PDA

צפה בגרסא המלאה : כמה פעמים להתאמן בשבוע??

eyal9388
25-10-06, 18:17
שלום,
אני בד"כ מתאמן כל יום בערך 3 שעות עובד על כל שרירי הגוף ועושה תרגילים שונים(אני מתאמן בבית)
עכשיו התגייסתי ויש לי פחות זמן להתאמן
אם אני מתאמן ככה 3 או 4 פעמים בשבוע זה יש מור לי על הצורה של הגוף??

slim shady
25-10-06, 18:19
שלום,
אני בד"כ מתאמן כל יום בערך 3 שעות עובד על כל שרירי הגוף ועושה תרגילים שונים(אני מתאמן בבית)
אם אני מתאמן ככה 3 או 4 פעמים בשבוע זה יש מור לי על הצורה של הגוף??

כל יום?????????
כל הגוף????????
3 שעות כל יום???????????????????????????????????

:huh:

Der Metzgermeister
25-10-06, 18:42
חחחחחחח
סלים שיידי כמעט חטפת התקפף לב אחי

ahtung
25-10-06, 19:12
תעבוד 3 פעמים בשבוע*45 דקות
יספיק לך תאמין לי.

Takima
25-10-06, 19:15
לי זה לא מספיק. עברתי לתכנית אימונים של 3 אימונים בשבוע ואני מרגיש שזה מעט מדי עבורי.

ahtung
25-10-06, 19:18
אתה צריך לתת גירוי לשריר כל כ 5-6 ימים,כך שזה בהחלט מספיק.
אבל אם אתה ממש עומד על כך תעבור ל 4 אימונים בשבוע Ab

Daniel-Barak
25-10-06, 19:42
שלום,
אם אני מתאמן ככה 3 או 4 פעמים בשבוע זה יש מור לי על הצורה של הגוף??חיכיתי לזה הרבה:

יִתְגַּדַּל וְיִתְקַדַּשׁ שְׁמֵהּ רַבָּא. (אמן): בְּעָלְמָא דִּי בְרָא כִּרְעוּתֵיהּ. וְיַמְלִיךְ מַלְכוּתֵיהּ. וְיַצְמַח פֻּרְקָנֵיהּ. וִיקָרֵב מְשִׁיחֵהּ. (אמן): בְּחַיֵּיכוֹן וּבְיוֹמֵיכוֹן וּבְחַיֵּי דְכֹל בֵּית יִשְׂרָאֵל בַּעֲגָלָא וּבִזְמַן קָרִיב וְאִמְרוּ אָמֵן. (אמן): יְהֵא שְׁמֵהּ רַבָּא מְבָרַךְ לְעָלַם וּלְעָלְמֵי עָלְמַיָּא יִתְבָּרַךְ. וְיִשְׁתַּבַּח. וְיִתְפָּאַר. וְיִתְרוֹמַם. וְיִתְנַשֵּׂא. וְיִתְהַדָּר. וְיִתְעַלֶּה. וְיִתְהַלָּל שְׁמֵהּ דְּקֻדְשָׁא בְּרִיךְ הוּא. (אמן): לְעֵלָּא מִן כָּל בִּרְכָתָא, שִׁירָתָא, תִּשְׁבְּחָתָא וְנֶחָמָתָא. דַּאֲמִירָן בְּעָלְמָא וְאִמְרוּ אָמֵן. (אמן):

Amit
25-10-06, 19:50
עד כמה שאני זוכר ארנולד תמך באימוני High Volume אבל בגלל הרמה של המתאמן זה לא מתאים פה..

ran_z
25-10-06, 21:06
חחחחחחח דניאל! איזה קרוע כבר לא מספיק לך יותר לרשום תנצבה הא

פאוור
25-10-06, 21:37
עד כמה שאני זוכר ארנולד תמך באימוני High Volume אבל בגלל הרמה של המתאמן זה לא מתאים פה..

הוא תמך בזה??? איזה שטויות בגלל שהוא לקח חומרים אז הוא יכל להתאושש אדם נורמלי לא יכול להתאושש מאימון כמו שלו או דומה לו
הכי טוב להתאמן פעם בשבוע על שריר [לעבוד קצר וקולע] אימונים כבדים ואינטנסיווים ומנוחה

ואם לא מרגישים מספיק גירוי תעלו את האנטנסיביות של העבודה

Leo
26-10-06, 13:34
פעם אחת , 308 שעות בלי לישון ובלי לעשות כלום ואחרי זה הולכים לסופר הורגים את כל האנשים ואוכלים את הסופר כארוחה אחרי האימון

עריכה : פוור , לך תעריץ את מנטזר אבל אימוני Hft > Hit