PDA

צפה בגרסא המלאה : הבילדרים באופ סיזן

zuko
23-07-07, 16:27
שלום,

יצא לי לראות בילדרים באוף סיזן ,ושמתי לב שבתקופת מסה ,חוץ מהגוף שצובר שומן גם הפנים ממש משמינות,זה ממש מפחיד

http://www.metalcorefanzine.com/chris_lee%20priest.jpg

http://www.philbodybuilders.com/pix/leepriest.jpg

http://www.planetemusculation.com/images/alimentation/Lee_Priest.jpg

בחיטוב:
http://www.hardcorebodybuildingontheweb.com/articles/confessionsofapriest/priest.jpg
http://www.leepriest.net/leepriest.jpg

,ובטןן וגוף שהשמין איכשהו עוד סביל,אבל פנים ששהשמינו זה ממש מפחיד,כמה אחוזי שומן צריך להיות כדי שהפנים יתחילו להשמין?,חלקכם גם משמינים בפנים בתקופת מסה?:ohmy:

SpitFire
23-07-07, 16:30
פייי איזה בטן יש להם באוף סיזן!!!!

Coleman
23-07-07, 16:30
השמנה ברוב הפעמים היא בפרופורציה...למרות שאצל כל אחד יש אזור אחר שרואים עליו את הששמנה בצורה הכי בולטת (למשל אצל אחד זה יכול להיות בטן ...אצל שני זה חזה...) אבל ברור שגם בפנים משמינים..

DropDead
23-07-07, 16:31
במקרה הזה לי פריסט לוקח ממש חזק את הענין של ההשמנה באופ סיזן .. אבל שהוא מחוטב אין עליו =]

zuko
23-07-07, 16:41
מה להשמין בפנים?!...פאק ניראה לי אני מוסיף אירובי לתקופת המסה.:ohmy:

toxicity
23-07-07, 16:44
מה להשמין בפנים?!...פאק ניראה לי אני מוסיף אירובי לתקופת המסה.:ohmy:
ומה בדיוק זה קשור?
ובואנה הלי פריסט הזה נהיה ממש קציצה באוף סיזן

zuko
23-07-07, 16:54
ומה בדיוק זה קשור?
ובואנה הלי פריסט הזה נהיה ממש קציצה באוף סיזן
אולי כדי לשמור על אחוז שומן סביר.

ran_z
23-07-07, 17:09
אתה צריך להבין שבודיבילדר מקצועי זה בנאדם שמן, אלה אנשים שבחלק לא קטן מהעונה מגיעים לאחוזי שומן של 25-30% ואף יותר.
לפני תחרויות, מתחילות הדיאטות כסאח שמלובות במשתנים, וכל מיני חומרים כאלו ואחרים, שבעזרתם הם מגיעים לבמה באחוזי שומן מטורפים של 5% ואף פחות.

zuko
23-07-07, 17:18
אתה צריך להבין שבודיבילדר מקצועי זה בנאדם שמן, אלה אנשים שבחלק לא קטן מהעונה מגיעים לאחוזי שומן של 25-30% ואף יותר.
לפני תחרויות, מתחילות הדיאטות כסאח שמלובות במשתנים, וכל מיני חומרים כאלו ואחרים, שבעזרתם הם מגיעים לבמה באחוזי שומן מטורפים של 5% ואף פחות.
אז...? המסקנה שאין לחשוש להשמין בפנים בתקופת מסה?

Moshe
23-07-07, 17:23
זה יותר נוזלים מאשר שומן (בפנים)

ran_z
23-07-07, 17:27

המסקנה היא שאם אתה מפחד להשמין בודיבילדינג זה לא התחום בשבילך.
ההשמנה לא מתרחשת במקום אחד אלה מתחלקת לכל הגוף, כמובן שלגנטיקה יש תפקיד במחינת החלוקה הזו, לדוגמה גברים צוברים שומן בטני מהר, בעוד נשים בישבן ובירכיים.

zuko
23-07-07, 18:02
ההשמנה לא מתרחשת במקום אחד אלה מתחלקת לכל הגוף, כמובן שלגנטיקה יש תפקיד במחינת החלוקה הזו, לדוגמה גברים צוברים שומן בטני מהר, בעוד נשים בישבן ובירכיים.
אתה בהחלט צודק,אני דוגמן לא מפתח גוף.אבל זה דורש מסת שריר מעבר לממוצע,אבל אני עדיין לא יכול להרשות לעצמי לעלות כמו חזיר,(או להשמין בפנים),אני ממש בדילמה מה לעשות,מצד אחד אני רוצה לגדול מצד שני אני לא יכול להעלות יותר מדי בשומן (במקצוע זה),ממליצים על אירובי אחרי אימונים אנירובים?

ran_z
23-07-07, 18:31
דוגמנות לא דורשת מסת שריר יותר מידי מעל הממוצע, אבל אכן מומלץ קצת גופה, פרופורציות נכונות ואסטטיקה, אתה צריך לנסות ולהגדיל כמה שיותר את הlbm (מסת הגוף הרזה).
כלומר אתה צודק כמה שיותר לעלות במסת שריר ולא בשומן, לצערנו בעלייה במסה אי איפשר שלא להשמין בצורה כזאת או אחרת, כשאתה בתקופת המסה אתה תעלה גם במסת שריר וגם בשומן משמירה על מאזן קלורי חיובי, כמובן שבחיטוב ומאזן קלורי שלילי אתה גם תרד במסת שריר וגם בשומן, שני הדברים האלה הולכים יד ביד.
גנטיקה ותזונה נכונה בכל השלבים האלה (אפשרות להעזר בבעל מקצוע) יביאו לך את התוצאות הטובות ביותר שתוכל להשיג.
עוד אופציה היא לקחת פסק זמן של מס' חודשים מעסקי הדוגמות, להתחיל להפציץ במשקולות ובתפריט עתיר קלוריות, לעלות במספר קטן של חודשים כמה שיותר במסת שריר, לאחר מכן לקלף את הקליפה (שומן) שצברת לאורך הדרך. ולחזור שרירי יותר וחטוב יותר לעבודת הדוגמנות שלך.
ואחרי שאתה עושה את ומשיג לך גם כמה חברות דוגמניות אל תשכח את האנשים הקטנים שעזרו לך לאורך הדרך, ותזרוק לנו איזה משו.

אליאב קרייסלר
23-07-07, 18:32
:):):):) איזה מכוער הוא באוףסיזון השם ישמור

ניגרי ענק
23-07-07, 18:37

:clap: :clap: :clap:

מי שמפחד להשמין לא יהיה באדי בילדר. לעולם.

לגבי הדוגמאות שהובאו כאן, לי פריסט הוא דוגמא קצת קיצונית.
קולמן, קטלר ואחרים לא נראים מאוד שמנים באוף סיזן.
זה גם פונקציה של מאסאת שריר: בנאדם שהוא מפלצת בשריר ייראה חטוב יחסית גם באוף סיזן, כי מה שיש מתחת כל כך נפוח ומלא, שהוא בולט גם מבעד לציפוי.
הרעיון באוף סיזן הוא להגדיל את עצמך בלי חשבון, כאשר בכל עונה אתה משיג עוד קצת שריר - בתום התהליך.
באוף סיזן של 2005 הייתי על 84 קילו באוף האחרון הייתי על 90 והשאיפה באוף סיזן הבא שלי: סביב ה 100.
אם אני אתחיל לחשוב שאשמין בפנים ולא נעים ולא כדאי, עדיף לי לפרוש מהספורט הזה.
ובכל מקרה אני חייב גם לסייג: עליה רצינית ירשה לעצמו רק אדם שיודע כי יוכל אחר כך גם לנקות את הזבל ולחטב כמו שצריך (שימו לב לססמא שלי למטה).

arbel2
23-07-07, 18:37
:):):):) איזה מכוער הוא באוףסיזון השם ישמור

זה באדיבילדינג ,מבחינתי באוף סיזן להראות כמו ציור של פיקאסו ,אבל ברגע שהוא מתחטב הבן אדם הוא אחד מהבאדיבדילרים הכי טובים בהיסטוריה (ועל הזין שלי המיקומים בתחרויות ,לי פריסט הוא אחד מהבאדיבילדרים האיכותיים ביותר בתולדות פיתוח הגוף)

אליאב קרייסלר
23-07-07, 18:39
זה באדיבילדינג ,מבחינתי באוף סיזן להראות כמו ציור של פיקאסו ,אבל ברגע שהוא מתחטב הבן אדם הוא אחד מהבאדיבדילרים הכי טובים בהיסטוריה (ועל הזין שלי המיקומים בתחרויות ,לי פריסט הוא אחד מהבאדיבילדרים האיכותיים ביותר בתולדות פיתוח הגוף)

חח סבא , אני יודע מהזה באדיבילדינג אל תנסה להוכיח לי דברים שאני כבר יודע ומסכים עליהם :sbb4:
וכן בתחרויות הוא באמת בין המרשימים ביותר שקיימים , אבל באוף סיזון הוא באמת דוחה!!!

ניגרי ענק
23-07-07, 18:40

נכון מאוד.

אליאב קרייסלר
23-07-07, 18:43
מי שמפחד להשמין לא יהיה באדי בילדר. לעולם.

ניגרי אתה מדבר כאילו כל העולם מורכב ממפתחי גוף טבעיים אני מכיר בחור בן 22 שנשאר חטוב כל השנה ובקל יכול לעלות למר ישראל

ניגרי ענק
23-07-07, 18:55
ניגרי אתה מדבר כאילו כל העולם מורכב ממפתחי גוף טבעיים אני מכיר בחור בן 22 שנשאר חטוב כל השנה ובקל יכול לעלות למר ישראל

מה קשור טבעיים, אמרתי משהו על טבעי?
דווקא הח'ברה המוזרקים נראים שמנים נורא באוף סיזן, מכל הנוזלים שהגוף סופח.
אולי החבר שלך הוא מר עולם הבא ואולי לא.
שמעתי כבר על המון מרי ישראל בפוטנציה שמשום מה נשארים בבית.
תרשה לי לצטט את האמירה מהסרט הטוב הרע והמכוער: כשאתה רוצה לירות, תירה - אל תדבר (באנגלית זה נשמע יותר טוב).
מי שחטוב כל השנה לא יתקדם לעולם, זה חד וחלק הדבר הזה.

zuko
23-07-07, 19:00
תרשה לי לצטט את האמירה מהסרט הטוב הרע והמכוער: כשאתה רוצה לירות, תירה - אל תדבר (באנגלית זה נשמע יותר טוב).
ניגרי ,אתה מתכוון לא יתקדם להיות מר עולם ,או לא יתקדם לעלות איזה 5-6 קילו שריר(נקי)?

