PDA

צפה בגרסא המלאה : וואי ווואי עד כמה השלטון שלנו הבל....

kaga
20-07-07, 18:05
זה אפילו עסקה לא יהודית! להביא משהו ולא לקבל משהו בחזרה או רווח:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3427811,00.html
זה בושה נחוי לשלטון. אין מילים. במקום לעשות עיזקה לפחות לשחרר את שליט. לפחות אותו, משחררים סתם. ראיתי ב- EuroNews איך שיחררו אותם ממש בושה, שמו אותם על אוטובוסים, אדמת מדינת ישראל הושפלה: האסירים לשעבר בשחרורם ועלייתם לאוטובוסים הניפו דגלי פלסטין, פלקטים עם פרצופו של עראפת הבן :):):):) וכו"... בלה!!!

ZoonD
20-07-07, 18:30
שמע אתה לא קורא נכון את המפה אחי ....
האסירים ששוחררו "בעסקה" הם בעצם בלי דם על הידים (הבני זונות לא הספיקו לרצוח עדיין)
הם אסירי פת''ח , העסקה של שליט תתבצע רק עם חמאס
ושחרור אסירי חמאס , פת''ח לא שולט בעניין שליט
ע''י שחרור האסירים הממשלה מקווה לחזק את הפת''ח
שתעצור את ההפיכה אם תהיה כזאת בגדה...

וחוץ מזה אולי נצליח להסתדר עם הנבלות סוף סוף

///Efi///
20-07-07, 18:54
חבורה של חארות הערבים האלה כשהם חוטפים כל מיני כתבים אמריקאים או תיירים אירופאים הם יודעים לשחרר אותם מהר מאוד!

Bullet
20-07-07, 19:11
שמע אתה לא קורא נכון את המפה אחי ....
האסירים ששוחררו "בעסקה" הם בעצם בלי דם על הידים (הבני זונות לא הספיקו לרצוח עדיין)
הם אסירי פת''ח , העסקה של שליט תתבצע רק עם חמאס
ושחרור אסירי חמאס , פת''ח לא שולט בעניין שליט
ע''י שחרור האסירים הממשלה מקווה לחזק את הפת''ח
שתעצור את ההפיכה אם תהיה כזאת בגדה...

וחוץ מזה אולי נצליח להסתדר עם הנבלות סוף סוף
בלי דם על הידיים=המחבל הלך להתפוצץ, אבל תפסו אותו/המטען לא התפוצץ והוא נדפק. זה אומר שהוא רצה להרוג, אבל לא יצא לו. כן, בהחלט כאלה מותר לשחרר

kaga
20-07-07, 19:22
בולט העלתה כבר לרפיד? תשלח לי תלינק לאיסי.

hodayoosh *L*
20-07-07, 21:26
מדינה של מטומטמים מה אנשים מקשיבים לשמאלנים המטומטמים האלה צריך לשים אותם באברבנל או בעזה עם כל החברים הערבושקים שלהם שיפתחו להם תתחת. בני זונות, בוגדים!!

איפה ליברמן.
רק עם ליברמן יהיה לנו קצת שקט!!

Logout
20-07-07, 22:14
חח אני ימיני גם..אבל עם ליברמן לא יהיה שקט..כי הוא יעשה מעשיים קיצוניים..והעולם לא ישתוק על זה..(הם שונאים אותנו..=/) הוא רק יגע בעזה וישר כל העולם יקפוץ על רגל אחת..

Mikeo
20-07-07, 23:32
חח אני ימיני גם..אבל עם ליברמן לא יהיה שקט..כי הוא יעשה מעשיים קיצוניים..והעולם לא ישתוק על זה..(הם שונאים אותנו..=/) הוא רק יגע בעזה וישר כל העולם יקפוץ על רגל אחת..
נמאס כבר לשמוע, ליברמן ליברמן... כולם יודעים שליברמן הוא גזען ושונא ערבים בלב ובנפש ולא מסכים עם שום משא ומתן, וזה נועם לימנים הקיצוניים, אבל מה העניין? ליברמן הוא אידאולוג, הוא לא פוליטיקאי. תחשבו מה יהיה פה אם ליברמן יהיה ראש ממשלה, הוא לא יוכל לנהל שום דבר, נראה לכם שהוא יוכל לשמור על האידיאולוגיה שלו בשלטון? תוך כמה חודשים יתקפל, אחרת השמאל והימין המסורתי יאכלו אותו. אני לא סובל את אולמרט, אבל ליברמן הוא יותר סמל ממנהיג.
בתור איש הימין המתון, אני אצביע רק ליכוד.