PDA

צפה בגרסא המלאה : כפיה דתית !!!

Mad_dog
22-07-07, 21:36
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3428515,00.html

megashape
22-07-07, 21:37
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3428515,00.html
אין לחרדים תודה ללמוד?
לפעמים ההתנהגות שלהם מה זה מעצבנת אותי.

Mad_dog
22-07-07, 21:38
אין לחרדים תודה ללמוד?
לפעמים ההתנהגות שלהם מה זה מעצבנת אותי.

להורים שלי ולדודים שלי יש מכולת היו עושים כזה דבר להם הייתי מזיין אחד אחד ...

aaSH
22-07-07, 21:43
להורים שלי ולדודים שלי יש מכולת היו עושים כזה דבר להם הייתי מזיין אחד אחד ...
אבל אתה לא יכול

Mad_dog
22-07-07, 21:43
אבל אתה לא יכול

נזמין חברים :D חח

VoRteX
22-07-07, 21:47
בישראל...
החרדים חרא
המשטרה חרא
האנשים חרא
החברים חרא
הממשלה חרא
העבודה חרא
הערבים חרא
אולי עדיף שיזרקו עלינו איזה טיל גרעיני...

Troya
22-07-07, 21:50
בישראל...
החרדים חרא
המשטרה חרא
האנשים חרא
החברים חרא
הממשלה חרא
העבודה חרא
הערבים חרא
אולי עדיף שיזרקו עלינו איזה טיל גרעיני...
http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/1033224/2/istockphoto_1033224_suicide.jpg

n0x
22-07-07, 21:55
תגובה 29:

אחד הרבנים הראשיים טייל ברחוב כאשר לפתע הבחין באברך שלו נכנס למסעדה סינית

בצד השני של הרחוב.

הרב חצה את הרחוב במהירות ולחרדתו הרבה, כשהציץ דרך החלון, ראה את האברך מזמין

מנת בשר חזיר ולקינוח שרימפס ואוכל הכל בתאווה רבה .

לבסוף פרץ הרב לתוך המסעדה וקרא לאברך -

" איך אתה יכול לאכול את התועבה הזאת ? "

האברך המופתע שאל את הרב-

" תאמר לי כבוד הרב, אתה ראית אותי מזמין את האוכל ? ראית שמגישים לי אותו ?"

" ודאי ! " , עונה הרב .

" וראית באמת איך שאני אוכל אותו ? " ממשיך האברך ,

" ודאי ! ", ענה הרב , " ראיתי אותך כל הזמן ! "

" אם כך, מה הבעיה ? " אמר האברך בשלווה - "הכל נעשה בהשגחת הרבנות הראשית !

:flowers:

Mad_dog
22-07-07, 22:01
תגובה 29:

:flowers:
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

Leo
23-07-07, 00:25
אם פעם כפייה דתית הייתה ששרפו הומואים על המוקד
אחרי זה בישראל שהיה חוק שבת וכשרות
עכשיו כבר הפגנה של דתיים זה כפייה דתית
במקרוב לא יתנו להם לבנות בתי כנסת

זכותם לאוטונומיה , מעניין שדווקא את ההפגנות הבוטות של Peta והסניף שלהם בארץ מה שמו אנונימוס נראה לי הם לא מפרסמים.

אם אתם לא יהודים , אל תנסו לשנות פה שום דבר על ההגדרה הסופר מינימלית ליהדות בארץ

F][_aMe
23-07-07, 00:26
זה רק קצה הקרחון. אמא שלי עובדת בצפת, ואני יכול לספר לכם סיפורים...

Mr.Bazooka
23-07-07, 00:28
http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/1033224/2/istockphoto_1033224_suicide.jpg

OMG איזה מוניטין קטלני יש לך :helpsmilie:

m0she
23-07-07, 00:41

זכותם לאוטונומיה , מעניין שדווקא את ההפגנות הבוטות של Peta והסניף שלהם בארץ מה שמו אנונימוס נראה לי הם לא מפרסמים.

