PDA

צפה בגרסא המלאה : השתכרות

Mikeo
19-07-07, 10:10
אתמול השתכרתי בצורה רצינית בפעם הראשונה, אוי-וויי. ערפול חושים רציני. לא רק הראייה, אכלתי נקניקיה לא הרגשתי ת'טעם, הורדתי כמה דברים מהשולחן, לא הרגשתי שאני מחזיק משהו ביד. וגם איבדתי לגמרי חוש סכנה... הרגשה כזאת כאילו אם אני נופל ונפצע עכשיו, מה אכפת לי?
וגם איזה חרא, הבנתי את המובן בפתגם "נכנס יין יצא סוד", אתה אומר בקול רם כל מה שעולה לך בראש, בלי לחשוב.

אבל ההרגשה הכי מוזרה שהייתה לי זאת הרגשה של fast forward כזה, שהזמן עובר הרבה יותר מהר ממה שהוא באמת. תגידו, זה רגיל להרגיש משהו כזה במצב שיכרות?
:):):):) איזה מוזר זה! חבר שלי הסיע אותי הביתה, אני קולט אותו עובר משכונה אחת לאחרת בשניות... אני כזה: "וואיי דני, כמה מהר אתה נוסע" והוא באמת נסע מהר, ראיתי ת'מד מהירות על 90-100 קמ"ש אבל לי זה נדמה עוד יותר מהר. ממש, נסיעה של 10 דקות הרגישה כמו איזה 2 דקות...

n0x
19-07-07, 10:12
http://www.knay.alona.k12.il//upload/infocenter/info_images/26092006182532@met%20av1.jpg

ShaySE
19-07-07, 10:42
אתמול השתכרתי בצורה רצינית בפעם הראשונה, אוי-וויי. ערפול חושים רציני. לא רק הראייה, אכלתי נקניקיה לא הרגשתי ת'טעם, הורדתי כמה דברים מהשולחן, לא הרגשתי שאני מחזיק משהו ביד. וגם איבדתי לגמרי חוש סכנה... הרגשה כזאת כאילו אם אני נופל ונפצע עכשיו, מה אכפת לי?
וגם איזה חרא, הבנתי את המובן בפתגם "נכנס יין יצא סוד", אתה אומר בקול רם כל מה שעולה לך בראש, בלי לחשוב.

אבל ההרגשה הכי מוזרה שהייתה לי זאת הרגשה של fast forward כזה, שהזמן עובר הרבה יותר מהר ממה שהוא באמת. תגידו, זה רגיל להרגיש משהו כזה במצב שיכרות?
:):):):) איזה מוזר זה! חבר שלי הסיע אותי הביתה, אני קולט אותו עובר משכונה אחת לאחרת בשניות... אני כזה: "וואיי דני, כמה מהר אתה נוסע" והוא באמת נסע מהר, ראיתי ת'מד מהירות על 90-100 קמ"ש אבל לי זה נדמה עוד יותר מהר. ממש, נסיעה של 10 דקות הרגישה כמו איזה 2 דקות...

הכל בסדר אחי, זה מה שקורא כשמשתכרים בצורה מאוד רצינית...
פשוט הראש לא עובד =\ חח אתה נמצא בעולם אחר...
חפיף.. בטח קמת היום עם כאבי ראש חחחחח... :blush:

Mazoz3
19-07-07, 11:37
אני שותה יותר מדי... גם לי קורים לפעמים דברים כאלה.. אבל אתה כנראה טירון אז זה משפיע עליך חזק :)

Ilan-V
19-07-07, 11:39
כע אחי חח אני לא מאמין שגילת איזושהיא תופעה חדשה בעקבות השתכרות

שורה תחתונה:זה קורה לכולם אחי אל דאגה

פינגווין
19-07-07, 11:46
נפלאות האלכוהול

narokiki
19-07-07, 11:59
אתה בוגר כיתה י"ב?

ו..........
איזה משקה חריף שתיתם?

ShaySE
19-07-07, 12:01
אתה בוגר כיתה י"ב?

ו..........
איזה משקה חריף שתיתם?

תירוש :wiggle: :wiggle:

narokiki
19-07-07, 12:06

אווווווווה, עכשיו הבנתי למה החמרמורת. הייתי הולך על משהו יותר חלש איזה גזוז ענבים

shay
19-07-07, 12:11
אבל מה שבאסה בלהיות "מנוסה בשתייה" חח שכולם נופלים לפנייך..ואתה חייב לשתות מלא כדי להתשכר.

