PDA

צפה בגרסא המלאה : מייקל לואיס מליונר

סהר!
22-07-07, 20:24
http://video.nana10.co.il/?ArticleID=502139
מה שהכי עיצבן אותי בקטע הזה שהוא אמר שאני בחור יפה ויש לי ריבועים(או משהו בסגנון)
סבבה יש לך ריבועים אבל אתה בחור יפה?זה כבר ממש מעצבן אותי שהוא משחק אותה שחצן וכאילו מי יודע מה הוא!באמת ולי אין בעיה איתו!
לא הייתי נותן לו להיות השומר בשופרסל דיל בקניון למכוער הזה.

Shauder
22-07-07, 20:28
מה זה? הריבועים הכי מרשימים בישראל???

איפה אחטונג?

megashape
22-07-07, 20:32
Lol.
"יש לי ריבועים, אני בחור יפה תואר, אבל..."

ThaiB0X
22-07-07, 20:32
מה זה? הריבועים הכי מרשימים בישראל???

איפה אחטונג?

תאכלס

סהר!
22-07-07, 20:33
התכוונתם איפה סיקס פאק.
עם הסיקס פאק הכי מרשימים שיש

ThaiB0X
22-07-07, 20:34
גם אחטונג לא פראייר

פינגווין
22-07-07, 20:57
לאחטונג יש אחלה בטן לסיקס פאק ועד יש כאן כמה אנשים

Jones
22-07-07, 20:57
חחחחחח היוחנן שלי יותר יפה ממנו..

PcGunMan
22-07-07, 21:09
מה ההוא מתלהב כולה על אחוז שומן נמוך ו98 אחוז אצלו שזה גנטיקה..והריבועים זה כבר הגיאוצים של אמא שלו!..לא סובל אותו סתם שחצן:dry:

Jones
22-07-07, 21:11
מה ההוא מתלהב כולה על אחוז שומן נמוך ו98 אחוז אצלו שזה גנטיקה..והריבועים זה כבר הגיאוצים של אמא שלו!..לא סובל אותו סתם שחצן:dry:
שחצן שחצן אבל עושה מליונים.

Bir0x
22-07-07, 21:27
יאללה חלאס להיכנס לו לוורידים.

כל אחת שהיא לא פאקצה תגיד לך שהוא לא כרזה חתיך כמו שעושים ממנו,וגוף כמו שלו באמת שלא קשה להגיע,מה גם שהוא מתאמן כמה שנים.

סהר!
22-07-07, 21:38
יאללה חלאס להיכנס לו לוורידים.

כל אחת שהיא לא פאקצה תגיד לך שהוא לא כרזה חתיך כמו שעושים ממנו,וגוף כמו שלו באמת שלא קשה להגיע,מה גם שהוא מתאמן כמה שנים.
נשמה הוא מכוער בפנים וזה ברור וידוע
ורוב הגדול של האנשים אומרים את זה

Coleman
22-07-07, 21:39
טטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח איזה הומוו ראיתי אותו במועדון לילה כזה בנאדם מתלהב עוד לא ראיתי בחיים שלי

Yoshi-Moto
22-07-07, 21:47
טטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח איזה הומוו ראיתי אותו במועדון לילה כזה בנאדם מתלהב עוד לא ראיתי בחיים שלי
חח כן עשו עליו פוזות "בכאילו" ואז הוא קם והם שותקים כאילו הוא ירביץ להם:ס

P-a-n-1-c
22-07-07, 21:57
למה כל הזמן יש עליו פוסטים?
חלאס כבר לזיין בשכל, תרדו מהבנאדם
בסדר הוא פוץ הוא חושב את עצמו, אבל חלאס כבר ל]פתוח כל יומיים פוסט שהמטרה שלו לרדת עליו כמה שיותר

VoRteX
22-07-07, 21:57
טובבבבבבבבבב נמאס כבר מכל הדיונים האלו
בואו נארגן פשוט כמה אנשים ונפוצץ לו ת'צורה ככה שהוא לא ירצה יותר להופיע בטלוויזיה עם איך שהוא יראה....

PcGunMan
22-07-07, 21:59
שחצן שחצן אבל עושה מליונים.

כן אהה...והוא כולה סיים שנה שעברה י"ב:mellow:

סהר!
22-07-07, 22:00
טובבבבבבבבבב נמאס כבר מכל הדיונים האלו
בואו נארגן פשוט כמה אנשים ונפוצץ לו ת'צורה ככה שהוא לא ירצה יותר להופיע בטלוויזיה עם איך שהוא יראה....
גם עכשיו איך שהוא מופיע בטלויזיה הוא לא נראה להיט בלשון המעטה

d-undertaker
22-07-07, 22:01
שחיף שחיף אבל יותר גדול מרב האנשים בזירת הגולשים

Ilan-V
22-07-07, 22:14
חחחח לא יודע אם ממש אכפת לו מה אנחנו פותחים אליו או מה אנחנו מדברים הוא יודע שהוא עושה תה מיליונים שלו ואנחנו סתם מבזבזים את זמננו בדיבורים מיותרים על הבנאדם הזה. בקיצור אין מה לעשות.. הוא הצליח ושיהיה לו לבריאות חח אבל דיי כבר ליפתוח אליו פוסטים הבנו כבר

Mikeo
22-07-07, 22:29
את הכסף שלו הוא עושה בגלל התקשרות. את הכסף שלו הוא עושה על חשבון אחרים. ובעיקרון כל הסנגורים שכל מה שיש להם להגיד זה "יש לו מליונים" או "הוא מזיין כל היום" בטוח סובלים מבטחון עצמי נמוך.

עם צוותי צילום הכל אפשרי. הוא גדול באמת אולי מקסימום מ - 25% מזירת הגולשים.

בגדול הוא סתם עוד צפונבוני שמשתוקק לתשומת לב. אגב, תבינו שלא כל אחד רודף בצע ופרסום. וזה שיש לו הרבה כסף לא אמור עורר קנאה אצל כולם. אני מעדיף להיות אנונימי ולא מליונר אבל לעשות מעצמי משהו.

הוא לא באמת זמר, לא באמת דוגמן, לא באמת שחקן ולא משהו בסגנון. הוא בסך הכל עוד ילד מצפון תל אביב שרוצה לשחק אותה. לא נפריע לו.

זה אנטון כותב דרך אגב...

Bir0x
22-07-07, 22:31
שחיף שחיף אבל יותר גדול מרב האנשים בזירת הגולשים
רק מבחינת הידיים

ד"א זה נכון שהוא הולך להוציא אלבום ראפ?
חח מזכיר לי את ההוא ממת לצעוק 3 שרוצה להיות ראפר לבן בפארודיה על 8 מייל XD

Yoshi-Moto
22-07-07, 22:42
אני אומר לתת באן לבן אדם הבא שפותח עליו פוסט או שמזכיר את שמו

Ilan-V
22-07-07, 22:46

גם אני אומר כמוך

ahtung
22-07-07, 22:52
דאלבאיוב של שיווק

^סהר^אבוטבול^
22-07-07, 22:56
סעמק מה מתלהבים כל כך מריבועים

Bir0x
22-07-07, 23:11
להזכיר מה? :flowers:

Night_Wolf
22-07-07, 23:23
יש לי ביצים ותמיד הוא יוכל לבוא ללקק לי אותם.

Yoshi-Moto
22-07-07, 23:25
להזכיר מה? :flowers:
מייקל לואיס

ThaiB0X
22-07-07, 23:27
למלמלמ = לואיס מייקל לא מועיל לא מזיק

עוז20
22-07-07, 23:44
הקנאה פורצת שוב אצלכם אה?

