PDA

צפה בגרסא המלאה : תוך 4 חודשים מלחמה

flikeron
23-07-07, 18:36
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3428925,00.html

לפי דעתי ולפי מה ששומעים ואחים של חברים שלי שהם בצבא אומרים שתוך כמה חודשים תפרוץ מלחמה אם סוריה .

D Jacob
23-07-07, 18:37
הגזמת...

הרבה פחות אני מהמר על חודש וחצי חודשיים.

Moshe
23-07-07, 18:39
דיבורים כמו חול אבל אין מה לאכול
לא יהיה כלום עד שאיראן לא תכריז על סיום ופיצוח נשק גרעיני בשלמותו

Mazoz3
23-07-07, 18:43
דיבורים כמו חול אבל אין מה לאכול
לא יהיה כלום עד שאיראן לא תכריז על סיום ופיצוח נשק גרעיני בשלמותו
מסכים.
לא תהיה מלחמה בשנה הקרובה. סמכו על דוד מעוז :flowers:

הערבים סתם מדברים שטויות ומבלבלים בביצים.

Mikeo
23-07-07, 18:43
יש!!!
בדיוק בזמן לגיוס שלי. :)

Bullet
23-07-07, 18:46
אם זאת תהיה מלחמת התשה, צריך יהיה להשיג עליונות אווירית על סוריה, ולהפציץ אותם כמו לא יודע מה... שיתחבאו במחילות כמו שבריטניה התחבאה מההפצצות של הנאצים במלחמת העולם הii.

Yoshi-Moto
23-07-07, 18:49
אם זאת תהיה מלחמת התשה, צריך יהיה להשיג עליונות אווירית על סוריה, ולהפציץ אותם כמו לא יודע מה... שיתחבאו במחילות כמו שבריטניה התחבאה מההפצצות של הנאצים במלחמת העולם הii.
תגיד, זכור לי נכון?
העלת במקרה סרטון ליוטוב עם 90 קילו דדליפט?
תוכל להביא אותו? אני אשמח.

megashape
23-07-07, 18:49
שיואו, איך בא לי כבר שתהיה מלחמה, ונפציץ את הסורים והאירנים האלה, כמה הם מקשקשים אבל בפועל לא רואים כלום.

Bullet
23-07-07, 18:50
תגיד, זכור לי נכון?
העלת במקרה סרטון ליוטוב עם 90 קילו דדליפט?
תוכל להביא אותו? אני אשמח.
זה היה דדליפט רומני.

Yoshi-Moto
23-07-07, 18:52
זה היה דדליפט רומני.
סבבה, אתה יכול להביא אותו?

Moshe
23-07-07, 18:53
אף פעם לא הבנתי תקטע של דדלפיט אוזבקי
דדליפט תאילנדי
דדליפט צ'רקסי
הכל אותו חרא ,אז הגב קצת ככה והרגליים קצת ככה

אור
23-07-07, 18:53
לדעתי לא יהיה מלחמה בזמן הקרוב, בכל אופן סוריה לא יכולה להתמודד עם ישראל במלחמת התשה, הם לא יספיקו להתקרב לגבול לפני שהם יקבלו בראש והם חייבים חיזוקים מבחוץ, הצבא לבד מטעויות העבר וכל המנגנון משומן, ישראל בכוננות מסויימץ,עורכים אימונים בשטח וכו', יש מספיק מגוייסים, וחידשנו הרבה ממלאי הנשק שלנו, חוץ מזה שלישראל יש אמצעים שעוד לא נחשפו באף עימות עם מדינות אחרות, אמצעים חדשים שבעת הצורך יהיה בהם שימוש, וישראל תתן לסורים פה בראש , יותר מזה אם תתחיל מלחמה לדעתי ישראל תיהיה זו שתפתח אותה, אפילו שזה יהיה רע מבחינה תקשורתית..

בכל אופן, מלחמה תיהיה בסופו של דבר, השאלה מי יהיו הצדדים, ובאילו חזיתות נצטרך להלחם.

dror
23-07-07, 18:55
יש משהוא באסד שמחרמן אותי

megashape
23-07-07, 18:56
חשבתי אני לבד.