אליאב קרייסלר
23-07-07, 19:01

עושה סייקלים ועולה נקי ככה הוא עושה כל השנה הוא עוד לא בן 21 אפילו אם אני לא טועה...
הוא מתאמן עם שי הררי הזה , שתיהם חומרים כל השנה סמוך עליי הוא לא משמין אף פעם הבנאדם הזה , לא שהוא על איזה 6 אחוז כל השנה , אבל הוא לא עולה מ11...

shay
23-07-07, 19:02
מה שרואים בתמונות זו התוצאה הסופית והמגומרת של החיטוב,הם לא ככה כל השנה.

ניגרי ענק
23-07-07, 19:03
ניגרי ,אתה מתכוון לא יתקדם להיות מר עולם ,או לא יתקדם לעלות איזה 5-6 קילו שריר(נקי)?

תשמע בהתחלה אפשר לעלות, אפילו נקי.
ככל שהגוף גודל וממצא מעצמו, קשה בהרבה לעלות ואז צריך שוק - ושוק זה מאסה.
יכול להיות שבשנה הראשונה תוכל לעלות 5, 6 קילו נקי, אולי גם יותר.
אחר כך לא תראה שיפור רציני אם תרצה להיות חטוב כל השנה.

Kachok
23-07-07, 19:03

חטוב זה דבר יחסי
דווקא ג'יי למשל לא עולה הרבה מעל ה14% אחוז להערכתי

DropDead
23-07-07, 19:05
עושה סייקלים ועולה נקי ככה הוא עושה כל השנה הוא עוד לא בן 21 אפילו אם אני לא טועה...
הוא מתאמן עם שי הררי הזה , שתיהם חומרים כל השנה סמוך עליי הוא לא משמין אף פעם הבנאדם הזה , לא שהוא על איזה 6 אחוז כל השנה , אבל הוא לא עולה מ11...

זה כבר ענין של גנטיקה

ניגרי ענק
23-07-07, 19:06
חטוב זה דבר יחסי
דווקא ג'יי למשל לא עולה הרבה מעל ה14% אחוז להערכתי

בסדר גמור, אבל 14 זה לא חטוב.
גם אני מדבר איתך על מאסה של 17 אחוז פלוס מינוס, לא אמרתי שאני הולך להיות היפופוטם.
העניין שהוא שאנשים רוצים כל השנה להיות על 8 אחוז וזה פשוט דבר לא רציני.

Kachok
23-07-07, 19:07
בסדר גמור, אבל 14 זה לא חטוב.
גם אני מדבר איתך על מאסה של 17 אחוז פלוס מינוס, לא אמרתי שאני הולך להיות היפופוטם.
העניין שהוא שאנשים רוצים כל השנה להיות על 8 אחוז וזה פשוט דבר לא רציני.

יש גם אנשים שלא מגיעים ל 8% בחיטוב :wiggle:

בכל מקרה הכל אינדיבידואלי ותלוי במטרות שהאדם מציג לעצמו

zuko
23-07-07, 19:07
תשמע בהתחלה אפשר לעלות, אפילו נקי.
ככל שהגוף גודל וממצא מעצמו, קשה בהרבה לעלות ואז צריך שוק - ושוק זה מאסה.
יכול להיות שבשנה הראשונה תוכל לעלות 5, 6 קילו נקי, אולי גם יותר.
אחר כך לא תראה שיפור רציני אם תרצה להיות חטוב כל השנה.
אז בשביל להיות חטוב כל השנה וגם קצת לעלות צריך מעזן קלורי נטרלי,נכון?

Mr.Bazooka
23-07-07, 19:09
תפסיקו לחיות בסרט שאתם תשמינו כמוהם דיי כבר.
הם אוכלים בכמויות אדירות אתם הגג שאכלתם באוף סיזן זה 3000-3500
ותעלו אולי עד לאחוז שומן של 16-18 כמו שאני מכיר אתכם.
ההשמנה אצלכם בפנים לא תראה כמו אצלהם שהם מגיעים ל25-30
אתם חיים בסרט שחבל על הזמן.