ניגרי ענק
22-07-07, 23:45
אין לי בעיה עם הכסף שהוא עושה, שיהיה לו לבריאות.
זאת למרות שהייתי רוצה לראות קצת יותר השקעה באנשים שמגיע להם ושבאמת עובדים קשה - אבל זה העולם: כסף הולך לכסף.
לואיס לא הצמיד אקדח לרקה של אף אחד ולא דרש לעצמו חוזים של מיליונים.
אנשים נותנים לו, לא ייקח?
מה שכן מרגיז אותי זה שהתופעה הזאת ששמה מיקל לואיס מנציחה עוד יותר את הבורות וחוסר הידע של הרחוב הפשוט - וזאת בתקופה שהמודעות דווקא הייתה צריכה לעלות - בזכות האינטרנט והתפתחות ענף תוספי המזון וחדרי הכושר.
צריך להבין שהבחור דוגמן מצודד ואסתטי, וזה סבבה - אבל הוא בשום אופן לא באדי בילדר ולא צל של באדי בילדר.
כשכל מיני עיתונאים מגדירים אותו כתואם שוורצנגר (נשבע לכם ששמעתי את זה) או כבעל הריבועים המרשימים בישראל - זה פשוט חרפה.
כל אתיופי על הברזלים, יש לו ריבועים בבטן.
מה זה ריבועים בבטן בכלל?
גם לבלסר יש ריבועים בבטן ואף אחד לא עשה ממנו באדי בילדר קיבינימט.
אם כבר מדברים על למי יש את הריבועים המרשימים בישראל, אז אני מפרגן דווקא ללבנה שביט.
לא חבר שלי וכנראה גם נתחרה זה בזה בשנה הבאה - אבל למה שיש לו - לזה אני באמת קורה בטן מרשימה.

ShaySE
22-07-07, 23:47
הקנאה פורצת שוב אצלכם אה?

לא מבין מה אנשים כל פעם טוחנים פה מים...

מה פה הרצון של האנשים להביא כתבה זו או אחרת או לפתוח דיון זה או אחר על מייקל לואיס..

יאלה עזבו כבר את הבן אדם!! דיי לחפור!!!

הנה, תכניסו את זה טוב טוב לראש שלכם: הבן אדם מצליח יותר ממכם, עשיר יותר ממכם, מפורסם ואתם לא, יש לו מלא מעריצות = בנות, וכן, יש לו גוף לא רע בכלל שרבים בפורום היו רוצים כמוהו...

בסדר?! זהו?! סיימנו?!

דייייייי נמאסס כבר

עוז20
22-07-07, 23:48
לא מבין מה אנשים כל פעם טוחנים פה מים...

מה פה הרצון של האנשים להביא כתבה זו או אחרת או לפתוח דיון זה או אחר על מייקל לואיס..

יאלה עזבו כבר את הבן אדם!! דיי לחפור!!!

הנה, תכניסו את זה טוב טוב לראש שלכם: הבן אדם מצליח יותר ממכם, עשיר יותר ממכם, מפורסם ואתם לא, יש לו מלא מעריצות = בנות, וכן, יש לו גוף לא רע בכלל שרבים בפורום היו רוצים כמוהו...

בסדר?! זהו?! סיימנו?!

תפסיקו לקנא ואל תגידו לי שלא ולא ולא...

דייייייי נמאסס כבר

תמיד זה יהיה ככה בעם שלנו כל אחד מסתכל על התחת של השני

Yoshi-Moto
22-07-07, 23:49
יו לא נמאס לכם?
5 פעמים בחודש לריב את אותו ריב מטומטם ולהגיד את אותם דברים???

ShaySE
22-07-07, 23:49
זאת למרות שהייתי רוצה לראות קצת יותר השקעה באנשים שמגיע להם ושבאמת עובדים קשה - אבל זה העולם: כסף הולך לכסף.
מה שכן מרגיז אותי זה שהתופעה הזאת ששמה מיקל לואיס מנציחה עוד יותר את הבורות וחוסר הידע של הרחוב הפשוט - וזאת בתקופה שהמודעות דווקא הייתה צריכה לעלות - בזכות האינטרנט והתפתחות ענף תוספי המזון וחדרי הכושר.
צריך להבין שהבחור דוגמן מצודד ואסתטי, וזה סבבה - אבל הוא בשום אופן לא באדי בילדר ולא צל של באדי בילדר.
כשכל מיני עיתונאים מגדירים אותו כתואם שוורצנגר (נשבע לכם ששמעתי את זה) או כבעל הריבועים המרשימים בישראל - זה פשוט חרפה.
מה זה ריבועים בבטן בכלל?
אם כבר מדברים על למי יש את הריבועים המרשימים בישראל, אז אני מפרגן דווקא ללבנה שביט.
לא חבר שלי וכנראה גם נתחרה זה בזה בשנה הבאה - אבל למה שיש לו - לזה אני באמת קורה בטן מרשימה.

נו בסדר, אבל מה אתה מאשים אותו?!

אז אנשים יכולים לכתוב שהוא באדי בילדר ומשווים אותו לזה ולהוא .. אז מה?! זו תקשורת?! מעניין את התחת!! מה אכפת לך / לכם!!!

דיי מזה משנה? כל אחד יודע מה טוב בשבילו ותפסיקו כל הזמן לפתוח דיונים על הבן אדם הזה!!!

פינגווין
22-07-07, 23:53
נו בסדר, אבל מה אתה מאשים אותו?!

אז אנשים יכולים לכתוב שהוא באדי בילדר ומשווים אותו לזה ולהוא .. אז מה?! זו תקשורת?! מעניין את התחת!! מה אכפת לך / לכם!!!

דיי מזה משנה? כל אחד יודע מה טוב בשבילו ותפסיקו כל הזמן לפתוח דיונים על הבן אדם הזה!!!
מזה מה מפריע לנו?? אני לא מתערב בדיונים כאלה בדרך כלל אבל התגובה שלך מפגרת
אני יגיד לך במה הוא אשם? זה שהום משחק אותה בודיבילדר
נתחיל בזה שהוא מוציא תכניות אימונים שטותיות
מווציא שם רע לאבקות , ובכלל לבן אדם אין ידע בגרוש
זה מה שמעצבן שידגמן שיעשה כסף מזה מעניין אותי
אבל שלא ידבר על פיתוח גוף בכלל אם אין לו ידע בתחום

זה כמו שאני יהיה מפורסם ויתחיל לפתוח תפה על דברים שאין לי מושג בהם

ShaySE
23-07-07, 00:03
מזה מה מפריע לנו?? אני לא מתערב בדיונים כאלה בדרך כלל אבל התגובה שלך מפגרת
אני יגיד לך במה הוא אשם? זה שהום משחק אותה בודיבילדר
נתחיל בזה שהוא מוציא תכניות אימונים שטותיות
מווציא שם רע לאבקות , ובכלל לבן אדם אין ידע בגרוש
זה מה שמעצבן שידגמן שיעשה כסף מזה מעניין אותי
אבל שלא ידבר על פיתוח גוף בכלל אם אין לו ידע בתחום

זה כמו שאני יהיה מפורסם ויתחיל לפתוח תפה על דברים שאין לי מושג בהם

נו אז כמו כל מפורסם, גם הוא מדבר שטויות..
so what?!?!

אולי תגיד שהוא משפיע על הצעירים והם עכשיו יתחילו להיות מושפעים אחריו?! נו באמת!!

אז מה אם הוא מדבר על פיתוח גוף! יאלה, שיילך לXXXX שגיד מה שהוא רוצה וזה הכל.... לא מאמין שבכלל מישהו מקשיב לו ואם כן, בעיה שלו....

דיי לעשות מזה ביג דיל

gog
23-07-07, 00:05
מה זה ריבועים בבטן בכלל?

לדעתי לפלדמן יש את הבטן אחת היפות בישראל.

F][_aMe
23-07-07, 00:08
צ"י, מתקפת מוניטין על מייקל לואיס!

עכשיו בנימה קצת יותר רצינית, לא נמאס?

Yoshi-Moto
23-07-07, 00:13
וואי מה זה נמאסתם, הפורום ממש ממש ירד ברמה שזה פשוט מגעיל...

ShaySE
23-07-07, 00:14

:blush: :blush: :blush: :blush: :blush:

Bullet
23-07-07, 00:15
רגע, הירידות על מייקל לואיס הן מה שהורידו אותו רמה?!

