PDA

צפה בגרסא המלאה : דיווח אסד יקבל נשק מטהרן ולא ידבר אם ישראל יוסי ביילין מטומטם

dror
21-07-07, 18:57
יוסי ביילין מטומטם הוא הבן אדם הכי דפוק שיש http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3427947,00.html

Leo
21-07-07, 19:22
יוסי ביילין הוא עב"ם

ומה שהכי מעצבן שהבעמים האחרים (צורת המחשבה שלהם מראה כי הם רחוקים מבני אדם גנטית יותר מאמבות ) "זה מה שקורה כשמסרבים הסכם שלום עם סוריה"

אולי הם לא חשבו כי זה הסכם פיקטיבי שאיתו הם מקבלים חינם את רמת הגולם וממשיכים ל*** אותנו עם הארגוני פרוקסי שלהם ואין שום שלום???

VoRteX
21-07-07, 19:24
עכשיו אני מקווה שכל השמלאנים המטומטמים - מאוד, יבינו ששלום עם סוריה לא אפשרי.
אסד פשוט משקשק מפחד כשהגמד האיראני עומד לידו ומציע לו הצעות.
ההסכם הזה, נותן עילה למלחמה.

Antonator1
21-07-07, 19:28
צריך להתחיל בתהליכי תלייה של בני זונות מהכנסת שממלאים את הכיסים שלהם על חשבון אחרים.

Ilan-V
21-07-07, 19:29
צריך להתחיל בתהליכי תלייה של בני זונות מהכנסת שממלאים את הכיסים שלהם על חשבון אחרים.

+1!!!

Antonator1
21-07-07, 19:36
ערבים ושמאלנים הם כמו יתושים - אין סיבה לקיומם.

Leo
21-07-07, 19:37
תסתכלו על הצד החיובי.......
כל החרמון יהיה שלנו

///Efi///
21-07-07, 19:37
עכשיו אני מקווה שכל השמלאנים המטומטמים - מאוד, יבינו ששלום עם סוריה לא אפשרי.
אסד פשוט משקשק מפחד כשהגמד האיראני עומד לידו ומציע לו הצעות.
ההסכם הזה, נותן עילה למלחמה.

השמאלנים האלה אף פעם לא לומדים ממנים ערבים להיות שרים בכנסת שלנו!

לא מזמן הערבי שהיה חבר כנסת בשארה ניראה לי עזר לחיזבאלה לירות עלינו טילים וגילה להם החלטות חשאיות של הממשלה! מדינה כמו ישראל לא יכולה להרשות לעצמה שמאל עד שיהיה שלום נקודה!

או ימין או ימין קיצוני השמאל יפיל אותנו

סהר!
21-07-07, 19:55
אני אישית גם עם דעות ימינות אבל אתם בסה''כ מדברים.
כי לצאת ככה למלחמה זה קל לדבר אבל לא ממש קל לבצע!
בייחוד שלסוריה\לבנון יש גב עצום מאיראן

dror
21-07-07, 20:16
יוסי ביילין אני לא מבין איך אנשים בוחרים במר"צ לא מבין פשוט

- Idan -
21-07-07, 20:55
תפסיקו להאמין לכל מה שכתוב ב-Ynet. המקור לכתבה הזאת לא אמין, Ynet מסתמכים על הכתבה בעיתון "א-שארק אל וואסט" - תעמולה של עיתונאי סעודי.
אני בדרך כלל לא רואה חדשות בטלויזיה, אבל אחרי שראיתי היום, הבנתי שכדאי לעיתים יותר קרובות לצפות בחדשות ובפרשנויות של הכתבים לענייני ערבים, וש-Ynet כותבים את הדברים כאילו הם כפי שהם ללא בדיקה של מה קורה מאחורי הקלעים. כנ"ל כל הכתבות באתרים כמו נענע, וואלה וכו'.

Logout
21-07-07, 20:59
בונא הגמד הזה עושה יותר מידי צרות!!! כולה מטר 50 של צואה!!!

dror
21-07-07, 23:01
תפסיקו להאמין לכל מה שכתוב ב-Ynet. המקור לכתבה הזאת לא אמין, Ynet מסתמכים על הכתבה בעיתון "א-שארק אל וואסט" - תעמולה של עיתונאי סעודי.
אני בדרך כלל לא רואה חדשות בטלויזיה, אבל אחרי שראיתי היום, הבנתי שכדאי לעיתים יותר קרובות לצפות בחדשות ובפרשנויות של הכתבים לענייני ערבים, וש-Ynet כותבים את הדברים כאילו הם כפי שהם ללא בדיקה של מה קורה מאחורי הקלעים. כנ"ל כל הכתבות באתרים כמו נענע, וואלה וכו'.

אחי גם בערוץ 2 ו10 אמרו את זה +ynet שייך לידיעות אחרונות

Leo
22-07-07, 00:13
YNET זה ידיעות אחרונות תעשה טובה זה לא הופך להיות אמין יותר מהם
אולי רק ערוץ 2