D Jacob
23-07-07, 18:57
? אתה רוצה לספר לנו משהו על זה? :blink:

megashape
23-07-07, 18:59
לא שמתה לב לעמיד הזקופה שלו, ולאלגנטיות שבו?! :ohmy:

dror
23-07-07, 19:00

איכס אתה סטרייט

Mazoz3
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:flower s: :flowers:

Yoshi-Moto
בולט..?
יאללה נו אני לא עומד בלחץ!!!
חח סתם, אתה מביא את הסרטון?

Bullet
23-07-07, 19:04
לדעתי לא יהיה מלחמה בזמן הקרוב, בכל אופן סוריה לא יכולה להתמודד עם ישראל במלחמת התשה, הם לא יספיקו להתקרב לגבול לפני שהם יקבלו בראש והם חייבים חיזוקים מבחוץ, הצבא לבד מטעויות העבר וכל המנגנון משומן, ישראל בכוננות מסויימץ,עורכים אימונים בשטח וכו', יש מספיק מגוייסים, וחידשנו הרבה ממלאי הנשק שלנו, חוץ מזה שלישראל יש אמצעים שעוד לא נחשפו באף עימות עם מדינות אחרות, אמצעים חדשים שבעת הצורך יהיה בהם שימוש, וישראל תתן לסורים פה בראש , יותר מזה אם תתחיל מלחמה לדעתי ישראל תיהיה זו שתפתח אותה, אפילו שזה יהיה רע מבחינה תקשורתית..

בכל אופן, מלחמה תיהיה בסופו של דבר, השאלה מי יהיו הצדדים, ובאילו חזיתות נצטרך להלחם.
דווקא מלחמת התשה הרבה יותר מסוכנת לדעתי. כל החוזק הצבאי שלנו מתבטא בעליונות אווירית, קרקעית וימית נגד צבא אויב, זאת הגנה טובה מאוד נגד פלישה, אך אנו מאוד חשופים לטילי קרקע-קרקע. העורף לא מוגן בשיט, ואין מקלטים לכולם. רק בבתים יחסית חדשים יש חדר ממ"ד. חוץ מזה, טילי קרקע-קרקע של סוריה ואיראן (במיוחד השיהאב-3) עושים נזק הרבה יותר גדול מקטיושות או קאסמים. מדובר פה בהפרעה עצומה לסדר היום של העורף הישראלי. אני לא רואה איך נוכל לעצור את זה. ישראל לא יכולה להפציץ את כל סוריה ולעשות ממנה מכתש אחד גדול כי למטוסי קרב אין יכולת הפצצה מאסיבית, וכמעט ואין לישראל מפציצים.
אף פעם לא הבנתי תקטע של דדלפיט אוזבקי
דדליפט תאילנדי
דדליפט צ'רקסי
הכל אותו חרא ,אז הגב קצת ככה והרגליים קצת ככה
ממש לא. דדליפט קלאסי עובד הרבה יותר חזק על שרירי הליבה, והזוקפים ומיועד בעקרון למשוך משקל כבד שמונח על הקרקע.
דדליפט רומני לעומת זאת, הוא assistant exercise, כדי לתת דגש על ההאמס.
אני מאמין שקוראים לו ככה כי איזה מאמן אמריקאי בא לביקור ברומניה וראה מתאמנים אולימפיים עושים דדליפט כזה, ולא היה לו שם אז הוא שאל איך נקרא התרגיל הזה והם ענו לו בספונטניות "דדליפט רומני".

בולט..?
יאללה נו אני לא עומד בלחץ!!!
חח סתם, אתה מביא את הסרטון?
הסרטון (http://www.youtube.com/watch?v=Xa9ARuwEG9w) מדצמבר, הביצוע לא משהו. רוצה אני אצלם סרטון יותר טוב ואעלה אותו?