Mr.Bazooka
23-07-07, 00:22
אתם סתם ילדי סטירה חאלס לפתוח עליו אשכולות שיעשה מה בראש שלו אם היה לי תפרסום שלו ותכסף אני גם הייתי משתחצן אם יש לך את כל הכלים לא תשתמש בהם?
דיי כב רלהיכנס לךו לווריד שישתחצן שיעשה מה בראזש שלו ככה זה כל הסלבריטאים כל אחד מרים ת'אף שיהנה.

Yoshi-Moto
23-07-07, 00:30
רגע, הירידות על מייקל לואיס הן מה שהורידו אותו רמה?!
זה היה מאז ומתמיד, אבל סתם עלה לי עכשיו כל הבאסה על הפורום..

מאז שהוקם הVIP כולם חשבו שאם הם ישיגו מוניטין הם יגיעו לVIP, התחילו לסחוט ולחלוב מוניטין שזה פשוט גועלי.
פותחים פוסט ובסוף "מוניטין אם אהבתם!
כל יום היו פוסטים של חליבת מוניטין שזה פשוט הגעיל אותי.
זה על קצה המזלג אני עייף מת אין לי ראש לרשום עכשיו..

אחר כך התחילו כל הקבוצות המעפנות האלה של לוחמה בנובים וכל השטויות האלה, אז בסדר, דבר טיפשי, מקטינים ראש.
אבל אז התחלתם מסחר מוניטין, עושים העברות מוניטין, אני פתאום מוצא לעצמי במוניטין אנשים שנתנו לי מוניטין כי גם להם קוראים איתן, וגם להם יש היקף זהה לשלי וכי יום יפה בחוץ.(הרי ברור שהם נותנים רק כדי שאני אחזיר להם, לא לקחת את זה אישית מי שנתן לי את זה, זה רק כדי להבהיר כמה הפורום התפגר והתמכר למוניטין)
מה שאני מנסה להגיד זה שהערך של המוניטין ירד, לא אכפת לי באמת ממוניטין, אבל זה מראה כמה שהפורום התחיל להיות מבוסס על מוניטין.
מה גם שהקבוצות האלה הפרידו את הפורום והרחיקו ממנו את סיקס פאק שהיה אחד התורמים הגדולים לפורום.

הסתכלתי בפורום אימונים על הודעות ישנות, אשכרה היו פעילים פה! גלT, טקימה,גולן,עומרי,דניאל ברק,רןZ ויש עוד מלא..
היום חוץ מלצחוק על נובים בקושי עונים פה בפורום אימונים, אני חושב שיש פחות מ10 שמגיבים שם.

יש עוד אבל לילה ואין לי זין לרשום.

עכשיו מישהו יגיד לי שאני מוזמן ללכת, אני לא רוצה ללכת, אני בסך הכל אומר שהרמה בהחלט ירדה.

Leo
23-07-07, 00:31
כמה שפחות תתעסקו עם המיקל לואיס הזה ככה המיליונים שלו יתחילו לנזול מהידיים שלו

וגם לתת כף שטות לכל מי שמתעניין בנינטים ורן דנקרים למיניהם יעזור.

ואיתן , המוניטן עלה מהר מאוד כי בגלל שירדה האנונימיות ודפקו לי הכל אדום הפסקתי לתת שלילי לכולם ובטח עוד כמה אנשים

משה המרגל
23-07-07, 00:38

מאז שהוקם הVIP כולם חשבו שאם הם ישיגו מוניטין הם יגיעו לVIP, התחילו לסחוט ולחלוב מוניטין שזה פשוט גועלי.

אחר כך התחילו כל הקבוצות המעפנות האלה של לוחמה בנובים וכל השטויות האלה, אז בסדר, דבר טיפשי, מקטינים ראש.
אבל אז התחלתם מסחר מוניטין, עושים העברות מוניטין, אני פתאום מוצא לעצמי במוניטין אנשים שנתנו לי מוניטין כי גם להם קוראים איתן, וגם להם יש היקף זהה לשלי וכי יום יפה בחוץ.(הרי ברור שהם נותנים רק כדי שאני אחזיר להם, לא לקחת את זה אישית מי שנתן לי את זה, זה רק כדי להבהיר כמה הפורום התפגר והתמכר למוניטין)
מה שאני מנסה להגיד זה שהערך של המוניטין ירד, לא אכפת לי באמת ממוניטין, אבל זה מראה כמה שהפורום התחיל להיות מבוסס על מוניטין.
מה גם שהקבוצות האלה הפרידו את הפורום והרחיקו ממנו את סיקס פאק שהיה אחד התורמים הגדולים לפורום.

הסתכלתי בפורום אימונים על הודעות ישנות, אשכרה היו פעילים פה! גלT, טקימה,גולן,עומרי,דניאל ברק,רןZ ויש עוד מלא..
היום חוץ מלצחוק על נובים בקושי עונים פה בפורום אימונים, אני חושב שיש פחות מ10 שמגיבים שם.

עכשיו מישהו יגיד לי שאני מוזמן ללכת, אני לא רוצה ללכת, אני בסך הכל אומר שהרמה בהחלט ירדה.
צודק 100%

אני לא מבין את המשמעות של פורום אימונים,אם אף אחד שמבין באמת כמו גל t וכו' לא מגיב שם ולא עוזר.
זה פורום ליופי או מה ?

Mr.Bazooka
23-07-07, 00:39

מסכים אחי..
ולהפך אנשים כמוך צריכים פה ונכון צריכים לנקות לכולם את השפיך מהעיינים לכל הצבאות האלה..
זה סתם שטויות וחרבנה לא יותר מזה.
ואתה לא הולך לשומקום שמעת?טוב שיש אנשים שרואים תמציאות :}

דבר אחד אני לא מסכים איתך בקשר למוניטין אולי זה אצלי פחות.
אני לאנ ותן חשיבות אמיתית למוניטין אולי בתגובות שלי ראיתם מה תודה תביא מוניטין זה בשביל הצחוק ולאיותר מזה.
אני לא רואה חשיבות רבה של מוניטין ולא איכפת לי מזה כלכך
לכן אני מחלק לכולם שיהנו עם זה אם זה מה שעוזר להם לישון בלילה ושלא יתחילו להיות פה מריבות.

Mr.Bazooka
23-07-07, 00:40
כמה שפחות תתעסקו עם המיקל לואיס הזה ככה המיליונים שלו יתחילו לנזול מהידיים שלו

וגם לתת כף שטות לכל מי שמתעניין בנינטים ורן דנקרים למיניהם יעזור.

ואיתן , המוניטן עלה מהר מאוד כי בגלל שירדה האנונימיות ודפקו לי הכל אדום הפסקתי לתת שלילי לכולם ובטח עוד כמה אנשים

תאכלס גם אתה צודק...
זה שתרדו עליו לא יוסיף לכם אוטומתית עוד 3 קילו למשקל שלכם לא יוריד לו מההיקפים בידיים ולכם יוסיף?
למה אנשים תמיד חייבים לפתוח עין על אחרים זה תכונה אצל בני אדם שאני ממש אבל ממש מתעב.

Yoshi-Moto
23-07-07, 00:41
טוב נו נוסיף לתגובה שלי..

קודם כל כמה תיקונים:
דווקא יש כמה מאלה שהזכרתי שאכן פעילים בפורום אימונים גם היום.

אבל הרמה באמת ירדה, פעם היו דיונים עם ויכוחים ממש שכיף לקרוא, אני יכול לחפש לכם פוסטים מחר אם תגידו...

חוץ מזה, בזוקה פתח פוסט לפני כמה ימים, חצי מהתגובות היו ירידות מגעילות והסתלבטויות, פשוט גועל נפש.

העניין שכל יום פותחים פוסט על מייקל לואיס, זה התרגלתי... אבל אתם עוד פעילים בפוסטים כאלה... זה כבר מדאיג:\

חחח שוב יצא החשק לרשום, נפסיק פה..

Mr.Bazooka
23-07-07, 00:42
צודק 100%

אני לא מבין את המשמעות של פורום אימונים,אם אף אחד שמבין באמת כמו גל t וכו' לא מגיב שם ולא עוזר.
זה פורום ליופי או מה ?
תאכלס הפורום הז הנהיהה יותר פורום דיבורים מאשר פורום אימונים ותזונה.
החשיבות והמשמעות של האתר ירדה בכמה רמות.

ואני לא הולך להיות צבוע אני מודה שלי יש חלק בדבר.
אבל לא רק לי..לכל הספרטנים והמלחמות בנובים.

Mr.Bazooka
23-07-07, 00:45
טוב נו נוסיף לתגובה שלי..

קודם כל כמה תיקונים:
דווקא יש כמה מאלה שהזכרתי שאכן פעילים בפורום אימונים גם היום.

אבל הרמה באמת ירדה, פעם היו דיונים עם ויכוחים ממש שכיף לקרוא, אני יכול לחפש לכם פוסטים מחר אם תגידו...

חוץ מזה, בזוקה פתח פוסט לפני כמה ימים, חצי מהתגובות היו ירידות מגעילות והסתלבטויות, פשוט גועל נפש.

העניין שכל יום פותחים פוסט על מייקל לואיס, זה התרגלתי... אבל אתם עוד פעילים בפוסטים כאלה... זה כבר מדאיג:\

חחח שוב יצא החשק לרשום, נפסיק פה..
נתתילך מוניטין לא כדי להוסיף לך עוד מלבן כדי לרשום לך משהו בפרטי.
תקרא אחי.

P-a-n-1-c
23-07-07, 00:48

מוניטין לא יכניס אותך לVIP...

Yoshi-Moto
23-07-07, 00:51
מוניטין לא יכניס אותך לVIP...
נו כן, אבל אחרי פתיחת הפורום(VIP)
כולם התחילו לחלוב מוניטין בצורה מגעילה, ולא היה קשה לשים לזה לב..

אני יכול לתת מלא דוגמאות אבל עזוב, לא נעים להביא דוגמאות אנשים יתחילו להעלב...

P-a-n-1-c
23-07-07, 00:52
אוקיי אז מה הנקודה?

Mr.Bazooka
23-07-07, 00:53
תתן דוגמאות שייעלבו זה לא צריך לעניין אותך זה כולה פורום באינטרנט?
כמה העליבו אותי בפורום הזה?יותר ממספר המוניטינים שיש לכל המשתמשים פה ביחד.

אז כדי שגם אתה תתחיל לפתוח את הפה כי אם לא המצב רק ידרדר.

תתחיל לחפור אנימחכה לתגובה שלך..בהצלחה!

משה המרגל
23-07-07, 00:53
תאכלס הפורום הז הנהיהה יותר פורום דיבורים מאשר פורום אימונים ותזונה.
החשיבות והמשמעות של האתר ירדה בכמה רמות.

ואני לא הולך להיות צבוע אני מודה שלי יש חלק בדבר.
אבל לא רק לי..לכל הספרטנים והמלחמות בנובים.
תשמע זה ממש עצוב כן?
בנאדם נכנס בריצינות הכי גמורה בנאדם נכנס לפורום כדי ללמוד,שואל שאלה פשוטה.
ופיתאום מעבר לפינה קופץ נער הנובים ושם לו תמונה אתה נוב
שמתי לב לאותם ילדים שעושים את זה, אין בכלל מושג וידע בפיתוח הגוף, אין להם תשובה לתת..
אז הם מביאים תמונה כאילו הם מבינים ורק צחקו עליו ומחכים שמישהו שבאמת מבין יגיב בנושא.

בכלל,מערכת ישראלבודי צריכה לידאוג שגם בפורום תיהיה תמיכה מין מהעובדים שלה..
זאת אומרת כמו שכול הנצגים יושבים בחנות,אם יכולים להיכנס לפורום ולעזור פה ושם.

Yoshi-Moto
23-07-07, 00:59
בדיוק, מה שמשה אמר.

כל היום במקום לעזור לאנשים ולתת להם תשובות אתם צוחקים עליהם וגורמים להם לעזוב את הפורום...

אני צריך להוסיף אנשים למסנג'ר כי אני מעדיף שישאלו אותי שאלות במסנג'ר, ככה השיחה רצופה, ובכל מקרה אני אחד היחידים שמגיב..(יש לי איזה 20-30 אנשים מהפורום במסנג'ר, שאני לא מדבר איתם על כלום חוץ מלענות להם על שאלות..)

Mr.Bazooka
23-07-07, 01:00
לא רק..
ההנהלה אחי כבר לא פעילה פה הרבה זמן וגם כשהייתה בחיים שלי לא ראיתי שנמחקו פה אשכולות
או תגובות לא מועילות חוץ משדרוגי פורום שזה לא היה תלוי בהם.

אם יתחילו למחוק לאנשים פה אשכולות ותגובות אנשיםיבינו שזה מפריע.
ובאשכולש ל הנובים אחי..תראה 140 דפים עוד מעט על מה?
על צי של נובים?מזה נותן?לא נותן שום דבר.זיוני שכל זה נותן
ונכון יש לי פה חברים ווירטואלים שאני מאוד אוהב ומעדריך שהם שם אבל חבר'ה תתחילו לפקוח עיניים מזה פה?בית זונות?זה פורום וארגון שמכבד את עצמו לא סתם אנחנו נושא בדיחה מצד
אנשים אחרים בפורוימם אחרים (ראו ערך:שגיא גרשגורן,אלי האנה).
אם הפורום היה טיפה יותר רציני לא היו צמוחקים עלינו ומזלזלים בנו.
העודף הומור שהיה פה פרץ לגבולות חדשים כל פעם שמים תמונה נכון...פעם 1 הצחיק פעמיים הצחיק אבל שזה מגיע כדבר תמידי זה מעצבן.

מזה נותן לכם?הביטחון של הבן אדם יורד לתחתונים ונכון אני עשיתי שטויות בעברי בפורום יש לי כבר שנתיים בפורום ורק אתמול או היום דפקתי יציאה לאחד חדש..כמו טמבל.
אני חוזר בדברים שלי ואני לא יעשה דברים כאלה לחדשים.

פעם הייתה תקופה אנשים היו משקיעים מזמנם להכין תוכניות אימון..היום איך זה הולך?
לא עובדים פה אצלך לא חיים בשבילך תבנה לבד קרא מאמרים..
נו הוא יקרא מאמרים אבל לא יחזור לשאול פה יותר במקום זאת הוא יבנה לעצמו תוכנית אימון מוגזמת ממה שהוא הבין כביכול ויפגע בעצמו.
אני זוכר שפעם אנשים ובניהים אני ישבון מזמנם לכתובתוכניות אימונים היו משפרים או מרים מה להוריד ומה לא.

אני תמיד יישאר בדיעה של להשהות זמנית את פורום דיבורים כל פעם קצת יותר זמן.
כתחילה:יום אחד נעילה של הפורום אח"כ 3 ימים אז שבוע שבוע וחצי וכך הלאה.
ולאט לאט ירד לכם מהפורום הזה ותחזרו להיות כרישים כמו פעם!! :)

באמת שאני מתגעגע לפורום של פעם זה כבר נהיה מגעיל מה שוקרה פה לאנשים אין כבוד עצמי ולא כבוד לחבריהם.

נכון תמיד כיף שיש הוימור ולהפך זה מעלה תרמה אבל שוב פעם לא יותר מידי,כמו כל דבר.
בואו נתחיל להשקיע חברה זה פורום שנהיה כמו משפחה כבר ממש אחווה כאן.

toxicity
23-07-07, 01:00
תחזיק תי לפני שאני קופץ על המייקל לואיס הזה

Leo
23-07-07, 01:13
נו מה זה אני רק חזרתי אני בקושי מצאתי את התגובה של עצמי

תבינו : מייקל לואיס לא מעניין
מייקל לואיס משעמם
מייקל לואיס לא רלוונטי לכלום
כל הסקנדלים האלה בנו את המעמד של הסלבריטאים המפגרים האלה מלחתחילה.

משה המרגל
23-07-07, 01:14
איתן ובזוקה.
אנחנו מדברים אל הקיר כאן.
מנהלים סוגרים נושאים ללא סיבה, או מוחקים אותם סתם ככה כי בא להם.
יש כאן מנהלים שנכנסים במשתמשים לטובת החברים שלהם,ומשפילים אותם.

חברי vip,אפשר ליראות סתם משתמשים שלא תרמו כלום קיבלו לשם גישה כי הם חברים של המנהלים.
למה איתן הסוס שכל היום מגיב בפורום אימונים לא מקבל גישה ?
למה משתמשים שבאמת עוזרים לא מקבלים גישה ?
בגלל זה היתנהלות של הפורום כזאת נמוכה.

בפורום אימונים,תזונה ותוספים.
למה אין נציג מישראלבודי שבקיא בנושא שיכנס ויעזור שם ?

מה, רק אם אני יבוא לפגישת יעוץ, אני יזכה לקבל עזרה מהם ?
זה כבר מאוד מעצבן,גם פעם היה בפורום פציעות מנהלים פעמים בשבוע והם נעלמו !

בקיצור הפורום הזה לא מה שהיה פעם, אני זוכר עוד מהפורום הישן שהיה כיף להיות בו.
בתכלס היום זה כמו מפגש של שכונה מפגש ווירטואלי על גבי פורום.

הרמה נהיתה כאן כל כך נמוכה שזה חבל"ז,אם רוצים לשנות דברים אז יש להתחיל במנהלים.

צריכים להביא לכאן מנהלים ריצנים,בוגרים,שמבינים בפיתוח, גוף ולא רק בסגירת נושאים.
זה לא משנה כל מה שנכתוב לא ישנה כאן,יש לי עוד דברים להגיד אבל אני יחסוך.

Yoshi-Moto
23-07-07, 01:15
והדבר האחרון שאני אגיד היום בנושא:
הכי מעצבן אותי שיש אנשים שמוגדרים כvip וכמנהלים והם לא עושים כלום!!

חחח רשמתי את זה לפני שראיתי מה משה כתב..

אני אוסיף:
אני דווקא חושב שזה טוב שאנחנו אומרים מה דעתנו, בעזרת זה גיליתי שאני לא היחיד שחושב ככה...

בכל מקרה, הפורום יכול להשתפר..

בקרוב אני אתחיל להתעניין יותר בתזונה ואני אתחיל לענות גם שם כמו שאני עונה באימונים.

משה המרגל
23-07-07, 01:20
והדבר האחרון שאני אגיד היום בנושא:
הכי מעצבן אותי שיש אנשים שמוגדרים כvip וכמנהלים והם לא עושים כלום!!
עזוב..
כל התותחים עוד מתקופת הפורום הישן, עזבו..
היום יש כאן אך ורק ילדים.

טוב אני עף לישון מחר אני צריך להיות בעבודה מוקדם לילה טוב.
:flowers:

עריכה.
כל הכבוד שאתה עוזר איתן.
לצערי אני רוב היום בעבודה אני בכלל לא יכול להיכנס לפורום, אבל נחמד שאתה עוזר.

Mr.Bazooka
23-07-07, 01:20
שיהיה לך לילהטוב תקרא את מהשרשמתי במוניטין P:

Logout
23-07-07, 01:21
כן אהה...והוא כולה סיים שנה שעברה י"ב:mellow:
חחח הוא למד בבית ספר שלי!! (הייתי רואה אותו בהפסקות) וואלה חלק פה שבכלל שוקלים 60 קילו יורדים עליו! קודם כל תגעו לאן שהוא הגיע אחרי זה תדברו...גם אני לא אוהב אותו בכלל..אבל נכנסים לאמאמא של הורידים שלו והרגתם אותם.. יודעים מה אני יגיד עכשיו מה שיש לכם להגיד עליו וניסגור עיניין כי כל פעם חופרים את זה! - הוןא שחצן מיתלהב מכוער מיליונר וסתם פוץ סבבה? הרגתם ת'בנאדם..:dry:

(אני גם שונא אותו ד"א)

Antonator1
23-07-07, 01:54

אשכרה, אני מה זה מתגעגע לדיונים שלנו עם גיימר, עומרי, שי, סיקס פאק וכל החבורה הנפלאה הזאת... הם באמת אנשים שכאילו אפשר להגיד עליהם שממש נהיו חברים שלך מהפורום. בזמן האחרון הפורום עובר את אחת מתקופות השפל שלו... אנשים רציניים כמו האנשים הנ"ל פשוט לא שמו זין על מייקל לואיס ודומיו.

איתן, אני עכשיו נותן לך מוניטין על המלים היפות שאמרת. אתה יכול לא להחזיר לי. ולמרות שזה לא ממש מזיק שנותנים לך סתם מוניטין - זה די מעצבן ששולחים לך מוניטין סתם, אומרים לך "תחזיר אם בא לך" ובעצם מאלצים אותך להחזיר. אם אתה לא מחזיר אתה ישר נכנס לרגשות אשם...

שמישהו יגיד לי ברצינות - מה יש לי למשל לקנא במייקל לואיס? כסף היום יש לנו במשפחה, לא חסר לי כלום, מעריצות ומצלמות אני לא צריך, אני שוקל איזה 15 קילו יותר ממנו על בערך 9 ס"מ פחות בגובה ואחוז שומן לא גבוהה (יש אפילו תמונות להוכחה)... מה?!?! להיות מפורסם זה לא כזה גן עדן כמו שכולם חושבים. גם אם אני הולך להתקדם באיזשהו תחום ברצינות (אולי אפילו בספורט) אני ממש לא רעב לפרסום.

Antonator1
23-07-07, 01:56
אני רוצה להוסיף שלא ממש אכפת לי ממייקל - אני אומר מה שיש לי להגיד רק כשאתם פותחים עליו נושאים... יש עוד מלא כמוהו אבל משום מה אנחנו מתעסקים רק בו.

Deja Vu
23-07-07, 03:02
בגלל אנשים כמוכם מייקל לואיס כל כך מפורסם אן דבר כזה פרסום רע וגם פה כמו בכל מקום מייקל נהיה נושא שיחה ואדם שכל אחד מכיר הוא צריך להודות לכם

VoRteX
23-07-07, 03:05
איתן, אני עכשיו נותן לך מוניטין על המלים היפות שאמרת. אתה יכול לא להחזיר לי. ולמרות שזה לא ממש מזיק שנותנים לך סתם מוניטין - זה די מעצבן ששולחים לך מוניטין סתם, אומרים לך "תחזיר אם בא לך" ובעצם מאלצים אותך להחזיר. אם אתה לא מחזיר אתה ישר נכנס לרגשות אשם...

אחי, זה באמת עושה לך נקיפות מצפון? בד"כ דברים יותר קשים אמורים לעשות לך את זה...

-venom-
23-07-07, 03:25
מתי הוא מתגייס הדבר הזה? ככה יהיה קצת שקט ממנו...

Antonator1
23-07-07, 04:04
מתי הוא מתגייס הדבר הזה? ככה יהיה קצת שקט ממנו...
לא מתגייס. במקום להתגייס נסע לחופשה בארה"ב...

-venom-
23-07-07, 04:26
משתמט זבל.. טפו

d-undertaker
23-07-07, 06:18
כוס אמאמאמאמאמאמא של הבן זונה הזה
עלק אני בחור יפה תואר בן שרמוטה

P-a-n-1-c
23-07-07, 06:27
וואלה טוב מאוד אנטון שאתה נוסע
לפחות כשאתה תשתמט אני לא אצטרך לשמור עליך או על המשפחה שלך

d-undertaker
23-07-07, 07:02
חח פאניק יא מעוך הוא התכוון שמייקל לואיס נסע לא הוא..

משה המרגל
23-07-07, 07:42
שיהיה לך לילהטוב תקרא את מהשרשמתי במוניטין P:
:wub1:

Yoshi-Moto
23-07-07, 11:24
תתן דוגמאות שייעלבו זה לא צריך לעניין אותך זה כולה פורום באינטרנט?
כמה העליבו אותי בפורום הזה?יותר ממספר המוניטינים שיש לכל המשתמשים פה ביחד.

אז כדי שגם אתה תתחיל לפתוח את הפה כי אם לא המצב רק ידרדר.

תתחיל לחפור אנימחכה לתגובה שלך..בהצלחה!
רק עכשיו ראיתי.
הנה כמה, לא לקחת את זה אישי אנשים.

http://www.israelbody.com/showthread.php?t=19710&page=1
בעמוד השני, אהבתם? תנו מוניטין.

DSTYLE, כל ההודעות שלו לא היו קשורות למוניטין, פתאום הוא התחיל לפתוח פוסטים ורושם בסוף "מוניטין אם אהבתם"
לא מגעיל כל החליבת מוניטין הזאת?
http://www.israelbody.com/showthread.php?t=24566
http://www.israelbody.com/showthread.php?t=24725

הנה הפוסט שממחיש את העניין של הסחר במוניטין הכי טוב:
http://www.israelbody.com/showthread.php?t=18764

תראו איך נכנסתם לסרטים סה"כ מוניטין שלילי:
http://www.israelbody.com/showthread.php?t=19095

http://www.israelbody.com/showthread.php?t=21808&highlight=%EE%E5%F0%E9%E8%E9%EF
תגידו, בפורום של פעם מישהו היה מחזיר מוניטין כשהיו נותנים לו?
זה גם קרה כשהתחיל כל ההתמכרות(חחח) הזאת למוניטין..

http://www.israelbody.com/showthread.php?t=23980&highlight=%EE%E5%F0%E9%E8%E9%EF
עוד אחד להמחיש כמה המוניטין נהייה ערך מרכזי בפורום

חוץ מזה, רק תשימו לב איך לכולם יש כבר מוניטין עם זהב מפה ועד הודעה חדשה, זה רק מראה כמה הערך ירד... לכל טמבל יש מוניטין זוהר...

בטח לא יהיה לכם כוח לקרוא את זה, אז אני אפסיק פה..

IRON-MASS
23-07-07, 11:27
הפורום התדרדר לאללה..חבל, כבר מעט מאוד נמצאים כאן ופעילים. הלך הפורום.

Yoshi-Moto
23-07-07, 11:30
אולי במקום להתמרר על זה פשוט תהיו פעילים?
שמע, אני לא אגיד שאין לי ידע, יש לי ידע... אבל יש פה כל כך הרבה אנשים עם ידע כפול עליי בכמה שיש להם כל כך הרבה לתרום, והם לא עושים עם זה כלום, לא מגיבים בכלל..

לדוגמא אתמול שמשה הגיב על הפוסט של ה"אמה", היה ממש כיף לקרוא את זה, ויש פה עוד כמה ברמה שלו.. אנשים יקראו את זה וילמדו גם כן, והם יתנו מאמרים ברמה...
וככה הרמה של הפורום תעלה.

///Efi///
23-07-07, 12:20
אני כבר כמה שבועות אומר ש"צבא צי" רק הורס אשכולות. אלה סתם חברה שהחליטו שרק הם חכמים וכל השאר לא יודעים כלום... אם מישו שואל שאלה שניראת להם מובנת מאליו הורסים לבחור את השאכול שבשבילו זו באמת שאלה חשובה וגורמים לו לעזוב...

וגם העינין אם המוניטין יש דפים שלמים בדף של צי שעוסק בתורידו לefi מוניטין מה זה הזין הזה?!
זה לא שאני מספים או כותב שטויות בפורום אימונים/פיתוח גוף. סתם!

http://www.israelbody.com/showthread.php?t=24237

Yoshi-Moto
23-07-07, 12:24
אני כבר כמה שבועות אומר ש"צבא צי" רק הורס אשכולות. אלה סתם חברה שהחליטו שרק הם חכמים וכל השאר לא יודעים כלום... אם מישו שואל שאלה שניראת להם מובנת מאליו הורסים לבחור את השאכול שבשבילו זו באמת שאלה חשובה וגורמים לו לעזוב...

וגם העינין אם המוניטין יש דפים שלמים בדף של צי שעוסק בתורידו לefi מוניטין מה זה הזין הזה?!
זה לא שאני מספים או כותב שטויות בפורום אימונים/פיתוח גוף. סתם!
אני חייב שמישהו יסביר לי איך פוסט מטומטם של ספאם עם 150 עמודים עוד לא ננעל ונמחק???

חוץ מזה, הספרטנים והצ"י באמת הורסים הרבה פוסטים.
כל מקום שמים איזו תמונה של "shut the fuck up noob" שזה כבר חרוש ולא מצחיק.
מורידים לאנשים חדשים לחשוב פעמיים לפני שהם פותחים נושא..
חוץ מזה שחוץ מהספים ב"auo auo auo" ו:בצ"י! לתקוף!!!" הם לא באמת תורמים לשום פוסט, סתם עושים ספאם מיותר.
באמת, אבל באמת שאני לא מבין למה זה... לגרור תשומת לב?

Logout
23-07-07, 12:40
רק עכשיו ראיתי.
הנה כמה, לא לקחת את זה אישי אנשים.

http://www.israelbody.com/showthread.php?t=19710&page=1
בעמוד השני, אהבתם? תנו מוניטין.

DSTYLE, כל ההודעות שלו לא היו קשורות למוניטין, פתאום הוא התחיל לפתוח פוסטים ורושם בסוף "מוניטין אם אהבתם"
לא מגעיל כל החליבת מוניטין הזאת?
http://www.israelbody.com/showthread.php?t=24566
http://www.israelbody.com/showthread.php?t=24725

הנה הפוסט שממחיש את העניין של הסחר במוניטין הכי טוב:
http://www.israelbody.com/showthread.php?t=18764

תראו איך נכנסתם לסרטים סה"כ מוניטין שלילי:
http://www.israelbody.com/showthread.php?t=19095

http://www.israelbody.com/showthread.php?t=21808&highlight=%EE%E5%F0%E9%E8%E9%EF
תגידו, בפורום של פעם מישהו היה מחזיר מוניטין כשהיו נותנים לו?
זה גם קרה כשהתחיל כל ההתמכרות(חחח) הזאת למוניטין..

http://www.israelbody.com/showthread.php?t=23980&highlight=%EE%E5%F0%E9%E8%E9%EF
עוד אחד להמחיש כמה המוניטין נהייה ערך מרכזי בפורום

חוץ מזה, רק תשימו לב איך לכולם יש כבר מוניטין עם זהב מפה ועד הודעה חדשה, זה רק מראה כמה הערך ירד... לכל טמבל יש מוניטין זוהר...

בטח לא יהיה לכם כוח לקרוא את זה, אז אני אפסיק פה..
ואו זה ממש כבר צביעות כל הדבר הזה פה....לי למשל הביאו הרבה מוניטין ולא עולים לי ריבועים ירוקים בכלל.בטח תקלה או משהו..ואני עדיין חיי....:wiggle:

Logout
23-07-07, 12:44
אני חייב שמישהו יסביר לי איך פוסט מטומטם של ספאם עם 150 עמודים עוד לא ננעל ונמחק???

חוץ מזה, הספרטנים והצ"י באמת הורסים הרבה פוסטים.
כל מקום שמים איזו תמונה של "shut the fuck up noob" שזה כבר חרוש ולא מצחיק.
מורידים לאנשים חדשים לחשוב פעמיים לפני שהם פותחים נושא..
חוץ מזה שחוץ מהספים ב"auo auo auo" ו:בצ"י! לתקוף!!!" הם לא באמת תורמים לשום פוסט, סתם עושים ספאם מיותר.
באמת, אבל באמת שאני לא מבין למה זה... לגרור תשומת לב?
אני אומר לך...אם כבר הם מרימים צבא, אז שמטרת הצבא יהיה ללמד את החדשים ולתקן אותם (או להפנות למאמרים) בימקום להאספים בנובבב ושטיות כאלה...יודעים מה בימקום לרשום לו :" אתה נוב!!!" תרשמו לו:" http://www.israelbody.org יש שם מאמרים! " זה לא יהיה הרבה יותר טוב?

slim shady
23-07-07, 12:52
מסכים איתכם... אני משער שניסחפתי קצת....
אני בד"כ לא ככה עם חדשים ואתם יודעים את זה...
יאללה צריך להתחיל להחזיר את הפורום למה שהיה...
בתור התחלה... צריך להתחיל להכינס לשם שינויי גם לפורומים כמו אימונים ותזונה ותוספים ולא רק לדיבורים כללי... הפורום דיי איבד את המטרה שלו וחבל לי..
הדגמה: תלחצו על "הודעות חדשות" למעלה בדף ותסתכלו בצד כמו נושאים עדכנייים הם מדיבורים כללי וכמה מהשאר...
אני עובד כרגע על מאמר על ויטמינים וכדאי שאנשים יחפשו פה גם מה לתרום לפורום ולהביא משו חדש כי להתלונן זה הכי קל... (ולא.. איתן אני לא מדבר עליך)

ד"א צ"י משנה תדמית ...

Logout
23-07-07, 12:57
מסכים איתכם... אני משער שניסחפתי קצת....
אני בד"כ לא ככה עם חדשים ואתם יודעים את זה...
יאללה צריך להתחיל להחזיר את הפורום למה שהיה...
בתור התחלה... צריך להתחיל להכינס לשם שינויי גם לפורומים כמו אימונים ותזונה ותוספים ולא רק לדיבורים כללי... הפורום דיי איבד את המטרה שלו וחבל לי..
הדגמה: תלחצו על "הודעות חדשות" למעלה בדף ותסתכלו בצד כמו נושאים עדכנייים הם מדיבורים כללי וכמה מהשאר...
אני עובד כרגע על מאמר על ויטמינים וכדאי שאנשים יחפשו פה גם מה לתרום לפורום ולהביא משו חדש כי להתלונן זה הכי קל... (ולא.. איתן אני לא מדבר עליך)
ד"א צ"י משנה תדמית ...
חח יש לי הרגשה שדיברתי עליי חח אבל אני עדיין מתחיל..אני פה בישביל ללמוד...אין לי ממש מה לתרום בנתיים...רק חבל שאני לא יכול לשאול שאלה כמו סתם אני אומר עכישיו "מה זה לג פרס?" כי אז כולם יתקיפו אותי ויגידו נובבב וכאלה..חח אבל מזל שיש לי את סטס שיעזור לי חעחעחע

slim shady
23-07-07, 13:06
חח יש לי הרגשה שדיברתי עליי חח אבל אני עדיין מתחיל..אני פה בישביל ללמוד...אין לי ממש מה לתרום בנתיים...רק חבל שאני לא יכול לשאול שאלה כמו סתם אני אומר עכישיו "מה זה לג פרס?" כי אז כולם יתקיפו אותי ויגידו נובבב וכאלה..חח אבל מזל שיש לי את סטס שיעזור לי חעחעחע

לא לא דיברתי עליך ולא עך אף אחד באופן אישי.. דיברתי כללי.. אין לך מה לתרום לא נורא תתרום כשתוכל...
וזה שאתה מפחד לשאול שאלה???!!!! זה הדבר הכי גרוע שיש... המטרה של הפורום זה לענות על שאלות ולא לצחוק על מי ששואל חבל מאוד שהמצב הגיע למה שהגיע...

Yoshi-Moto
23-07-07, 13:07
תשאל חופשי, בשביל הפורום קיים

רק משהו אחד..
אל תפתח 40 פוסטים. תרגז מלא שאלות בפוסט אחד, הכי נוח לענות ככה..

///Efi///
23-07-07, 13:11
לא לא דיברתי עליך ולא עך אף אחד באופן אישי.. דיברתי כללי.. אין לך מה לתרום לא נורא תתרום כשתוכל...
וזה שאתה מפחד לשאול שאלה???!!!! זה הדבר הכי גרוע שיש... המטרה של הפורום זה לענות על שאלות ולא לצחוק על מי ששואל חבל מאוד שהמצב הגיע למה שהגיע...

כמה פעמים אמרתי את זה לצבא הזה שלכם!!! וכל מה שקיבלתי היה מוניטין שלילי:mellow: :ohmy: :(

blinki
23-07-07, 13:11
באמת הפורם ניהיה שכונה, אני אומנם לא פעיל במיוחד אבל כבר לא כיף סתם לשוטט בפורם, וגם עם כל הצ"י הזה והכיתובים מתחת לכינוי והעובדה שחלק מהמנהלים משתפים פעולה זה פשוט בושה.
ואם אפשר להגיד משהו בתור מישהו שמתסכל בעיקר בפורם אימונים ותזונה(בעיקר אימונים) לאיתן מגיע בהחלט Vip ואני לא מבין איך כ"כ הרבה אנשים שאם תסתכלו רוב ההודעות שלהם זה בדיבורים כללי מקבלים את הvip ואיתן לא

slim shady
23-07-07, 13:12
כמה פעמים אמרתי את זה לצבא הזה שלכם!!! וכל מה שקיבלתי היה מוניטין שלילי:mellow: :ohmy: :(

סתם ניסחפנו אח שלי...
כשאני יוכל אני ידאג שיהיה לך חיובי..:flowers:

///Efi///
23-07-07, 13:26
סתם ניסחפנו אח שלי...
כשאני יוכל אני ידאג שיהיה לך חיובי..:flowers:

חפיף:wiggle:

papoose8
23-07-07, 13:28
רק מבחינת הידיים

ד"א זה נכון שהוא הולך להוציא אלבום ראפ?
חח מזכיר לי את ההוא ממת לצעוק 3 שרוצה להיות ראפר לבן בפארודיה על 8 מייל XD
חחחחחחחחחחחח

אני אומר צריך להביא אותו לאירוח בפורם

Antonator1
23-07-07, 13:38
וואלה טוב מאוד אנטון שאתה נוסע
לפחות כשאתה תשתמט אני לא אצטרך לשמור עליך או על המשפחה שלך
תגיד, אתה בכח מנסה לשחק אותה ראש קטן? אני מתגייס ב - 16 לאוגוסט, מייקל לואיס נסע לחופשה!

VoRteX
23-07-07, 14:10
תגיד, אתה בכח מנסה לשחק אותה ראש קטן? אני מתגייס ב - 16 לאוגוסט, מייקל לואיס נסע לחופשה!

לא נכון, הוא הלך לשחק כדורסל בליגה מקצועית אחרי שהוא השתחרר מהצבא בגלל בעיות בלב. :dry:

Antonator1
23-07-07, 14:13
לא נכון, הוא הלך לשחק כדורסל בליגה מקצועית אחרי שהוא השתחרר מהצבא בגלל בעיות בלב. :dry:
העיפו אותו ממכבי פתח תקווה לפני איזה שבוע אז הסוכנים שלו מחפשים לו קבוצה בארה"ב... אתה תבחר אם לצחוק או לבכות.

Mr.Bazooka
23-07-07, 14:38
טוב אז כל מה שלמנו מה3 דפים האחרונים זה:
א)לפרק את הצבאות ולדרוש מהמנהלים למחוק תדברים המטומטמים מתחת לשם
ב)להתחיל להשקיע גם בפורומים אחרים
ג)לחפש אחר משתמשים אובדים שהיו בעבר פעילים ולדרוש מהם ב כל דקרך ובכל צורה שיחזוו לפורום ושיגיבו בכמה אשכולות.
ד)לכבד את החדש ולעשות הכל כדי שיחזור וישאל עוד שאלה.
ה)למחוק את האשכול של המלחמה בנובים
ו)אני אוהב אתכם אנשים וכל הכבוד שהבנתם את המטרה שלי של משה המרגל ושל איתן שהוא באמת סוס. :)

Antonator1
23-07-07, 14:41
טוב אז כל מה שלמנו מה3 דפים האחרונים זה:
א)לפרק את הצבאות ולדרוש מהמנהלים למחוק תדברים המטומטמים מתחת לשם
ב)להתחיל להשקיע גם בפורומים אחרים
ג)לחפש אחר משתמשים אובדים שהיו בעבר פעילים ולדרוש מהם ב כל דקרך ובכל צורה שיחזוו לפורום ושיגיבו בכמה אשכולות.
ד)לכבד את החדש ולעשות הכל כדי שיחזור וישאל עוד שאלה.
ה)למחוק את האשכול של המלחמה בנובים
ו)אני אוהב אתכם אנשים וכל הכבוד שהבנתם את המטרה שלי של משה המרגל ושל איתן שהוא באמת סוס. :)
בדרך כלל אנחנו רבים נראה לי, אבל הפעם אני ממש מסכים. אני פשוט לא מאמין שאשכול המלחמה הזה (או מה שזה לא יהיה) נמשך כל כך הרבה...