הדבר הבא זה ערק עם אשכוליות..תקשיבו לייי

The Iron Man
19-07-07, 12:21
אני בעיקרון אוהב ליקרים וקוקטיילים
רציתי ללכת לקורס ברמנים אבל הם רוצים מגיל 18 הקקות חח

goldBEN
19-07-07, 12:27
כשאני שיכור אני לא זוכר כלום! O:

F][_aMe
19-07-07, 12:28

חחח אם את זוכר את כל זה - זה לא רציני. :flowers:

ZoonD
19-07-07, 13:12
כן אחי זה מסוכן הקטע שאתה לא שולט בעצמך .... (אבל למי אכפת)
פעם אחת השתכרתי במרכז העיר והתחלתי להשתין על מכוניות
ולקפוץ על המכסה מנונה של כל המכוניות .......
אני לא זכרתי את זה בדיעבד ,סיפרו לי ..

אחרי כמה ימים כשירדתי למרכז כולם הסתכלו עליי חחח
לא נעים אבל על הזין שלי :sbb4:

ShaySE
19-07-07, 13:15
כן אחי זה מסוכן הקטע שאתה לא שולט בעצמך .... (אבל למי אכפת)
פעם אחת השתכרתי במרכז העיר והתחלתי להשתין על מכוניות
ולקפוץ על המכסה מנונה של כל המכוניות .......
אני לא זכרתי את זה בדיעבד ,סיפרו לי ..

אחרי כמה ימים כשירדתי למרכז כולם הסתכלו עליי חחח
לא נעים אבל על הזין שלי :sbb4:

אחי, בן כמה אתה? ומאיפה אתה בקרית אתא? חחח

ZoonD
19-07-07, 13:15
17 ואני מבנעמי סיטי ...

Mikeo
19-07-07, 13:21

:):):):)... האמת וודקה, אבל איזה טמטום זה הייה... כולם כבר הלכו, היו איזה 25 אנשים, בסוף אנחנו נשארים איזה 7 אנשים, כולם שיכורים חוץ משניים שהיו צריכים לנהוג. כמו מטומטמים צוחקים מכל דבר.
ולא הייה האנגאובר, כי שתיתי מלא אחרי זה, אני לא עד כדי כך טיפש :jockey:

Fatty
19-07-07, 15:49
חחח אני מת על זה. לא ממש בריא ולא ממש טוב לפיתוח גוף, אבל להשתכר זה אחד הכפיים :)

ThaiB0X
19-07-07, 15:52
תמיד תזכרו שאלכוהול הוא קטבולי D:

trhetrhe
19-07-07, 15:57
אני שאני משתכר אני לא עושה שטויות, אני פשוט יושב בצד ולא עושה כלום!
לפני שלושה ימים בערך היינו חברים שתינו, ידידה שלי השתכרה....חתכה את הורידים!:helpsmilie:

benwin21
19-07-07, 16:20
אני שאני משתכר אני לא עושה שטויות, אני פשוט יושב בצד ולא עושה כלום!
לפני שלושה ימים בערך היינו חברים שתינו, ידידה שלי השתכרה....חתכה את הורידים!:helpsmilie:

כמו הפתגם נכנס יין יצא נאד. נכנסה וודקה יצא דם. היא חשפה את מחשבותיה האפלות

gman
19-07-07, 16:52
אף פעם לא השתכרתי, רציתי אבל אז שמעתי וראיתי מה קורה לחברים שיכורים שלי והחלטתי שעדיף רק לתפוס ראש P:

shay
19-07-07, 17:08
הפעם הראשונה הכי מצחיקהה!!..
אין לך רגש ואתה יכול לשתות מלא,אני וחבר שלי שתינו בשוט אחד וודקה אבל מכוס של מקדונלד'ס ענקיתתתת!!!!,אה ושכחתי להזכיר שהקאתי קצת...הרבה...

sandrik
19-07-07, 18:05
אוי נשמע כייף D:

הדבר הכי אלכוהולי ששתיתי, היה בייליס אייריש קרים

zidan
19-07-07, 18:07
חח שלא תפתח מחר פוסט על קרי לילה אחי

P-a-n-1-c
19-07-07, 18:15
יפה אחי, הצטרפת לליגה של הגדולים :flowers:

ran_z
19-07-07, 18:29
סנדרה רשמת במיקום שלך מלון פרדייס ב"ש, אם אני לא טועה שינו לו את השם לגולדן טוליפ נכון?

הפעמים הראשונות שהשתכרתי פעם היו מטקילה, ככה בערך לפני 10 שנים. זה מה שהיה במודה אז, תאמינו לי רק בגלל שהיו מקפיצים את זה והגזים עולים ואז דופקים בשוט, כנראה כולם אז חשבו שזה מגניב, אף אחד בחיים לא ניסה וודקה, עד היום אני בטראומה מהמיליון כוסות טקילה ששתיתי בעבר שאני עדין לא מסוגל לשתות ספרייט, זה מזכיר לי טקילה וניהיה לי בחילה בעעעע.
להשתכר לא נמאס בחיים, עדיין כיף להשתכר כל פעם מחדש.