זה לא עוזר.. חוץ משזה אולי יפה.

מה עושים??
עזרו לחבר בצרה !!!! :diractor:

TZAHI10
28-10-06, 06:41
סליחה על הדאבל פוסטינג אבל שאלתי את השאלה הזאת לפני 4 ימים. מאז פירסמו פה עוד הרבה שאלות וכולם קיבלו תשובה רק אני לא. ועוד מה ששאלתי זה שאלות דיי פשוטות... מה קורה חברה?! להתעוררררררר חברכם הקרוב נימוג אל מול עיניכם ואתם לא עושים דבר!