PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה לכאלה שבצבא אוו אחרי

sneori2
23-07-07, 15:13
אני רוצה לדעת על כאלה לפני שהתגייסו והם התאמנו לפני אז בתירונות שהם עשו נגיד טירונות שלא קורעים אותך (מבחינת השרירים) אז כל השרירים התפרקו בטח לא?? כי חודש בלי אימונים זה מספיק זמן לפרק שריר... לא??? וגם עם יש בצבא מכון כושר ועם זה עולה כסף אז כמה??? ועם גם המכון בצבא פתוח בשישי ושבת... מקווה שתבינו ותודה לעונים!!!

ran_z
23-07-07, 18:03
בתקופת הטירונות, אתה תרד במשקל כמעט בוודאות, אני עשיתי טירונות של ג'ובניקים 02, סה"כ חודש, אבל בחודש הזה טירטרו לנו תצורה והרעיבו אותנו למוות, עד שהיית רואה אוכל היית מתחרפן, אם אתה הולך להיות ג'ובניק אז לא יהיה בעיה, גג בטירונות את תרזה, אבל אחרי זה תגיע לסדיר, בסדיר דברים משתנים, אצלי בבסיס עם הזמן הכרתי את כל הטבחים וגם את הרס"ר מטבח הייתי נכנס למטבח מתי שבא לי ודוחף דברים לפה, אבל סתם הייתי דוחף ג'אנק או פירות.
בכל אופן היום גם בהרבה בסיסים יש לך חד"כ, אצלנו גם היה, הוא היה פתוח 4 פעמים בשבוע כ- 3 שעות בכל פעם.

Troya
23-07-07, 18:04
מה היה בחדר כושר?

Bullet
23-07-07, 18:05
בתקופת הטירונות, אתה תרד במשקל כמעט בוודאות, אני עשיתי טירונות של ג'ובניקים 02, סה"כ חודש, אבל בחודש הזה טירטרו לנו תצורה והרעיבו אותנו למוות, עד שהיית רואה אוכל היית מתחרפן, אם אתה הולך להיות ג'ובניק אז לא יהיה בעיה, גג בטירונות את תרזה, אבל אחרי זה תגיע לסדיר, בסדיר דברים משתנים, אצלי בבסיס עם הזמן הכרתי את כל הטבחים וגם את הרס"ר מטבח הייתי נכנס למטבח מתי שבא לי ודוחף דברים לפה, אבל סתם הייתי דוחף ג'אנק או פירות.
בכל אופן היום גם בהרבה בסיסים יש לך חד"כ, אצלנו גם היה, הוא היה פתוח 4 פעמים בשבוע כ- 3 שעות בכל פעם.אמאלההה... אני לא רוצה להפסיד כ"כ הרבה מסה :helpsmilie:
חודש טירונות ואז 3.5 חודשים קורס בעעע
אני אומר לך איך שאני אחזור בימי שישי אני ישר אלך להתאמן :laugh:

ran_z
23-07-07, 18:11
בחודש טירונות אתה תפסיד מסה, אין פה משחקים, יעירו אותך ב5 בבוקר אתה תלך לישון ב10-11, וכל הזמן הזה יטרטרו אותך מצד אחד לשני, אוכל אין הרבה ומה שיש גם על הפנים.
בקורס אני מאמין שהעיניינים ישתפרו אבל קשה לנחש, אני לא עברתי שום קורס בצבא, וגם תלוי איזה קורס ואיפה.

צבא ובודיבילדנג לא הולכים כ"כ יד ביד, הכל תלוי כמובן מה הגו'ב שלך וכמה אתה קרוב לבית.
אני מאמין שארבל יוכל לספר לכם איך הוא משתדל לשלב את הכל ביחד, כנראה הוא יוצא מוקדם.

ran_z
23-07-07, 18:15
מה היה בחדר כושר?

ספה ללחיצת חזה עם אופציה גם לעליון ותחתון, פולי עליון, פולי תחתון, פרפר, פשיטת רגליים, ספה לאקסטנשיון לגב, ספה לבטן.
דאמבלים עד 50 קילו, מוטות קצרים וארוכים וW, ומספר סביר של פלטות משקל.
בצד של הקרדיו היה כ 3 מכשירי ריצה ו3 אופניים.

Vin diesel
23-07-07, 18:20
בתקופת הטירונות שלי בקרבי נעלמו לי 7 קילו כמו כלום.
אבל כמו ש ran_z אמר בסדיר הכל מסתדר במיוחד אם אתה ג"ובניק.