ZivX
23-07-07, 15:56
ניגרי, כרגע גיליתי משהו מאוד מצחיק אתה לומד בקורס עם שכן שלי סרגיי.. איזה עולם קטן.

ניגרי ענק
23-07-07, 17:59
ניגרי, כרגע גיליתי משהו מאוד מצחיק אתה לומד בקורס עם שכן שלי סרגיי.. איזה עולם קטן.

אכן אכן.
תמיד טוב שתהייה עוד תעודה, אני שוקל ברצינות לתרגם את השם שעשיתי בענף - להדרכות פרטיות.
אכן עולם קטן.
תגיד לסרגי ששמעת שהוא עובד 28 שעות ביום...

P-a-n-1-c
23-07-07, 18:44
אה טוב אנטון מצטער אני אחזיר לך מוניטין חיובי כשיתאפשר לי

Antonator1
23-07-07, 19:42
אה טוב אנטון מצטער אני אחזיר לך מוניטין חיובי כשיתאפשר לי נתתי גם לך שלילי והוצאתי שם עצבים חחח... אתה יכול לא להחזיר. פשוט זה עיצבן אותי שחשבת שאני מדבר על עצמי.

אחזיר חיובי מתי שיתאפשר. לא משנה בקיצור... סך הכל אי הבנה.

slim shady
23-07-07, 20:19
אכן אכן.
תמיד טוב שתהייה עוד תעודה, אני שוקל ברצינות לתרגם את השם שעשיתי בענף - להדרכות פרטיות.
אכן עולם קטן.
תגיד לסרגי ששמעת שהוא עובד 28 שעות ביום...

תגיד ניגרי סתם שאלה..
יש לך אחות במקרה שעובדת או עבדה בחנות ספורט בצומת קרית אתא ביג ספורט אני חושב קוראים לחנות...???

Homie
23-07-07, 20:51
אתם מצחיקים אותי כל פעם מחדש :)
הוא לא באמת שחצן, זה מה שאומרים לו להגיד, מתי תבינו?
ומתי תפסיקו לקנא? במקום לזיין בשכל ולחפור עליו לכו תתאמנו,
לחצי ממכם גם ככה אין רבע מהגוף שלו, לא שהוא גדול או משו,
פשוט חצי ממי שצוחק עליו פה הוא שחיף שיצא הרגע מאיזה מחנה..

וכל מי שלא זוכר / יודע, אני אומר את זה כי אני מכיר אותו

סהר!
23-07-07, 20:55

הומי די כבר לצחוק על השואה זה באמת לא מתאים!

Homie
23-07-07, 20:56
אז על חורבן בית המקדש זה בסדר?

ולא צחקתי על השואה,
צחקתי על חצי מהפורום.

ShaySE
23-07-07, 20:58
אז על חורבן בית המקדש זה בסדר?

ולא צחקתי על השואה,
צחקתי על חצי מהפורום.

באמת, מה הבעיה שלך?!

מה אתה צוחק על כאלה דברים? :(

עוז20
23-07-07, 21:03

צודק בכל מילה!

Logout
23-07-07, 21:10
צודק בכל מילה!
שאני אמרתי את זה לפי כמה דפים, מה שקיבלתי היה מוניטין שלילי..(ואני לא רוצה שיחזירו לי חיובי כי מוניטין זה סתם חרטא..)

עוז20
23-07-07, 21:19
שאני אמרתי את זה לפי כמה דפים, מה שקיבלתי היה מוניטין שלילי..(ואני לא רוצה שיחזירו לי חיובי כי מוניטין זה סתם חרטא..)
קבל מוניטין...למי יש כוח לקרוא מה שכתוב לפני....

ZivX
23-07-07, 22:29
חחח אביב זה לא ביג דיל. 28 שעות הוא עבד בסופש. מחמישי עד שבת סהכ.

פינגווין
23-07-07, 22:32

מיהו בשבילך, סתם שאלה

henb
23-07-07, 22:42
חבל שאתם לא יודעים לפרגן
הבחור שיחק אותה
יש לו גוף מעולה
והלוואי עליי ועל כול אחד ממכם הפרסום שהוא זוכה לו.

ShaySE
23-07-07, 22:43
חבל שאתם לא יודעים לפרגן
הבחור שיחק אותה
יש לו גוף מעולה
והלוואי עליי ועל כול אחד ממכם הפרסום שהוא זוכה לו.

אחי מה שלומך?
התעוררת?

הכל בסדר?

henb
23-07-07, 22:44
חח אני נכנס לפורום הזה לעיתים רחוקות

עלוש
23-07-07, 22:44
מייקל לואיס :):):):):):) ניני נינינניייי

ShaySE
23-07-07, 22:45
חח אני נכנס לפורום הזה לעיתים רחוקות

רואים....

ורואים שאתה לא מכיר את הדיונים פה על מייXX לוXיX

תזהר להגיד את השם הזה פה, יפציצו אותךף בשלילי..

Antonator1
23-07-07, 22:51
יש לי חדשות בשבילכם - לא כל אחד רוצה פרסום.

Antonator1
23-07-07, 22:59
בונא איזו פוטושופ מעבירים אותו שמה בצילומי דוגמנות המסריחים האלה...

Antonator1
23-07-07, 23:11
יש בברנז'ה שלנו עוד 1000 מזויפים כמוהו... למה עליהם אנחנו לא מדברים?

Homie
23-07-07, 23:41

שיקחו ת'מוניטין יגלגלו וידחפו עמוק..

ומייקל לואיס בשבילי הוא הכל! הוא החיים! הוא האור! בגלל זה אני פותח כל יומיים נושא בפורום
עליו בשביל לקק לו את החור תחת..

הוא שכן שלי מגיל 0, כשהייתי קטן יותר היינו מסתובבים דיי הרבה ביחד , עכשיו מן הסתם
פחות כי אנחנו לא חברים או משו, אבל כן אנחנו מדברים כל פעם שאנחנו מתראים והאמאות
שלנו חברות ואחיות שלנו גם קיצר אני מכיר אותו אישית מגיל 0 ויודע איזה בן אדם הוא.
שתדעו שהוא אחד ה"סלבס" היחידים שזה לא עלה לו לראש,
הוא רואה אותי ברחוב ככה כשהוא עם חברים שלו או עם הסוכן או משו ועוצר ואומר לי שלום,
למרות שאני "השכן הקטן" שלו והוא יכול להתלהב או משו שהוא איזה סופר דופר סלב
(ואין לכם מה להגיד שלא..)

ניגרי ענק
23-07-07, 23:43
חחח אביב זה לא ביג דיל. 28 שעות הוא עבד בסופש. מחמישי עד שבת סהכ.

הוא עבד ככה ביממה אחת!
אין מה להגיד לרוסים יש משמעת עצמית נדירה לגבי עבודה (גם לרוסיות) והם חרוצים בטירוף.
אצל הניגרים זה לא ככה.
אמרתי לו שאם לא תהייה לי ברירה ואני אצטרך לעבוד ככה - אני חוזר לגור אצל אבא.
עדיף.

סהר!
23-07-07, 23:43
בונא איזו פוטושופ מעבירים אותו שמה בצילומי דוגמנות המסריחים האלה...
שמע אתה צודק,אל תשכח שזה הרבה משחקי תאורה שיכולה לעזור לו

Deja Vu
24-07-07, 02:44
יש בברנז'ה שלנו עוד 1000 מזויפים כמוהו... למה עליהם אנחנו לא מדברים?
למרות שהוא לא גדול אן הרבה אנשים מפורסמים אם גוף כזה בתעשייה בארץ, המצב על הפנים ודווקא הרבה מאוד מהם מתאמנים אצל מאמנים אישיים וכאלה שמאכילים אותם חרא.

פינגווין
24-07-07, 02:48
בחיית דינק תנעלו תזבל שפתחתם פה...