אם אתם לא יהודים , אל תנסו לשנות פה שום דבר על ההגדרה הסופר מינימלית ליהדות בארץ

בהחלט זכותם למחות ולהפגין, בתיאום עם הגורמים הממונים על העניינים. הכפייה הדתית נכנסת בקטע של החקיקה הלא דמוקרטית, שאכן כנראה לא תעבור את מבחן בג"ץ.

AmitMa
23-07-07, 00:51

צודק ב-100%

Leo
23-07-07, 01:10
בהחלט זכותם למחות ולהפגין, בתיאום עם הגורמים הממונים על העניינים. הכפייה הדתית נכנסת בקטע של החקיקה הלא דמוקרטית, שאכן כנראה לא תעבור את מבחן בג"ץ.
אגב , הדמוקרטיה בישראל זה לא הדמוקרטיה של הולנד , אל תשכח את זה.
סך הכל מדובר בכלי של המדינה ולא ערך עליון

m0she
23-07-07, 01:15
יש חוקי יסוד, החקיקה הערונית עומדת בניגוד לחוקי היסוד ועל כן היא לא עומדת במבחן החוקי. דמוקרטיה היא דמוקרטיה [ברמת העקרון], הבעיה היא שכאן מנסים להכניס אלמנטים אנטי דמוקרטיים בתואנות שונות ומשונות.

D Jacob
23-07-07, 01:16
מה קרה? אסור להפגין יותר? מה הקשר כפיה דתית?

- Idan -
23-07-07, 01:18
נמאס מהם כבר. שיחיו ויתנו לחיות קיבינימאט. אם הם לא רוצים לאכול חזיר - שלא יאכלו, אבל שיתנו לאנשים אחרים את חופש הבחירה שלהם For fuck sake.

Leo
23-07-07, 01:20
יש חוקי יסוד, החקיקה הערונית עומדת בניגוד לחוקי היסוד ועל כן היא לא עומדת במבחן החוקי. דמוקרטיה היא דמוקרטיה [ברמת העקרון], הבעיה היא שכאן מנסים להכניס אלמנטים אנטי דמוקרטיים בתואנות שונות ומשונות. דמוקרטיה זה קונספט פילוסופי שאין לו גבולות והיא רק כלי של המדינה , אין שום ערך לדמוקרטיה פרט לעקרונות המרכיבים אותה והשלם במקרה הזה , קל מסכום חלקיו.

ZoonD
23-07-07, 01:20
זכותם ....
שמעו על תשכחו שאנחנו מדינה יהודית
כל הניסיון שלכם להתכחש ליהדות שלכם
לא יעזור , אחד מאבני היסוד של היהדות
הוא אי אכילת טרפה וחזיר .......

אם החוק הזה הומצא כנראה שיש לו סיבה טוב
ויש פאן יותר עמוק מהבשר עצמו , משהו רוחני

Leo
23-07-07, 01:24
אין שום סיבה למה צריך לאכול כשר. (בתנ"ך , אין שום הסבר)

אבל זה לא קשור לפרשנות הפסאודו(כאילו) ליברלית הזאת של כפייה דתית ואנטי דמוקרטיה ( כאילו היא "של אבא שלהם") סך הכל אינטרסים חלקם של גורמים מפוקפקים שלא אמורים להיות בארץ בכלל

Antonator1
23-07-07, 02:02
החרדים והאלוהים שלהם יכולים ללכת ל...

AmitMa
23-07-07, 02:07
החרדים והאלוהים שלהם יכולים ללכת ל...

מה הם מפריעים לך?

D Jacob
23-07-07, 02:26
אין שום סיבה למה צריך לאכול כשר. (בתנ"ך , אין שום הסבר)

אבל זה לא קשור לפרשנות הפסאודו(כאילו) ליברלית הזאת של כפייה דתית ואנטי דמוקרטיה ( כאילו היא "של אבא שלהם") סך הכל אינטרסים חלקם של גורמים מפוקפקים שלא אמורים להיות בארץ בכלל
אין הסבר זו הלכה למשה מסיני וצריך לקיים זאת!

Leo
23-07-07, 02:29
אין הסבר זו הלכה למשה מסיני וצריך לקיים זאת!
אני שומר כשרות.

רק שלעומת השבת לדוגמה , הכשרות היא זניחה (לדעתי)

Mikeo
23-07-07, 09:28
זאת הפגנה של חרדים זו? הרוב שמה סתם דתיים... זאת הפגנה של חרדים!!!

http://img410.imageshack.us/img410/693/israeliagentsmithfq0.jpg (http://imageshack.us)
Shot at 2007-07-22

n0x
23-07-07, 10:30
אויי תאמינו לי כל הכשרות הזאת זה פשוט עניין של כסף, אין לך מושג כמה כסף הם מרווחים מכל דבר!
מים כשרים?!? 0_0
זה מאפיה של אנשים שלוקחים מאיתנו כסף על כל שטות שקיימת.
אם לא היה "מים כשרים" נראה לי המים מנרלים היו עולים לנו הרבה יותר פחות.

ולגבי הפגנה, יש להם זכות להפגין שיפגינו. אבל זה צריך להכנס לאנשים לפה.
הוא רוצה לאכול חזיר? אז שיהיה לו בכיף!
חילונים לא נכנסים לפה של חרדים, אלה רק החרדים נכנסים!

megashape
23-07-07, 10:32
אויי תאמינו לי כל הכשרות הזאת זה פשוט עניין של כסף, אין לך מושג כמה כסף הם מרווחים מכל דבר!
מים כשרים?!? 0_0

בדיוק.
אבא שלי סיפר לי, חבר שלו בעל מסעדה.
באו לבדוק כשרות, הוא שילם לרב הוסיף 1000 שקל, הרב אישר את הכשרות למרות שזה לא היה כך.
SO...הזקן והכיפה זה רק תחפושת של בן אדם דתי כביכול ששומר על מצוות :dry:
הם מקבלים אלפים, על מה?
שבדקו איזה שטות.

m0she
23-07-07, 10:38
דמוקרטיה זה קונספט פילוסופי שאין לו גבולות והיא רק כלי של המדינה , אין שום ערך לדמוקרטיה פרט לעקרונות המרכיבים אותה והשלם במקרה הזה , קל מסכום חלקיו.

העניין העיקרי פה הוא החקיקה העירונית כנגד חוקי היסוד של המדינה. אני אישית מכיר חלק מהיושבים במועצת העיר, לא מעניין אותם החוק אלא הפוליטיקה הקטנה והאידיוטית שלהם. לכן מר מנדי וייס הולך ומעביר חוקים שנוגדים את חוקי המדינה בה הוא חי, כי הוא חושב שחזיר זה רע וכמובן שהדעות שלו בעניין לא רלוונטיות.

D Jacob
23-07-07, 10:41
בדיוק.
אבא שלי סיפר לי, חבר שלו בעל מסעדה.
באו לבדוק כשרות, הוא שילם לרב הוסיף 1000 שקל, הרב אישר את הכשרות למרות שזה לא היה כך.
SO...הזקן והכיפה זה רק תחפושת של בן אדם דתי כביכול ששומר על מצוות :dry:
הם מקבלים אלפים, על מה?
שבדקו איזה שטות.
מה הקשר בגלל שרב אחד לקח שוחד אז כשרות זה זבל?!

n0x
23-07-07, 10:46
מה הקשר בגלל שרב אחד לקח שוחד אז כשרות זה זבל?!
כשרות>זה עניין של כסף. זה הכל.
החרדים רוצים שמדינה תיהיה מדינה דתית חרדית, איך הם בדיוק רוצים שהיא תתקיים ככה?
ללא צבא ללא כלום?
הם אפילו לא משרתים בצבא, תראה איך הם באים לצו הראשון עם ההורים שלא יגיסו אותם.
הם רוצים שהכל יהיה איך שהם רוצים אבל הם לא רוצים לטרום בעצמם למדינה.

ולמה שהם לא ישרתו בצבא? מה החילונים הם הפריירים??? ואני אומר את זה כאחד שמתגייס לקרבי......

D Jacob
23-07-07, 10:46
מים כשרים?!? 0_0

אנחנו מדינה יהודית זו התשובה. כנראה שהדבר היחיד שאתה יכול לענות זה מוניטין שלילי.

D Jacob
23-07-07, 10:49
ללא צבא ללא כלום?

ולמה שהם לא ישרתו בצבא? מה החילונים הם הפריירים??? ואני אומר את זה כאחד שמתגייס לקרבי......
תעשה חיפוש בפורום ותראה כמה דיונים כבר טחנו את הנושא הזה. גם אני חושב שהחרדים או חלק מהם לא בסדר שמשתמטים בטענה שהם יושבים ולומדים ובמקום זה הם לא עושים כלום. אבל מה שברור לי שאם בחור יושב ולומד תורה (למרות שכנראה לא תבין את זה) זה חשוב יותר מללכת לצבא, אני בעז"ה יתגייס כי אני לא חושב שאני מסוגל ללמוד תורה כל היום.

n0x
23-07-07, 10:50
תעשה חיפוש בפורום ותראה כמה דיונים כבר טחנו את הנושא הזה. גם אני חושב שהחרדים או חלק מהם לא בסדר שמשתמטים בטענה שהם יושבים ולומדים ובמקום זה הם לא עושים כלום. אבל מה שברור לי שאם בחור יושב ולומד תורה (למרות שכנראה לא תבין את זה) זה חשוב יותר מללכת לצבא, אני בעז"ה יתגייס כי אני לא חושב שאני מסוגל ללמוד תורה כל היום.
אתה יכול בבקשה להסביר לי איך זה בדיוק יותר חשוב?:mellow:

D Jacob
23-07-07, 10:54
אתה יכול בבקשה להסביר לי איך זה בדיוק יותר חשוב?:mellow:
אמרתי לך שאתה לא תבין, אני בסה"כ בן 16 אני לא רב ולא מרצה ואני לא יכול להסביר לך את זה.

רציתי לכתוב משהו אבל היו עולים עלי פה ולכן העדפתי לא להמשיך...

n0x
23-07-07, 10:56
הקטע ש"אם בחור יושב ולומד תורה (למרות שכנראה לא תבין את זה) זה חשוב יותר מללכת לצבא"
הוא ישב וילמד תורה כל החיים שלו, ורק יעשה ילדים ואז יבכו שאין להם מספיק כסף ומדינה לא עוזרת להם.

וD Jacob
תחשוב לבד פשוט ואולי תשנה את הדעה שלך או שתבין את המציאות קצת אחרת.. איך בדיוק התורה עוזרת וטורמת לך? איך זה בדיוק עוזר לך שאתה שומר כשרות?
(זה לא שאלות, פשוט תחשוב. אין צורך לרשום פה.)

D Jacob
23-07-07, 10:58
הקטע ש"אם בחור יושב ולומד תורה (למרות שכנראה לא תבין את זה) זה חשוב יותר מללכת לצבא"
הוא ישב וילמד תורה כל החיים שלו, ורק יעשה ילדים ואז יבכו שאין להם מספיק כסף ומדינה לא עוזרת להם.
נכון, מה אתה חושב שאני מסכים עם זה? הרבה רבנים אומרים היום לאברכים לצאת לעבוד.

D Jacob
23-07-07, 11:01

וD Jacob
תחשוב לבד פשוט ואולי תשנה את הדעה שלך או שתבין את המציאות קצת אחרת.. איך בדיוק התורה עוזרת וטורמת לך? איך זה בדיוק עוזר לך שאתה שומר כשרות?
אתה מנסה לערער את האמונה שלי בקב"ה?

n0x
23-07-07, 11:06
אתה מנסה לערער את האמונה שלי בקב"ה?
לא:dry: אמרתי לך שרק תחשוב.

------------------------
אנשים תראו תסרטון.:flowers:
http://youtube.com/watch?v=fdVucvo-kDU

AmitMa
23-07-07, 11:12
ללא צבא ללא כלום?