VoRteX
23-07-07, 18:23
אני רוצה לדעת על כאלה לפני שהתגייסו והם התאמנו לפני אז בתירונות שהם עשו נגיד טירונות שלא קורעים אותך (מבחינת השרירים) אז כל השרירים התפרקו בטח לא?? כי חודש בלי אימונים זה מספיק זמן לפרק שריר... לא??? וגם עם יש בצבא מכון כושר ועם זה עולה כסף אז כמה??? ועם גם המכון בצבא פתוח בשישי ושבת... מקווה שתבינו ותודה לעונים!!!

יא חתיכת חרא, על זה אתה חושב כשתתגייס? יא אנוכי מסריח לא מגיע לך לחיות במדינה הזו.

Bullet
23-07-07, 18:27
ספה ללחיצת חזה עם אופציה גם לעליון ותחתון, פולי עליון, פולי תחתון, פרפר, פשיטת רגליים, ספה לאקסטנשיון לגב, ספה לבטן.
דאמבלים עד 50 קילו, מוטות קצרים וארוכים וW, ומספר סביר של פלטות משקל.
בצד של הקרדיו היה כ 3 מכשירי ריצה ו3 אופניים.רגע, איפה הסקוואט ראק פה????
אגב תתחבר לMSN אני רוצה לשאול אותך

ran_z
23-07-07, 18:35
רגע, איפה הסקוואט ראק פה????
אגב תתחבר לMSN אני רוצה לשאול אותך

את הסקוואט ראק אתה מביא מהבית, אני עוד 10 דקות חוזר ומתחבר אני יוצא רגע להביא לשכן שלי פן.

Mikeo
23-07-07, 18:40
די כבר להתבכיין על זה שתאבדו מסה בצבא, כדאי שתתחילו לחשוב איך להתאים את האימונים שלכם ככה שיתאימו למה שתעשו בטירונות... באמת, מה נראה לכם, אחרי שיריצו אתכם כמו מטורפים אתם עוד תוכלו לחשוב על מסה אחרי זה? 200 שכיבות שמיכה זה האימונים שתעשו! :boxing:
(ולמה אני מדבר בגוף שלישי, גם לי זה מחכה :helpsmilie: )

shay
23-07-07, 18:47
יא חתיכת חרא, על זה אתה חושב כשתתגייס? יא אנוכי מסריח לא מגיע לך לחיות במדינה הזו.

vortex-אני לא רואה מהי הבעיה!הבנאדם עבד קשה לפתח את הגוף שלו וזה עיסוק שחשוב לו מאוד.
גם ככה הצבא לא משתמש במשאבים שלו כמו שצריךך אבל זה כבר נושא אחר..

SaBaGMaN
23-07-07, 19:19
טירונות חיר בלי תמיכה של כל מיניי תוספים (שגם לא יהיה כולכך זמן לקחת אותם,וגם אם כן,אנשים יקלטו אותך מוציא כל מיניי אבקות זה יגמר בחקירה של מצ"ח:))
יכולה להסתיים בזה שאתה תאבד לא מעט מאסה,תלוי גם בגנטיקה,אני מכיר כאלה שלא איבדו הכל ואומנם ניהיו יותר חטובים ואני מכיר כאלה שרזו בצורה רצינית ויש מעטים שדווקה עלו באחוזי השומן ביגלל כל הריבות והשטיות..
אני אישית בטירונות אומנם נישארתי על אותו מישקל פחות או יותר אבל דיי איבדתי שריר.כל הפקלים והריצות לא הכי תרמו..והאוכל גם לא משו,אני לא מהמורעלים שבאו עם 10 קופסאות טונה בתיק וכו' (ויש כאלה) בקורס סוהרים היה קצת יותר טוב גבינות,ירקות,לחם כיד המלך..היו חבר'ה שידעו שאני טוחן את הלבניי ביצה והם אהבו רק את הצהוב,הייתי מוצא את עצמי עם כמיות חלבון עודפות משו מטורף..
עכשיו זה בכלל פשוט כי אני כבר לא שם ואני עושה יומיות אז יש חלונות ל3-4 ימי אימונים בשבוע..
תבדילו בין טירונות לסדיר..אם תישאלו אותי השירות יותר חשוב מסנטימטר לפה או לשם

DBD
23-07-07, 19:19
בתקופת הטירונות ירדתי 5 קילו בנאדם בשבילי זה מלא גם ככה היית רזה מת