PDA

צפה בגרסא המלאה : שתי שאלות לגבי ג'ינו ולגבי ליזר בעיניים

DarkGulis
22-07-07, 18:37
אני יודע שחרשו על הנושא ובכל זאת יש לי שתי שאלות לאלה שעברו את זה:
לגבי ג'ינו: זה משאיר צלקות? זה מוריד פרופיל בצבא? יש סיכויי שזה יחזור אחרי הניתוח?
לגבי ליזר בעיניים:כמה זה עולה? זה מוריד פרופיל בצבא? יש סיכוי שהניתוח לא יצליח?

אני יודע ששאלות נוביות וכו' בבקשה בלי תגובות כמו "חרשו על הנושא" וכו' מי שיודע שיענה בבקשה,מי שלא וסתם רוצה לעלות במונה ההודעות שלו אז לא פה.
תודה :closedeyes:

TzachimmortaL
22-07-07, 18:56
אני יודע שחרשו על הנושא ובכל זאת יש לי שתי שאלות לאלה שעברו את זה:
לגבי ג'ינו: זה משאיר צלקות? זה מוריד פרופיל בצבא? יש סיכויי שזה יחזור אחרי הניתוח?
לגבי ליזר בעיניים:כמה זה עולה? זה מוריד פרופיל בצבא? יש סיכוי שהניתוח לא יצליח?

אני יודע ששאלות נוביות וכו' בבקשה בלי תגובות כמו "חרשו על הנושא" וכו' מי שיודע שיענה בבקשה,מי שלא וסתם רוצה לעלות במונה ההודעות שלו אז לא פה.
תודה :closedeyes:
בנוגע לאם ג'ינו משאיר צלקות אין לי מושג, גם בנוגע לפרופיל, אבל אני מניח שלא
מה שכן, הוא יכול לחזור וזה למה מומלץ לעשות אותו אחרי גיל 18 כשהגדילה נעצרת כבר (כי בגילאי ההתבגרות בדר"כ נוצר ג'ינו)
ובנוגע ללייזר בעיניים, הסיכויים שזה לא יצליח הם אפסיים אבל צריך לקחת בחשבון שאלה עדיין סיכויים...
וזה דווקא מעלה פרופיל, אם ירד לך על ראיה (צריך ראיה מ-מ-ש גרועה כדי שיורידו על זה פרופיל)

סוליקו
22-07-07, 19:07
בקשר לג'ינו כמו שאמרו כבר שעדיף לעשות אחרי גיל ההתבגרות ...ואם אני לא טועה אפשר לעשות גם לפני אבל עדיף שלא למהר ולבדוק עוד יותר ולא נראהלי מורידים על זה פרופיל בצבא

בקשר ללייזר לא נראה לי שמורידים על זה פרופיל בצבא וגם לפני הכניסה שלך לניתוח מראים לך את הסיכויים להצלחה ( לפי הבדיקות שעושים עליך )..ורוב הזמן זה אחוזים מאוד גבוהים להצלחה

gad57
22-07-07, 20:20
בקשר לליזר
אני יכול לנסות ולהסביר לך שעה על זה ולא בטוח שתבין אז כנס לאתר יש בצד שמאל מתחת למנהלי הפורום כמה נעוצים כאלו תקרא את זה רשום שם כמעט הכל על ניתוחי ליזר
http://www.doctors.co.il/xFF-List,xFI-1027,m-Doctors,a-Forums.html

DarkGulis
22-07-07, 20:38
אז אתם אומרים שלהוריד את הג'ינו כדאי רק אחרי הצבא ולייזר אפשר לפני,אבל גוף האדם מפסיק לגדול לגמרי רק אחרי גיל 24 לא? ז"א שגם לייזר לא מומלץ לפני גיל 24 כי העיניים ממשיכות לגדול,
חוץ מזה מותר לעשות לייזר מגיל 21 לא?

Bir0x
22-07-07, 21:25
סתם שאלה..אם הניתוח לא מצליח זה יכול לגרום לעיוורון? או שפשוט הראייה נשארת אותו הדבר

DarkGulis
23-07-07, 00:37
סתם שאלה..אם הניתוח לא מצליח זה יכול לגרום לעיוורון? או שפשוט הראייה נשארת אותו הדבר
מצטרף לשאלה

Leo
23-07-07, 01:35
תגידו מתי יוצא ניתוח הגדלת השמוליק בליייזרים ?

DarkGulis
23-07-07, 01:47
תגידו מתי יוצא ניתוח הגדלת השמוליק בליייזרים ?
אז אתה מודה שיש לך קטן? :ohmy:

Leo
23-07-07, 02:52
מספיק קטן שקרן לייזר תהפוך אותו למואשר ע"י מועצת הפורנו הקשה.

יiסי
23-07-07, 18:06
מספיק קטן שקרן לייזר תהפוך אותו למואשר ע"י מועצת הפורנו הקשה.

GEEK :wub1:

אליאב קרייסלר
23-07-07, 18:35
אז אתה מודה שיש לך קטן? :ohmy:

חחחחחח מקשור קטן כל גבר לא היה מתנהג לעוד כמה ס''מ

F][_aMe
23-07-07, 18:37
חחחחחח מקשור קטן כל גבר לא היה מתנהג לעוד כמה ס''מ

בהיקף חזה, בייסיפס וגם בארבע ראשי. :flowers: