PDA

צפה בגרסא המלאה : פיפא ברשת.

mmatan
20-07-07, 14:22
טוב אז יש לי 2 מחשבים בבית ויש להם רשת כאילו ראוטר.
ושאני רוצה לשחק עם אחי אז זה ניכנס למשחק והכל עד לשריקת הפתיחה עוברות כמה שניות ואז זה מתנתק או משהו כזה. ניסינו שאני הוסט והוא קונקט והפוך ועדיין לא עובד, יצאנו גם מהאנטי וירוס והכל.
מה צריך לעשות?
שמעתי שצריך לפתוח פורטים או משהו כזה..אבל אני לא יודע איך. מישהו יכול לעזור לי?:( :(

YOG558
20-07-07, 14:23
טוב אז יש לי 2 מחשבים בבית ויש להם רשת כאילו ראוטר.
ושאני רוצה לשחק עם אחי אז זה ניכנס למשחק והכל עד לשריקת הפתיחה עוברות כמה שניות ואז זה מתנתק או משהו כזה. ניסינו שאני הוסט והוא קונקט והפוך ועדיין לא עובד, יצאנו גם מהאנטי וירוס והכל.
מה צריך לעשות?
שמעתי שצריך לפתוח פורטים או משהו כזה..אבל אני לא יודע איך. מישהו יכול לעזור לי?:( :(

אם אתה מצליח להתחבר אז זה לא בעיה של פורטים אולי הפיפא שלך ושלו זאת לא אותה גרסה אם זה לא פועל אני ממליץ לך לשחק כבר ברשת בפיפא צ'מפיאונצ'יפ זה בהרבה יותר יפה מפיפא

mmatan
20-07-07, 14:25
אם אתה מצליח להתחבר אז זה לא בעיה של פורטים אולי הפיפא שלך ושלו זאת לא אותה גרסה אם זה לא פועל אני ממליץ לך לשחק כבר ברשת בפיפא צ'מפיאונצ'יפ זה בהרבה יותר יפה מפיפא
מזתומרת לא אותה גרסה?? יש לנו אותו פיפא אותו התקנה אפילו.
אני בטוח שזה קשור איכשהו לפורטים שמעתי שמדברים על זה שחייב לפתוח וזה...

VoRteX
20-07-07, 14:29
לי גם יש ראוטר ויש לי אותה בעיה, רק שלפעמים זה יוצא אחרי שמתחילה מחצית.
עשית Port Forwarding לכל הפורטים של הפיפא?

Dino Psaras
20-07-07, 14:40
אולי אתה או הוא שמתם פאצ'?

mmatan
20-07-07, 14:45
vortex-לא לא עשיתי..איך עושים את זה בידיוק??? והאם לשתי המחשבים צריך לעשות?

recoba-יש לשתינו תפאצ' של הליגה הישראלית, אבל לאחד המחשבים יש איזה פאצ' של שחקנים חדשים שבאו והלכו למשל באחד המחשבים יש את בקהם בריאל ובמחשב השני אין אותו (זאת רק דוגמא אחת) ואני לא מוצא תפאצ' הזה להוריד לפיפא השנייה. שאני חושב על זה יש לי במחשב את הפאצ' הזה כבר בקבצים של הפיפא אני רק צריך להעביר אותו למחשב השני אתה יודע איך קוראים לו?

Dino Psaras
20-07-07, 14:52
אני כמעט בטוח שצריך שיהיה לכם את אותו פאצ'. או שתעיפו ת'פאצ' וזהו, בשביל מה אתה צריך עגלות כמו בית"ר ות"א?

יש לך את אירופה! שחק איתם!

mmatan
20-07-07, 14:53
את הליגה הישראלית יש לשתינו ככה שזה לא משנה..
אבל יש עוד פאצ' שאמרתי לך שיש רק במחשב אחד ויכול ליהות שזאת הבעיה.
איך אני מוצא מכל הקבצים הפיפא את הפאצ' הזה?

ShaySE
20-07-07, 15:15
שמע לי,

תמחוק את שני ההתקנות משני המחשבים,

תתקין מחדש, אל תשים אף פאצ'! ותבדוק אם זה עובד :blush:

מקווה שעזרתי...