PDA

צפה בגרסא המלאה : מה גרם לכם להתחיל להתאמן?

Antonator1
21-07-07, 22:54
אני מניח שאצל רובכם זה כמו אצלי - כל הילדות ראיתי סרטי אקשן עם ארנולד, ברוס לי, ואן דאם, סטאלונה, לונדגרן, צ'אק נוריס וכאלה והחלטתי שגם אני רוצה להיות "גיבור מגניב" כמו הדמויות הראשיות בסרטים שלהם. האמת שעכשיו כשאני חושב על זה - אני ממש גאה בזה שכל העולם מחשיב את הדמויות שלהם לאנשי על במובנים מסויימים ואני הצלחתי לעשות משהו גם מעצמי ולהישחב לסוג של מודל במישור הפיזי בעיני אנשים מסוימים. כשהייתי ילד זה היה נראה לי משהו בלתי ניתן להשגה. בטח גם אצלכם זה ככה.

d-undertaker
21-07-07, 22:57
חח תצחקו אני יזיין אותכם- רציתי להיות כמו בטיסטה חחחחחח הייתי ילד מושפע :o

ShaySE
האמת אצלי, אמרתי לעצמי, שבחופש הגדול של שנה שעברה, אני רוצה ל"חזק" את השרירים, להיות יותר חטוב, לגדל שרירים.. ואז לא ידעתי את כל מה שאני יודע היום...

ואז שבועיים אחרי שהחלטתי, נתקלתי בידידי הטוב Slim Shady, ואפשר להגיד שהוא חפר לי לא מעט, אבל בזכותו התחלתי עם הכל רציני!!! ואלפי תודות שלוחות לו בזאת!:blush:

Jones
ת'אמת החברה שלי דחפה אותי לאימונים וזה,אבל אחרי שאתה רואה ת'תגובות אחרי שאתה מתאמן זמן מה, זה פשוט שווה כל מולקולת זיעה .

מתן18
21-07-07, 22:58
הייתי שחיף..(רגע,בעצם אני עדיין שחיף),

Jones
21-07-07, 22:59
אל תזלזל בעצמך אחי...אולי אתה שחיף יחסית לגדולים אבל יחסית לקטנים אתה גדול,העיקר הסיפוק העצמי.

מתן18
21-07-07, 23:01
חחח וואלה תודה אחי...האמת שכן יחסית לאנשים רגילים אני די בסדר...אבל יחסית לאנשים כמו פה בפורום...

Yoshi-Moto
21-07-07, 23:02
חחחחחחחחחחח דרגון בול זי :\

כל הקטעי מוטיבציה שם שגוקו מתאמן בחללית וזה... חח הייתי מושפע קשות

benwin21
21-07-07, 23:02
fat
.
.
.
.
.

mucho grande fat

Antonator1
21-07-07, 23:04
והאמת שבנוסף אהבתי ספורט כל החיים שלי. עוד בגן בלטביה הייתי בקבוצת הספורט והיה לנו סוג של אימון כושר כל בוקר של איזו שעה, גם כשעליתי לארץ שיחקתי כדורגל וכדורסל שעות ביום. בשנה שלפני תחילת האימונים הגעתי לשפל מבחינת הספורט ואז לחצתי על הגז במלוא העוצמה.

Daniel-Barak
21-07-07, 23:06
לא סיבה מיוחדת, פשוט לפתח את הגוף, להיות שרירי (אם אפשר להגדיר את זה בצורה הזו... כל כך כללית)
ראיתי שהולך לי אחלה מבחינת אימונים, הכושר עולה, זה נתן מוטיבציה להמשיך, מה גם שהתחלתי להעניין יותר בתחום של פיתוח גוף, חיפשתי מידע באינטרנט (ישראלבודי, למשל...)כל השאר היסטוריה :)

ShaySE
21-07-07, 23:06
והאמת שבנוסף אהבתי ספורט כל החיים שלי. עוד בגן בלטביה הייתי בקבוצת הספורט והיה לנו סוג של אימון כושר כל בוקר של איזו שעה, גם כשעליתי לארץ שיחקתי כדורגל וכדורסל שעות ביום. בשנה שלפני תחילת האימונים הגעתי לשפל מבחינת הספורט ואז לחצתי על הגז במלוא העוצמה.