קודם כל, מכל אחד יש מה ללמוד (כולל חרדים) ואני לא אוהב שאנשים מדברים יותר מדי על נושאים שלא חוקרים אותם עד הסוף. דבר שני, למה אם החרדים לא מתגייסים אז מה שנשאר זה החילונים? מה עם הדתיים? הם לא מתגייסים? ומה עם המשתמטים החילונים? את זה כבר פתרתם?
ואני אומר את זה כאחד שמתגייס לקרבי

וD Jacob

מצטער אחי, אבל גם פה אתה מדבר בלי לברר את הנושא עד הסוף. אני לא אתן לך סיפורים כי אני יכול להגיד גם שנופל עליהם כסף מהשמיים אבל אני אתן לך נקודה לחשוב עליה: איך זה שכבר דורות יושבים ולומדים תורה ומביאים הרבה ילדים וזה עדיין ממשיך? הקיצבאות של הממשלה ממש אבל ממש לא עוזרות והם בכל זאת מצליחים להתקיים. איך זה? יש הרבה מאוד שהם עובדים ויש להם יותר מדי כסף!

AmitMa
23-07-07, 11:14
אהה ו-D Jacob,
דבר איתי באייסיקיו
154139503

Mad_dog
23-07-07, 11:33
מצטער אחי, אבל גם פה אתה מדבר בלי לברר את הנושא עד הסוף. אני לא אתן לך סיפורים כי אני יכול להגיד גם שנופל עליהם כסף מהשמיים אבל אני אתן לך נקודה לחשוב עליה: איך זה שכבר דורות יושבים ולומדים תורה ומביאים הרבה ילדים וזה עדיין ממשיך? הקיצבאות של הממשלה ממש אבל ממש לא עוזרות והם בכל זאת מצליחים להתקיים. איך זה? יש הרבה מאוד שהם עובדים ויש להם יותר מדי כסף!

הקצבאות שהם מקבלים זה 180 ש"ח לילד לחודש ... וכמה שיותר ילדים ככה יהיה יותר כסף ...נגיד לשני ילדים זה לא יהיה 360 .. זה יהיה כבר 390... אני יגיד לך ככה לדתים יש בממשלה קצבאה משלהם למה לחילוניםאין הדתים מקבלים יותר מחצי מילארד דולר ללימודי תורה ..

אני יתן לך דוגמא אישית אני לומד במכללה בפ"ת אני גר רחוק משם וביקשתי מלגה שיעזור לי טיפה עם הנסיעות לפחות חצי שישלמו הם סירבו ונתנו לאחד אחר שגר בפ"ת דתי גר איזה 2 ק"מ מהכללה קיבל מלגה שלמה בגלל שיש לו 10 אחים ... "קשה לו" הוא קיבל מילגה של 8 אלף והוא בכלל לא נוסע באוטובוס הוא לא מבזז את הכסף לנסיעות

AmitMa
23-07-07, 11:52
הם לא מקבלים כבר אותו סכום. הורידו את זה. הכסף שהם מקבלים הוא מגוכך!
על סכום כזה אי אפשר להתקיים!
ואני בטוח שיש להם שיקולים מעבר לזה שיש לו 10 אחים.

Troya
23-07-07, 13:23
OMG איזה מוניטין קטלני יש לך :helpsmilie:
זה מוטקה המאנייק הוריד לי את הכוכב היפה שהיה לי

bode
23-07-07, 13:27
טרויה , מה קרה לכל המוניטין שלך?

Logout
23-07-07, 13:30
חח למה מוטי הוריד לך?

ובקשר לכפיה הדתית...הכל טוב ויפה שאתם אומרים להם חיו ותנו לחיות ..אבל הם מאמינים בזה שהם עושים מיצווה אם הם גורמים למישהוא שמוכר חזיר להפסיק או לפשוט רגל או משהו....זה ממש מרגיז אבל אין מה לעשות....הם באמת חושבים שהם מצילים את ישראל עם התפילות האלה שלהם..ביחידים שהצילו אותנו אלה בחיילים האמיצים שירקו דם בישביל המדינה הזאתי...!!

Troya
23-07-07, 18:51
כי עשינו שיחת וועידה צ"י נגד מוטי שרוצה להשמיד את הצבא והמניאק הוריד לי את כל המוניטין כי בחרתי להיות נגדו :cool: