PDA

צפה בגרסא המלאה : אימון אישי עם מאור זרדז

amir harduf
25-10-06, 16:12
רציתי לתת כאן באתר חוות דעת על אימון רגליים שעשיתי עם מאור (זרדז)
מתוך המלצה של גיל הלכתי לאימון אישי איתו... והבנתי שהוא צדק..
הבנאדם מקצועי, מצחיק ואנושי.. אהה.. והכי חשוב.. מתמרן.. נותן לך מוטיבציה נהדרת...

למדתי סוף סוף איך באמת לאמן רגליים ואיך אימון רגליים של מפתח גוף צריך להראות...

קריעת תחת שלאף אחד כאן נראה לי לא היה... מדהים

נ.ב הבנאדם עצום!

Takima
25-10-06, 16:21
נשמע מעניין ביותר. מה עשית באימון?

amir harduf
25-10-06, 16:24
רגליים!

Takima
25-10-06, 16:25
כן, הבנתי. אבל איך הלך האימון??
תן לי לנחש...הוא אמר לך לעשות כמעט כל תרגיל שקיים לרגליים...נכון?

Ori-Silver
25-10-06, 16:26
רציתי לתת כאן באתר חוות דעת על אימון רגליים שעשיתי עם מאור (זרדז)
מתוך המלצה של גיל הלכתי לאימון אישי איתו... והבנתי שהוא צדק..
הבנאדם מקצועי, מצחיק ואנושי.. אהה.. והכי חשוב.. מתמרן.. נותן לך מוטיבציה נהדרת...

למדתי סוף סוף איך באמת לאמן רגליים ואיך אימון רגליים של מפתח גוף צריך להראות...

קריעת תחת שלאף אחד כאן נראה לי לא היה... מדהים

נ.ב הבנאדם עצום!
הוא ואח שלי מתאמנים ביחד כבר למעלה מחצי שנה אתה מתאמן בטרגט?

amir harduf
25-10-06, 16:31
הוא ואח שלי מתאמנים ביחד כבר למעלה מחצי שנה אתה מתאמן בטרגט?

לא... נכנסתי בחד פעמי לטרגט כדי להתאמן איתו...

amir harduf
25-10-06, 16:33
כן, הבנתי. אבל איך הלך האימון??
תן לי לנחש...הוא אמר לך לעשות כמעט כל תרגיל שקיים לרגליים...נכון?

אימון עם מאור זה קצת יותר מלעשות כל תרגיל אפשרי אחי...

אבל זה נשמע כאילו יש לך ביקורת שלילית?

Takima
25-10-06, 16:36
אימון עם מאור זה קצת יותר מלעשות כל תרגיל אפשרי אחי...

אבל זה נשמע כאילו יש לך ביקורת שלילית?
ממש לא. אני פגשתי את מאור פעם אחת ודווקא התרשמתי ממנו באופן מאד חיובי. פשוט שאלתי אותו מה הוא עושה באימון רגליים שלו והוא עושה כמעט כל תרגיל אפשרי. חשבתי שזה מה שהוא אמר גם לך לעשות.

Liron
25-10-06, 16:43
מגניב, כמה עלה לך?

amir harduf
25-10-06, 16:52
אני לא חושב שפרסום מחירים באתר זה רעיון טוב.. אם אני לא טועה יש בכניסה לאתר על זה איזה כמה מילים

amir harduf
25-10-06, 16:56
http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=312&CategoryID=167

הינה.. יש טלפון לפרטים למטה

Dr. Muscle
25-10-06, 18:25
אשמח לשמוע פירוט. אימון של מפתח גוף צריך להראות בצורה מסויימת, של ילד טבעי שהוא עוד לא מתאמן מנוסה - בצורה אחרת.

Der Metzgermeister
25-10-06, 18:34
הוא בא לחדר כושר שלך?

Gamerrrrr
25-10-06, 18:35
אשמח לשמוע פירוט. אימון של מפתח גוף צריך להראות בצורה מסויימת, של ילד טבעי שהוא עוד לא מתאמן מנוסה - בצורה אחרת.
האמת דווקא כי זה אימון של מפתח גוף הוא יעשה איתו, לא במטרה שהוא ימשיך עם האימון הזה, אלא כדי לתת דוגמית זאת דעתי בכל אופן

ran_z
25-10-06, 18:46
נשמע קטלני להתאמן עם מאור, בטח נראתם כמו אבא שמנסה ללמדת את הבן שלו לרכב על אופניים בפעם הראשונה בלי גלגלי עזר.
אתה הולך להמשיך להתאמן איתו בעתיד?

NIRAN
25-10-06, 18:59
נשמע טוב!

Daniel-Barak
25-10-06, 19:39
ואללה נשמע חוויה מגניבה

פרט איזה תרגילים וכמה חזרות וסטים עשית...