:):):):) אנטון אתה יודע מה אתה מזכיר לי ? חחח

אתה מורה שלי למתמטיקה מהחטיבה שכל הזמן הייתה אומרת:

"ברוסיה דברים היו אחרת... "

"אויי, כשהייתי ברוסיה, איך הכל היה שונה" חח

"אז במוסקבה, ברוסיה, התלמידים היו... " חח

כל הזמן הזכירה את רוסיה חחחחחחחחחח כי היא רוסיה (סבטלנה) חחח

ככה אתה בדיוק :blush:

AMSHIKASHVILI
21-07-07, 23:07
דרגון בול זי לפניי 5 שנים

DarkGulis
הייתי שמן התחלתי להתאמן-ואני עדין שמן אבל לפחות עליתי במשקלים שזה משו שמשמח אותי קצת

megashape
השאיפה להיות הכי בולט וגדול בחברה שלי... :)

Yoshi-Moto
21-07-07, 23:10
בתכלס זה נכון...
כשהיינו כיתה ז' בא איזה ילד אחד כיתה ה' אני חושב לארץ(עולה חדש מרוסיה) הוא היה אחד הסוסים הבכדורגל! הוא היה מזיין כיתות י'..
בקיצור הוא סיפר לנו שברוסיה, בחום\קור לא חשוב מה היו מתאמנים כרגיל, 5 אימונים בשבוע 3 שעות כל אימון ששעתיים ממנו זה כושר..

וגם במשמעת, הלחכת מכות\קיללת מישהו, אתה עף מהקבוצה לתמיד...
+הוא אמר שהיו מצבים שהאימונים התחילו ב6-7...

GaL-L
21-07-07, 23:22
אני בילדותי הייתי שמנמן (: אז בכיתה ט' החלטתי שנמאס לי עשיתי כל יום אירובי של שעה בקושי אכלתי משהו , אכלתי איזה 500 קלוריות בקושי ליום משמנמן נהייתי שחיף ואז אמרתי לעצמי עכשיו צריך שרירים ונרשמתי לחדר כושר וגם כל זה בעקבות כל הסרטים עם ואן דם וכל אומניות הלחימה שדחפו אותי להתאמן .

Bullet
21-07-07, 23:25
חבר אמר לי ששומן הופך לשריר.... אז.... האמנתי לו.

ZoonD
21-07-07, 23:25
שמנמן בלשון המעטה ....
ואז החלטתי בכתה ט' ככה לעשות שינוי
עם דחיפה של המשפחה ושל החברים
נרשמתי למכון , לקחתי את זה רציני

ירדתי באיזה 20 % של שומן ואני לא מגזים
ומאז אני מנסה לשמור על המבנה הזה , ואולי לשפר אותו אפילו :)

Powerlifter
21-07-07, 23:26
חחחחחחחחחחח דרגון בול זי :\

כל הקטעי מוטיבציה שם שגוקו מתאמן בחללית וזה... חח הייתי מושפע קשות
1+
XD

Yoshi-Moto
21-07-07, 23:28
1+
XD
שכחתי להוסיף שרציתי גם אישה יפה כמו צ'יצ'י...

IRON-MASS
21-07-07, 23:28
השומן...השומן..ועדיין לא התפטרתי מהמנייאק.