D Jacob
23-07-07, 19:05
אמאל'הההה :helpsmilie:

Yoshi-Moto
23-07-07, 19:05
חחח אתה עושה לי את זה בכוונה? =( אל תתעלם ממני

Mikeo
23-07-07, 19:08

:):):):) אסד, איזה יתוש הוא... רואים שחיזבאללה פותחים אותו מאחורה

Ilan-V
23-07-07, 19:11
מקווה שלא יהיה כלום =x

ZoonD
23-07-07, 19:14
עזבו שטויות ....
שמתם לב לשפם שלו .... בה באםםםם
איזה מוסטאג' יש לו מהסרטים ממש ג'וני דאפ

דוגרי דומה לחולדה מתה , הוא לא סגור על השפם שלו
ממש שתי וערב.

http://img516.imageshack.us/img516/2919/assadbashar050305apzitepk2.jpg

wtf ??
2 טיפות היטלר

ran7
23-07-07, 19:23
חחח אתה עושה לי את זה בכוונה? =( אל תתעלם ממני
בטח הוא רוצה שתקנא......

סוליקו
23-07-07, 19:25
גם אח שלי בצבא ..ואמר לי שזה עם סוריה

Yoshi-Moto
23-07-07, 19:26
בטח הוא רוצה שתקנא......
:):):):)
בולט יש לך מישהי! אני יודע!!

חח סתם יאללה ייבשת אותי בולט, תן תסרטון או שאני יורה

Ilan-V
23-07-07, 19:28

http://www.youtube.com/watch?v=Xa9ARuwEG9w

Bodybuilder
23-07-07, 19:30
אמא סוריה תקרא אותנו לגזרים :( :unsure:

כולם להירגע,אני צוחק http://www.israelbody.com/images/icons/icon10.gif הם חים בסרט !

Bullet
23-07-07, 19:32

חח סתם יאללה ייבשת אותי בולט, תן תסרטון או שאני יורהמה אתה רוצה??????????????????? הגבתי (http://www.israelbody.com/showpost.php?p=406665&postcount=20) לך בעמוד הקודם!!!!!!

SaBaGMaN
23-07-07, 19:33
מקווה שלא תיהיה,אלה אם כן אנחנו נחוייב.מילחמה עם סוריה לא תיהיה קלה,הם התחזקו יש ברשותם כמה חטיבות תותחנים,ארטילריה לא קטנה וכו'..זה לא מה שהיה פעם אומנם יש לישראל את היכולת לנצח אותם,אבל זה יעלה בהמון חיילים וכו'..ככה שאני אישית לא הכי מבסוט מזה
הצבא שלנו מתיכונן מעל או מעבר למה שיקרה בגיזרה הזאת,אפילו מיבצע שהיה אמור להיות בעזה נידחה והכל רק כדיי ליראות מה עיניינים איתם,ישראל מוכנה,העורף לא..ופה הבעיה אתם לא תיראו אף אמא של איזה מוחמד יוצאת לרחוב ומיתבכיינת על הבית שלה ולוחצת על ראשי החמאס להפסיק להפציץ את ישראל,להפך היא תגיד אללה וואכבר כל הכבוד ותמהר להכנס עם בעלה להשריץ עוד כמה..אבל בניגוד אליהם בישראל זה אחרת.והלחץ שמופעל מהרחוב הישראלי מקשה על הממשלה ומערכת הביטחון ליפעול ביד קשה

עוז20
23-07-07, 19:42
אל תזלזלו באויב

Ilan-V
23-07-07, 19:49
מה אתה רוצה??????????????????? הגבתי (http://www.israelbody.com/showpost.php?p=406665&postcount=20) לך בעמוד הקודם!!!!!!

חח וגם הבאתי לו תה סירטון חח הוא כניראה לא קרא תה הודעה הארוכה ההיא שלך

עלוש
23-07-07, 19:52
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אתה דפוק ,+מוניטין:XDemoticon:

Kachok

לבולט? מישהי?

יעקב,שאני ואילן נספר ?

Ilan-V
לבולט? מישהי?

יעקב,שאני ואילן נספר ?

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

VoRteX
23-07-07, 20:06
בואו כולנו נקווה שלא תהיה מלחמה אף פעם מספיק חיילים ואזרחים נהרגו ומספיק משפחות כואבות והרוסות עד היום בגלל מות ילדיהם ויקירהם.