תירגעו מה אתם לחוצים :flowers:

tuberosity
23-07-07, 19:11
ניגרי ענק, ראיתי תמונות שלך באתר וגם ראיתי אותך מתחרה שנה שעברה ואני מוכרח לומר שבשביל טיבעי אתה אחד הגדולים, אכן מרשים וכל הכבוד על הנחישות לא להתפטות לסמי ספורט... בכל מקרה אני אישית לא דוגל בטיבעיות בקרב מפתחי גוף כי זה בסופו של דבר כשמגיעים לרמה מסוימת (של תחרותיות) חלק בלתי נפרד מהספורט ...
ואני חיב שלא להסכים עם כל הקטע של האופ סיזן... מתחרה מקצועי בעל נסיון וידע יעדיף להישאר כמה שיותר נקי במשך השנה ... במיוחד כזה שמתשמש בסטרואידים אנאבוליים (ארומיטציה היא פי כמה וכמה יותר קשה ככל שיש לך יותר שומן)... כל אחד והשיטה שלו בסופו של דבר, אבל ההצעה הכי טובה לכל המתחרים ובכלל דרך חינוך בעלי פוטנצאיל להיות מתחרים היא על ידי מסירות ומסירות פירושה לאכול לפי תפריט מסודר במשך השנה ורצוי תפריט של מכין מקצועי כגון דודי ששון למשל...
עליך לנסות להישאר כמה שיותר נקי בכדי גם להפסיד כמה שפחות שריר בזמן החיטוב, ככל שתהיה שמן יותר יהיה לך יותר קשה להתחטב ויקח לך גם יותר זמן, ולהיות על מאזן שלילי לאורך זמן זו קטסטרופה, לך במיוחד היתי ממליץ ללכת על מסה נקיה בלי להפסיד שום ארוחה ושום אימון ,מכיון שאתה טיבעי וכשאתה עוד טיבעי אז בחיטוב (ברוב המיקרים) הקורטיזול יחגוג אחי.
אל תבין לא נכון, אני לא שולל את השיטה שאתה דוגל בה אבל אני מעריך יותר את השיטה השניה של עליה נקיה מהסיבה שצינתי למעלה.ואני גם לא מסכים איתך על זה שאין התקדמות בלי להשמין.
בסופו של דבר יש אנשים כגון לי פריסט (אחד מפתחי הגוף הכי מרשימים בהיסטוריה לפי דעתי) שאין להם בכלל בעיה להתחטב מהר, הוא ידוע בזה, אבל ההצעה לקהל הרחב תהיה לא להגזים ולא לעלות מ15% כל האופ סיזן, זה גם הרבה יותר בריא, ובספורט שלנו מי כמוך (מתחרה) יודע שזה ספורט שהוא ממש נזק בריאותי...

Kachok
23-07-07, 19:13
ניגרי ענק, ראיתי תמונות שלך באתר וגם ראיתי אותך מתחרה שנה שעברה ואני מוכרח לומר שבשביל טיבעי אתה אחד הגדולים, אכן מרשים וכל הכבוד על הנחישות לא להתפטות לסמי ספורט... בכל מקרה אני אישית לא דוגל בטיבעיות בקרב מפתחי גוף כי זה בסופו של דבר כשמגיעים לרמה מסוימת (של תחרותיות) חלק בלתי נפרד מהספורט ...
ואני חיב שלא להסכים עם כל הקטע של האופ סיזן... מתחרה מקצועי בעל נסיון וידע יעדיף להישאר כמה שיותר נקי במשך השנה ... במיוחד כזה שמתשמש בסטרואידים אנאבוליים (ארומיטציה היא פי כמה וכמה יותר קשה ככל שיש לך יותר שומן)... כל אחד והשיטה שלו בסופו של דבר, אבל ההצעה הכי טובה לכל המתחרים ובכלל דרך חינוך בעלי פוטנצאיל להיות מתחרים היא על ידי מסירות ומסירות פירושה לאכול לפי תפריט מסודר במשך השנה ורצוי תפריט של מכין מקצועי כגון דודי ששון למשל...
עליך לנסות להישאר כמה שיותר נקי בכדי גם להפסיד כמה שפחות שריר בזמן החיטוב, ככל שתהיה שמן יותר יהיה לך יותר קשה להתחטב ויקח לך גם יותר זמן, ולהיות על מאזן שלילי לאורך זמן זו קטסטרופה, לך במיוחד היתי מנסה ללכת על מסה נקיה בלי להפסיק שום ארוחה ושום אימון ,מכיון שאתה טיבעי וכשאתה עוד טיבעי אז בחיטוב (ברוב המיקרים) הקורטיזול יחגוג אחי.
אל תבין לא נכון, אני לא שולל את השיטה שאתה דוגל בה אבל אני מעריך יותר את השיטה השניה של עליה נקיה מהסיבה שצינתי למעלה.ואני גם לא מסכים איתך על זה שאין התקדמות בלי להשמין.
בסופו של דבר יש אנשים כגון לי פריסט (אחד מפתחי הגוף הכי מרשימים בהיסטוריה לפי דעתי) שאין להם בכלל בעיה להתחטב מהר, הוא ידוע בזה, אבל ההצעה לקהל הרחב תהיה לא להגזים ולא לעלות מ15% כל האופ סיזן, זה גם הרבה יותר בריא, ובספורט שלנו מי כמוך (מתחרה) יודע שזה ספורט שהוא ממש נזק בריאותי...

טוב אחי

tuberosity
23-07-07, 19:15
לא הבנתי... יש לך בעיה או משהו כזה?

Kachok
23-07-07, 19:17
אני לא אגיד שכל ההודעה בולשיט אבל היא מלאה בניגודים,מצד אחד אתה אומר שאתה תומך בחומרים,אבל מצד שני טוב שניגרי הוא טבעי
מצד אחד אתה מפסיד שריר בחיטוב אבל מצד שני לצבור כמה שפחות מאסה במאסה..
וכבר העובדה שאתה אומר שעליה נקיה כביכול טובה ותר היא שגויה

כבר הסבירו לך ששום עליה נקייה לא תשתווה לעליה מלוכלכת אך עם חיטוב אח"כ

ניגרי ענק
23-07-07, 19:19
עליך לנסות להישאר כמה שיותר נקי בכדי גם להפסיד כמה שפחות שריר בזמן החיטוב, ככל שתהיה שמן יותר יהיה לך יותר קשה להתחטב ויקח לך גם יותר זמן, ולהיות על מאזן שלילי לאורך זמן זו קטסטרופה, לך במיוחד היתי ממליץ ללכת על מסה נקיה בלי להפסיד שום ארוחה ושום אימון ,מכיון שאתה טיבעי וכשאתה עוד טיבעי אז בחיטוב (ברוב המיקרים) הקורטיזול יחגוג אחי.

לא סתרת ממש את מה שאני אומר.
שוב, אני דוגל בעליה מלוכלכת אבל לא הכוונה שלי להגיע הרבה מעל 20 אחוז.
דיברתי על 17 פלוס מינוס.
אני מסביר לך שיש כאן אנשים שחושבים שאפשר להיות כל השנה על 8 אחוז.
הם רוצים ריבועים בבטן ופנים מתוחות, וזה לא הולך ביחד עם אוף סיזן אמיתי.
אגב, בחיטוב מושכל של 4 חודשים, ניתן לשמור על רוב מאסת השריר.
אגב, תודה על הפרגון.

tuberosity
23-07-07, 19:23
חחחחחחחח אתה מחפש אצלי טעויות ילד? קאצ'וק...
אני בכלל לא כתבתי לך...
אני אומר שאני לא דוגל בטיבעיות בספורט אך אין זו סיבה בשביל לא להעריך את התוצאות שניגרי ענק הגיע אליהן, מגיע לו כבוד, בכך שהוא לא מפנה עורף לעקרונות שלו עצמו ומתחיל "להזריק בתחת" בשביל להצליח להתחרות נגד מתחרים אחרים.

ציטוט ממך אם תרשה

מזה השטויות האלה? אני אומר שאני בעד לצבור כמה שיותר שריר עם כמה שפחות שומן (עליה נקיה).
ומי אתה שתחליט שעליה נקיה היא שגויה?, אמרתי שלכל אחד יש דרך אחרת, ואמרתי את דעתי ואת השיטה בה אני דוגל, אני לא מנסה למשוך את תצומת ליבך או לזכות בהסכמתך כי אתה לא מענין אותי.
ומי הסביר לי?... למה אתה חושב שמי שהסביר לי יודע יותר ממני? או בעל נסיון יותר רב ממני?
... אני נשאר על דעתי כי זה מה שעובד בשבילי הכי טוב... והצגתי את דעתי פה, זו דמקורטיה לא?
אין לך זכות לצטט את ההודעה שלי ולפנות אלי בזלזול

tuberosity
23-07-07, 19:24
לא סתרת ממש את מה שאני אומר.
שוב, אני דוגל בעליה מלוכלכת אבל לא הכוונה שלי להגיע הרבה מעל 20 אחוז.
דיברתי על 17 פלוס מינוס.
אני מסביר לך שיש כאן אנשים שחושבים שאפשר להיות כל השנה על 8 אחוז.
הם רוצים ריבועים בבטן ופנים מתוחות, וזה לא הולך ביחד עם אוף סיזן אמיתי.
אגב, בחיטוב מושכל של 4 חודשים, ניתן לשמור על רוב מאסת השריר.
אגב, תודה על הפרגון.
מסכים איתך ב100%
בהצלחה בתחרות הבאה אגב :jockey:

Kachok
23-07-07, 19:30
חחחחחחחח אתה מחפש אצלי טעויות ילד?
אני בכלל לא כתבתי לך...
אני אומר שאני לא דוגל בטיבעיות בספורט אך אין זו סיבה בשביל לא להעריך את התוצאות שניגרי ענק הגיע אליהן, מגיע לו כבוד, בכך שהוא לא מפנה עורף לעקרונות שלו עצמו ומתחיל "להזריק בתחת" בשביל להצליח להתחרות נגד מתחרים אחרים.

ציטוט ממך אם תרשה

מזה השטויות האלה? אני אומר שאני בעד לצבור כמה שיותר שריר עם כמה שפחות שומן (עליה נקיה).
ומי אתה שתחליט שעליה נקיה היא שגויה?, אמרתי שלכל אחד יש דרך אחרת, ואמרתי את דעתי ואת השיטה בה אני דוגל, אני לא מנסה למשוך את תצומת ליבך או לזכות בהסכמתך כי אתה לא מענין אותי.
ומי הסביר לי?... למה אתה חושב שמי שהסביר לי יודע יותר ממני? או בעל נסיון יותר רב ממני?
... אני נשאר על דעתי כי זה מה שעובד בשבילי הכי טוב... והצגתי את דעתי פה, זו דמקורטיה לא?
אין לך זכות לצטט את ההודעה שלי ולפנות אלי בזלזול

ווווווואאאאאאאאאאאהאאאאאאאאא
אחי תשתה כוס מים קרים,אני לא באתי חס וחלילה להוריד ממך או משהו,אני לא מבין מה אתה מתנפל
זו לא דרך לנהל דיון תרבותי
נתחיל מזה שבכלל לא התכוונתי להישמע מזלזל,פשוט היו משפטים שראיתי בתגובה שלך שלדעתי עמדו בניגוד אחד לשני,אתה יכול לאהוב את זה או לא,וכל עוד אתה לא מנהל פה אתה לא תגיד לי איזה הודעה יש לי זכות לצטט

מכיוון שזה פורום וכל הודעה שמתפרסמת ניתנת לקריאה ע"י כלל חברי הפורום,עליך לצפות שיחד עם תגובות חיוביות יש מצב שתקבל תגובות שליליות על הודעות שלא עולות בקנה אחד עם דעותיהם של שאר חברי הפורום

בנוגע לעליה נקיה או מלוכלכת זה כבר תלוי בכל אחד ואינדיבידואלי ,אני אישית בראש של לעלות מלוכלך ולחטב,כמובן עם הצבת גבול ל"מלוכלך",אם אתה נהנה ומסתפק מלעלות "נקי" אז שיבושם לך,זכותך,ד"ש לשגיא גרשגורן

Fatty
23-07-07, 19:34
אני אישית משמין לאללה בפנים תמיד. ושונא את זה. יש לי חברים על אחוז שומן יותר גבוה משלי (אפילו איזה 18) [אני עכשיו כבר 13-14 באמצע חיטוב] ועדיין אם אנחנו הולכים ביחד ונגיד אני והם נלבש חולצה ארוכה וגדולה, אני אראה הרבה יותר שמן. חח חפרתי לאללה

tuberosity
23-07-07, 19:36
חח מה שתגיד גיבור.קוצ'אק
בכל מקרה אני לא אומר להיות על 10% אלא פשוט לא לעלות ליות מ15% ... אחרת זה גם בכלל לא אסטטי

Night_Wolf
23-07-07, 19:48
כל הכבוד אחי!
מוניטין!

arbel2
23-07-07, 19:51
חח מה שתגיד גיבור.קוצ'אק
בכל מקרה אני לא אומר להיות על 10% אלא פשוט לא לעלות ליות מ15% ... אחרת זה גם בכלל לא אסטטי

אתה חייב אבל להבין שישנים אלמנטים ביכולת של חבר'ה כמו ג'יי לעלות בצורה נקיה יותר לאורך השנה (גנטיקה ,וכמובן האפקט הליפולי המופלא של GH) שהן משהו בלתי מושג לרוב מפתחי הגוף

כמובן חייבים לזכור את האספקט המנטלי ,לי פריסט מגיע לאחוזי שומן שהוא מגיע באוף סיזן מסיבה אחת פשוטה.הוא בוחר להגיע אליהן ,מכיוון שהוא בחור שמאוד נהנה מהאוכל שלו ,ג'יי הוא בצד הקיצוני השני של הסקאלה,הבן אדם עושה פעמיים ביום אירובי בתקופות מסה למען השם.לא כל באדיבילדר מסוגל ,או רוצה בכלל את השחיקה המנטלית שהולכת עם העליות הנקיות מאוד האלו לאורך השנה ,וכמובן עוד נקודה מעניינת ,אחרי תקופה ממושכת של אכילה "מלוכלכת " כביכול,הגוף מגיב הרבה הרבה יותר טוב לדיאטה הנקיה (זה שוק למערכת פתאום ) ,והירידה בשומן מאוד מאוד דרסטית בשבועות הראשונים .

gog
23-07-07, 20:09
ארבל, עליות נקיות או לא, ג'יי קאטלר פשוט משתפר משנה לשנה, וזה מה שחשוב.

כמו שכולכם אמרתם, מה שחשוב בסופו של יום זה איך באדיבילדר (פרו'ס) נראה על הבמה, ולא איך הוא נראה באוף-סיזן (אהמ אהמ וורלד האריס אהמ)

PcGunMan
23-07-07, 20:18

כמו שכולכם אמרתם, מה שחשוב בסופו של יום זה איך באדיבילדר (פרו'ס) נראה על הבמה, ולא איך הוא נראה באוף-סיזן (אהמ אהמ וורלד האריס אהמ)

וגם יאיר להב דוגל בעליות נקיות:basketball:

arbel2
23-07-07, 20:18

ג'יי משתפר משנה לשנה כי הוא מכונה ,וכי הוא כנראה הבאדיבילדר היותר ממוקד בעשור האחרון.
פשוט נזיר בודהיסטי במסווה של באדיבילדר.

GaL-L
23-07-07, 20:27
אני למשל בכלל לא משמין בפנים רק אם אני אגיע לאחוזים ממש גבוהים מעל 25%

אליאב קרייסלר
23-07-07, 20:37
tuberosity אתה טענת שהכל עניין של מסירות ואתה צודק , כל עוד אנחנו בהנחה שלכולם יש את אותם הגנים...וכולם טבעיים...