יiסי
21-07-07, 23:31
השומן.. הרבה הרבה הערות מהסביבה שגרמו לחוסר סיפוק עצמי. :) בסופו של דבר תחילת אימונים לאט לאט... (מ1 ק"מ ריצה עם הפסקות ל8 ק"מ ריצה על 35 דק')... שרפתי המון שומן... ירדתי מ86 ל68 כיום... חח רק עכשיו שמתי לב שהמספרים הפוכים :)
עדיין נשאר לחטב עוד קצת (1.80 68 קילו שחיפחיפון )

פינגווין
21-07-07, 23:34
עזבתי תאהבקות מכמה סיבות וירדתי בכושר וזה לא טוב
אז אמרתי טכניקה יש חסר שרירים והנה זה התחיל...

Roei
21-07-07, 23:37
בחופש של אחרי כמה ח רציתי להיות "סוס" בכתה ט אז נרשמתי לחודש לחדר כושר
ואז פרשתי כי היה לי משעמם ולא ראיתי תוצאות
ואחרי כמה זמן התחלתי להתעניין בכל הקטע של הפיתוח גוף וזה
והתחלתי לקרוא מלא מאמרים באינטרנט על זה (ככה הגעתי לפה)
ואז חבר שלי מהכתה הציע שנלך ביחד לחדר כושר אז אמרתי לו בסדר ונרשמתי
ואז הוא אמר לי שבסוף הוא לא רוצה (הבריז לי חח) אז הלכתי לבד ואז כבר ממש נהנתי
כי הבנתי יותר מה אני עושה וזה ממש היה כיף וגם התחילו להיות תוצאות בגוף ובמשקלים
אז המשכתי עם זה ועכשיו כבר קצת יותר מחצי שנה מתאמן
והאמת אני ממש שמח שהוא הציע לי ללכת לחדר כושר למרות שהוא הבריז לי
כי בזכותו החלטתי ללכת וממש לא אכפת לי שהוא לא בא

F][_aMe
21-07-07, 23:43
האמת, הייתי פעם מאוד שמן ועשיתי דיאטות כאסח ולא הגעתי לתוצאות שרציתי.
איכשהו הגעתי לאתר הזה, התחלתי לקרוא מאמרים ולכתוב קצת בפורום ולפני חודשיים וחצי שלושה ככה נכנסתי לזה ברצינות.

Fatty
22-07-07, 00:11
נמאס לי להיות שמן

Dino Psaras
22-07-07, 00:15
ראיתי את כל הסוסים ב-wwe, ארנולד, סילבסטר סטאלון, וגם איזה חבר שהוא מתאגרף וקצת מתאמן, ראיתי את הגוף שלו ותמיד רציתי משהו דומה (היום כבר לא חח), אז פעם אחת הלכנו לחדר כושר ומאז אני שם..

ואני לא בקטע של באדיבילדינג, סתם מתאמן בשביל עצמי.

Antonator1
22-07-07, 00:17
ואני לא בקטע של באדיבילדינג, סתם מתאמן בשביל עצמי.
עכשיו או אז?

megashape
22-07-07, 00:19
חח.ח..כולם היו שמנים?

Mazoz3
22-07-07, 00:31
סתם הלכתי להתאמן בלי סיבה מיוחדת חחח ואז עשיתי אימוני יתר קצת, אתם יודעים - בשביל לעבוד על עיצוב ולא על ניפוח כי אני גדל מהר ואני לא רוצה להיות מגודל מגעיל רק מעוצב עם ריבועים... אז המדריך שלי הפנה אותי פה לפורום שאני אשכיל קצת, ואז הכרתי את עולם הבודיבילדינג :)

tomerA
22-07-07, 00:31
נראה לי שאני היחיד שהתחיל עם זה בכלל מספורט אחר
אני שיחקתי כדרוסל כול הזמן בליגה ואז רציתי להשתפר בכוח ראיתי את כול הסוסים האלה בnba
אז נרשמתי לחדר כושר ולאט לאט נמשכתי יותר לbb עכשיו בחופש אני חזק בזה
אבל שתתחיל עונת הכדורסל אני יהיה בהרבה פחות אינטנסיביות בחדר כושר

עקרב
22-07-07, 00:50
גם אני התחלתי מאותה הסיבה

Dino Psaras
22-07-07, 00:53
עכשיו או אז?