Homie
25-10-06, 20:15
ממש לא. אני פגשתי את מאור פעם אחת ודווקא התרשמתי ממנו באופן מאד חיובי. פשוט שאלתי אותו מה הוא עושה באימון רגליים שלו והוא עושה כמעט כל תרגיל אפשרי. חשבתי שזה מה שהוא אמר גם לך לעשות.

שמע לפי ההודעה שלך זה נשמע לפחות (תקן אותי אם אני טועה) שאתה מתייחס לרגליים
כאילו זה שריר אחד, וזה לא, בדיוק כמו שלפלג גוף עליון אתה עושה 5-8 תרגילים (ממוצע)
לרגליים אתה יכול בכיייף לעשות 5-6 תרגילים שונים, וזה דיי יוצא "כמעט כל תרגיל אפשרי"
שאתה יכול לעשות במכון סטנדרטי.

amir harduf
25-10-06, 20:31
הוא בא לחדר כושר שלך?

אני באתי למכון טרגט בת"א

amir harduf
25-10-06, 20:32
נשמע קטלני להתאמן עם מאור, בטח נראתם כמו אבא שמנסה ללמדת את הבן שלו לרכב על אופניים בפעם הראשונה בלי גלגלי עזר.
אתה הולך להמשיך להתאמן איתו בעתיד?

אכן למדתי הרבה....

ולא לא נראה לי שאני אמשיך באופן קבוע... זה כמו לאכול חטיפי חלבון בימינו.. עסק יקר..

אבל אולי 1-2 בחודש

amir harduf
25-10-06, 20:36
ואללה נשמע חוויה מגניבה

פרט איזה תרגילים וכמה חזרות וסטים עשית...

את האמת שאני מעדיף להשאיר את התוכנית בצד... לא רוצה לשמוע הערות מיותרות

Night_Wolf
25-10-06, 20:41
וואלה סבבה אחי שיהיה לך בהצלחה וטוב שאתה מספר לנו גם אני חשבתי על איך זה להיתאמן איתו..אולי גם אני יקפוץ להפציץ איתו אימון

amir harduf
25-10-06, 20:42
וואלה סבבה אחי שיהיה לך בהצלחה וטוב שאתה מספר לנו גם אני חשבתי על איך זה להיתאמן איתו..אולי גם אני יקפוץ להפציץ איתו אימון

מומלץ בחום גבר

Takima
25-10-06, 23:55
שמע לפי ההודעה שלך זה נשמע לפחות (תקן אותי אם אני טועה) שאתה מתייחס לרגליים
כאילו זה שריר אחד, וזה לא, בדיוק כמו שלפלג גוף עליון אתה עושה 5-8 תרגילים (ממוצע)
לרגליים אתה יכול בכיייף לעשות 5-6 תרגילים שונים, וזה דיי יוצא "כמעט כל תרגיל אפשרי"
שאתה יכול לעשות במכון סטנדרטי.
ברור שרגליים זה לא שריר אחד. אבל באמת דיברתי על כמעט כל תרגיל אפשרי, לא 8 תרגילים. ויש לו רגליים מרשימות במיוחד.

OMRI-TURBO
26-10-06, 00:46
אמיר בהצלחה!
דרך אגב למה אתה מפחד כל כך לתת פרטים? :blush:

בכל אופן אימונים אישיים קשורים לפורום אימונים,לתשומת לבך :jockey:

Nimrod
26-10-06, 17:26
שמח שנהנת! מה המסקנות שלך סה"כ? מה למדת שלא ידעת...

amir harduf
26-10-06, 23:54
אמיר בהצלחה!
דרך אגב למה אתה מפחד כל כך לתת פרטים? :blush:

בכל אופן אימונים אישיים קשורים לפורום אימונים,לתשומת לבך :jockey:

תודה עומרי!

אקח לתשומת לבי... אם אתה רוצה אני יכול לענות לך בפרטי אולי למה אני לא רוצה לפרסם כאן בפורום פרטים על האימון

amir harduf
26-10-06, 23:54
שמח שנהנת! מה המסקנות שלך סה"כ? מה למדת שלא ידעת...

בכללי - יותר את הבסיס של איך אימון של בודיבילדר מקצועי צריך להיראות

Nimrod
27-10-06, 08:42
בכללי - יותר את הבסיס של איך אימון של בודיבילדר מקצועי צריך להיראות

זהו שאני לא מבין איך צריך להראות אימון.. כאילו מה שונה?

amir harduf
27-10-06, 16:46
זהו שאני לא מבין איך צריך להראות אימון.. כאילו מה שונה?

אתה רוצה לדעת לך תעשה איתו אימון משותף... צריך להיות שם כדי להבין באמת מה הולך באימון שלו..
וכדאי שתארגן לך איזה אמבולנס קרוב למכון =) הכל בהומור

Nimrod
27-10-06, 17:15
אתה רוצה לדעת לך תעשה איתו אימון משותף... צריך להיות שם כדי להבין באמת מה הולך באימון שלו..
וכדאי שתארגן לך איזה אמבולנס קרוב למכון =) הכל בהומור

אני לא מבין מה פשר השב"כניקיות שאתה מפגין פה. באמת שלא.

Takima
27-10-06, 17:19
אני לא מבין מה פשר השב"כניקיות שאתה מפגין פה. באמת שלא.
אני מבין. הוא לא רוצה שנקבל בחינם את הידע שעבורו שילם כסף. בסדר מבחינתי ובכל זאת מסקרן מה היה באימון.

Nimrod
27-10-06, 17:21
אני מבין. הוא לא רוצה שנקבל בחינם את הידע שעבורו שילם כסף. בסדר מבחינתי ובכל זאת מסקרן מה היה באימון.

אני בטוח שמבחינת מאור וגיל אין עם זה שום בעיה, או שהם תידרכו אותו אחרי זה להיות ככה.
בכל מקרה, אם הוא יסכם ב2 משפטים זה לא יהיה כמו לקחת את האימון האישי ואפשר לנסח את המשפטים בצורה שרק תגרום לחברי הפורום שמתלבטים עוד יותר לרצות את האימון.
הרי ב2 משפטים אי אפשר להכניס מה שמאור דיבר איתו במשך שעה ומשהו.

ran_z
27-10-06, 17:32
הוא יכול בשקט לפרסם פה הכל זאת לא צריכה להיות בעיה, יש כאלה הולכים לגיל מקבלים תפריט אחרי רבע שעה באים שואלים שאלות אומרים להם תעלה את התפריט שנבחן אולי מה הבעיה, "לא זה גיל נתן לי לא נעים לעשות דבר כזה"
אנשים צריכים להבין שתפריט ותכנית אימונים אישית זה דבר אינדיוידואלי, ותכנית שתעבוד על מאור טוב לא בהכרח תעבוד על אמיר טוב, ייתכן שבישביל מאור הגדול והחזק זה תכנית טובה ורגילה ובשביל אמיר זה יהיה סחיטה שיכולה להוביל לאימון יתר די מהר.
כנ"ל תפריט שמישהו מפחד לפרסם זה שזה יעבוד עליו לא אומר שזה יתאים לנתונים של בנאדם אחר שיחליט לפרסם את התפריט.

amir harduf
27-10-06, 18:24
אני בטוח שמבחינת מאור וגיל אין עם זה שום בעיה, או שהם תידרכו אותו אחרי זה להיות ככה.
בכל מקרה, אם הוא יסכם ב2 משפטים זה לא יהיה כמו לקחת את האימון האישי ואפשר לנסח את המשפטים בצורה שרק תגרום לחברי הפורום שמתלבטים עוד יותר לרצות את האימון.
הרי ב2 משפטים אי אפשר להכניס מה שמאור דיבר איתו במשך שעה ומשהו.

1. כמובן שמאור וגיל לא תדרכו אותי לעשות שום דבר.. אני שלחתי למאור הודעה עם אנ יכול לכתוב חוות דעת והוא ענה לי בחיוב ללא שום הערות.

2. מה שטקימה אמר הוא נכון בחלקו אבל זה לא מה שיגרום לי לא לפרסם משהו, במיוחד אם מדובר בכולה תוכנית אימונים.

3. יש לי סיבות לא לפרסם את האימון כאן ואני מעדיף לשמור אותן לעצמי.. אז דיי לחפור.

Infected
28-10-06, 21:33
1. כמובן שמאור וגיל לא תדרכו אותי לעשות שום דבר.. אני שלחתי למאור הודעה עם אנ יכול לכתוב חוות דעת והוא ענה לי בחיוב ללא שום הערות.

2. מה שטקימה אמר הוא נכון בחלקו אבל זה לא מה שיגרום לי לא לפרסם משהו, במיוחד אם מדובר בכולה תוכנית אימונים.

3. יש לי סיבות לא לפרסם את האימון כאן ואני מעדיף לשמור אותן לעצמי.. אז דיי לחפור.

:wacko:

Leo
28-10-06, 21:36
גאד דאמיט זה לא הקטע של אימון אישי , מה מאור יגיד לכם שהוא עשה איתו סקווטים ואחרי זה דדליפטס ואז דרופסט בלג פרס ואחרי זה בבידוד ככה ככה סטים ככה ככה חזרות עם זמן כזה וכזה וככה ככה מנוחה קיצר הבנתם , אבל זה לא הקטע למה יש מאמנים אישיים בכלל.