אבל זה לא נכון , כי מישהו עם גנים גרועים יכול להיות מסור לכל הענף הזה בצורה מטורפת ויגיע לתוצאה X , בזמן שמישהו עם גנטיקה (ניקח לדוגמא את איתי גיימר חח) יעשה 3 אימונים סבירים בשבוע עם תזונה די חופשית ויגיע לאותם תוצאות או אפילו גדולות יותר...

אותו דבר עם חומרים אני לא יודע איפה אתם חיים אבל היום יש המון לא צוחק המון ילדים מתחת לגיל 18 אפילו שפשוט לא מבינים כלום מהחיים שלהם בפיתוח גוף , והם פשוט מאוד קונים חומרים ומגיעים למצב שהגוף שלהם לא מבייש בנאדם טבעי שמתאמן 5 שנים...

tuberosity
23-07-07, 21:00
אכן חברה, אתם צודקים, לא כל אחד יגיע לתוצאות יפות מלהישאר על אחוז שומן סביר כל השנה.
אבל אם נקח בחשבון שאותו בן אדם יעשה חיטוב מתישהו נגיע למסכנה שהוא בהחרך יאבד שריר, ואני חושב שאיבוד השריר שיוצר אצלו לא יצדיק את כמות השריר העודף (מעליה מולכלכת) שהוא עלה.
ארבל חח אני רואה אתה חזק בקטע... יפה לראות שישנם אנשים שמבינים למה Gh מסוגל, אתה יודע Gh נחשב לאחד החומרים הכי טובים להשגת חיטוב מרשים.
אני פשוט לא רואה סיבה מספיק טובה בכדי לתת למותנים לעלות מ 85-90 ס"ם לאורך השנה...
ארבל אתה צודק יוצר "שוק" מסוים בגלל שהגוף היה רגיל לאספקה קלורית גבוהה נורא וגם ממקורות מזון שלא היו מבוקרים כלל...בכל אופן, ההצעה שלי באה מנסיון אישי, איני יכול לשפוט על אחרים.
אגב זכור לי ששמעתי שג'י קטלר באופן טיבעי משמין מהר... בלי קשר לאופן העליה חח אשמח אם תתקן את הידיעה הזו אצלי...

tuberosity
23-07-07, 21:00
אגב אליאב קריסלר, חתיכת שינוי יש לך שם בחתימה.
כל הכבוד...

arbel2
23-07-07, 21:07
אכן חברה, אתם צודקים, לא כל אחד יגיע לתוצאות יפות מלהישאר על אחוז שומן סביר כל השנה.
אבל אם נקח בחשבון שאותו בן אדם יעשה חיטוב מתישהו נגיע למסכנה שהוא בהחרך יאבד שריר, ואני חושב שאיבוד השריר שיוצר אצלו לא יצדיק את כמות השריר העודף (מעליה מולכלכת) שהוא עלה.
ארבל חח אני רואה אתה חזק בקטע... יפה לראות שישנם אנשים שמבינים למה Gh מסוגל, אתה יודע Gh נחשב לאחד החומרים הכי טובים להשגת חיטוב מרשים.
אני פשוט לא רואה סיבה מספיק טובה בכדי לתת למותנים לעלות מ 85-90 ס"ם לאורך השנה...
ארבל אתה צודק יוצר "שוק" מסוים בגלל שהגוף היה רגיל לאספקה קלורית גבוהה נורא וגם ממקורות מזון שלא היו מבוקרים כלל...בכל אופן, ההצעה שלי באה מנסיון אישי, איני יכול לשפוט על אחרים.
אגב זכור לי ששמעתי שג'י קטלר באופן טיבעי משמין מהר... בלי קשר לאופן העליה חח אשמח אם תתקן את הידיעה הזו אצלי...

לג'יי יש נטיות אנדומורפיות ,רואים את זה גם במבנה שלו (ע"ע המוטן שברוחב של ג'יפ ממוצע)
ותודה על מחמאות

GH אכן אחד החומרים האיכותיים ביותר בשטח,אבל לא פשוט לעבוד איתו ,יש כל כך הרבה סברות לגבי איך כדי להישתמש בו ,שבחור בלי מספיק הבנה יכול ללכת לאיבוד ולעשות שטויות (מה שקורה המון )

zuko
23-07-07, 23:22
מישהו מוכן לענות לי?,

האם אני יכול להיות במעזן קלורי נטרלי,להתאמן 3 פעמים בשבוע אינאירובי ואחרי זה אירובי,אני יכול להיות נקי מנוזלים ולעלות לאט לאט במסת שריר וגם לרדת שבשומן,(בהדרגה אני לא ממהר) האיקר שזה יהיה נקי בלי נוזלים ושומן,תאורתית אפשרי..אני צודק?

אני לא יכול "לקחת הפסקה מדוגמנות" זה לא בדיוק עובד ככה.זה קמפיינים ותצוגות.

Homie
23-07-07, 23:34
רשמת ניטרלי, משמע לא תעלה, תישאר באותו המשקל..
אתה יכול להיות במאזן חיובי ממש קטן 200-300 קלוריות
ולא יראו את השינוי מבחינת שומן, תקפיד על אירובי גם
(ה200-300 קלוריות צריכים להיות בנוסף ל200-300 קלוריות שכיסית את האירובי)
יקח לך מלא זמן לעלות, אבל תעלה משו...

ahtung
23-07-07, 23:55
פאק לי פריסט פשוט דוגמא מושלמת,פשוט מדהים השינוי בין האוף סיזן לתחרות.

zuko
23-07-07, 23:56
וזאת תהיה עליה טובה בלי צבירת נוזלים ושומן?
השאלה היא האם במאזן נטרלי אני יכול לרדת בשומן ונוזלים,וגם לעלות בשריר,ולהשאר באותו משקל

benwin21
24-07-07, 12:23
בתמונה השניה הוא לא נראה כל כך שמן. ואיזה יד ענקית יש לבן אדם. הוא גם נראה יותר נמוך באוף סיזן.

השוני הכי גדול אצל רוני וקלמן הוא שבאוף סיזן יש לו שיער

Homie
24-07-07, 13:29
וזאת תהיה עליה טובה בלי צבירת נוזלים ושומן?
השאלה היא האם במאזן נטרלי אני יכול לרדת בשומן ונוזלים,וגם לעלות בשריר,ולהשאר באותו משקל

אתה מוכן לקרוא מה שרשמתי לך במקום להיות דוגמן טיפש ?

arbel2
24-07-07, 16:19

אתה מוכן לא לתקוף מילולית משתמשים אחרים ?

Kachok
24-07-07, 16:28
אתה מוכן לא לתקוף מילולית משתמשים אחרים ?

נראה לי מוסיפים סמי הרגעה לאוכל הצבאי,ארבל מה קרה איתך?:flowers:

arbel2
24-07-07, 16:51
נראה לי מוסיפים סמי הרגעה לאוכל הצבאי,ארבל מה קרה איתך?:flowers:

לא קרה כלום,אבל חוסר ידע זה לא סיבה להישתלח בבן אדם.

zuko
24-07-07, 19:48
היי אני לפחות ניראה טוב:jockey:

Dr. Muscle
24-07-07, 20:11
להיות שמן באופסיזן זו בחירה של באדיבילדר שתלויה לחלוטין בגנטיקה שלו. יש הרבה באדיבילדרים שדווקא נהיים קטנים יותר באופסיזן - קוין לברוני למשל, שהיה מוסיף מסה לפני תחרות, ונשאר חטוב כל השנה. כל אחד ומה שמתאים לו.

arbel2
24-07-07, 21:07
היי אני לפחות ניראה טוב:jockey:

סורי,הרמת לי להנחתה.
http://i13.tinypic.com/4y5ided.gif

טל יואב
24-07-07, 22:24
להיות שמן באופסיזן זו בחירה של באדיבילדר שתלויה לחלוטין בגנטיקה שלו. יש הרבה באדיבילדרים שדווקא נהיים קטנים יותר באופסיזן - קוין לברוני למשל, שהיה מוסיף מסה לפני תחרות, ונשאר חטוב כל השנה. כל אחד ומה שמתאים לו.

השנה נשאר דוקא ג"יי יחסית חטוב ולא העלה הרבה בשומן , הכי גרוע זה ליי פריסט הוא לא רואה בעניים זה :blush:

toxicity
24-07-07, 22:25
אולי כדי לשמור על אחוז שומן סביר.
ושוב תסביר לי איך זה יעזור שתהיה במאזן קלורי חיובי גדול?

Homie
25-07-07, 01:30
לך דגמן ברדיו..

ארבל, רשמתי לו תגובה! הוא לא קרא את התגובה!
ואני לא זוכר כרגע, ואין לי כוח לבדוק אבל אני מניח שעוד אנשים ענו לו,
לא סתם רשמתי לו תגובה ! רשמתי לו תשובה לשאלה שלו, ובמקום לקרוא,
הוא שואל אותה שוב! חוצפה! אותך לאמא!

Homie
25-07-07, 01:34
רשמת ניטרלי, משמע לא תעלה, תישאר באותו המשקל..
אתה יכול להיות במאזן חיובי ממש קטן 200-300 קלוריות
ולא יראו את השינוי מבחינת שומן, תקפיד על אירובי גם
יקח לך מלא זמן לעלות, אבל תעלה משו...
אני יסדר את זה לפי "נושאים" בערך

רשמת ניטרלי, משמע לא תעלה, (אין שינוי במשקל)
תישאר באותו המשקל.. (אין שינוי במשקל)
אתה יכול להיות במאזן חיובי ממש קטן 200-300 קלוריות ( חיובי = טוב = למעלה = עלית במשקל = שינוי במשקל)
ולא יראו את השינוי מבחינת שומן, (לא יראו שינוי = תיראה אותו הדבר = לא תיראה שמן )
תקפיד על אירובי גם (להקפיד, להתמיד, לעשות הרבה, אירובי, פעילות שמאיצה קצב חילוף חומרים ושריפת קלוריות , כגון ריצה / נסיעה על אופניים / שחייה / שחמט )
יקח לך מלא זמן לעלות, (מלא זמן = הרבה זמן = מספר רב של ימים = מספר רב של שבועות)
אבל תעלה משו... (תעלה = תעלה במשקל = תעלה בשריר , ראה למעלה לא תיראה שמן =
תעלה כמעט נטו שריר בלי שומן, אומנם לאט אבל תעלה , ראה הסברים למעלה)