גם כיום..

Antonator1
22-07-07, 00:56
גם כיום..
גם אני בעיקרון. יש הרבה אנשים שחיים בסרטים בעולם הזה.

Dino Psaras
22-07-07, 01:06
גם אני בעיקרון. יש הרבה אנשים שחיים בסרטים בעולם הזה.

:):):):)

אני לא אוהב את העניין של באדיבילדינג בתור אורח חיים או מקצוע, אבל כשאני מדבר על זה ואומר שלדקסטר יש גוף יפה לדגומא, אז אני מסתכל על זה מהצד המקצועי כביכול, כי אני כבר לא אוהב את הגדלים האלה, אבל חייבים לעשות הפרדה בין מה שאוהבים לבין ההיבט מהצד המקצועי.

הסטן מ'קהוי ההוא למשל, זה גוף אידיאלי מבחינתי..

או ווין דיזל במהיר ועצבני, גופות בסגנון!

אבל בטח שלא אנשים כמו באוטיסטה, קולמן או מרקוס רול!

Antonator1
22-07-07, 01:09
:):):):)

אני לא אוהב את העניין של באדיבילדינג בתור אורח חיים או מקצוע, אבל כשאני מדבר על זה ואומר שלדקסטר יש גוף יפה לדגומא, אז אני מסתכל על זה מהצד המקצועי כביכול, כי אני כבר לא אוהב את הגדלים האלה, אבל חייבים לעשות הפרדה בין מה שאוהבים לבין ההיבט מהצד המקצועי.

הסטן מ'קהוי ההוא למשל, זה גוף אידיאלי מבחינתי..

או ווין דיזל במהיר ועצבני, גופות בסגנון!

אבל בטח שלא אנשים כמו באוטיסטה, קולמן או מרקוס רול!
לא יכולתי שלא להסכים יותר. האמת שאני בהעדפות שלי ובתחומי העניין הספציפיים שלי בספורט באופן כללי גם שונה ממך, אבל הגישה שלך - היא שאני מסכים איתה ב - 100%.

ahtung
22-07-07, 01:36
מסכים עם הדברים של אנטון ויואב.

אני התחלתי להתאמן גם כי אהבתי איך ששרירנים נראים בסרטים,רציתי להיות גם משהו דומה לזה. ועכשיו פשוט להראות טוב.

gad57
22-07-07, 01:38
הייתי שחיף דיי רציני הייתי מידה Xs רציתי להתנפח ולהיות סוס ועל הדרך להפסיק לעשן דווקא בגלל שרציתי לעשן התחלתי להתמיד

Night_Wolf
22-07-07, 01:41
העובדה ששקלתי איזה 130 קילו + על 30% שומן יש מצב שיותר ושהיה נימאס לי לריב מכות כל יום שישי בטיילת,במועדונים,בפאבים או סתם באיזה קיוסק בגלל שמישהו היה זורק לי מילה
ובלי קשר למריבות ראיתי שבמצב כזה אני בחיים לא יוכל לדבר אם בנות ולמרות שרוב הבנות בארץ שונאות "יותר מדי שרירים" מאז שנכנסתי לפיתוח גוף עלה לי הרבה הבטחון בקטע הזה.

arbel2
22-07-07, 01:43
העובדה ששקלתי איזה 130 קילו + על 30% שומן יש מצב שיותר ושהיה נימאס לי לריב מכות כל יום שישי בטיילת,במועדונים,בפאבים או סתם באיזה קיוסק בגלל שמישהו היה זורק לי מילה
ובלי קשר למריבות ראיתי שבמצב כזה אני בחיים לא יוכל לדבר אם בנות ולמרות שרוב הבנות בארץ שונאות "יותר מדי שרירים" מאז שנכנסתי לפיתוח גוף עלה לי הרבה הבטחון בקטע הזה.

היום אתה LEAN MEAN PUSSY MACHINE אחי היקר :sbb4:

damn
22-07-07, 01:44
הייתי צ'אבי.. הרבה אירובי.. ומאז הפסקתי ורק אימוני אנארובי.

danny007
22-07-07, 02:22
נראה לי שאני היחיד שהתחיל עם זה בכלל מספורט אחר
אני שיחקתי כדרוסל כול הזמן בליגה ואז רציתי להשתפר בכוח ראיתי את כול הסוסים האלה בnba
אז נרשמתי לחדר כושר ולאט לאט נמשכתי יותר לbb עכשיו בחופש אני חזק בזה
אבל שתתחיל עונת הכדורסל אני יהיה בהרבה פחות אינטנסיביות בחדר כושר

לא אחי אתה לא היחיד...גם אני התחלתי בגלל שאני מתאמן בג'ודו ורציתי להתחזק ולשמור על אותו משקל כדי להיות חזק במשקל שלי ולהצליח יותר בג'ודו.
כשהתחלתי להתאמן גם התחלתי לקרוא פה באתר ומאז אני כבר לא מתעניין בג'ודו ממש וההפך אני מתאמן יותר בחד"כ(4 חד"כ ו2 ג'ודו) ועובד על מסה וכבר העלתי 3 קילו בחודש הזה:)

toxicity
22-07-07, 02:34
מייקל לואיס

Logout
22-07-07, 02:36
חחח תאמינו או לא..אני תמיד אהבתי את זה...אפילו שכיבות שמיכה וכאלה..ומה שבוםם גרם לי לרצות זה: בהתחלה דרגון בול זי, ואז אחרי זה הראו לי את האתר הזה..ופאק כל כך רציתי...חח ועכשיו אני בפנים ..חיחחי

tomerA
22-07-07, 02:54
חחח תאמינו או לא..אני תמיד אהבתי את זה...אפילו שכיבות שמיכה וכאלה..ומה שבוםם גרם לי לרצות זה: בהתחלה דרגון בול זי, ואז אחרי זה הראו לי את האתר הזה..ופאק כל כך רציתי...חח ועכשיו אני בפנים ..חיחחי

אני לא מבין למה אתם רוצים להראות כמו הסינים המשוגעים האלה :dry:

Shauder
22-07-07, 07:07
פעם היה לי חבר שהיו לו קצת קוביות וכל הבנות תמיד בקשו ממנו להוריד תחולצה...

Moshe
22-07-07, 07:40
בריאות

kaga
22-07-07, 08:26
כדי להיות חזק מאבא שלי כשהוא היה צעיר, מה שידרוש הרבה אימונים.

Mr.Bazooka
22-07-07, 09:57
הייתי גמד ומלא מהסוג האלה ששונאים :d
אז בסוף החופש של כיתה ז' אמרתי יללה צריכים להתחיל לעשות שינוי להאמן בחופש ולבוא שרירי לכיתה ח'.

עשיתי בהתחל ה ריצות ואימונים עם אבא שלי כמובן שהוא פרש מהר :\
גיליתי שיש ישהו בשכבה שלי שמתאמןוהיה לו גוף קלאסה כזה..אז התאמנתי איתו בסופו של דבר נמאסתי עליו הייתי עצלן מת אז הוא נטש אותי ואז עשיתי חיפוש באינרנט לחדרי כושר ושרירים והגעתי לאתרים האלה...

לאט לאט קראתי השכלתי והתחלתי להתאמן באופן רציני..

אם הסיפור הזה ריגש אתכם תנו לי מוניטין אני פשוט לא יכול בלי זה..זה השתלט לי על החיים
שאני עולה במעלית ואני רואה תכפותרים זה מזכיר לי תמלבנים של המוניטין אז אני מתחיל ללחוץ על כל
הכפתורים...נשבע לכם סיפור אמיתי.

SuzukiR
22-07-07, 09:57
דדד

sandrik
22-07-07, 11:02
האמ...
תמיד התאמנתי בספורט, במטרה של הרזיה,
ואז אמא שלידחפה אותי למכון כושר, ושם ראריתי את כל הדגברים שעובדים עם המשקולות, אז התחלתי להתעניין בעצמי לחפש מידע באינטרנט, לראות תמונות של המיס פיטנס,
ופשוט החלטתי שאני גם רוצה :)

P-a-n-1-c
22-07-07, 11:12
האמ...
ואז אמא שלידחפה אותי למכון כושר, ושם ראריתי את כל הדגברים שעובדים עם המשקולות, אז התחלתי להתעניין בעצמי לחפש מידע באינטרנט, לראות תמונות של המיס פיטנס,

פיתוח גוף זה לא לנשים!!!!!!!!!!!
דיי כבר עם זה נו
מה הקטע של נשים להרים ברזל?? השרירים היחידים שאישה צריכה ויכולה לעשות זה ע"י הרמת הצלחות והנחתם במדיח!

Bir0x
22-07-07, 11:15
הייתי שמנמןוזה כבר נמאס אז נרשמתי כדי להרזות..
אחרי זה התחלתי להתאמן ולהשקיע יותר באימונים אנ-אירוביים ואני לא אשקר רק בשביל הפוזה אבל עכשיו אני מתאמן בלי קשר לכלום רק בגלל שאני אוהב את זה

kaga
22-07-07, 11:17
האמ...
רגע את מתאמנת בשביל שרירים או הרזיה?

bode
22-07-07, 11:35
בגיל 13 הייתי שמן ביותר..התחלתי עם ריצות ואז בגיל 14 משקולות במקלט נטוש :)..

shay
22-07-07, 11:38
כל פעם הייתי עובר מאומנות לחימה אחת לאחרת-קראטה,גו'דו,קפוארה ואגרוף תאילנדי-אהבתי את הכוח,הכושר..אבל הבנתי שבעצם חיפשתי דבר כמו פיתוח גוף..(אולי זה גו'ק שיעבור גם אבל אני ממש אוהב לעשות את זה).

Logout
22-07-07, 12:30
אני לא מבין למה אתם רוצים להראות כמו הסינים המשוגעים האלה :dry:
מה אתה נורמאלי?! ראית פעם את הגוף של סון גוקו ?! בונא איזה מסה יש לו לבן :):):):) הזה...:):):):)

yatir1234
22-07-07, 13:11
בגלל שהייתי ממש רזה וחברים שלי צחקו עליי שאני ישר כמו פלטה ושרוך והיום אני יותר גדול מכולם :):):):) =]]]

roysht
22-07-07, 13:20
הייתי שמנמן, וילדים בשכבה שלי באותו הזמן (לפני שנתיים בערך בכיתה ט) התחילו ללכת לחדר כושר.
באותו הזמן הייתי 1.60 או 1.63 משהו כזה ושקלתי 71 ושבוע לפני תחילת הלימודים כשראיתי את המשקל הזה פשוט השתגעתי, כי הבטחתי לעצמי תמיד שאני לא אעבור את ה60 ה65 וה70 ותמיד דחיתי ועכשיו החלטתי שזהו מספיק.
אז הלכתי לחדר כושר ועוד לא ידעתי כלום בנושא פשוט אכלתי פחות ורצתי המון בלי להתאמן משקולות, אה וכמובן, איך אפשר בלי בטן.
בקיצור עשיתי מין חיטוב אבל איבדתי הרבה מאסת שריר (עכשיו כשאני חושב על זה אני בטוח שאיבדתי הרבה), והגעתי למשקל 58 בתחילת כיתה י.
אז ניסיתי לשמור על המשקל הזה כי פחדתי להשמין אבל בתחילת 2007 וחודשיים לפני, התחלתי להכיר את הפורום הזה ותמיד אהבתי אנשים כמו שוורצנגר וכאלה והחלטתי שאני רוצה להיות כזה ואז התחלתי לעשות עליה במאסה והתקדמתי מהר מאוד עד היום ואני מאוד שמח!
זה הדבר הכי טוב שיכול לקרות.
הערה: אני לא חושב שהייתי מצליח את כל זה אם הייתי עושה חיטוב "רגיל", שלוקח מלא זמן לרדת במשקל ללא איבוד מאסת שריר.

The Iron Man
22-07-07, 13:52
כשהייתי ילד בערך בגיל 11-12 הייתי במצב בריאותי לא טוב, כמעט ונהייתי אנורקס. (הייתי בגלל זה כל הזמן אצל רופאים ולא הרגשתי טוב רוב הזמן והייתי מאוד חלש) כמעט ולא אכלתי והייתי נראה כמו שלד.
יום אחד קמתי ואמרתי לעצמי זהו אני לא ממשיך לחיות ככה והתחלתי מאז להתעסק בספורט.
בהתחלה הייתי בכדורגל תקופה מסויימת, אחר כך עברתי לטאקוונדו שזה אומנות לחימה.
ואחרי שנה בערך התחלתי להתעסק באתלטיקה קלה - הייתי אתלט והבאתי מדליית זהב בקפיצה לגובה.
ובסוף גיליתי את עולם הבאדיבילדינג בזכות אליאב קרייסלר התותח והחלטתי שזה התחום שאני רוצה לאמץ.

StaSus
22-07-07, 14:21
ראיתי דלת באמצע קיר נכנסתי לבנייין איפה שהיתה הדלת בקיר , מדברר שזה חדר כושר ואז ניסיתי כמה מתקנים.. וו אהבתי את זה כי גם הייה תחושת פאמפ..
וזהו..

Yoshi-Moto
22-07-07, 14:27
ראיתי דלת באמצע קיר נכנסתי לבנייין איפה שהיתה הדלת בקיר , מדברר שזה חדר כושר ואז ניסיתי כמה מתקנים.. וו אהבתי את זה כי גם הייה תחושת פאמפ..
וזהו..
ובוקר לאחר מכן קמת עם 10 קילו שריר נוספים.

אליאב קרייסלר
22-07-07, 14:43
חח תצחקו אני יזיין אותכם- רציתי להיות כמו בטיסטה חחחחחח הייתי ילד מושפע :o

:):):):) מה יש לצחוק גם אני התחלתי כי רציתי להיות כמו גולדברג (חח ועכשיו אני רוצה להיות בטיסטה)

benwin21
22-07-07, 14:47
i was so much fat that when i wanted to see where im aiming with my pe&%is
i couldnt saw it

eyalamzleg
22-07-07, 14:47
1.85 של 62 ק"ג+- אומר הכל לא?....

Logout
22-07-07, 15:04
1.85 של 62 ק"ג+- אומר הכל לא?....
אומר יותר מידי אחי..:( (חח לא אני..)

eyalamzleg
22-07-07, 15:12
חחח בסדר עליתי כבר ל76 קילו=]סוף הקיץ אני מקווה להגיע ל78

Shauder
22-07-07, 15:39
כשהייתי ילד בערך בגיל 11-12 הייתי במצב בריאותי לא טוב, כמעט ונהייתי אנורקס. (הייתי בגלל זה כל הזמן אצל רופאים ולא הרגשתי טוב רוב הזמן והייתי מאוד חלש) כמעט ולא אכלתי והייתי נראה כמו שלד.
ואחרי שנה בערך התחלתי להתעסק באתלטיקה קלה - הייתי אתלט והבאתי מדליית זהב בקפיצה לגובה.
ובסוף גיליתי את עולם הבאדיבילדינג בזכות אליאב קרייסלר התותח והחלטתי שזה התחום שאני רוצה לאמץ.

כמה קפצתה בזמנכה =)?

אליאב קרייסלר
22-07-07, 15:54
תודה פשוש יערות רקוב שלי :wub1:
חח אתה יודע מה מצחיק שלכל אורך הדרך ידעתי שיהיה לי קשה להיות בחור גדול כי אני ממש דק במבנה עצמות ואז גם לא הייתה עליי מסה , אני מוכשר בהרבה מיקצים באתלטיקה וכאלה אבל דווקא את הספורט שהכי מאתגר אותי מבחינה פיזית אני בחרתי , ובסוף תוצאות באות :sbb4:

StaSus
22-07-07, 16:01
ובוקר לאחר מכן קמת עם 10 קילו שריר נוספים.

כמו תמיד..

shay
22-07-07, 16:22
תודה פשוש יערות רקוב שלי :wub1:
חח אתה יודע מה מצחיק שלכל אורך הדרך ידעתי שיהיה לי קשה להיות בחור גדול כי אני ממש דק במבנה עצמות ואז גם לא הייתה עליי מסה , אני מוכשר בהרבה מיקצים באתלטיקה וכאלה אבל דווקא את הספורט שהכי מאתגר אותי מבחינה פיזית אני בחרתי , ובסוף תוצאות באות :sbb4:

גם לי יש מבנה עצמות דק,אבל לא הייתי טוב במקצים באתלטיקה חחח

blinki
22-07-07, 16:24
תמיד היייתי נמוך ושחיף וחברים שלי שכולם גבוהים מאוד אמרו לי לך לחדר כושר לפחות תפתח שרירים אם אתה נמוך וגם ככה היה לי משעמם בחופש אז פשוט נרשמתי בהתחלה לא ידעתי כלום כמובן אבל לאט לאט החכמתי

Coleman
22-07-07, 16:32
ראיתי סרטונים בערוץ הקניות מגיל 4 :p :p ואז החלטתי שאני רוצה להתחיל להתאמןןן :) :)

Tamir H
22-07-07, 16:44
הייתי שמנמן חח 1.85 על 86 ק"ג בלי שרירים בכלל
(פעם ראשונה שעשיתי דחיקה גם מוט ריק לא הצלחתי חח)
אמרתי לעצמי השנה חאלס נמאס לי ירדתי ל77 ק"ג אבל גם פיתחתי
קצת שרירים בתקופה הזאת....

ThaiB0X
22-07-07, 16:50
היה נמאס לי להיות חסר צורה

שריר
22-07-07, 17:50
הפסקתי לעשן והחלטתי שאני רוצה לשפר את הגוף ולהגיע כמה שיותר למיצוי הפוטנציאל שלי...

barak
22-07-07, 17:56
התחלתי להתאמן רק כי הייתי שמן 69 ק"ג על 1.63. אחרי כמה זמן במכון ניגש אחד המדריכים לחבר שלי ואמר שהוא רואה עד כמה הוא מתאמן קשה ורצה למכור לו אבקת חלבון. אני התעצבנתי:"אני עובד פי אלף יותר קשה ממנו, למה רק לו "מגיע"?" ואז עשיתי חיפוש באינטרנט על אבקות חלבון, הגעתי לישראלבודי והתמכרתי...

sandrik
23-07-07, 00:24
רגע את מתאמנת בשביל שרירים או הרזיה?
תתפלא

שרירים

StaSus
23-07-07, 01:46
תתפלא

שרירים

אז לא איכפת לך להיות שמנה עם שרירים?

Antonator1
23-07-07, 01:59
תתפלא

שרירים
אני מבטיח לבוא לעודד אותך בתחרות האישה החזקה בעולם עוד 15 שנה...

sandrik
23-07-07, 11:31
אני מבטיח לבוא לעודד אותך בתחרות האישה החזקה בעולם עוד 15 שנה...
תבוא לעודד אותי עכשיו:sbb4: